|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika
17.5.2012 21:52:34   
teacher75
http://evjesnik.info/v2/clanak.php?kategorija=lifestyle&naslov=-minka-za-svaki-oblik-o-iju&id=7298

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Kozmetika
18.5.2012 8:21:05   
mamabb

IZVORNA PORUKA: Hannan

Joj, ni ja se sa tusem ne snalazim, jednom sam kupila vjezbala i vjezbala i uvijek krivudava linija :( skoro sam uzela ELF olovku, mada bih ja rekla prije da lici na tus jer je bas tanka, nesto kao flomaster i s njim uspijem nekako izvuci liniju, ali tek poslije maskare.

Moze li ova neka iskusnija sminkerica dati ideju kako sminkati "tuzne" oci,znate na sta mislim, imam hvala Bogu lijepe oci, ali oblik kao da placem, spustene dole...voljela bih ih razveseliti :).

A inace, ne koristim puno preparata, sjena ponekad, tecni puder, rumenilo, maskara i crna olovka, labelo i ja gotova...


kad izvlačiš olovkom ili tušem nemoj ići uz liniju oka do kraja nego negdje od pola polako odvajaj liniju prema gore tako ćeš postići efekat koji želiš, i da bude malo deblja na kraju, tako i sjenkom uradi, mslim, na uglovima očiju nijansu tamniju sjenku i isto izvlači prema gore. Joj, jesam objasnila, valjda me razumiješ.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Kozmetika
18.5.2012 12:49:17   
Hannan
Razumjela :) odo vjezbat...cccc po stare dane :) Hvala vam.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Kozmetika
18.5.2012 13:44:31   
zvončica
Eko beba, ja bila danas na Al. polju u CM-u i nemaju ni oni baze, al' mi rekose da ce im stici uskoro...pa eto, ako ti nije zurba sacekaj malo user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Kozmetika
18.5.2012 13:55:13   
eko beba

IZVORNA PORUKA: zvončica

Eko beba, ja bila danas na Al. polju u CM-u i nemaju ni oni baze, al' mi rekose da ce im stici uskoro...pa eto, ako ti nije zurba sacekaj malo user posted image


meni u robotu rekoše da ima roba iz centralnog skladišta stiže srijedom, ali ne znaju šta će im stići, dugo ih ne dobijaju. Sačekaću svakako.

A zna li neko ima li dostave za BiH, ako se naručuje sa e.l.f.co.uk stranice? Vidjela sam onaj proffesional 9 piece kit kistova?


_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Kozmetika
20.5.2012 16:15:12   
eko beba
eh ... u vzi eyelinera ... uzeh onaj gelliner essence i njihovu četkicu za gelliner ... rezultat nikakav ... tj. ja ne uspijevam izvući tanku liniju kao kad su u pitanju olovke za oči, (ni upola tanku), a to mi je bio cilj, izvući tanje nego što se može olovkom. Pokušah i naruci da izvučem i niš'. Zaključak, on dolazi u obzir samo u nekoj varijanti smokey eyes, ali i to je bolje olovkom zbog blendanja. Eto, bacih pare (sreća, pa nije skup user posted image ). Idući put kupujem onaj tečni, standardni tuš, možda i uspijem user posted image

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Kozmetika
20.5.2012 16:46:38   
eko beba
user posted image user posted image sad vidjeh da na četkici piše eyeshadow brush user posted image user posted image ... a na rafu pored četkice stajalo četkica za geliner ... u ovom grmu izgleda leži zec ..user posted image

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Kozmetika
21.5.2012 9:32:39   
idana_85
Sto ne probas sa tusem u olovci, izgleda poput flomastera i pravo ga je jednostavno nanijeti.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Kozmetika
21.5.2012 9:35:45   
Visnja RR
eko beba ja vec neko vrijeme koristim essence ali pakovanje kao hmmm maskara... ali njihova cetkica je tvrdja pa se lakse nanosi...znaci sama cetkica nije savitljiva sto pocetnicima odgovara a i meni jer tus nanosim za par sekundi...
inace za skroz tanku liniju uvjek gledas da je cetkica sto tanja...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Kozmetika
21.5.2012 11:04:31   
zvončica
Eko beba, imas ovu cetkicu za tus od Catrice-a, kosta oko 5km, mislim da bi mogla sa njom da se ustelis:

user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Kozmetika
22.5.2012 23:50:37   
eko beba
Zvončice, juče sam i uzela ovu četkicu. Večeras isprobah taj tanji dio. I evo da vam javim, iz prve sam postigla ono što sam željela ... ne znam zašto mi je toliko trebalo da se odlučim na eyeliner ... valjda zbog toga što sam mislila da ne mogu postići tanku, diskretnu liniju za dnevni make-up, a da je fino precizno iscrtana. ali eto, uspjela sam user posted image
I hvala vam od user posted image što ste imale vremena za moja pitanjca i nedoumice
user posted image

_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Kozmetika
4.6.2012 17:22:18   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: emma.L

Nadam se da netko zna gdje u Sa mogu naći četkice i kistove za profesionalno šminkanje?
Imas u svakoj bolje opremljenoj parfimeriji

cijena je od 70-150KM.prava dlaka
ja ih imam sigurno 7 godina...perem samponom i traju i traju


Salmy jel mislis na MAC kistove il?
Sto se tice eyelinera...tuseva..ja sam vec dugo na gel eyelineru kojeg nanosim s MAC 209 il sigma eyeliner kistom... ELF gel eyeliner je super...
Sto se tice baze za sjenu..najbolja i testirana na svim mogucim uvjetima..vreline..znoj ..urban decay, imam i Artdeco nije losa...al postojana je nekih max 3-4 sata....

Ja trenutno u potrazi za NARS sjajem Turkish delight...prefino..prelijepo..al nekako mi "mlogo" para..

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 4.6.2012 17:24:24 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Kozmetika
5.6.2012 10:19:38   
eko beba

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: emma.L

Nadam se da netko zna gdje u Sa mogu naći četkice i kistove za profesionalno šminkanje?
Imas u svakoj bolje opremljenoj parfimeriji

cijena je od 70-150KM.prava dlaka
ja ih imam sigurno 7 godina...perem samponom i traju i traju


Salmy jel mislis na MAC kistove il?
Sto se tice eyelinera...tuseva..ja sam vec dugo na gel eyelineru kojeg nanosim s MAC 209 il sigma eyeliner kistom... ELF gel eyeliner je super...
Sto se tice baze za sjenu..najbolja i testirana na svim mogucim uvjetima..vreline..znoj ..urban decay, imam i Artdeco nije losa...al postojana je nekih max 3-4 sata....

Ja trenutno u potrazi za NARS sjajem Turkish delight...prefino..prelijepo..al nekako mi "mlogo" para..


ima li dostava za BiH ELF ... ne nadjoh na njihovoj stranici?


_____________________________

Mjesec i Sunce - 23.01. 25.08.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Kozmetika
5.6.2012 12:26:37   
zvončica
Gdje se ima kupiti surma i koliko kosta....voljela bih probati user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Kozmetika
5.6.2012 12:33:00   
Medić*

IZVORNA PORUKA: zvončica

Gdje se ima kupiti surma i koliko kosta....voljela bih probati user posted image


Surmu mozes kupiti na carsiji preko puta Begove dzamije i znam da ima kod Fahdove dzamije, ispred. Ne znam koliko su, ali ne vjerujem da su preko 5 km. Ja inace imam sa hadza mi svekrva donijela u prahu i kao olovka.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Kozmetika
5.6.2012 12:34:28   
zvončica
Hvala medic user posted image

Jos mi reci kako se ta u prahu stavlja...uz pomoc nekog kista ili...

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Kozmetika
5.6.2012 12:37:47   
Medić*
IZVORNA PORUKA: zvončica

Hvala medic user posted image

Jos mi reci kako se ta u prahu stavlja...uz pomoc nekog kista ili...


Nesto poput kista ima dodje uz surmu, to je ustvari pklopas sa produzetkom dole, metalna bocica, umocic i naneses. Imam i sivu i crnu, ali volim crnu user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 5.6.2012 12:38:48 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Kozmetika
19.6.2012 12:31:49   
djoisa
koji tecni puder za masnu kozu preporucujete, da nije "tezak" neki za ljeto?

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Kozmetika
19.6.2012 12:39:59   
damma
Samo da obavijestim ako nekog interesuje, probala ovu kremu, izvrsna je za ljeto.
http://www.garnier.rs/_sr/_ww/our_products/range.aspx?tpcode=OUR_PRODUCTS%5EPRD_SKINCARE%5EBB_CREAM%5EBB_CREAM_HOME

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Kozmetika
19.6.2012 13:10:21   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: damma

Samo da obavijestim ako nekog interesuje, probala ovu kremu, izvrsna je za ljeto.
http://www.garnier.rs/_sr/_ww/our_products/range.aspx?tpcode=OUR_PRODUCTS%5EPRD_SKINCARE%5EBB_CREAM%5EBB_CREAM_HOME


Ja je takodjer koristim sada za ljeto i za malo rumenila je zaista user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Kozmetika
19.6.2012 13:32:31   
Miimy
Kolko kosta ova krema Garnier cini mi se da je super bas mi treba nesto lagano za ljeta ...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Kozmetika
17.7.2012 0:21:53   
Precious

IZVORNA PORUKA: djoisa

koji tecni puder za masnu kozu preporucujete, da nije "tezak" neki za ljeto?


Od Avona, Calming effects user posted image

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Kozmetika
17.7.2012 15:33:13   
damma

IZVORNA PORUKA: Miimy

Kolko kosta ova krema Garnier cini mi se da je super bas mi treba nesto lagano za ljeta ...


11 KM, u cm cesto bude na akciji, oko 9KM bude.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Kozmetika
11.8.2012 23:00:33   
Precious
Zna li neko kako se prave domaci sapuni?

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Kozmetika
11.8.2012 23:32:11   
milenium

IZVORNA PORUKA: Precious

Zna li neko kako se prave domaci sapuni?


oni starinski što su naše bake pravile su od svinjskih ostataka,ušiju itduser posted image

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *