|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
26.10.2009 23:22:45   
milenium
¨šta god svome kupim obavezno uz to ide torta,tortu mu pravim i za rođendan i za godišnjiceuser posted image

(odgovor članu dinaaaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
28.1.2010 12:29:01   
sporty mamaa
nama je u utorak 2.godisnjica braka ne znam ni sama sta da mu kupim...Pravit cu neki super rucak i kolacic ili tortu, a on ce mene navece voiti na palacinke, mljac... Samo sam u dilemi sta da kupi, on kaze ne treba nista, al ja opet bi neku sitnicu bar, majicu ili slicno. uhh

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
28.1.2010 15:08:29   
milenium
napravi mu tortu ili kolač a ručak ni pod razno!ima da idete na ručak u restoran ,ili na večeru!user posted image kupi mu neke tenisice moćne ili igricu neku ...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
28.1.2010 18:53:46   
mama2009
]
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

nama je u utorak 2.godisnjica braka ne znam ni sama sta da mu kupim...Pravit cu neki super rucak i kolacic ili tortu, a on ce mene navece voiti na palacinke, mljac... Samo sam u dilemi sta da kupi, on kaze ne treba nista, al ja opet bi neku sitnicu bar, majicu ili slicno. uhh


ja sam svom kupila novcanik ......


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
18.8.2010 1:15:59   
Ilhana RR
Posto uskoro idemo na godisnji ja sam mom neki dan za godisnjicu uzela (bilo snizenje nevjerovatno hahah)

2 polo majice, 2 majice kratki rukava, 2 bermuda, 1 kajis, 1 jaknu jezensku... i plus uzea mu set od srebra... privjesak zakljuc, ona stipaljka za novac i kutijica za vizitke/kartice =)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
18.8.2010 8:15:09   
veeseelaa
uz romantičnu večeru dajte mu dobar sex i kud ćeš mu veće hedije user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
18.8.2010 13:05:49   
dacy
Sat jako lijep poklon (ukoliko ga nema i voli nositi), još iza ugravirati neku lijepu posvetu.
Ja najviše volim kad mi muž pokloni knjigu, to je isto lijepi poklon.


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
18.8.2010 13:13:11   
sara.at
ja i mm vise neznamo sta jedno drugom pokloniti user posted image kod nas nemora biti neki specijalni dan il godisnjica da meni moj mm dodje sa peketicem od swarovski il prelijepim cvijecem il da ga ja izvedem na veceru il kupim sat,parfem
jednostavno kad osjetim potrebu i mislim da ce mu se svidjeti ja kupim negledam koji je dan...
ja sam prije rodjendana dobil iPad kaze da mi je lakse da sa svojim hanumama mahalam user posted image  da nepalim lap svaki put,za rodjendan prelijepu bjelu orhideju a sad u ovaj koji dan dolazi i moj iPhon4 user posted image  znaci nemora biti neki dan bitan je taj neki znak paznje da mi i drugim danima se volimo i postujemo user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
18.8.2010 13:16:28   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uz romantičnu večeru dajte mu dobar sex i kud ćeš mu veće hedije user posted image


hahhahahahah moaj vesel aja sma i zaboravila sta je to user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a znalis mo si tako ugoditi da zgrada se trese a sada se trese od mene kad ja hodam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
18.8.2010 13:18:09   
sara.at
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uz romantičnu večeru dajte mu dobar sex i kud ćeš mu veće hedije user posted image


hahhahahahah moaj vesel aja sma i zaboravila sta je to user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a znalis mo si tako ugoditi da zgrada se trese a sada se trese od mene kad ja hodam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image opce poznato mi stanje,kad ko spomene keks ja prvo pitam sta je to user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
18.8.2010 16:00:01   
emma.L
Ništa mi niste pomogle user posted image  - opet moram sama dumati, sve već probano osim ovog aparata za brijanje, a nisam baš sigurna da je tip od toga.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
18.8.2010 16:03:41   
sara.at
IZVORNA PORUKA: emma.L

Ništa mi niste pomogle user posted image  - opet moram sama dumati, sve već probano osim ovog aparata za brijanje, a nisam baš sigurna da je tip od toga.


kupi sebi neko sexi rublje al ono da glava boli,flasu dobrog vina, friz sredi, sminku onako bas upadnu nabaci, stiklice vrtoglave i masnu za poklone oko vrata, a prije toga ga odvedi negdje na klopu da covjeka ne isporsiras gladna user posted image  
cuj netreba mu bolji poklon, mm kaze da su mu takve vrste najdrazi jer sve ostalo moze kupiti kad god mu zatreba al ovo nemoze kad on oce user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
18.8.2010 16:04:02   
dacy
IZVORNA PORUKA: emma.L

Ništa mi niste pomogle user posted image  - opet moram sama dumati, sve već probano osim ovog aparata za brijanje, a nisam baš sigurna da je tip od toga.


onda probaj aparat za šišanje user posted image


_____________________________

Soul of My Soul

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
18.8.2010 16:37:02   
emma.L
Mokro-suhi brijač sa trimerom za dlake u nosu i ušima user posted image .
Ojoj, baš sam na belaju, ali evo imam brijač i pade mi na pamet dobar kaiš.
A to rublje, vino i večera se podrazumijeva, meni treba poklon user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
18.8.2010 22:13:35   
Mona Mohamed
Prva godina braka je jos uvijek medeni mjesec..Makar bi trebala biti..
Imam namjeru pokloniti drvenu kasiku, metlu, deterdzent za brisanje poda i strik..Prvo troje navedeno da koristi, a posljednje oko vrata ako mu se ne svidi.user posted image  user posted image

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
18.8.2010 22:29:15   
D_K
IZVORNA PORUKA: Mona Mohamed

Prva godina braka je jos uvijek medeni mjesec..Makar bi trebala biti..
Imam namjeru pokloniti drvenu kasiku, metlu, deterdzent za brisanje poda i strik..Prvo troje navedeno da koristi, a posljednje oko vrata ako mu se ne svidi.user posted image  user posted image


ha, ha - jesam se ismijala.. taman tako, neka se srodi sa njima jer ce ga duugo pratiti u zivotu :)))


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
19.1.2011 0:52:24   
idacha
uh, evo citam i citam sta ste sve poklanjale i predlagale... ima bas slatkih stvari...

eh, posto je nama 6ta godisnjica u subotu, htjela sam ipak nesto malo drugacije... mislila sam o sljedecem: obzirom da mm prvi ustane ujutro, znam tacno sta ce i kojim redom raditi i uzimati, polijepiti svugdje naljepnice sa porukicama i srcima;
zatim, kupila sam knjigu, taaaako slatku... zove se ''''Volim te'''', simbolicno, i sadrzi niiiiiz lijepih ljubavnih tekstova..
i, milila sam, napraviti ja komiplaciju najljepsih ljubavnih balada... svakako non stop putuje Sarajevo-Tuzla, pa neka slusa user posted image user posted image user posted image

sjetila sam se nekoliko lijepih pjesama, poput W.Houston-I will always love you, B.Adams-Because I love you i jos nekoliko na taj fazon.. izmedju ostalog i jednu od snjezane djurisic, staru, ali prelijepu-evo ti srce na dlanuuser posted image

ima li neko jos neki prijedlog????

kiss i sretan vam svaki dan vase ljubaviuser posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.1.2011 8:30:57 >


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
19.1.2011 1:19:33   
Dida79
  user posted image user posted image Prije neki dan ja mu govorim da mu kupim brijac nos i uho kaze on ne nosi ga kuci.Ma reko sto?Ni cega se vise ne bojim kao tog brijaca i prva pomisao na njega je da ce mi se zaglaviti u nosuuser posted image Rece on i ja se upisahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A on inace nije strasljiv covjekuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.1.2011 8:30:31 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
19.1.2011 13:25:40   
SdZ
IZVORNA PORUKA: idacha

uh, evo citam i citam sta ste sve poklanjale i predlagale... ima bas slatkih stvari...

eh, posto je nama 6ta godisnjica u subotu, htjela sam ipak nesto malo drugacije... mislila sam o sljedecem: obzirom da mm prvi ustane ujutro, znam tacno sta ce i kojim redom raditi i uzimati, polijepiti svugdje naljepnice sa porukicama i srcima;
zatim, kupila sam knjigu, taaaako slatku... zove se ''''Volim te'''', simbolicno, i sadrzi niiiiiz lijepih ljubavnih tekstova..
i, milila sam, napraviti ja komiplaciju najljepsih ljubavnih balada... svakako non stop putuje Sarajevo-Tuzla, pa neka slusa user posted image user posted image user posted image

sjetila sam se nekoliko lijepih pjesama, poput W.Houston-I will always love you, B.Adams-Because I love you i jos nekoliko na taj fazon.. izmedju ostalog i jednu od snjezane djurisic, staru, ali prelijepu-evo ti srce na dlanuuser posted image

ima li neko jos neki prijedlog????

kiss i sretan vam svaki dan vase ljubaviuser posted image



Super ideja! Mozda nesto kopiram za nasu prvu godisnjicu braka.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.2.2011 12:19:57   
frajlica
ja se uvijek potrudim da ostanemo sami, to je dovoljno da se posvetimo jedno drugome, bilo da gledamo filmove, pijemo vino, jedemo ili se kupamo...
evo jednog zanimljivog teksta o romantičnim idejama.
http://www.wedding.hr/Naslovnica/Pregledclanka/tabid/63/ArticleId/75/Romanticne-ideje-za-godi-scaron-njicu-braka.aspx

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.2.2011 13:16:54   
mama2009
IZVORNA PORUKA: sara.at

IZVORNA PORUKA: emma.L

Ništa mi niste pomogle user posted image  - opet moram sama dumati, sve već probano osim ovog aparata za brijanje, a nisam baš sigurna da je tip od toga.


kupi sebi neko sexi rublje al ono da glava boli,flasu dobrog vina, friz sredi, sminku onako bas upadnu nabaci, stiklice vrtoglave i masnu za poklone oko vrata, a prije toga ga odvedi negdje na klopu da covjeka ne isporsiras gladna user posted image  
cuj netreba mu bolji poklon, mm kaze da su mu takve vrste najdrazi jer sve ostalo moze kupiti kad god mu zatreba al ovo nemoze kad on oce user posted image


slazem se user posted image user posted image user posted image mislila sam isto napisati

ma gdje ce mu bolji poklon od nezaboravne noci sa zenom  (pokusaj biti domisljata i puna noviteta)


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.2.2011 13:25:42   
emma.L
Ja kontam neke nove ideje za poklone, kad ono opet večer udvoje user posted image .
To nije poklon za godišnjicu, to je poklon za svaki tjedan zajedno, nije to iznenađenje neko (iako priznajem da je lijepo)user posted image .
OK, pored vina, muzike, osamljenosti, pišite o materijalnim poklonima koji se mogu pokloniti muškarcu za godišnjicu :-).
I može li mi itko objasniti zašto se ne poklanja dobar kuharski nož?

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.2.2011 13:31:56   
Visnja RR
kad su materijalni pokloni u pitanju ja sam uvjek za NIŠTA... MM i ja ne poklanjamo jedno drugom za bilo kakve datume... u početku braka smo to nešto kao pokušali ali skontasmo da nam je to bzvz... user posted image  više volimo neočekivan poklon bez datuma...

obično smo pravili derneke za raju...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.2.2011 13:38:18   
koka i po
IZVORNA PORUKA: emma.L

Ja kontam neke nove ideje za poklone, kad ono opet večer udvoje user posted image .
To nije poklon za godišnjicu, to je poklon za svaki tjedan zajedno, nije to iznenađenje neko (iako priznajem da je lijepo)user posted image .
OK, pored vina, muzike, osamljenosti, pišite o materijalnim poklonima koji se mogu pokloniti muškarcu za godišnjicu :-).
I može li mi itko objasniti zašto se ne poklanja dobar kuharski nož?


iz predostroznosti user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: šta pokloniti partneru na godišnjicu veze...
2.2.2011 15:00:42   
emma.L
user posted image
Ne fakat, MM jako jako jako voli kuhati i kupovati sve za kuhinju. I gledala sam taj super nož u WMF-u i spomenuh na poslu slučajno, umalo mi glavu ne otkidoše - NI SLUČAJNO. A objasniti ne znaju kome i zašto bi to donijelo kao nesreću user posted image .
Mislim, kupit ću ja to njemu sad za useljenje u novi stan, ali me čisto zanima u čemu je problem.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *