|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika
24.6.2014 23:32:27   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Evo preporuka za dobro dobre maskare, a s cijenom jos bolje...
Essence I love extreme crazy volume mascara i samo volume mascara. Ni s jednom nema fule..
user posted image

Stvarno je odlična. Kupila je neki dan, jer sam svoju negdje bila zametnula(poslije je našla u torbiuser posted image ) i zaista je super. Ja kupila ovu crnu. Cijena je više nego extra, oko 6 KM.



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1226
   RE: Kozmetika
24.6.2014 23:36:13   
MicoTico
Eh da, nagovori me cura u CM-u da kupim ovu CC kremu
http://www.dimmicosacerchi.it/wp-content/uploads/2013/09/cccream.jpg
Bila na sniženju zaista jeftina 8.70 KM. meni nikako ne odgovara, suši mi lice. Mislim da bi bila idealna za masnu kožu.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1227
   RE: Kozmetika
24.6.2014 23:45:09   
ziki
Ja sam skoro opet experimentisala i kupila Bourjois CC kremu i opt se zeznula. Posle 2-3 dana bubuljice po bradi, uzas. A celo, kod obrva se peruta. Bas sam se razočarala

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1228
   RE: Kozmetika
24.6.2014 23:50:54   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: ziki

Ja sam skoro opet experimentisala i kupila Bourjois CC kremu i opt se zeznula. Posle 2-3 dana bubuljice po bradi, uzas. A celo, kod obrva se peruta. Bas sam se razočarala

I ja sam sklona tome i dosta onda kozmetike završi u rukama sestre ili kolegice.



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 1229
   RE: Kozmetika
24.6.2014 23:57:24   
ziki

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: ziki

Ja sam skoro opet experimentisala i kupila Bourjois CC kremu i opt se zeznula. Posle 2-3 dana bubuljice po bradi, uzas. A celo, kod obrva se peruta. Bas sam se razočarala

I ja sam sklona tome i dosta onda kozmetike završi u rukama sestre ili kolegice.



Ja sam sa ovim kremama bas razocarana, proslijedila sestrama i slicno stanje.
a i jednu maskaru isto Bourjois zimus bacila, uzas kako mi je oči iritirala, sestre probale i odmah korpa

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1230
   RE: Kozmetika
25.6.2014 7:46:51   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Eh da, nagovori me cura u CM-u da kupim ovu CC kremu
http://www.dimmicosacerchi.it/wp-content/uploads/2013/09/cccream.jpg
Bila na sniženju zaista jeftina 8.70 KM. meni nikako ne odgovara, suši mi lice. Mislim da bi bila idealna za masnu kožu.

Posalji je meniuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1231
   RE: Kozmetika
25.6.2014 7:47:11   
teacher75

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Eh da, nagovori me cura u CM-u da kupim ovu CC kremu
http://www.dimmicosacerchi.it/wp-content/uploads/2013/09/cccream.jpg
Bila na sniženju zaista jeftina 8.70 KM. meni nikako ne odgovara, suši mi lice. Mislim da bi bila idealna za masnu kožu.

Posalji je meniuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 1232
   RE: Kozmetika
25.6.2014 8:02:17   
mishkica

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Evo preporuka za dobro dobre maskare, a s cijenom jos bolje...
Essence I love extreme crazy volume mascara i samo volume mascara. Ni s jednom nema fule..
user posted image

Stvarno je odlična. Kupila je neki dan, jer sam svoju negdje bila zametnula(poslije je našla u torbiuser posted image ) i zaista je super. Ja kupila ovu crnu. Cijena je više nego extra, oko 6 KM.



Bas cu oprobati, izgubila sam onu lorealovu od 25KM, nigdje mi je nemauser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1233
   RE: Kozmetika
25.6.2014 8:02:38   
mishkica

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Eh da, nagovori me cura u CM-u da kupim ovu CC kremu
http://www.dimmicosacerchi.it/wp-content/uploads/2013/09/cccream.jpg
Bila na sniženju zaista jeftina 8.70 KM. meni nikako ne odgovara, suši mi lice. Mislim da bi bila idealna za masnu kožu.

Posalji je meniuser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1234
   RE: Kozmetika
25.6.2014 18:27:28   
salmy

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Eh da, nagovori me cura u CM-u da kupim ovu CC kremu
http://www.dimmicosacerchi.it/wp-content/uploads/2013/09/cccream.jpg
Bila na sniženju zaista jeftina 8.70 KM. meni nikako ne odgovara, suši mi lice. Mislim da bi bila idealna za masnu kožu.

Kako te moze neko nagovoriti da kupis ako nije za tvoj tip kozeuser posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1235
   RE: Kozmetika
25.6.2014 20:10:35   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Eh da, nagovori me cura u CM-u da kupim ovu CC kremu
http://www.dimmicosacerchi.it/wp-content/uploads/2013/09/cccream.jpg
Bila na sniženju zaista jeftina 8.70 KM. meni nikako ne odgovara, suši mi lice. Mislim da bi bila idealna za masnu kožu.

Kako te moze neko nagovoriti da kupis ako nije za tvoj tip kozeuser posted image

Pa nije mi se činila takvom ni kad sam probala tester ni kad sam je kod kuće stavila. Tek poslije mi nekako lice bilo previše suvo i zategnuto. I ne piše na njoj za koji je tip, a meni koža normalna, cura kaže idalno. E pa šipak idealno.
Elem, završila u rukama moje sestre, njoj odgovara.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1236
   RE: Kozmetika
25.6.2014 21:02:25   
Hannica

IZVORNA PORUKA: mishkica


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Evo preporuka za dobro dobre maskare, a s cijenom jos bolje...
Essence I love extreme crazy volume mascara i samo volume mascara. Ni s jednom nema fule..
user posted image

Stvarno je odlična. Kupila je neki dan, jer sam svoju negdje bila zametnula(poslije je našla u torbiuser posted image ) i zaista je super. Ja kupila ovu crnu. Cijena je više nego extra, oko 6 KM.



Bas cu oprobati, izgubila sam onu lorealovu od 25KM, nigdje mi je nemauser posted image

Uzmi ovu pinki, ne možeš pogriješiti, ja vec odavno hvalim a niko me ne sluša. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 1237
   RE: Kozmetika
25.6.2014 21:03:57   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Hannica

Uzmi ovu pinki, ne možeš pogriješiti, ja vec odavno hvalim a niko me ne sluša. user posted image

A mene odbila ova četkicauser posted image pa sam zato uzela crnu.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1238
   RE: Kozmetika
25.6.2014 21:11:00   
Emica_sa
meni ove maskare nisu nestouser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1239
   RE: Kozmetika
25.6.2014 22:05:27   
bebaa
http://www.ilirija.si/p/slika_popup.php?lang=en&sajt=sajt_Ilirija&id=5393&sl=8550&vel=b

kupila sam ovaj gel za čišćenje lica....konačno nakon nekoliko godina,primjetiha da s oni crni mitiseri povlače s nosa......user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1240
   RE: Kozmetika
25.6.2014 22:07:40   
bebaa
ovo nekoliko godina sam mislila na korištenje mnogih preparata a ne da je ovom gelu toliko trebalo.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1241
   RE: Kozmetika
25.6.2014 23:21:22   
Hannica

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Hannica

Uzmi ovu pinki, ne možeš pogriješiti, ja vec odavno hvalim a niko me ne sluša. user posted image

A mene odbila ova četkicauser posted image pa sam zato uzela crnu.

Ne sjećam se kad mi se neka maskara ovoliko dopala, a koristila sam razne i uglavnom su bile mnogooo skuplje od ove.
Ne planiram mijenjati, osim ako je ne pokvare.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1242
   RE: Kozmetika
2.7.2014 20:00:16   
lovepower

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Hannica

Uzmi ovu pinki, ne možeš pogriješiti, ja vec odavno hvalim a niko me ne sluša. user posted image

A mene odbila ova četkicauser posted image pa sam zato uzela crnu.

Ne sjećam se kad mi se neka maskara ovoliko dopala, a koristila sam razne i uglavnom su bile mnogooo skuplje od ove.
Ne planiram mijenjati, osim ako je ne pokvare.


ja po tvojoj preporuci uzela ovu pinki i prezadovoljna sam i preporucim je prijateljici i ona je odusevljena,nije da sam kupovala neke extra skupe lorealova mi je bila najskuplja ali sa ovom su mi trepavice prelijepe,i hocu njihove sjene da probam ono quatrro pakovanje pa ako je neko probao,da javne utiske...user posted image


_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1243
   RE: Kozmetika
3.7.2014 15:54:56   
Hannica
Za sjene ne znam, osim ive maskare i lakova za nokte ništa njihovo nisam uzimala.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1244
   RE: Kozmetika
11.7.2014 0:29:29   
mala_sa
Stigose danas i moji kistovi user posted image user posted image user posted image

user posted image

< Poruku je uredio mala_sa -- 11.7.2014 0:30:10 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1245
   RE: Kozmetika
11.7.2014 0:41:43   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Stigose danas i moji kistovi user posted image user posted image user posted image

user posted image



odakle??
dobro bi mi dosli :))))

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1246
   RE: Kozmetika
11.7.2014 0:51:37   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Stigose danas i moji kistovi user posted image user posted image user posted image

user posted image



odakle??
dobro bi mi dosli :))))


Sa str iHerb; ubjedljivo su tu najjeftiniji.


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1247
   RE: Kozmetika
11.7.2014 0:58:52   
Amelaa RR
RT kistovi...super kistovi s super cijenom.. A ja od iHerba se odvikavam...Visnja bolje ti je ne zalazi tamo...ako te krene..gdje ce ti kraj bit.
Ja sam jucer kupila Garnier 5sec primer, dobar je..iako ne radi bas sve ono sto je nabrojano..imam problem s porama, tako da ce bi trebat neki bolji primer (benefit, smashbox,UD). S ovim primerom puder se puno lakse nanosi i lice je dugo vremena barsunasto, glatko...fin osjecaj..
user posted image

I ako nekome treba puder...preporuka za Rimmel 25h foundation... puder koji svojom texturom ide rame uz rame s Revlon CS.. Ja ga probala i super je..vise mozda za normalnu do suhu kozu..
user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 11.7.2014 1:03:18 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1248
   RE: Kozmetika
11.7.2014 5:56:43   
Dženyy
Caooo cure,


zanima me kakvih pudera vi koristite i koje preporucujete? user posted image

trazim vec danima dobar puder ali ne mogu nijedan fin da nadjem...


hvala vam unaprijed user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1249
   RE: Kozmetika
11.7.2014 8:26:56   
Amelaa RR
Pozz..Dzeny...sto se tice pudera..prva i najbitnija stvar je koji ti je tip koze, i podton koze...ako to ne znas mozes kupovati puder na puder a da nikad ne potrefis..
Sto se tice preporuke..treba li ti puder koji ima dobro prikrivanje ili srednje..?
Ja sam trenutno na kombinaciji MAC studio sculpt nw25 i Revlon Color stay for dry skin...a neki dan sam kupila i ovaj Rimmel koji me odusevio..


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Dženyy)
Neposredna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *