|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
30.7.2009 15:23:02   
dzeni_nl
Drage moje meni ce godisnjica braka prekosutra, a ujedno i godisnjica veze.

Ne znam sta da mu kupim? Parfema ima, a i nije im nesto ljubitelj.

Sat nikada nije nosio, niti voli satove, narukvicu vec ima.

Patike voli, jer jedino njih nosi, ali od njegove drage tetke ja nikad ne mogu doci na red, jer mu ona za svaki rodjendan kupi patike.

Voli i tehniku, ali sam mu za rodjendan kupila LCD monitor i graficku kartu da moze bolje da igra igrica.

E vise stvano ne znam sta bih, a jako je teskog ukusa, znam da trazi neku originalnu trenerku, ali ovdje su sve preskupe pa mu se ne daje sad puno novca za to.

Imate li vi neki prijedlog sta bih mogla da kupim?


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
30.7.2009 16:26:04   
Hannan
Dzeni, ne znam koliko navca dolazi u obzir, ali ako voli igrice, sigurno bi mu se svidio  XboX360. Ako je to malo preskupo, onda vidi neku dobru igricu za PC, sigurno znas kakve mu se svidjaju.
Sta bi jos mogla uraditi napravi cestitku i poslati mu postom, vjerujem da bi se iznenadio.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
30.7.2009 16:40:35   
Ilhana RR
ja i moj muz neslavimo godisnjicu... za nas je to svaki dan al eto natjerala nas svekrva i svekar da odemo negdje tako da smo bili u avazu u ponedeljak i "proslavili" 4 godine bracnog staza :D

ja poklone od mog muza svaki cas dobivam a takodjer i on od mene... i kad gledam da mu uzmem nesto uzmem mu nesto sto znam da on "ludi" za tim... naprimer kad je trebao doci uzela sam mu tene marke Fred Perry jer on stvarno lud za tom markom... on presretan bio... a meni neki dan dao pare da odem na carsiju da uzmem sebi prsten jer on nije stigao da ode sam radi nekih poslovnih obaveza...

Nemoze niko dati "idealan" prijedlog sta da se uzme jer ti moras poznavati svog partnera da bih znala sta je idealan poklon za njega... a poklon nije bitan pa makar bilo to i knjiga neka... od srca je pa sta god da je ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
30.7.2009 16:43:21   
Misica84
Ja sam mome kupila za 1. godisnjicu braka suncanice od Armania - orginalne. I super mu se poklon svidio!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
30.7.2009 16:47:26   
žana o8
aparat za brijanje

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
30.7.2009 19:54:32   
bebana27
ja sam svome mm za godisnjicu braka poklonila pozitivan test i objavila mu najljepsu vijest da ce postati tata ja mislim da mu je to bio najljepsi poklon
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
30.7.2009 20:15:24   
Anoniman
A zašto ne pokušaš nešto sama napraviti npr. tortu u obliku srca ili u obliku iPod-a, imaš temu torte tu sam stavila nekoliko sličica kao ideje pa prelistaj. I moj muž voli tehniku i ja bi voljela kad bi mu mogla za godišnjicu braka pokloniti nešto najnovije od Apple- npr.iPhon ali ne mogu pa ću mu to napravit u obliku torte a i za tortu ću trebat pomoć user posted image user posted image user posted image ...

< Poruku je uredio Breskva -- 30.7.2009 20:17:27 >

(odgovor članu bebana27)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
31.7.2009 12:09:01   
dzeni_nl
Drage moje hvala vam puno sa zprijedloge.

Sto se tice igrica, voli ih, ali on to sebi sve skine sa neta. Jednom sam mu tako htjela kupiti igricu i i izgalamio se na mene zasto da kupujem kad on moze besplatno da skine sa neta. Tako da mislim kada bih mu kupila igricu zadavio bi meuser posted image

Aparat za brijanje ima, ali je u skripcu sa nozicima, jer su ovdje jako preskupi, pa sam mislila njih da kupim, ali mi on rece kako ih je vec narucio, jer mu treba sad za godisnji.

Sto se tice torti, ja bas i nisam neki strucnjak za njih, a i srece mi je sto mm ne voli torte zbog krema koje idu u njih. On voli obicne kolace i da nisu puno preslatki, tako da cu mu napraviti cupavce, njih nenormalno voli.

iphon vec ima, tako da ni od toga nista.

Sinoc sam ga pitala sta zeli posto ja vise stvarno ne znam sta da kupim, on kaze kako mu nista ne treba i da nista ne kupujem.

Uspjeli smo se dogovoriti kada odemo na godisnji da ce mo nesto isplanirati da na bas poseban nacin proslavimo godisnjicu braka.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
31.7.2009 12:13:23   
bubuli
kupis mu nesto sto mu treba...mora nesto biti...nemora uvijek biti wow...bitno se sjetiti i radovati...

ja sam svom kupila torbicu (ove sto muski nose) jer ona koju je imao poderala se...

on meni nije nista al nas je odveo u extra restoran na veceru...

ja nikad nisam bila tamo a svi pricaju da je aman i bilo je aman...tako da skromno a fino


_____________________________



(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
31.7.2009 13:36:56   
milenium
Pošto je rekao ''ništa'',Ja bih mu napisala jednu pjesmu,posvećenu samo njemu(ako imaš dara,a ako nemaš opet ti napiši onda će je još više cijenituser posted image ). To je ništa a opet je sve!user posted image

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
31.7.2009 13:50:13   
Anoniman
Iako je bilo za rođendan, MM mi je prošle godine dao predivan poklon.  Bio je to tekst pjesme "I drove all night" od Roya Orbisona, a ispod teksta je pisalo: Ovo sam napisao za tebe, draga, samo je Roy Orbison ukrao moj tekst. 
Pored toga poslao mi je video klip sa tom pjesmom na moj e-mail.

user posted image user posted image user posted image To mi je bilo predivnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
31.7.2009 13:53:54   
milenium
,,,mmmmm što volim tu pjesmu.Ali ja sam stihoklepac i sama pišemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
31.7.2009 13:55:54   
Anoniman
Ma, i ja sam...  I ja volim MM napisati koji stih.  Ipak, ova njegova gesta me oborila s nogu user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
1.8.2009 23:00:21   
žana o8
Ja sam muža za godišnjicu izvela na večeru. Prvi put ja njega izvela ( i platila) u ovih 13 godina koliko smo skupa.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.8.2009 0:46:39   
veeseelaa
šta mu imam poklanjati?! dobio je džek pot kad je mene oženiouser posted image user posted image user posted image
sve za njega radim po vazdan čak i odgovaram za njega kad ga neko šta upita da se ne zamara pričajući, o svemu vodim računa, njegovo je samo da pare donese user posted image user posted image user posted image  i ponekad nešto iz kakvog restorana za ručak il večeru

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.8.2009 0:47:06   
remzy
IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja sam mom muzu najveci poklon 173cmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



dobra!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.8.2009 0:48:19   
remzy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

šta mu imam poklanjati?! dobio je džek pot kad je mene oženiouser posted image user posted image user posted image
sve za njega radim po vazdan čak i odgovaram za njega kad ga neko šta upita da se ne zamara pričajući, o svemu vodim računa, njegovo je samo da pare donese user posted image user posted image user posted image  i ponekad nešto iz kakvog restorana za ručak il večeru



zeno sto me nasmija!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
svaka cast,ma kraljica si!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.8.2009 0:49:26   
tea lana
IZVORNA PORUKA: remzy

IZVORNA PORUKA: mamine oci

ja sam mom muzu najveci poklon 173cmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



dobra!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.8.2009 0:58:36   
Doraa
Ja sam neumorna s tim poklonima za rođendane i godišnjice...nepopravljivi romantičar,šta mogu?!
Ali nekad mi baš dosadi smišljati pogotovo kad je on sav bitan s onim:"nemoj ništa!" a ja ga vazda iznenadim opet...E pa zadnji put,tj.sad za godišnjicu braka mu stvarno nisam ništa kupila,jer je to bio dogovor.OK-što ću se ja džaba trudit najbolje se nekad napravit budala i poslušati ga.

Ako baš želiš da ga iznenadiš možeš staviti nekoliko poruka na papiru otprilike onim redoslijedom kojim će ih vidjeti na posljednjoj bi trebalo pisati tvoj poklon je blizuuuu i tu negdje si ti (sa mašnicomuser posted image ) -znaš kao oni fazoni u rom.filmovimauser posted image user posted image  i to je zabavno a ne trošiš keš.
svaka poruka može sadržavati neki stih ili jednostavno osjećaj prema njemu...

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.8.2009 1:01:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dina_has

Ako baš želiš da ga iznenadiš možeš staviti nekoliko poruka na papiru otprilike onim redoslijedom kojim će ih vidjeti na posljednjoj bi trebalo pisati tvoj poklon je blizuuuu i tu negdje si ti (sa mašnicomuser posted image ) -znaš kao oni fazoni u rom.filmovimauser posted image user posted image  i to je zabavno a ne trošiš keš.
svaka poruka može sadržavati neki stih ili jednostavno osjećaj prema njemu...


ma nisu muškarci neki romantičari, ne bi ja to
dobar sex i eto njima romantikeuser posted image , halteri i sl

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.8.2009 1:03:52   
tea lana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Dina_has

Ako baš želiš da ga iznenadiš možeš staviti nekoliko poruka na papiru otprilike onim redoslijedom kojim će ih vidjeti na posljednjoj bi trebalo pisati tvoj poklon je blizuuuu i tu negdje si ti (sa mašnicomuser posted image ) -znaš kao oni fazoni u rom.filmovimauser posted image user posted image  i to je zabavno a ne trošiš keš.
svaka poruka može sadržavati neki stih ili jednostavno osjećaj prema njemu...


ma nisu muškarci neki romantičari, ne bi ja to
dobar sex i eto njima romantikeuser posted image , halteri i sl


veselaaa vala bas,moj ko maljom da si ga opalio romantican svake predstupne godine

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.8.2009 1:04:25   
Doraa
user posted image  pa mašnica je ukras uz ostalo
To sam prepustila karakteru one koja se poklanja da kombinuje...
Podrazumjeva se šta ide kad primi poklon..hmmmmmmmmmm

ufff ne mogu ja o sexu zagorila sam k'o...ma i goreuser posted image

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.8.2009 1:11:56   
Doraa
šta je ovo sve se razbježalo?! Ma samo spomeni sex i svi u odoše akciju
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
18.10.2009 16:47:29   
Hocu bebu
user posted image user posted image user posted image user posted image hahahahahhahahhaha

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
26.10.2009 17:46:19   
dinaaaa
ej gdje si kupila ovaj stick?? koliko para?

IZVORNA PORUKA: Emina*

Nije za godisnjicu, ali je za rodjendan, ja sam mu kupila LG Platinum USB Stick, predobro izgleda, kao lancic, i jos je upakovan u elegantnu kutijicu, zasita kao za poklon stvoreno user posted image ..
MM je inace lud za tehnikom i sl. stvarima...

user posted image




(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *