|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika
12.8.2012 16:11:40   
Dz3ni
milenium



Zna li neko kako se prave domaci sapuni?


oni starinski što su naše bake pravile su od svinjskih ostataka,ušiju itd


Nije samo svinjskih ostataka nego od masnijih ostataka bilo koje (domaće) životinje uključujući i mekše kosti koje se mogu raspasti u toku kuhanja koje je trajalo baaaš dugo. Dodavala se soda, ali ne znam u kom omjeru. To je ono što je meni pričala moja nana kad sam je kao dijete pitala ovo isto. user posted image Poslije se sušilo, stavljalo u kalupe ili kako već...zaboravila sam. Ovo je otprilike ono čega se mogu sjetiti.

< Poruku je uredio Dz3ni -- 12.8.2012 16:12:57 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Kozmetika
12.8.2012 17:00:43   
Precious
Evo nasla sam, pa ako jos nekog zanima tu sve pise:

http://zena.hr/clanak/koza_i_tijelo/mirisni_sareni_sapuni_koje_mozete_napraviti_i_sami/1717.aspx

user posted image

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Kozmetika
28.8.2012 17:52:15   
bellla
Ima li netko neku dobru kremu za lice preporuciti,i korektor,rado bih malo promjenila ove koje koristim:)

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Kozmetika
29.8.2012 8:01:16   
damma
ja koristim kremu za lice nivea, i za dan i za noc, a manhattan korektor.

krema za lice sam izmijenjala milion dok nisam nasla odgovarajucu, a korektor isti koristim godinama.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Kozmetika
29.8.2012 8:32:42   
sarisari

ja koristim Oriflame 3D ekolagen kremu za lice i odlicna je, sve su im kreme odlicne ovisno od tipa koze i godina

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Kozmetika
29.8.2012 8:44:56   
leona81
ja samo niveu - oduvijek, a korektor bourjois

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Kozmetika
29.8.2012 19:03:43   
MicoTico
Trenutno koristim kremu Niveu - Aqua Sensation. Inače jednu vrstu kreme mogu koristiti godinu dana i poslije mi ne odgovara, valjda se koža zasiti ili šta većuser posted image
Korektor koji koristim je Max Factor- Pan Stick i u njega se kunem. Koristim ga oko, čini mi se, 10 godina. Nije klasični korektor, može biti i baza i puder.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Kozmetika
19.9.2012 18:58:28   
mama2884
Curke....treba mi savjet

Da ne bacam mozda uzalud pare a opet da jos vise ne bi naskodila kozi...koji bi mi puder savjetovali za kombinovani tip koze,a da kada se nanese izgleda sto vise prirodno,da imaj onaj prirodni sjaj i sl....Inace mi je koza problematicna,kominovani tip je,i ako joj nesto ne godi to se odma pokaze kroz 2-3 dana...kontala sam uzeti neki lorealov..a opet nemam pojma,imali ko iskustva s lorealovim puderima i kojim....isto tako me zanimaju sjene...jeli kupujete neke "markirane" ili ono naj obicnije ( i one sa pijace)...ja nekada krenem npr na pijaci kupiti , i onda me uhvati strahnaj vise se bojim da ne naskodim kozi..a opet i ovi danasnji prozivodi u kozmet.radnjama sve je made in china....pa kome vise vjerovat....user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Kozmetika
19.9.2012 19:04:22   
Lalana
Ja ti savjetujem avon matirajucu podlogu. Meni super prekriva, a ne daje efekat maske, niti smeta na licu.
Moja je koza također kombinovana, nekada suha sasvim, a nekada masna posebno T zona, i ne volim mnoge pudere jer se grozno osjecam ako duze nosim.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu mama2884)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Kozmetika
19.9.2012 19:06:34   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Lalana

Ja ti savjetujem avon matirajucu podlogu. Meni super prekriva, a ne daje efekat maske, niti smeta na licu.
Moja je koza također kombinovana, nekada suha sasvim, a nekada masna posebno T zona, i ne volim mnoge pudere jer se grozno osjecam ako duze nosim.


user posted image
I ja,sve Avon-ovo.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Kozmetika
19.9.2012 19:08:57   
Marija13
I kod mene je kombinovani tip koze, do sada mi se pokazao dobar Rimmelov kameni puder "Stay matte" kosta oko 7KM, blag je a super matira kada se nanosi cetkom i moze za dnevnu varijantu, za vecernju ti preporucujem Manhatnov tecni za mjesovitu kozu koji bas prekriva a ne sjaji ti se lice, on je vise za vecer. Sjene uvijek uzimam Avonove, dugo traju na ocima i prezadovoljna sam. user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu mama2884)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Kozmetika
20.9.2012 13:33:08   
sarisari


Oriflame user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Kozmetika
20.9.2012 23:49:07   
zvončica
Ja kupila onu Garnierovu BB kremu i bas je super....odlicno prekriva i nije teska....uzela sam za mjesovitu kozu.

I pronadjoh maskaru Catrice ovu:
http://www.catrice.eu/fileadmin/catrice/packshots/26263.png

Trepavice budu bas lijepo definisane, nema grudvica, ma cista desetka...bas sam se prijatno iznenadila user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Kozmetika
26.9.2012 14:58:04   
Galicia
Nova maskara koja vrijedi svih para.

http://www.dior.com/beauty/usa/en/makeup/eyes/mascaras/spectacular-volume-intense-black-khol/py0726100-cmascaras.html

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Kozmetika
27.9.2012 10:36:13   
lost
Unazad godinu dana kristim ove sjenke za obrve i odlične su bolje od svake olovke
http://forum.net.hr/cfs-file.ashx/__key/CommunityServer.Discussions.Components.Files/42/0385.EyebrowStylistSet_5F00_06.png

Unutra dođe tri rzličita šablona oblika obrva tako iscrtaš obrve savršenog oblika
http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/c0.0.259.259/p403x403/535979_375280809208435_1629803558_n.jpg

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Kozmetika
16.10.2012 10:50:50   
palachinken
Hajd nek mi neko, ko se razmije u make up, kaže šta da uradim s očima i ostatkom lica, a da izgleda lijepo i svečano i da ide uz ovaj karmin, burgundy boje:
user posted image

Iznenadila sam se kako mi dobro stoji ova boja.

< Poruku je uredio palachinken -- 16.10.2012 10:55:19 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Kozmetika
16.10.2012 11:01:13   
Nedi
malo pudera, malo rumenila iste boje, maskara i kreon i mozda malo sljstece sjene na kapke, (mislim na sjenu sa sljokicama bez boje ili bijela jer se ne vidi da je bijela)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Kozmetika
16.10.2012 11:02:49   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: mama2884

Curke....treba mi savjet

Da ne bacam mozda uzalud pare a opet da jos vise ne bi naskodila kozi...koji bi mi puder savjetovali za kombinovani tip koze,a da kada se nanese izgleda sto vise prirodno,da imaj onaj prirodni sjaj i sl....Inace mi je koza problematicna,kominovani tip je,i ako joj nesto ne godi to se odma pokaze kroz 2-3 dana...kontala sam uzeti neki lorealov..a opet nemam pojma,imali ko iskustva s lorealovim puderima i kojim....isto tako me zanimaju sjene...jeli kupujete neke "markirane" ili ono naj obicnije ( i one sa pijace)...ja nekada krenem npr na pijaci kupiti , i onda me uhvati strahnaj vise se bojim da ne naskodim kozi..a opet i ovi danasnji prozivodi u kozmet.radnjama sve je made in china....pa kome vise vjerovat....user posted image


ja bi ti preporucila oriflame proizvod peach me perfect cini mi se da zove,sa mirisom breskve krema u boji...ma meni je perfektno ..hem fino mirise nije tesko ko puder a fino prekrije nedostatke i daje sjaj ......

a sto se tice sjena ..ja kupujem sve i svasta..imam i markiranih a i onih iy pijace...nista mi nije frka user posted image ....ako si alergicna na nesto onda ti i ove markirane mogu predstavljat problem,tako da maarka uopste nije mjerilo za kvalitetu....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mama2884)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Kozmetika
16.10.2012 11:05:06   
Babydoll
Ja kupujem vec ručno rađene domaće sapune Dr.Pasha - podrzavam domace i prirodno i prezadovoljna sam. Inace kremice, maske za lice pravim u svojoj kuhinjici :)

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Kozmetika
16.10.2012 11:05:14   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Nedi

malo pudera, malo rumenila iste boje, maskara i kreon i mozda malo sljstece sjene na kapke, (mislim na sjenu sa sljokicama bez boje ili bijela jer se ne vidi da je bijela)

Eee baš negdje imam šljašteću bijelu, dobro si user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Kozmetika
16.10.2012 11:07:45   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: palachinken

Hajd nek mi neko, ko se razmije u make up, kaže šta da uradim s očima i ostatkom lica, a da izgleda lijepo i svečano i da ide uz ovaj karmin, burgundy boje:
user posted image

Iznenadila sam se kako mi dobro stoji ova boja.


ja ti savjetujem..puder,rumenilo,kreon(izvuces crtu od pocetka oka do kraja/ruba) a prije toga na kapke stavi sjenu bez boje odnosno boje koze...da se ne vidi a opet da ujednaci kapke,ako me razumijesuser posted image .....i taj karmin....ma super ces izgledatiuser posted image ...ja inace ne preferiram da se i oci nasminkaju pretjerano kad je tako jak karmin....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Kozmetika
16.10.2012 11:08:25   
henna ze
jok ba kakava bijela...bićeš ko klaun..
uz crnu haljinu..ovaj ruž..ja bih smokey look

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Kozmetika
16.10.2012 11:08:57   
Nedi

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Nedi

malo pudera, malo rumenila iste boje, maskara i kreon i mozda malo sljstece sjene na kapke, (mislim na sjenu sa sljokicama bez boje ili bijela jer se ne vidi da je bijela)

Eee baš negdje imam šljašteću bijelu, dobro si user posted image


Ruz je predobar i sviđa mi se. Haljina je crna ako sam dobro upratila? Cime ces razbiti crnu?

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Kozmetika
16.10.2012 11:10:20   
Nedi

IZVORNA PORUKA: henna ze

jok ba kakava bijela...bićeš ko klaun..
uz crnu haljinu..ovaj ruž..ja bih smokey look


heno nije sjena bijela uopce kad se stavi, vise je bezbojna sa sljokicama. Izgleda bijelo dok je u ambalaziuser posted image a na licu blago sjaOji

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Kozmetika
16.10.2012 11:14:20   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Nedi


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Nedi

malo pudera, malo rumenila iste boje, maskara i kreon i mozda malo sljstece sjene na kapke, (mislim na sjenu sa sljokicama bez boje ili bijela jer se ne vidi da je bijela)

Eee baš negdje imam šljašteću bijelu, dobro si user posted image


Ruz je predobar i sviđa mi se. Haljina je crna ako sam dobro upratila? Cime ces razbiti crnu?

Imam oooogromni broš boje šampanjca, imam dezenirane štrample boje 2-3 nijanse svjetlije nego ruž...idem na darkerski look, jel svadba ili nije user posted image

< Poruku je uredio palachinken -- 16.10.2012 11:15:22 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *