|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rođendan dječice iz Doma Bjelave!
26.2.2011 16:56:45   
juni
Divno!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Rođendan dječice iz Doma Bjelave!
26.2.2011 17:11:32   
taurus
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za RR, za našu Višnju, za tortu od forumašice muaa i vlasnike zanzibara


(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Rođendan dječice iz Doma Bjelave!
26.2.2011 17:35:24   
mamine oci
evo i ja da se javim svaka cast za organizaciju djeca su divna izvinjavam se zenama jer bilo guzve ako se nisam sa svima upoznala veliko haval N_N za prevoz Sara jedna sivna brizna djevojcica koja cuva svog bracu sva su djeca medena user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Rođendan dječice iz Doma Bjelave!
26.2.2011 17:40:21   
mamine oci
kao da je kinez pisao ovaj moj prethodni post al valjda ce se razumjet sta sam htjela reci s obzirom da me zvrk ometa slova su se izmjesala htjela reci hvala N_N i da je Sara  divna a ne sivnauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Rođendan dječice iz Doma Bjelave!
26.2.2011 18:08:53   
DM
I mi se javljamouser posted image Ja sam se ovaj put skroz malo družila sa forumašicamauser posted image zato što sam morala oko malog zvrka stalno lijetati-dijete je sve isprobalouser posted image i nijednom se nije udariouser posted image
Drugi put idemo samo stariji i ja,a malo nek' se sa babijem druži!
Morali smo ranije otići-abdulah nam zaspao(frenky) i I se već uznervozio!
bjež' ba dadada-cijelo smo se vrijeme virkale, a nismo se upoznale(ja doduše ovog svog nisam ispuštala sa očiju, zato drugi put dijelimo djecu -ja i mmuser posted image user posted image user posted image
Nadam se da smo bar malo uljepšali onoj dječici rođendane!

I još nešto-čija je ona curica u farmerkama i šarenoj košuljici-smećkastu kosu ima? Je li sa rr ili je sa Bjelava-ma med je-a pričauser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Rođendan dječice iz Doma Bjelave!
26.2.2011 18:34:58   
muaaa
Eh evo da se i ja javim sa utiscima....drago mi je da smo djecici doma Bjelave uljepsali dan bar malouser posted image
Presretna sam sto sam upoznala neke od forumasicauser posted image
i da vam kazem da su van djecica predivna,premedenauser posted image
P.S.Zaha probaces tortu drugi putuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Rođendan dječice iz Doma Bjelave!
26.2.2011 19:00:27   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: koka i po

e ovo je vrijedno komentara...
bravo zene ..
po jednu djeciju suzu zamjeniste osmjehom...
neka neka..
to je pravi smisao vaseg(da ne kazem mojeg) postojanja na ovom portalu.
sve ono sto nas cini boljim ljudima vrijedno je naseg postojanja.



o ti se vratila

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Rođendan dječice iz Doma Bjelave!
26.2.2011 21:51:53   
Hanady RR
super i slikice i sve...user posted image
ja i moja starija djevojčica bile smo spremne ali u familiji smrtni slučaj i trebali su nas kraj sebe tako da nismo došle.
Baš nam je žao...ali drago mi je lijepo je bilo.

P.S Doublemum ti si meni poslala poruku kad se sve dešavala i kada sam ja javjala našoj kolegivci da me ne čeka na dogovorenom mejstu jer ne diem....nakon toga nisma gledala u mobitel više već sam se fikcsnim bavila. U 15 sam tvoju poruku vdijela, oprosti.user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 26.2.2011 21:52:05 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Rođendan dječice iz Doma Bjelave!
26.2.2011 22:46:53   
N_N
Bilo je super!! user posted image  
B slušao user posted image , mogla se i brzinska kafa popiti user posted image  
Djeca krasna, duše mile, kako im se primjeti sjeta u okicama. Posebno me "dirnula" ona velika djevojčica, mislim da je imala ljubičasti džemper user posted image  Dušice mile....
Naša dječica, krasna, tako mi je drago što sam upoznala još forumašica user posted image  a posebno mi je drago što smo se upoznali sa drugom Andrejom user posted image  Kako sam samo ozbiljan user posted image . Ma divan dan user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Rođendan dječice iz Doma Bjelave!
26.2.2011 23:15:54   
M kao Mama
Iz nas je još jedno predivno druženje,, predivn ljudski čin, hvala svima koji su na bilo koji način učestvovali u ovomvelikom danu, o djeci iz Bjelava i njihovim utiscima suvšno je pričati, dovoljni je pogledati slike i vidjeti njihove osmjehe. KAobogda opet za dva mjeseca novo druženje i nova proslava.

Muaa torta je zaista predobra, probala sam mnoge torte, i eto nešto se ko razumijem u kuhanje, ali ova tvoja torta je zaista odlična. Svaka čast još jednom

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Rođendan dječice iz Doma Bjelave!
26.2.2011 23:17:28   
DM
Žao mi je hanadyuser posted image
Snašli smo se već, nema veze, ne sekiraj zbog sitnica!
Žao mi je što se ne vidjesmo, ali od sad i ja samo sa starijim djetetomuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Rođendan dječice iz Doma Bjelave!
26.2.2011 23:20:42   
Mjeseceva Pratilja
Zao mi je sto nisam bila u prilici biti sa vama ali eto..Iskrene cestitke i od nas male raje vama. Drago mi je vidjeti ovakvo sto..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Rođendan dječice iz Doma Bjelave!
26.2.2011 23:25:03   
Lulu_08
Ponovo, zao mi je sto nisam blize da se udruzim sa vama, ali mi je drago da ste uljepsale dan ovoj djecici, svaka cast, a fotografije su me od radosti dovele do suza!!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 163
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *