|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika
29.11.2013 21:31:11   
salmy

IZVORNA PORUKA: aazra

Pudere izbjegavam, vecina uzrokuje prerano starenje koze.

user posted image po cemi si to zakljucila?

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1151
   RE: Kozmetika
29.11.2013 21:40:29   
aazra
Jer znam par osoba koje imaju dvadeset_ i nesto a izgledaju starije od mene koja imam 35 a koje su rano pocele stavljati pudere i to one skuplje.

Takodjer imam rodice i prijateljice i starije od sebe koje tvrde da su sacuvale mladenacki ten zahvaljujuci ne koristenju pudera user posted image

Vjerovatno ima tu jos faktora kao npr. ne - pusenje i nije mi ambicija izgledati kao da mi je 18, ali favoriziram prirodan i zdrav izgled ispred make - upa i imam pravo na to.


< Poruku je uredio aazra -- 29.11.2013 21:42:09 >


_____________________________








(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1152
   RE: Kozmetika
29.11.2013 21:44:23   
salmy

IZVORNA PORUKA: aazra

Jer znam par osoba koje imaju dvadeset_ i nesto a izgledaju starije od mene koja imam 35 a koje su rano pocele stavljati pudere i to one skuplje.



Molim te nemoj se ljutiti,meni je ovo smijesno..

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1153
   RE: Kozmetika
29.11.2013 21:50:47   
aazra
I meni je smijesno kad cujem zene koje ne smiju izaci iz kuce bez pudera...user posted image

_____________________________








(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1154
   RE: Kozmetika
29.11.2013 21:52:32   
salmy

IZVORNA PORUKA: aazra

I meni je smijesno kad cujem zene koje ne smiju izaci iz kuce bez pudera...user posted image

Eh ta samuser posted image glavom i bradom

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1155
   RE: Kozmetika
29.11.2013 21:57:24   
aazra
ja ne smijem samo bez dnevne kreme, balzama - grozdjane za usne i kreme za ruke...bez maskare vec mogu user posted image

_____________________________








(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1156
   RE: Kozmetika
30.11.2013 0:00:31   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: aazra

Jer znam par osoba koje imaju dvadeset_ i nesto a izgledaju starije od mene koja imam 35 a koje su rano pocele stavljati pudere i to one skuplje.



Molim te nemoj se ljutiti,meni je ovo smijesno..


Nije smijesno. Pogresno izabran puder moze i te kako nastetiti kozi lica.


(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1157
   RE: Kozmetika
30.11.2013 10:11:46   
Marija13

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: aazra

I meni je smijesno kad cujem zene koje ne smiju izaci iz kuce bez pudera...user posted image

Eh ta samuser posted image glavom i bradom

Puder mi je najbitniji, bez njega idem vani jedino za Noć vještica user posted image kad je hitno može i bez maskare ali puder je tu..lažem, ljeti kad fino potamnim može se i bez njega user posted image

Nekim ženama stvarno nije potreban, lijepo izgledaju i bez pudera, nekome stoji prirodno a to sve u skladu sa ličnošću, uvijek su me djevojke/žene bez šminke asocirale na nešto fino, nevino, neiskvareno a nisam ti ja ta user posted image



_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1158
   RE: Kozmetika
30.11.2013 10:21:30   
MicoTico
Gdje naći u BiH kozmetiku NYZ? Kod nas u BL nisam nigdje našla. Čula sam da ima u Bijeljiniuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 1159
   [Obrisana poruka]
30.11.2013 10:25:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 1160
   RE: Kozmetika
30.11.2013 10:51:14   
salmy

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: aazra

Jer znam par osoba koje imaju dvadeset_ i nesto a izgledaju starije od mene koja imam 35 a koje su rano pocele stavljati pudere i to one skuplje.



Molim te nemoj se ljutiti,meni je ovo smijesno..


Nije smijesno. Pogresno izabran puder moze i te kako nastetiti kozi lica.



Ako pod pogresnim smatras kvalitet sastav pudera ok..ali ako neko nije pravilno odabrao boju tip pudera za svoju kozu to nije pogresno..to samo ruzno izgleda na licu osobe....Svaki puder podloga tonirana krema se nanosi prvenstveno da zastiti kozu tokom zimskog /ljetnog perioda...Uglavnom puderi imaju u sebi svojstvo zatezanja popravljanja kontura lica kao i popunjavanja nedostatka....Nikako ne vidim stetnost time sto ga neko koristi pa mu je koza brzo ostarila....Njegovana koza zahtjeva paznju strucnost i konstantnu njegu...bilo da je rijec o kremi ili puderu...Postoje osobe koje imaju prirodno lijepu kozu ..i naravno da njima nije potrebna kamuflaza i prekrivanje....U svom dugogodisnjem radu sa zenama jako malo sam ih upoznala kojima nije trebala strucna pomoc......Hvala Bogu pa postoje ti proizvodi i naravno strucne osobe koje ce nas uputiti u ispravnu odluku

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 1161
   RE: Kozmetika
30.11.2013 10:52:50   
MicoTico
ja se šminkam svakog radnog dana, vikendima jako rijetko.
Stavim dnevnu kremu, pa bb kremu, korektor, bronzer i rumenilo. Podlogu za sjenku, sjenku, olovku za oči i maskaru. Nekad mat karmin, nekad samo labello. I tako svaki radni dan.
Šminku uveče ili popodne uredno skinem, nikad nisam legla u krevet neočišćenog lica. Pred spavanje sam nekad stavljala noćnu kremicu + ad kapi oko očiju.
Sad samo stavi dr Pasha ulje od marelice na mokru kožu.
Nikad nisam imala problema sa tenom (čak ni u pubertetu), nemam ni bore ni borice.
Koža mi ne izgleda ni staro ni umorno. Čak mi govore da izgledam puno mlađeuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1162
   [Obrisana poruka]
30.11.2013 11:07:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MicoTico)
  Neposredna veza do poruke: 1163
   RE: Kozmetika
30.11.2013 11:10:25   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Iman83

Mt, kakav je tvoj tip kože i kako si zadovoljna tim uljem?user posted image

Normalna. Bez suvih i masnih zona.
Prezadvoljna sam ovim od marelice.
Baš bude nježna i mekana koža. A ulje miriše mljac.
Višnja mi preporučila i osevapila seuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1164
   [Obrisana poruka]
30.11.2013 11:14:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MicoTico)
  Neposredna veza do poruke: 1165
   RE: Kozmetika
30.11.2013 15:23:43   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Iman83

Mt, kakav je tvoj tip kože i kako si zadovoljna tim uljem?user posted image

Normalna. Bez suvih i masnih zona.
Prezadvoljna sam ovim od marelice.
Baš bude nježna i mekana koža. A ulje miriše mljac.
Višnja mi preporučila i osevapila seuser posted image


E superiška...koliko košta.

Ja imam kombinovanu do suhu kožuuser posted image ...opisa mi.
Masti mi se samo nos, a obrazi budu suhi, pogotovo zimi. Ostalo normala.
Pa mi treba nešto 'masnije' tokom ovog g.doba user posted image

Košta oko 14 KM. Nikad ne znam tačnu cijenu jer rijetko kupim samo jednu stvaruser posted image
A traje baš duuuuugo.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1166
   RE: Kozmetika
30.11.2013 19:38:35   
aazra
IZVORNA PORUKA: Iman83

Ja baš razmišljam o tim uljima.
Vidjeh u apoteci ulje badema za kožu...pa me ponukalo da probam.

Mt, kakav je tvoj tip kože i kako si zadovoljna tim uljem?user posted image


Ja sam jedno vrijeme koristila ulje od ruze, sada preferiram tonike jer imam kombinovanu kozu, ali zanima me gdje se moze naci ovo ulje od marelice za lice?

Sto se pudera tice, nema smisla raspravljati, i ja ih imam ali ne koristim...naravno da uvijek pri ruci treba imati nesto za prekrivanje nedostataka, ali bolje sto manje ih koristiti...moj razlog zasto ih izbjegavam je stvarno osjetljiva koza, kao i bijel ten tako da mi ni jedna boja ne pristaje a mrzim trackati vrat user posted image

Sad vidjeh da je dr. pasha onda pretpostavljam u apotekama...bas sam neki dan uzela pasha grozdjanu mast za usne i predivna je user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 30.11.2013 19:40:27 >


_____________________________








(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1167
   RE: Kozmetika
14.12.2013 21:40:58   
aazra
Evo mene opet user posted image

Skontala sam da bi mi u ovom zimskom periodu trebala dodatna njega lica, mislim uzeti neko ulje prije sam trosila ruzino ali htjela bi da isprobam neko drugo...

Mislila sam arganovo ili od marelice, prije cu ovo od marelice jer ono vise hidratizira - tako su mi preporucili u apoteci da je ovo od marelice vise za mjesovitu kozu takodjer se dvoumim izmedju dr. Pasha i Gameha (u Sarajevu butik Badem), i kod njih je sve prirodno s tim da za istu cijenu (13 KM) se dobije tri puta veca kolicina.

Vidim pohvale za ovo ulje od dr. Pashe, je li neka od vas probala i ovo Gameha user posted image ?

< Poruku je uredio aazra -- 14.12.2013 21:41:54 >


_____________________________








(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1168
   RE: Kozmetika
19.12.2013 20:50:11   
MicoTico
Juče sam si kupila u DM-u
http://www.citytime.hr/wp-content/uploads/2013/03/BOURJOIS-HEALTHY-MIX-teku%C4%87i-puder.jpg
i prezadovoljna sam.
Lagan je, kao da ga nemam na licu (bolji mi od bb kreme), prozračan, miriše prekrasno na voće.
Cijena mu je oko 25 KM (opet ne znam tačnouser posted image ).
Ima 5 nijansi (za razliku od većine bb krema).
http://2.bp.blogspot.com/_k3U6-oAm6c0/S_QkWCJzlJI/AAAAAAAAAIo/576Q_XeIAVg/s1600/bourjois+swatches.jpg
Ja sebi uzela br 54 (beige)

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 1169
   RE: Kozmetika
19.12.2013 21:00:46   
mishkica
Mici, imala ga i ja bas 54, odlicaaaaan, nikako mi se ne da kupiti, cesto dobijem puder, ali obavezno je sljedeci on, cim ovo potrosimuser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1170
   RE: Kozmetika
19.12.2013 21:02:16   
Visnja RR
ja neki dan kupim Limes rukavicu za skidanje šminke...i pitah se zašto sam sve ove godine bježala od tih rukavica...savršeno skine šminku

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 1171
   RE: Kozmetika
19.12.2013 21:03:32   
Hannica
Vi ste mene,svojom pricom o sminkanju,kistovima,puderima ....itd., nekako uvjerile da mi treba kist i ja kupim neki veliki za puder i rumenilo,Boga mi nemam sta nenijeti na lice s njim,ne koristim rumenilo ni onaj puder u prahu,sve ga na silu koristim. A 14 KM ga platila. Nije mi dobro.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1172
   RE: Kozmetika
19.12.2013 21:05:46   
Visnja RR
ja kupim nneki dan Pupinu četku za bronzing...baš mi je extra... mekana i široka

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1173
   RE: Kozmetika
19.12.2013 21:12:03   
hanabanana
Ja tek kad sam otkrila Guerlain puder shvatila sam da ima pudera koji to jesu, odlicno prekriju, a tesko ih je uociti na licu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1174
   RE: Kozmetika
19.12.2013 22:21:37   
salmy

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja tek kad sam otkrila Guerlain puder shvatila sam da ima pudera koji to jesu, odlicno prekriju, a tesko ih je uociti na licu.

user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *