|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika
12.1.2014 19:18:43   
teacher75
imam masno lice i ne stavljam nista ispod pudera ili bb/cc kreme

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1201
   RE: Kozmetika
12.1.2014 19:45:16   
Visnja RR
ispod BB/CC je razumljivo ali spod drugih pudera bi krema trebala biti obavezna... usput vam stiti od pudera koji cesto bude vrlo agresivan za kožu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1202
   RE: Kozmetika
12.1.2014 23:14:48   
MicoTico
Ja sam i ispod bb kreme stavljala dnevnu kremu (imam normalnu kožu, bez masnih i suvih zona). Sad koristim bourjois puder (onaj voćni) koji mi je laganiji od bb kreme, lijepo ujednači ten, a neprimjetan je, ai ton mi ogovara što ni kod jedne bb kreme nisam potrefila.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1203
   RE: Kozmetika
13.1.2014 10:33:15   
Daliyah92
Pa i nije mi nesto masna koza lica user posted image Morat cu malo vise poraditi na tome, da vidim sta mom licu odgovara.

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1204
   RE: Kozmetika
15.1.2014 22:23:20   
Amelaa RR
Evo preporuka za dobro dobre maskare, a s cijenom jos bolje...
Essence I love extreme crazy volume mascara i samo volume mascara. Ni s jednom nema fule..
user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 1205
   RE: Kozmetika
8.2.2014 11:55:42   
MicoTico
Samo za bebaa-u, a i za ostale koje hoće pročitati:

Da li je za vas BB ili CC krema?


Znate li koja je razlika između BB i CC kreme i koja je od njih bolja za vaš tip kože
BB krema, koža

BB krema je proizvod za koji svi već znaju jer je zahvaljujući višestrukim blagotvornim dejstvima na kožu lica lako našla put do srca žena širom sveta, ali, da li ste čuli za CC kremu? Ako jeste, znate li koja je razlika između BB i CC kreme i koja je od njih bolja za vaš tip kože? Evo u čemu je stvar.

BB krema (ili Blemish Balm) upravo je ono što naziv sugeriše: balzam za mrljice i druge sitne nepravilnosti na licu. Prvenstveno je namenjena mlađoj koži koja ne zahteva teški make-up, ali je već dovoljno zrela za kozmetiku s anti-age dejstvom. Ove "čarobne kremice" uz moć prekrivanja nepravilnosti i borbu protiv starenja koži pružaju potrebne sastojke za sjajan, zdrav i negovan izgled.

CC krema (ili Colour Control) uz sva svojstva BB kreme ima i ulogu kontrole boje tena. Za razliku od BB kreme jače prikriva nepravilnosti i neravnine na koži, smanjuje crvenilo i tamne mrlje na koži nastale usled dugogodišnjeg izlaganja suncu, uticaja hormnona i starenja. Stoga su namenjene nešto zrelijoj koži, a zbog svoje dobre mogućnosti prekrivanja odlična su zamena za puder.



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1206
   RE: Kozmetika
8.2.2014 12:02:19   
Visnja RR
i za ostale user posted image

BB, CC, DD i uskoro EE krema

http://www.ringeraja.ba/clanak/bb-cc-dd-ee-kreme_2062.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1207
   RE: Kozmetika
8.2.2014 12:07:25   
bebaa
pročitala.....a kad se sjetim kupiti opet ću vas pitati da me podsjetite..............user posted image user posted image user posted image user posted image
ipak bi ja kupila BB...jelde,jelde......user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1208
   [Obrisana poruka]
18.2.2014 13:55:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebaa)
  Neposredna veza do poruke: 1209
   RE: Kozmetika
18.2.2014 14:06:58   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Evo preporuka za dobro dobre maskare, a s cijenom jos bolje...
Essence I love extreme crazy volume mascara i samo volume mascara. Ni s jednom nema fule..
user posted image


taman mi treba maskara, a ova moja koju koristim mi trenutno poskupa user posted image user posted image nadam se da necu pogrijesiti user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1210
   RE: Kozmetika
21.2.2014 12:20:52   
azra666
POGLEDAJTE - ne znam da li sam na pravoj temi, ali sam vidjela super fazon, video kako da napravite fizuru, a objasnjava Elma, odlicna frizerka koja inace radi frizure mnogim tv licima -http://www.backstage.ba/zivot-u-trendu/moda-i-ljepota/minuta-6-i-spremni-za-slavlje-by-slf-ogledalce/

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 1211
   RE: Kozmetika
21.2.2014 20:35:18   
Hannica

IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Evo preporuka za dobro dobre maskare, a s cijenom jos bolje...
Essence I love extreme crazy volume mascara i samo volume mascara. Ni s jednom nema fule..
user posted image


taman mi treba maskara, a ova moja koju koristim mi trenutno poskupa user posted image user posted image nadam se da necu pogrijesiti user posted image

Ja jucer kupila ovu pinki maskaru, danas probala I odusevljena sam, bas je extra, a cijena sitnica, manje od 7 KM.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 1212
   RE: Kozmetika
27.5.2014 12:42:04   
Lavić
Ispravite me, molim vas, ako postoji posebna tema, nisam mogla naći...
Treba mi puder koji prekriva strije, tetovaže i sl.
Prijateljica mi rekla da je ona nekad kupovala u apotekama, ali nema ni u jednoj ništa tome slično.
Treba mi za ispucale kapilare, nema puno, nekih 5 cm, ali baš mi smeta.

Hvala!

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1213
   RE: Kozmetika
27.5.2014 13:15:48   
Lavić
Coverderm Perfect Leg - to mi treba.
Zna li neko gdje ga mogu kupiti?

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 1214
   RE: Kozmetika
27.5.2014 13:43:06   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Lavić

Coverderm Perfect Leg - to mi treba.
Zna li neko gdje ga mogu kupiti?

coverderm je bio u apotekama prije e ima li sada ne znam,a u hrvatskoj ima sigueno u apotekama ali je ovo poprilicno skupo i malo pakovanje

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 1215
   RE: Kozmetika
27.5.2014 22:06:10   
Lavić
Hvala Emica, ako ništa, kad odem na more prvi dan ću zaći po apotekama, a na plažu ću tek kad se namažem user posted image

ma znam da je skupo al mi haos smetaju ti kapilari, izgleda ko modrica.

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1216
   RE: Kozmetika
30.5.2014 11:17:00   
teacher75
U dm- u na akciji neka nova l'orealova maskara, samo 10 km. Zna li neko kakva je?
http://www.lorealparisusa.com/en/Products/Makeup/Eyes/Mascara-Primer/Voluminous-Miss-Manga-Mascara.aspx?shade=373-Black

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 1217
   RE: Kozmetika
30.5.2014 11:17:49   
teacher75
U dm- u na akciji neka nova l'orealova maskara, samo 10 km. Zna li neko kakva je?
http://www.lorealparisusa.com/en/Products/Makeup/Eyes/Mascara-Primer/Voluminous-Miss-Manga-Mascara.aspx?shade=373-Black

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1218
   RE: Kozmetika
30.5.2014 11:21:21   
Hannica
meni je ova punki essence predobra, opet cu uzeti istu, baš sam zadovoljna.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1219
   RE: Kozmetika
31.5.2014 19:51:52   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

U dm- u na akciji neka nova l'orealova maskara, samo 10 km. Zna li neko kakva je?
http://www.lorealparisusa.com/en/Products/Makeup/Eyes/Mascara-Primer/Voluminous-Miss-Manga-Mascara.aspx?shade=373-Black


ja je kupila, onako je imaju i boljih

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1220
   RE: Kozmetika
6.6.2014 18:53:57   
destroj
Da li neko ima iskustva sa kamuflaznom kozmetikom i gdje se moze kupiti jer imam problem sa opekotinama na ruci...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1221
   RE: Kozmetika
16.6.2014 9:19:03   
MicoTico
Kolegica mi je "otkrila" fenomenalnu kremu za stopala. I zaista radi posao. Ima malo jači miris, onako na travke i biljkeuser posted image , mm me hoće u top strpati kad se pred spavanje namažem, njemu se nikako ne sviđa, a meni je OK.
Ja sam prezadovoljna, dosad mi je to najbolja krema za pete koju sam ikad koristila, definitivno.
Kupila sam je u apoteci, malo "jače" od 8 KM je koštala.
http://www.mojaljekarna.hr/njega-stopala/2978-dr-theiss-allga-san-pomaz-za-stopala-s-etericnim-uljem-planinskog-bora.html

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu destroj)
Neposredna veza do poruke: 1222
   RE: Kozmetika
16.6.2014 22:52:49   
lovepower

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Kolegica mi je "otkrila" fenomenalnu kremu za stopala. I zaista radi posao. Ima malo jači miris, onako na travke i biljkeuser posted image , mm me hoće u top strpati kad se pred spavanje namažem, njemu se nikako ne sviđa, a meni je OK.
Ja sam prezadovoljna, dosad mi je to najbolja krema za pete koju sam ikad koristila, definitivno.
Kupila sam je u apoteci, malo "jače" od 8 KM je koštala.
http://www.mojaljekarna.hr/njega-stopala/2978-dr-theiss-allga-san-pomaz-za-stopala-s-etericnim-uljem-planinskog-bora.html

U kojoj apoteci si kupovala? Ja bas imam problema sa stopalima a citavo ljeto provedem u sandalama i japankama,a pogotovo ovo ljeto jer evo ulazim u 3. trimestar i treba mi napokon dobra krema da ne razmisljam jos o petama izmedju svega ostalog
Hvala na preporuci,nadam se da ce i na mojim petama biti isto dejstvouser posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1223
   RE: Kozmetika
17.6.2014 9:32:34   
MicoTico
Lovepower, ja sam iz B.Luke, pa ne znam koliko ti znači kad ti napišem u kojoj apoteci.
Vjerujem da ima u svim bolje opremljenim. To je proizvod od Dr Theiss-a, a znam da su naše apoteke dobro opremljene tim proizvodima. I ima Repair i Balsam. Repair je bolja, jača...

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1224
   RE: Kozmetika
17.6.2014 10:32:17   
lovepower

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Lovepower, ja sam iz B.Luke, pa ne znam koliko ti znači kad ti napišem u kojoj apoteci.
Vjerujem da ima u svim bolje opremljenim. To je proizvod od Dr Theiss-a, a znam da su naše apoteke dobro opremljene tim proizvodima. I ima Repair i Balsam. Repair je bolja, jača...

Pretpostavljam da ima i kod nas,a vidjala sam negdje kremice od Dr Theiss-a naci cu ja to sigurno,repair mi i treba pa kad ih oporavim onda balsamuser posted image
Hvala ti punouser posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *