|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dobar dermatolog
5.8.2009 23:12:21   
Atarka
Cudi me da ti je to rekla apotekarica, jer i ja sam jedna i nikad to ne savjetujem, ali nema veze. Samo sam htjela skrenuti paznju zenama koje ovo budu citale da ne uzimaju takve informacije zdravo za gotovo, jer dosta njih su trudnice ili dojilje. Meni je drago da ti je pomogla krema. Pozz

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dobar dermatolog
5.8.2009 23:17:12   
Visnja RR
dovoljno je znati da je na bazi kortikosteroida pa da se zna da se ne smije dugo i za bilo sta koristiti...a po mogucnosti izbjegavati ako postoji neka laksa a djelotvorna kremica...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dobar dermatolog
5.8.2009 23:27:45   
Amrino
Kako se kod nas olako prodaju/ daju/ propisuju tako opasne stvari...
Ja sam se toliko toga naslusala/ nacitala o kortikosteroidima da me prosto strah namazati bilo kakvom kremom...

Kad smo vec kod toga ako ima koja farmaceutica da je pitam- ima li kort. u Fenistil gelu? Ja gel kupila u apoteci u Sa i tek kada sam stigla kuci vidim da je uputstvo samo na njemackom- sto je meni u najblazu ruku van pameti.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dobar dermatolog
5.8.2009 23:31:03   
Visnja RR
ja sam taj gel dobila za ublazavanje opekotina od sunca ili uboda insekata (da ne svrbi) a za bebe... pffff pa valjda nemauser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: dobar dermatolog
5.8.2009 23:42:31   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja sam taj gel dobila za ublazavanje opekotina od sunca ili uboda insekata (da ne svrbi) a za bebe... pffff pa valjda nemauser posted image


Mene to "valjda" kopka...I meni je preporuceno za sve vrste uboda, alergija, opekotina...ali hajd sad znaj....Jaranica me ubjedjuje da ako je protiv alergija MORA sadrzavati kort. pa me zivu istravila...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: dobar dermatolog
6.8.2009 11:42:28   
mamina princeza
aaa??? ja sam nedavno Dz mazala tim fenistil gelom jel je dobila neki osipcic na nogici i imala sam osjecaj da je svrbi....aaaa pa valjda nema ...meni apotekarka rece da mazem slobodno ???? 

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: dobar dermatolog
6.8.2009 14:08:11   
Atarka
Fenistil je antihistaminik, sto znaci da se vezuje na histaminske receptore umjesto prenosnika alergijske reakcije histamina i tako ih blokira, zaustavljajuci alergiju. Dakle, fenistil nema kortikosteroida.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: dobar dermatolog
6.8.2009 14:09:21   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Atarka

Fenistil je antihistaminik, sto znaci da se vezuje na histaminske receptore umjesto prenosnika alergijske reakcije histamina i tako ih blokira, zaustavljajuci alergiju. Dakle, fenistil nema kortikosteroida.


Hvala! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: dobar dermatolog
6.8.2009 16:37:38   
bebano
Zenice jel se ovo moze kupiti u apoteci bez recepta? Dobro je imati ga kod sebe i zbog nas samih, a pogotovo zbog djecice. Mene su komarci ovo ljeto masakrirali na moru. E sada posto Amrino rece da je uputstvo na njemackom (jasta je nego van pameti) interesuje me jel se to moze upotrebljavati predostroznosti radi ili je samo za onoga ko zna da je alergican na ubod ose, pcele itd, da je alergican na sunce itd... 

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: dobar dermatolog
6.8.2009 17:58:49   
Amrino
bebano- gelom se maze ukoliko dodje do- opekotina (bilo kakvih pa i onih od sunca), uboda tj. ujeda svih insekata, pojave alergija...i sl. Ja sam se trackala ovo ljeto zbog komaraca i vjeruj da pomaze- odmah prestane svrab i crvenilo. Najvise sam kupila zbog Hamze ali smo se i MM i ja grebali user posted image . Znam da je mnogima bio spas kod opekotina od sunca. Znaci ne maze se preventivno nego da ukloni simptome i olaksa.

...i da- kupi se u apoteci- bez recepta. Samo trazi gel...jer ima i neka maza i kapi.


< Poruku je uredio Amrino RR -- 6.8.2009 18:00:01 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: dobar dermatolog
7.8.2009 9:28:52   
bebano
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

bebano- gelom se maze ukoliko dodje do- opekotina (bilo kakvih pa i onih od sunca), uboda tj. ujeda svih insekata, pojave alergija...i sl. Ja sam se trackala ovo ljeto zbog komaraca i vjeruj da pomaze- odmah prestane svrab i crvenilo. Najvise sam kupila zbog Hamze ali smo se i MM i ja grebali user posted image . Znam da je mnogima bio spas kod opekotina od sunca. Znaci ne maze se preventivno nego da ukloni simptome i olaksa.

...i da- kupi se u apoteci- bez recepta. Samo trazi gel...jer ima i neka maza i kapi.



Hvala puno Amrino. Kupicu za svaki slucaj, dobro ga je imati.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: dobar dermatolog
4.4.2010 20:25:08   
anidla
imal neko broj telefona Tanje Knor????

hitno


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: dobar dermatolog
4.4.2010 20:41:35   
anidla
bas niko? user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: dobar dermatolog
4.4.2010 20:44:23   
pocahontas
061 509 104 tanja knor

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: dobar dermatolog
4.4.2010 20:47:51   
Emica_sa
A sto Tanja knor?izvini na pitanju zasto bas nju

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: dobar dermatolog
4.4.2010 20:51:10   
anidla
IZVORNA PORUKA: pocahontas

0'1 509 104 tanja knor


hvala draga user posted image

emica_sa....sto bas nju? pa nemam bas neki razlog osim da sam cula da je dobar dermatolog, ona i Naima Arslanagic...a ni Naimin broj ne mogu da nadjem osim fiksni na koji se niko ne javlja pa rekoh da pokusam sa Tanjom.
Jesi imala neka iskustva s njom? reci slobodno...naime, mislila sam sutra bebu od 5 mj odvesti njoj da nam da dijagnozu...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: dobar dermatolog
4.4.2010 20:57:43   
Emica_sa
Iskreno nisam,ali znam da je Dr.Faruk Alendar odlican meni profesor na medicini bio,on je vrhunski dermatolog barem sto se  tice nase drzave,a za nju nisam nista lose culauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: dobar dermatolog
4.4.2010 20:59:24   
škorpija
evo ja imam iskustvo s knoricom, , mojih nekoliko prijateljica i ja smo išle kod nje  u razluičitim vremenskim periodima i sve smo dobile istu kremu, neku žutu gustu kao kreč kremu  te nam je preporučila da je skidamo običnim jestivim uljem, e sad nekima je pomogla nekima ne, ali uglavnom imamo osjećaj da ona svima daje isto, pa gdje upali, upali. e sad možda više pažnje obrati na bebice, ko zna

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: dobar dermatolog
4.4.2010 21:04:37   
Emica_sa
Ali evo sad sam pitala jednu kolegicu koja je na dermi bila na vjezbama kod nje i kaze da je mozda za bebe puno bolja tako samo naprijed i sretno javi sta je bilo pusaa

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: dobar dermatolog
4.4.2010 21:25:18   
anidla
i moja prijateljica je 5 god medicine, vrsni student i rekla mi za Naimu i za Tanju...sad sam zvala i rodicu koja je isla kod Tanje i ona je s njm odusevljena a sa Naimom bas i nije, dobra je ali prepotentna...

ipak cemo kod Tanje pa sta bude...a alergo testove kod Civicke u papagajci, ona je alergolog....valjda cemo naci uzrok...

hvala vam svima na odgovorima user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: dobar dermatolog
4.5.2010 19:39:40   
vannaivana
Da li znate za dobrog dermatologa u Tuzli?Cula sam za dr.Suljagica u Farah da je odlican ali je on vise strucnjak za laserske zahvate,da li znate za dobrog dijagnosticara ?

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: dobar dermatolog
18.7.2010 11:19:30   
frenkoza
je li jos neko imao iskustva s ovim knor i arslanagic???  hajte pomozite mi plz.... ne znam kome da odem...

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu vannaivana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: dobar dermatolog
23.2.2011 17:06:32   
vodolija
pozdrav svima,mozeli mi neko ko znaa objasni gdje se nalazi ambulanta za dermatologoju u gradu,
imam uputnicu trebam da odem,kazu negdje kod vjecne vatre....

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: dobar dermatolog
23.2.2011 17:11:01   
Niina
toliko i ja znam a gdje tacno ne znam sorry

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu vodolija)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: dobar dermatolog
23.2.2011 17:14:09   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: vodolija

pozdrav svima,mozeli mi neko ko znaa objasni gdje se nalazi ambulanta za dermatologoju u gradu,
imam uputnicu trebam da odem,kazu negdje kod vjecne vatre....



u ulici cemalusa , na kraju ulice preko puta parka, nize ordinacije dr.begete


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu vodolija)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *