|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika
17.7.2014 10:55:27   
Hannica

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Super Beba

Jučer vidjeh u DMu da imaju Garnier i Deborah BB kreme (nešto na sniženju)..Vrijedi li to čemu? Inače koristim Max factor puder..Ali tanki sloj, čisto da mogu staviti rumenilo na obraze...Nemam problematičnu kožu, nemam podočnjake...Nije mi baš k'o porculan, ali eto, OK je :)

Meni zaova nahvalila eveline bb kremu,ona odusevljena.

Ako zaovi odgovara ne mora znaciti da je tebi ok..pri odabiru pudera trebate voditi racuna jel "odgvara" vasem tipu koze...sta ims od pudera ako je na akciji i svi ga hvale ili odgovara tvojoj zaovi a tvom licu ne godi
Prikupovini istog trazite da ga prvo probate(moj savjet dodjite bez njega) stavite si na lice ispred stalka u parf..boju za koju mislite da vam odgovara i teksturu naravno(tip koze) i jednostavno prosetajte krug vani..uzmete ogledalo i na dnevnom svjetlu pogledate jel to to...
U skupljim praf..imaju djevojke koje rade za odredjene brandove i fino vas srede nasminkaju i napisu sta su stavile na vasuser posted image zahvalite se..i opet vani...ako je to to..vratite se i kupite
Nemojte dozvoljavati da vas nagovaraju da je extra ako niste sigurne..postoje probni/testeri koje sluze za tu najmenju
I opste nije crnjak ako vam ga nanese da ga morate kupit..niti govora
Ne zalijecite se

Svi ovdje pišu oni što su čuli ili što njima paše, niko ne zna šta odgovara nekom drugom, pa tako i ja, jel?!
Jel nam to preporučuješ da prestanemo pisati?! user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1276
   RE: Kozmetika
17.7.2014 11:04:19   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Hannica
Svi ovdje pišu oni što su čuli ili što njima paše, niko ne zna šta odgovara nekom drugom, pa tako i ja, jel?!
Jel nam to preporučuješ da prestanemo pisati?! user posted image user posted image

Naravno, ja pišem kako se meni neki proizvod pokazao.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1277
   RE: Kozmetika
17.7.2014 11:23:42   
ziki

user posted image
Ja kupila, probala i sad da proslijedim.
Maskara je stavrno dobra, trepavice izgledaju odlicno al meni iritira oci.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1278
   RE: Kozmetika
17.7.2014 15:04:04   
salmy

IZVORNA PORUKA: ziki


user posted image
Ja kupila, probala i sad da proslijedim.
Maskara je stavrno dobra, trepavice izgledaju odlicno al meni iritira oci.

eh,,ja sam koristila lancome,chanel,shiseido,dior..ma sve skupe maskare i moja omiljena ysl
Kupih i probah ovu sto "vazite" o njoj danima...extra je..odusevila me je..samo prije nanosenja cetkicom skinem visak maskare jer je previse ljepljiva..fkt je super...
mislim na ovu sa gumenom cetkicom

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 1279
   RE: Kozmetika
17.7.2014 15:08:05   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Super Beba

Jučer vidjeh u DMu da imaju Garnier i Deborah BB kreme (nešto na sniženju)..Vrijedi li to čemu? Inače koristim Max factor puder..Ali tanki sloj, čisto da mogu staviti rumenilo na obraze...Nemam problematičnu kožu, nemam podočnjake...Nije mi baš k'o porculan, ali eto, OK je :)

Meni zaova nahvalila eveline bb kremu,ona odusevljena.

Ako zaovi odgovara ne mora znaciti da je tebi ok..pri odabiru pudera trebate voditi racuna jel "odgvara" vasem tipu koze...sta ims od pudera ako je na akciji i svi ga hvale ili odgovara tvojoj zaovi a tvom licu ne godi
Prikupovini istog trazite da ga prvo probate(moj savjet dodjite bez njega) stavite si na lice ispred stalka u parf..boju za koju mislite da vam odgovara i teksturu naravno(tip koze) i jednostavno prosetajte krug vani..uzmete ogledalo i na dnevnom svjetlu pogledate jel to to...
U skupljim praf..imaju djevojke koje rade za odredjene brandove i fino vas srede nasminkaju i napisu sta su stavile na vasuser posted image zahvalite se..i opet vani...ako je to to..vratite se i kupite
Nemojte dozvoljavati da vas nagovaraju da je extra ako niste sigurne..postoje probni/testeri koje sluze za tu najmenju
I opste nije crnjak ako vam ga nanese da ga morate kupit..niti govora
Ne zalijecite se

Svi ovdje pišu oni što su čuli ili što njima paše, niko ne zna šta odgovara nekom drugom, pa tako i ja, jel?!
Jel nam to preporučuješ da prestanemo pisati?! user posted image user posted image

ma ne...samo dajem savjete jer sam u toj bransi(besplatne naravno))user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1280
   RE: Kozmetika
17.7.2014 15:13:17   
bebacha

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ziki


user posted image
Ja kupila, probala i sad da proslijedim.
Maskara je stavrno dobra, trepavice izgledaju odlicno al meni iritira oci.

eh,,ja sam koristila lancome,chanel,shiseido,dior..ma sve skupe maskare i moja omiljena ysl
Kupih i probah ovu sto "vazite" o njoj danima...extra je..odusevila me je..samo prije nanosenja cetkicom skinem visak maskare jer je previse ljepljiva..fkt je super...
mislim na ovu sa gumenom cetkicom


jel to ova crno il roze pakovanje

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1281
   RE: Kozmetika
17.7.2014 15:15:36   
salmy

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ziki


user posted image
Ja kupila, probala i sad da proslijedim.
Maskara je stavrno dobra, trepavice izgledaju odlicno al meni iritira oci.

eh,,ja sam koristila lancome,chanel,shiseido,dior..ma sve skupe maskare i moja omiljena ysl
Kupih i probah ovu sto "vazite" o njoj danima...extra je..odusevila me je..samo prije nanosenja cetkicom skinem visak maskare jer je previse ljepljiva..fkt je super...
mislim na ovu sa gumenom cetkicom


jel to ova crno il roze pakovanje

roza

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1282
   RE: Kozmetika
17.7.2014 15:21:19   
palachinken
Ja imam ovu crnu essence i budem ko beti bup
user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1283
   RE: Kozmetika
17.7.2014 15:23:57   
Hannica

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja imam ovu crnu essence i budem ko beti bup
user posted image

user posted image user posted image
Kod mene je roza i budem ista takva.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1284
   RE: Kozmetika
17.7.2014 15:25:35   
Hannica
I još nešto, bolja ki je zimi nego ljeti, što salmy reče nalo je ljepljiva sad kad je vruće. Ali i dalje ok.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1285
   RE: Kozmetika
17.7.2014 15:27:40   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hannica

I još nešto, bolja ki je zimi nego ljeti, što salmy reče nalo je ljepljiva sad kad je vruće. Ali i dalje ok.user posted image

samo prvi sloj obrisati maramicom i ko mina jeuser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1286
   RE: Kozmetika
17.7.2014 21:46:07   
MicoTico
Da pohvalim jedna super ruž. U pitanju je Revlon mat ruž u olovci. Tako je mekan na usnama, ne suši ih, ne skuplja se u uglovima i baš je postojan. Moja nijansa je ova:
user posted image

Ja sam ga kupila u Švicarskoj (nisam ga kod nas skontala, pa ako neko skuži nek mi javiuser posted image ). Cijena mu je bila 15 CHF (oko 25 KM).
Odavno nisam bolji ruž imala.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1287
   RE: Kozmetika
22.7.2014 8:17:10   
Misty_mama
'Jutro. Šminkajući se jutros za posao, naumpade mi da ovdje pohvalim jedan proizvod, možda bude od pomoći onima sa masnom t-zonom... Ja ne podnosim niti jednu kremu za lice, obzirom da imam taj masniji dio (mada to nije toliko strašno izraženo).. Svaka krema mi se vrlo brzo počne sjajiti, tako da ne dolazi u obzir ispod pudera.. Prije dvije-tri godine sam slučajno našla Nivea make up starter (plavi poklopac.. vidim na internetu ima i ružičasti, ne sjećam se da sam ga igdje vidjela kod nas), i mogu reći da odlično vrši funkciju podloge ispod pudera... Lagan je, upija se brzo, i što je najvažnije, ne sjaji se poslije... Ja utapkam po cijelom licu, malo više na podočnjake i par suhih mjesta oko usta, malčice sačekam i nastavim... Pa eto.. Što se mene tiče, super je...


_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1288
   RE: Kozmetika
22.7.2014 13:13:13   
damma
trebam kupit sjenilo..
imam rimel i nisam zadovoljna..
nema nikakvog sjaja..

kojim ste vi zadovoljne?

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 1289
   [Obrisana poruka]
22.7.2014 13:30:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu damma)
  Neposredna veza do poruke: 1290
   RE: Kozmetika
22.7.2014 15:59:46   
Amelaa RR
Ove palete kad imas..ne treba ti ni jedna sjena vise....dugotrajne, pigmentirane, lijepo spakovane
user posted image
user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1291
   RE: Kozmetika
22.7.2014 16:01:20   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Iman83

Loreal nije los, max factor.

Meni treba rumenilo lijepo.

I neki dane se zadam u DM-u da nadjem neko koje mi se svidja, isprobam ih previse i tek vani skontam da mi se jedno od njih svidja...ali pojma nemam koje.user posted image


pa što ne porucis ono Mua

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1292
   RE: Kozmetika
22.7.2014 16:09:35   
Amelaa RR
A sto se tice rumenila..moje omiljeno...
Nars Orgasam
user posted image
user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1293
   RE: Kozmetika
22.7.2014 21:50:05   
Galicia
Cico napisi mi kako se zove nijansa od ovog karmina. Jel se on ostri ili se odvrce?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1294
   RE: Kozmetika
24.7.2014 14:21:11   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ziki


user posted image
Ja kupila, probala i sad da proslijedim.
Maskara je stavrno dobra, trepavice izgledaju odlicno al meni iritira oci.

eh,,ja sam koristila lancome,chanel,shiseido,dior..ma sve skupe maskare i moja omiljena ysl
Kupih i probah ovu sto "vazite" o njoj danima...extra je..odusevila me je..samo prije nanosenja cetkicom skinem visak maskare jer je previse ljepljiva..fkt je super...
mislim na ovu sa gumenom cetkicom


jel to ova crno il roze pakovanje


ja uzeh ovu rozu i kriticna je...nikad nisam volila ove gumene cetkice i sad uzmem da probam i sjetim se zasto ih ne koristim user posted image previse maskare ostaje na njima i tesko je nanijeti fino,ljepljiva je


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1295
   RE: Kozmetika
24.7.2014 15:55:30   
salmy

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Ove palete kad imas..ne treba ti ni jedna sjena vise....dugotrajne, pigmentirane, lijepo spakovane
user posted image
user posted image

gdje si nabavila ove palete?'

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1296
   RE: Kozmetika
24.7.2014 16:01:18   
mama75

IZVORNA PORUKA: Iman83

Loreal nije los, max factor.

Meni treba rumenilo lijepo.

I neki dane se zadam u DM-u da nadjem neko koje mi se svidja, isprobam ih previse i tek vani skontam da mi se jedno od njih svidja...ali pojma nemam koje.user posted image

Pogledaj u DM Bourjois.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1297
   RE: Kozmetika
24.7.2014 16:05:34   
Emica_sa
ja mislim da naked ima samo preko interneta naruciti,nema kod nasuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 1298
   RE: Kozmetika
24.7.2014 16:24:02   
Amelaa RR
feelunique i ebay...

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1299
   RE: Kozmetika
24.7.2014 19:39:16   
damma

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

A sto se tice rumenila..moje omiljeno...
Nars Orgasam
user posted image
user posted image


Gdje se moze kupit?

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *