|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
5.8.2008 12:32:09   
HINDA
svog prvog sina osunetili smo kada je imao 33 dana a drugog kada je imao dva mjeseca, nista nisam osjetila, prvi nije ni zaplakao kada se prvi putu popiskio, a drugi je samo malo se probudio i zaplakao kod prvog piskanja. zaista bi preporucila svakom da to uradi dok je beba mala, kada smo cekali u cekaonici jedna je gospoda bila i rekla da su njenog sina osunetili kad se rodio tako da je sve fino zaraslo u isto vrijeme s pupkom.


(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
6.8.2008 8:29:21   
lejlacs
Mi smo to radili u klinici EUROFARM na Ilidzi i stvarno mogu od srca svakom preporuciti. Citav zahvat kosta 180 KM sa loklanom anestezijom, 160 sunet i 20 krvna slika koju urade prije zahvata.

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 9:46:34   
ElmaB
Evo, da se i mi pohvalimo! Osunetili smo Denija prekljucer. U privatnoj ordinaciji na Ilidzi. Pedijatrica ga je prvo pregledala, a onda ga je doktor osunetio. Dobio je lokalnu anesteziju i sve je hvala Bogu proslo dobro. Otok polako spada, pa cemo ga danas i kupati! Vise ne place kada ga presvlacim, sto znaci da ga ne boli!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu lejlacs)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 9:48:43   
Blue rose RR
Bravo za hrabrog Deni-a, i želim što brži oporavak.
A nadam se da je i vama pao teret sa srca.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 9:50:22   
mamy Sabina
user posted image user posted image user posted image  Za Denija,želim mu brz oporavak.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 9:53:53   
mamyca
Bravo za Denija,nadam se da ce se brzo oporaviti.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 9:54:44   
Amrino
AllahMubarek ElmaB! user posted image

Bravo za hrabrog djecaka! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 9:55:54   
ElmaB
Hvala vam drage moje! Ja sam bila pravo uzbudjena dok to nije proslo. Vodio ga je moj muz i moj tata. I najzanimljivije od svega je to, dok je trajao sunet Lana mi je cijelo vrijeme plakala. Nikako je nisam mogla smiriti. Kada su mi javili da je sunet gotov, Lana je prestala plakati. Sto su ti blizanci!!!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 10:05:12   
amara
bravo za hrabrog Denija... sve najbolje zelim
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 11:31:47   
mamina princeza
Bravo Deni!!!! A joj Lane jest slatka ... osjeti cura da joj bracu boli:)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu amara)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 11:59:24   
Crvena
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Denija.

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 12:11:25   
mivica
imam jedno pitanje,
koliko je sigurno sunetiti bebu u toku ovih hladnijih dana??? I mi aBd uskoro planiramo sunetiti Bakira, ali s obzirom da imamo ovo centralno grijanje sa kojim se nikad ne zna kad ce i koliko grijati, a grijalica ne moze tako bas da zagrije stan, pa da li je neko imao takvog iskustva. Ipak se bebice poslije sunecenja ne smiju tek tako umotati u pelene i neku uobicajenu garderobicu, nego koliko mi je poznato samo nesto lagano, sto ga ne bi vrijedjalo?


_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 13:25:53   
triplemama
IZVORNA PORUKA: mivica

imam jedno pitanje,
koliko je sigurno sunetiti bebu u toku ovih hladnijih dana??? I mi aBd uskoro planiramo sunetiti Bakira, ali s obzirom da imamo ovo centralno grijanje sa kojim se nikad ne zna kad ce i koliko grijati, a grijalica ne moze tako bas da zagrije stan, pa da li je neko imao takvog iskustva. Ipak se bebice poslije sunecenja ne smiju tek tako umotati u pelene i neku uobicajenu garderobicu, nego koliko mi je poznato samo nesto lagano, sto ga ne bi vrijedjalo?


Emir imao pelenu 1 min poslije suneta. Osunetio se 1. Februara. Oblačili ga normalno

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 14:18:55   
Amrino
mivice- neces imati s tim problema. Bebs se oblaci normalno...Nama su rekli da poslije 4 sata skinemo pelenu i drzimo ga golog sat vremena. Stavili smo ga na bracni krevet i zezali se s njim...ukljucili smo grijalicu. Poslije toga ga oblacis najnormalnije- pelena, odjeca...sve isto.
Nas Hamza se ponasao kao da se nista nije desilo. Normalno se prevrtao...mi ga nosali isto kao i do tad...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 15:18:39   
Hannah
A koliko nakon sunećenja sve izgleda normalno. Nama je 8. dan, glavić je sad poprimio plavičastu boju, konci još nisu ispali. Je li moguće da je nervozan zato što mu nešto smeta oko rane?

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 15:45:13   
Anoniman
bravo za denija, duša draga, drago mi je da ga više ne boli, zamislite njegovu mukicu...user posted image  

(odgovor članu Hannah)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 15:46:19   
M kao Mama
Elmić nadam se da je to sve hairli prošlo i da sada taj post tok ide ok, duša moja drafa, sva sma se naježila kada sam čula za Leu,

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
18.9.2008 17:28:07   
mamin sin
Bravo Deni! user posted image

Mivice ne sekiraj se...Normalno ces ga oblaciti, samo sam ja uzimala broj vece pelene i stavljala prva 3-4 dana dok nije malo zaraslo. Znas i sama...user posted image

Hannah ipak treba malo vise vremena da bi sve izgledalo normalno, evo kod nas i cetiri mjeseca poslije glavic i mjesto reza je crvenije, jos nije izblijedilo pa da bude boje koze...Nema otoka...A neznam sta bih ti rekla za nervozu...Kod nas nije bilo nista, mozda je neki drugi uzrok.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Obrezivanje odmah nakon poroda
26.9.2008 0:05:52   
mamin junacina
Mene intresuje gdje je to najbolje uraditi?Dali je kako govore Skaka najbolji u tome,ili...Dusa me zaboli kad na to pomislim UH majko moja...user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *