|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Škole s produženim boravkom
12.4.2015 20:44:41   
aya 05
OS Safvet beg Bašagić ima produženi i 5 i 6 razred.Djeca 4,5 i 6-tog razreda su odvojena od djece nižeg uzrasta.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Škole s produženim boravkom
13.4.2015 11:41:59   
pocahontas
KŠC na Mejtašu ima produženi boravak i košta 200 KM
imaju ručak i užinu

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Škole s produženim boravkom
13.4.2015 20:57:58   
škorpija
OŠ Hrasno od ove godine ima produzeni , 200 KM košta, prijaviti se treba sekretaru već pri predaji dokumenata

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Škole s produženim boravkom
14.4.2015 7:39:51   
babina beba
Osnovna skola na Ilidzi ima produzeni, Fatima Gunic na Alipasinom od prosle godine je takodje uvela produzeni!
KSC na Stupu ima produzeni  200 KM,  a isti vrtic ima takodje produzeni 250 KM al je puno kvaliteniji za razliku od skolskog!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Škole s produženim boravkom
15.4.2015 8:32:38   
muaaa
http://www.oskovacici.edu.ba/produzeni-boravak/radno-vrijeme/
Nadam se da ne krsim pravilo....evo za O.S.Kovacici rad boravka

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Škole s produženim boravkom
15.4.2015 8:45:37   
Blue rose RR
Hvala vam na sugestijama, ali ja sam više mislila na cjelodnevni boravak u školi poslije 5 - tog razreda.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Škole s produženim boravkom
15.4.2015 8:47:53   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Hvala vam na sugestijama, ali ja sam više mislila na cjelodnevni boravak u školi poslije 5 - tog razreda.

ne znam kako to "figura" u ostalim gradovima, ali kod nas je max. produženac do 3. razreda.
U našoj školi čak u trećem razredu nije bio organizovan zbog velikog broja djece i manjka prostora.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Škole s produženim boravkom
15.4.2015 10:20:14   
dambolina
ja mislim da u sarajevu nema skole koja nudi produzeni nakon 5og razreda... al tad su vec i veliki i mislim da bez problema mogu sami. moj je sesti razred i vise je nego dovoljno samostalan da ostaje sam kuci.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Škole s produženim boravkom
15.4.2015 10:42:48   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Hvala vam na sugestijama, ali ja sam više mislila na cjelodnevni boravak u školi poslije 5 - tog razreda.

Mozda se moze dogovoriti s menadzmentom i ta solucija.....postavi upit skoli...nije bilo ni do 5 ali su uveliuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Škole s produženim boravkom
1.7.2015 15:01:05   
Dalila Sa
Da li mozda neko zna da li se produzeni boravak moze placati po danima koliko dijete boravi dana u istom.Recimo nama bi trebalo dan ili dva sedmicno kad nema kod koga ostati jer muz i ja radimo u smjenama,ili se mora pltiti cijeli iznos.i ako znate koliko kosta cijeli iznos O.Š. Mula Mustafa Baseskija

_____________________________

06.01.2009.god. Ajnur

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Škole s produženim boravkom
1.7.2015 23:07:03   
dambolina
u nasoj skoli postoji opcija poludnevnog boravka, tako da ce moja cura ici u produzeni od 8 do 11.30 kad pocinje nastava. nakon nastave ide kuci. u vecini skola cijena je 190 km mjesecno, polidnevni 100 km. provjeri sa skolom da placas kao poludnevni ilu tako nekako.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Virusi
krofnica 2

Ima li virusa

da (76%)

ne (24%)


Broj svih glasova: 41

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *