|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika
26.5.2013 13:41:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Pa moja tičer i za hodanje bez ikakve kreme ili pudera treba imati lijep ten...ko ima los ten sumnjam da si moze to priustiti...Znaci opet kvalitet tena je u prvom planu...kod mene je jedino problem sa tenom neujednacenost u tonalitetu...nikakvih drugih nedostataka nemam i zato koristim toniranu kremu...puder samo za specijalne prilike...nekad sam ga svakodnevno koristila ali u malim kolicinama tek da izjednacim ton lica,a onda otkrih ovu BB user posted image

ma i moj ten je daleko od idealnog al ja jednostavno ne podnosim nikakve krene jer se sjajim odmah ko da sam ulje stavila na lice

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Kozmetika
26.5.2013 14:18:28   
MicoTico
Dugo sam koristila toniranu Niveu, a sad sam uzela Niveinu BB, ali mi nije ni blizu kao tonirana.
Elem, ja je koristim radnima danima, kad idem na posao. Malo tonirane, rumenila i bronzera, jer mi je ten baš jednoličan, a buckasta sam u licu, pa malo da ga vizuelno izdužim i oblikujemuser posted image
E sad, što neko napisa, ko ima loš ten, džaba mu tonirana krema, neće ona nešto baš prikriti nedostatke. U tom slučaju je daleko bolji klasični puder. Tonirana i BB više je za pokriti sitne nepravilnosti, ili kao u mom slučaju, da se "zalijepi" rumenilo i bronzeruser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Kozmetika
26.5.2013 15:43:09   
mishkica
Ja sam dosta blijeda bez pudera, a lice mi ima sitnih nepravilnosti, te nekoliko oziljaka od pljuskavica, meni puder treba i ljeti i zimi, max factor performanse mi je trenutno, i onaj crni manhatan je dobar, ali mi nijansa nijedna nije to to, pa trebam kupiti 2 i mjesati, ajd kad malo pocrnim bice boljeuser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Kozmetika
26.5.2013 15:50:34   
animagical

IZVORNA PORUKA: škorpija

koja je vama najbolja BB kremauser posted image
ja sma koristila Garnier i super mi je bila preko zime jer je malo masnija, kontam sad ide ljeto uzmem Niveu - grozna mi je, imam osjećaj kao da mi je maska na licu, ljušti se, a boju uzela light i s njom izgledam kao mulatkinja, pretamna je. prijateljica mi kaže da evelin ima bb kremu, i da je odlična, ali ja je nigdje ne nađog

lorealuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Kozmetika
26.5.2013 15:56:16   
Visnja RR
BB Nivea užas.. zateže kožu, pecka kao da imam nekakvu opnu preko lica... na kraju sam stavila svoju kremu na lice (Nivea Q10 za mjesovitu kozu) pa tek onda BB Nivea light... podnosljivo je...ali nije to to...

kakva je situacija s CC

< Poruku je uredio Visnja RR -- 26.5.2013 15:59:38 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Kozmetika
26.5.2013 16:11:42   
zvončica

IZVORNA PORUKA: škorpija

koja je vama najbolja BB kremauser posted image
ja sma koristila Garnier i super mi je bila preko zime jer je malo masnija, kontam sad ide ljeto uzmem Niveu - grozna mi je, imam osjećaj kao da mi je maska na licu, ljušti se, a boju uzela light i s njom izgledam kao mulatkinja, pretamna je. prijateljica mi kaže da evelin ima bb kremu, i da je odlična, ali ja je nigdje ne nađog


Imas Evelin BB kremu u CM-u na Otoci.

Ja koristim Garnierovu BB, ali za masnu kozu i super mi je. Probala sam i od Catrice BB kremu, tek se pojavila i dobra je i ona.

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Kozmetika
26.5.2013 16:20:11   
teacher75
a kakva je razlika izmedju tonirane, BB i CC kreme?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Kozmetika
26.5.2013 16:29:21   
zvončica

IZVORNA PORUKA: teacher75

a kakva je razlika izmedju tonirane, BB i CC kreme?


I BB i CC su tonirane kreme, al' nisu teske kao puder. CC ima bolju mogucnost prekrivanja. Nisam probala jos CC....cekam da se Hanady izjasni valja li ona sto je probala user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Kozmetika
26.5.2013 16:45:48   
canim
Jeli ko probao od bourjois BB kremu ?


(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Kozmetika
26.5.2013 18:38:39   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

BB Nivea užas.. zateže kožu, pecka kao da imam nekakvu opnu preko lica... na kraju sam stavila svoju kremu na lice (Nivea Q10 za mjesovitu kozu) pa tek onda BB Nivea light... podnosljivo je...ali nije to to...


Isto ovako - prvom stavim svoju dnevnu kremu, pa preko BB Niveu. Sa klasičnom toniranom Niveom to nisam morala.
Ko bilo mi žao da je bacim, tek kupila, ali ide ona u smeće. Provjerne i dobre stvari nekad zaista ne treba mijenjati.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Kozmetika
26.5.2013 18:40:25   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: canim

Jeli ko probao od bourjois BB kremu ?



Od Bourjois sam samo rumenilo, sjenke i lakove za nokte koristila i baš sam zadovoljna. Dobra mi je ta kozmetika inače, a BB sam tek nedavno vidjela kod njih.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Kozmetika
26.5.2013 19:21:23   
melin

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: škorpija

koja je vama najbolja BB kremauser posted image
ja sma koristila Garnier i super mi je bila preko zime jer je malo masnija, kontam sad ide ljeto uzmem Niveu - grozna mi je, imam osjećaj kao da mi je maska na licu, ljušti se, a boju uzela light i s njom izgledam kao mulatkinja, pretamna je. prijateljica mi kaže da evelin ima bb kremu, i da je odlična, ali ja je nigdje ne nađog

lorealuser posted image

takodjeuser posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Kozmetika
26.5.2013 19:57:24   
muaaa
Inacene koritim nikakve pudere,ni tonirane kreme ali kad vec moram staviti ponekad GG Oriflame je extra,preko pudera MAC rumenilo i pun pogodak.

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Kozmetika
27.5.2013 9:02:36   
Latinka

IZVORNA PORUKA: Galicia

U potrazi sam za dobrom olovkom, tusem za oci.

Imate li kakvih savjeta?

Ja sam nedavno kupila s-he tuš. Nisam koristila tuš 7,8 godina i baš, baš sam prezadovoljna sa ovim.

Što se tiče ovih BB/CC krema - nisam probala, priznajem. Koristim ponekad MaxFactor-ov AgeRenew puder i to je to. Inače imam jako suhu kožu pa se i ne usuđujem svašta kupiti. Rado bih probala ovu Farmasi CC kremu, čini mi se da je masnija, a neko pomenu i da je Garnierova BB masna.
Inače, kako naručiti ove Farmasi proizvode?

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Kozmetika
27.5.2013 9:42:02   
salmy

IZVORNA PORUKA: škorpija

koja je vama najbolja BB kremauser posted image
ja sma koristila Garnier i super mi je bila preko zime jer je malo masnija, kontam sad ide ljeto uzmem Niveu - grozna mi je, imam osjećaj kao da mi je maska na licu, ljušti se, a boju uzela light i s njom izgledam kao mulatkinja, pretamna je. prijateljica mi kaže da evelin ima bb kremu, i da je odlična, ali ja je nigdje ne nađog

Probala sam je i prezadovljna sam..daje efekat prirodnog izgleda...ima dobro prekrivanje ,ne zateze kozu...i ujednacava ten..ima i zastitni faktro
znaci da je user posted image

http://slkm.at/5485119

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Kozmetika
27.5.2013 10:52:38   
škorpija
Salmy zaboravih napomenuti koja vam je nabolja BB krema do 20 KMuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Kozmetika
29.5.2013 14:04:13   
maci
user posted image
U potrazi sam za dobrom BB kremom za mješovitu kožu. Pročitam super recenziju na net za Catrice-ovu BB kremu čija je cijena više nego pristupačna. Znate li gdje se može naći u Sarajevu? Ima li je možda u CM-u??

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Kozmetika
29.5.2013 14:08:10   
maci
neko je pitao za Bourjois BB kremu... Nipošto!!! Grozno blenda na koži, boja se vidi iz aviona, iskaču bubuljice, zaista razočaravajuće za tako dobru marku...

(odgovor članu maci)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Kozmetika
29.5.2013 14:11:15   
Skvo RR
izvinjavam se na upad oko BB; CC; ŽŽ; LJLJ i ostalih krema , kremica i slicno....


Zanima me ima li neko preporuku za sjene, da je paleta u vise boja...a ne samo par njih...i naravno da su kvalitetne i dobre.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Kozmetika
29.5.2013 14:13:27   
maci
Maybelline Day Fresh je ok, samo što se koža malo zasjaji nakon nekog vremena, ali tu u igru valjda stupa primer. Niveina je užasna, boja se skuplja na određenim dijelovima lica, ima vrlo intenzivan miris od kojeg mi je bilo gotovo muka...Garnier za mješovitu kožu je dosta dobra, fino matira i prekriva, ujednači ten, nije gusta i fino se razmazuje, samo imaju dvije nijanse, pa sam ih morala obje kupiti i pomiješati da dobijem boju za sebe.
probala sam i Agnes B. BB mineralnu kremu, vrlo dobra, gusta tekstura sa vrlo malo shimmera, spf 20, vitamini i ekstrakti biljaka, jedina mana, nije za masnu i mješovitu kožu, tj. i uz fiksiranje puderom u prahu sjaj izbije...

(odgovor članu maci)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Kozmetika
29.5.2013 14:18:08   
maci
Ja koristim ArtDeco, super su kvalitetne, imaju izbor nijansi da padneš na dupence, jedna košta oko 7 KM, a često imaju u Mamčetu sniženja - 50% ove marke, tako da možeš iskombinovati sama svoju paletu. Toplo preporučujem

(odgovor članu maci)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Kozmetika
29.5.2013 14:18:14   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

izvinjavam se na upad oko BB; CC; ŽŽ; LJLJ i ostalih krema , kremica i slicno....


Zanima me ima li neko preporuku za sjene, da je paleta u vise boja...a ne samo par njih...i naravno da su kvalitetne i dobre.

Ja obično uzimam bourjois. Dobar mi je njihov trio http://makeupforlife.net/wp-content/uploads/2009/11/bourjois-smoky-eyes-trio-eyeshadow.jpg

Nije loša ni Deborah.
Naravno, navodim ti sad neke ne preskupe varijante.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Kozmetika
29.5.2013 14:24:42   
maci
Zna li iko gdje mogu naći Catrice-ovu BB kremu u Sarajevu????user posted image

(odgovor članu maci)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Kozmetika
29.5.2013 14:25:48   
animagical

IZVORNA PORUKA: maci

user posted image
U potrazi sam za dobrom BB kremom za mješovitu kožu. Pročitam super recenziju na net za Catrice-ovu BB kremu čija je cijena više nego pristupačna. Znate li gdje se može naći u Sarajevu? Ima li je možda u CM-u??


da, oni imaju catrice i essence

(odgovor članu maci)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Kozmetika
29.5.2013 14:26:31   
canim
MUA ima divne palete boja user posted image moze se naruciti online, nisam koristila njihovu kozmetiku ali po review-ima cini mi se da nije losa.

http://www.muastore.co.uk/index.php/eyes/eye-shadow/palettes

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *