|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
10.12.2008 22:33:27   
tajjra
jaooo jao jaoooooo i moj je tako tezak tako da nemam pojma sta da mu kupimmmmm???
ali najvjerovatnije cu dzemper neki dan smo gledali jedan u pavoneu kao svidio mu se pa mozda to...a i meni je ok

ma mislim da je njima mnogo mnogo lakse nego nama imaju veci izbor hehhe
pa zar nisam upravuuser posted image user posted image ????

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
10.12.2008 23:57:26   
mnn
larina i ja tako isto nakraju kupim...za rođendan sam mm kupila parfem i majicu....tako nešto ču i sada...user posted image

tajjra- imaš pravo njima je lakše kupiti nego nama.user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
11.12.2008 13:53:19   
HanaBana
Ja svom muzeku obicno za rodjendan kupim tene jer to najvise voli da nosa. Zadnji rodjendan sam se pravo zavalila, kaze ne trebaju mu tene jer ipak sada radi u firmi u kojoj tene ne moze nosati pa sam mu kupila 3 dzempera, elektricni brijac i torbu za laptop.
Doduse mi skoro svaki mjesec poklanjamo nesto jedno drugom pa kada dodje rodjendan onda se vec dogovorimo sta ko zeli i tako se i kupi nesto vrijedno.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
17.12.2008 10:01:01   
andji
ja svom još nisam kupila ništa,večeras ću,kad izadjemo van na večeru,ostavit njega i Sergeja a ja otići kupiti na brzinu,odlučila sam se za bežičnog miša,pošto je govorio da će to kupit....ma hajd dosta od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image a on je meni kupio parfem,rekao mi je,a ja jedva čekam da mi ga već više da,pretražila sam čitavu kuću,ali nije ga tu sakrio,izgleda da je u servisu,a mislim da me namjerno pegla jer zna kakva sam sa strpljernjem

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
17.12.2008 11:11:06   
Emina*
Nije za godisnjicu, ali je za rodjendan, ja sam mu kupila LG Platinum USB Stick, predobro izgleda, kao lancic, i jos je upakovan u elegantnu kutijicu, zasita kao za poklon stvoreno user posted image ..
MM je inace lud za tehnikom i sl. stvarima...

user posted image




_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
17.12.2008 11:17:06   
tea lana
ja cu dobiti veceras sat koji mi se odavno svidja idemo zajedno da ga kupimo da ne bude fule.Parfeme sam mu rekla da mi ne kupuje jer ih imam i previse.Gardarobu i ovako stalno nesto kupujem tako da mi je sat ekstra jos ja biram ma savrsen poklon.A ja njemu nisam jos kupila ustvari on zna da ce poklon dobiti sutra to je konplet knjiga inace je malo poskup al kod nas se odrzava sajam knjige pa mozda bude kakvog popusta a i ako ne bude opet ce ga dobiti 

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
17.12.2008 11:23:42   
andji
Meni je ljepo vidjeti sat na nekome,još pogotovo one masivnije,ali ja nisam taj tip,i nikad nisam nosila sat...a i ne nosim nešto puno nakita,alke uglavnom,imam masivni zaručnički prsten na ruci i to je to...srebro i bijelo zlato...a parfem mi treba,sve sam potrošila

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
17.12.2008 11:34:08   
tea lana
ma ja upravo te masivne volim,imam kolekciju od 14 satova sto poznatih marki sto duplikata al jako efektnih.A ni ja nisam tip za nakit ja nosim prsten od bijelog zlata od svekrve poklon i veru takodje od bijelog zlata.Imam jako tanke i duge prste pa mi masivni prstenovi ne odgovaraju a ja ih obozavam vidjeti na nekom a jedan sam morala i kupiti mada ga ne nosam.user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.1.2009 22:20:48   
dana3
mi smo za godisnjicu dobili sina tako da nismo razmisljali puno o poklonima

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
16.1.2009 13:26:17   
Amelaa RR
mome rodjendan bio jucer ..ovo cudoo
user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
20.1.2009 18:25:58   
veverica
ĆAO DEVOJKE!!
NA RINGERAJI SAM SKORO GODINU DANA-KOLIKO JE TRAJALA TRUDNOĆA, A SADA MOJA MAŠA IMA 3,5 MESECI.DO SADA SAM SAMO ČITALA VAŠE TEME I DILEME, ALI ODLUČIH DA VAM DAM IDEJU POŠTO VIDIM DA VAM FALI MAŠTE, A PRIČATE O TEK 2,3,4 GODINE VEZE I BRAKA. JA SAM BILA U VEZI 6,5 GOD, A SADA SMO VEĆ 9 GOD U BRAKU TAKO DA SMO POKUPOVALI SVE STANDARDNE POKLONČIĆE...
I OK JE BILO TO A ONADA MI JE PALO NA PAMET DA ZA GODIŠNJICU BRAKA UPAKUJEM SEBE U "NEKI" DONJI VEŠ, PONUDIM MU ČAŠU VINA I ....

(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
20.1.2009 21:55:18   
idana_85
Posto se ja brinem o odjeci mm, uvijek mu kupim sta mu u tom trenutku nedostaje od odjece, jer on tome ne posvecuje paznju, da nije mene, nosao bi dvoje hlace i dvije majce, uzima prvo s reda user posted image Uskoro ce nam godisnjica veze (ne braka) ali meni je to nekako posebno, oboma,vise se radujemo tome, pa cu mu kupiti parfem koji obozava, a nikako mu se ne da da ga kupi. Sinoc sam ga natjerala da ide kupiti tene, ne znam pika li se to....hahahauser posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
20.1.2009 23:01:03   
Inayat
Mi jedno drugom za rodjendan kupimo neke sitnice, a za godisnjicu braka uvijek vijedne poklone. Do sada sam mu uzela odijelo, zimsku jaknu, ipod, sada ce biti najvjerovatnije iphone jer to zeli.
Za rodjendane recimo tene, cipele, odjecu, parfeme, knjige i sl.
Pored ovoga uvijek uzmemo jedno drugom poklon i za Bajram. Za ramazanski Bajram smo dobili nasu princezu hvala Bogu user posted image


< Poruku je uredio Inayat -- 20.1.2009 23:03:39 >


_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
30.1.2009 19:45:21   
SelmydZany
Nasoj ljubavi je druga godisnjica 1.maja...i isto sam u dilemi sta da mu poklonim?Za valentinovo sam vec spremna,ali sta za 1.majuser posted image prosli put sam mu poklonila neku majicu,parfem i pismo,a sta sad?Ako imate ideju,odgovorite mi...pozz

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
30.1.2009 19:59:37   
bubamara80
Moj suprug je dugo želio ovu igračku pa sam ga obradovala sa njom.


user posted image
Eno ga sad on i mali napunili kadu vodom i igraju se user posted image

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
30.1.2009 21:00:48   
mnn
igračka je super user posted image  ja sam mm kupila za 1godišnjicu veze koja nam je bila prije tri dana...novčanik kožni...a on meni srce veliko sa dva zečića na kojima piše volim te...preslatki su...oduševio me.a za valentinovo mislimo još...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 31.1.2009 8:13:14 >


_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
9.2.2009 22:58:44   
dana3
svom muzu svaku godisnjicu poklonim MENE i prezadovoljan jeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
13.2.2009 22:24:26   
malecka60
IZVORNA PORUKA: dana3

mi smo za godisnjicu dobili sina tako da nismo razmisljali puno o poklonima



Najbolji poklon za citav zivot, za sve godisnjice... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
16.2.2009 9:41:56   
alisa grabus
MM je nedavno kupio novi monitor pa mu sad ova tastatura sto ju ima ne odgovara pa cu ja tako biti fina i nemastovita i pokloniti mu jednu za godisnjicu upoznavanja koja je 27.2., a uz to ide obavezno jedna cestitkica sa pjesmom koju sam vidjela bas na ovom forumu, a upravo sam procitala ovdje i za taj vikend u Fojnici pa cu mu fino lagano ''provuci kroz usi'' pa neka on to meni pokloniuser posted image user posted image user posted image  jer tastatura je ipak jeftinija.

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
20.2.2009 10:24:13   
D_K
Drage moje,
mom muzu je sutra rodjendan i razmisljala sam da mu kupim suncane naocare.. vec sam isla po nekim radnjama ali nije bilo nekog izbora.. mozete li mi preporuciti neku dobru radnju - po mogucnosti ne preskupu u blizini Pofalica jer mislim sa posla trknuti da kupim.. razmisljam da zapucam do Lorisa ali voljela bih da imam jos nekih opcija.. znate li ima u novom Robotu na Socijanom kakvih radnji sa cvikama? u Konzum cu odletiti na pauzi.. please help..

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
20.2.2009 15:48:34   
sarah
Hej Dzana, imas u novom robotu kod Socijalnog na trecem spratu radnju gdje se prodaju satovi i naocale, zove se Times Square, i originali su.
Pa eto, mozes pogledati...

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
20.2.2009 15:55:23   
D_K
Joj super si.. Bas ti hvala.
Ma ispucala sam danasnju pauzu - isla sam u WF i Intereks pa cu onda pogledati u ponedeljak tamo.. Otisla bi ja sad ali skontace da nesto muljam a to treba da bude iznenadjenje.. Mogu mu kupiti retroaktivni rodjendanski dar..


(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
24.2.2009 10:35:44   
D_K
Samo da vam javnem da sam kupila cool ocale i da se mom dragom pravo svidjaju a stoje mu extra.. Tako da drage moje ako znate sta vas dragi voli i sta ce mu dobro stajati odaberite neke dobre suncarice jer su super poklon i bas pravo iznenadjenje..

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
30.7.2009 14:56:33   
esma*
Moj bi najviše volio kakav dobar mercedes C klase

ali ., ali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
30.7.2009 14:58:18   
mamine oci
ja sam mom muzu najveci poklon 173cmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *