|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika
12.7.2014 23:34:33   
aidana

IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Stigose danas i moji kistovi user posted image user posted image user posted image

user posted image



odakle??
dobro bi mi dosli :))))


Sa str iHerb; ubjedljivo su tu najjeftiniji.



Koliko si platila shipping? Meni pise da je estimated shipping oko 16$

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 1251
   RE: Kozmetika
13.7.2014 0:53:28   
mala_sa
Ja sam platila 8$ preko DHLa. Al zivim u Svaicarskoj, vjerovatno ke do BiH skuplje... ima i ona besplatna postarina ali nije refundiran paket ako nestane.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1252
   RE: Kozmetika
13.7.2014 1:09:19   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Pozz..Dzeny...sto se tice pudera..prva i najbitnija stvar je koji ti je tip koze, i podton koze...ako to ne znas mozes kupovati puder na puder a da nikad ne potrefis..
Sto se tice preporuke..treba li ti puder koji ima dobro prikrivanje ili srednje..?
Ja sam trenutno na kombinaciji MAC studio sculpt nw25 i Revlon Color stay for dry skin...a neki dan sam kupila i ovaj Rimmel koji me odusevio..


Kako se izračuna podton kože? user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1253
   RE: Kozmetika
13.7.2014 1:20:34   
Galicia
Kako se izračuna podton kože?


Ja i ne znam sta je to. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1254
   RE: Kozmetika
13.7.2014 1:35:16   
Hannica
I ako izračunam podton, kako da puder odaberem? Ja to malo na ruku namažem i hajd ćao.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1255
   RE: Kozmetika
13.7.2014 1:37:06   
Galicia
Ja to malo na ruku namažem i hajd ćao.


Logicno. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1256
   RE: Kozmetika
13.7.2014 2:01:23   
Hannica
http://www.neseser.hr/savjeti-za-sminkanje/1958-kako-odrediti-podton-koze.html
Kod mene je topli podton.
Još puder da izaberem.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1257
   RE: Kozmetika
13.7.2014 2:06:55   
Galicia
Hladan podton, znala sam.

A gdje cu sad s njim? Jedino da odem u prodavnicu i kazem ja sam hladna podtonska dama, trazim puder. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1258
   RE: Kozmetika
13.7.2014 2:33:39   
Hannica
Amela će to nama objasniti, ona se razumije oko šminke & co.
user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1259
   RE: Kozmetika
13.7.2014 2:35:24   
Hannica
I voljela bih da imam ove kistove gore, nije da bih znala šta s njima, ali neka stoje, volim ja da imam svašta. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1260
   RE: Kozmetika
13.7.2014 11:05:03   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hannica

http://www.neseser.hr/savjeti-za-sminkanje/1958-kako-odrediti-podton-koze.html
Kod mene je topli podton.
Još puder da izaberem.user posted image

I kod mene


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1261
   RE: Kozmetika
13.7.2014 18:45:42   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Stigose danas i moji kistovi user posted image user posted image user posted image

user posted image



odakle??
dobro bi mi dosli :))))


Sa str iHerb; ubjedljivo su tu najjeftiniji.



Koliko si platila shipping? Meni pise da je estimated shipping oko 16$

Ja sam nedavno naručila nešto s ove stranice i 4 $ me izašao shipping.
Paket je težine oko 1,5 kg.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1262
   RE: Kozmetika
13.7.2014 23:23:05   
minie
Evo i moje preporuke za maskaru. Povoljna i super je. Zadugo ce biti u mom neseseru.
Ja je slucajno kupila kada sam kupovala poklone za 8. mart, kupila i snahi i rodici od mm i one su je opet kupile user posted image

http://beautycosmetic.biz/images/EvelineVolumeCelebrity_mascara.jpg

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1263
   RE: Kozmetika
14.7.2014 10:04:43   
Amelaa RR
Eh drage moje...znate li kolika ja razlika izmedju boje koze na saci gdje smo inace "naucili" probavati pudere i lica...OOoogromna. Boja koze na saci je cesto tamnija jer je vise izlozena suncu, raznim drugim stvarima i jednostavno ne mozemo nikad pravo "potrefit" boju pudera probajuci na ruci. Najbolja varijanta je na dijelu ispod obraza tj:na sastavu lice/vrat. Najbolji primjer jer dala Marjana s Beauty bloga..
user posted image
user posted image

Uglavnom, sto se tice kod nas poneki puderi)Loreal) u beauty marketu imaju lijepo odredjeno oznake za N (neutral-nutralni), W (warm-topli) ili C (cool-hladni).Puderi za topli podton su zuckaste boje,za hladni podton su rozikasti, dok za neutralni su bez boje.Cesto prozvodjaci razvrstavaju pudere za topli, hladni i neutralni podton po oznakama:Ivory ili Rose je za one s topli podton, Beige je za one neutralnog podtona, i Dore ili Golden za one zutog podtona, al ne mora znaci da je uvijek tako.

Npr. Puder L’Oreal True Match ima posebni oznaku na puderima – C (cool) za hladne tonove, W (warm) za tople tonove i N (neutral) za neutralne tonove.


Rimmel Lasting Finish 25hr ovaj se puder proizvodi u čak 10 nijansi a kod nas su dostupne samo 4 : 103 Ivory, 200 Soft Beige, 220 Classic Beige i 300 Sand.
U CM-u idu od treće najsvjetlije, br 103 True Ivory-svijetla nijansa neutralnog podtona iako Rimmel u proizvodnji ima i nijansu br 100 Ivory koja je takodjer jako svijetla ali ružicas_tog je podtona i 102 Warm Ivory svijetlu zuckastog podtona.
Puder odgovara curama svijetlijim curama neutralnog podtona i onima srednje tamnim toplog podtona.Jako svijetle i jako tamne cure neće pronaći svoju nijansu. Nijanse za ruzicas_te podtonove, iako postoje, uopste nisu uvezene na nase trziste tako da ako vam je podton hladan ovaj puder nemojte ni uzimati u razmatranje. Odgovarace normalnim, suhim i mjesovitim tipovima koze dok bi ga cure s masnom trebale izbjegavati jer ne matira i ima sjajan finis.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 14.7.2014 10:12:37 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 1264
   RE: Kozmetika
14.7.2014 17:03:40   
Super Beba
Jučer vidjeh u DMu da imaju Garnier i Deborah BB kreme (nešto na sniženju)..Vrijedi li to čemu? Inače koristim Max factor puder..Ali tanki sloj, čisto da mogu staviti rumenilo na obraze...Nemam problematičnu kožu, nemam podočnjake...Nije mi baš k'o porculan, ali eto, OK je :)

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1265
   RE: Kozmetika
14.7.2014 17:13:17   
teacher75
Deborah 5 in 1 odavno hvalim, meni je super, ja koristim br.2

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 1266
   RE: Kozmetika
15.7.2014 9:02:22   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: teacher75

Deborah 5 in 1 odavno hvalim, meni je super, ja koristim br.2


Haj, svratit ću baš danas u DM da je uzmem...
Ma nisu imali sve testere, ja sam probala na ruci taj 2. po redu, činio mi se k'o ok. Ali bih voljela da sam ga uporedila sa sljedećom tamnijom nijansom, s obzirom da sam i ja tamnoputa...
Tnx!

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1267
   RE: Kozmetika
15.7.2014 10:46:54   
teacher75
Kad tek stavim na lice izgleda malo tamniji al se fino stopi sa tenom kad se razmaze

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 1268
   RE: Kozmetika
15.7.2014 12:48:01   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Super Beba

Jučer vidjeh u DMu da imaju Garnier i Deborah BB kreme (nešto na sniženju)..Vrijedi li to čemu? Inače koristim Max factor puder..Ali tanki sloj, čisto da mogu staviti rumenilo na obraze...Nemam problematičnu kožu, nemam podočnjake...Nije mi baš k'o porculan, ali eto, OK je :)

Meni zaova nahvalila eveline bb kremu,ona odusevljena.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 1269
   RE: Kozmetika
15.7.2014 12:52:43   
MicoTico
Meni od Eveline jedino (dosad) dobar onaj njihov lak 8u1 i krema za pete, ostalim ,što god sam probala, nisam bila zadovoljna.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1270
   RE: Kozmetika
15.7.2014 13:00:17   
Hannica
Ja sam probala samo lak. Zaova bas,bas odusevljena,a mislim da nema pudera ni kreme da ona nije probala.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 1271
   RE: Kozmetika
15.7.2014 13:19:20   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Super Beba

Jučer vidjeh u DMu da imaju Garnier i Deborah BB kreme (nešto na sniženju)..Vrijedi li to čemu? Inače koristim Max factor puder..Ali tanki sloj, čisto da mogu staviti rumenilo na obraze...Nemam problematičnu kožu, nemam podočnjake...Nije mi baš k'o porculan, ali eto, OK je :)

Meni zaova nahvalila eveline bb kremu,ona odusevljena.

Ako zaovi odgovara ne mora znaciti da je tebi ok..pri odabiru pudera trebate voditi racuna jel "odgvara" vasem tipu koze...sta ims od pudera ako je na akciji i svi ga hvale ili odgovara tvojoj zaovi a tvom licu ne godi
Prikupovini istog trazite da ga prvo probate(moj savjet dodjite bez njega) stavite si na lice ispred stalka u parf..boju za koju mislite da vam odgovara i teksturu naravno(tip koze) i jednostavno prosetajte krug vani..uzmete ogledalo i na dnevnom svjetlu pogledate jel to to...
U skupljim praf..imaju djevojke koje rade za odredjene brandove i fino vas srede nasminkaju i napisu sta su stavile na vasuser posted image zahvalite se..i opet vani...ako je to to..vratite se i kupite
Nemojte dozvoljavati da vas nagovaraju da je extra ako niste sigurne..postoje probni/testeri koje sluze za tu najmenju
I opste nije crnjak ako vam ga nanese da ga morate kupit..niti govora
Ne zalijecite se

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1272
   RE: Kozmetika
15.7.2014 13:26:42   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Super Beba

Jučer vidjeh u DMu da imaju Garnier i Deborah BB kreme (nešto na sniženju)..Vrijedi li to čemu? Inače koristim Max factor puder..Ali tanki sloj, čisto da mogu staviti rumenilo na obraze...Nemam problematičnu kožu, nemam podočnjake...Nije mi baš k'o porculan, ali eto, OK je :)

Meni zaova nahvalila eveline bb kremu,ona odusevljena.

Ako zaovi odgovara ne mora znaciti da je tebi ok..pri odabiru pudera trebate voditi racuna jel "odgvara" vasem tipu koze...sta ims od pudera ako je na akciji i svi ga hvale ili odgovara tvojoj zaovi a tvom licu ne godi
Prikupovini istog trazite da ga prvo probate(moj savjet dodjite bez njega) stavite si na lice ispred stalka u parf..boju za koju mislite da vam odgovara i teksturu naravno(tip koze) i jednostavno prosetajte krug vani..uzmete ogledalo i na dnevnom svjetlu pogledate jel to to...
U skupljim praf..imaju djevojke koje rade za odredjene brandove i fino vas srede nasminkaju i napisu sta su stavile na vasuser posted image zahvalite se..i opet vani...ako je to to..vratite se i kupite
Nemojte dozvoljavati da vas nagovaraju da je extra ako niste sigurne..postoje probni/testeri koje sluze za tu najmenju
I opste nije crnjak ako vam ga nanese da ga morate kupit..niti govora
Ne zalijecite se


Kad god nisam ovako kupila puder zeznula sam se user posted image . Zato prije kupovine uvijek izadjem vani da "se vidim" na dnevnom savjetlu user posted image


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1273
   RE: Kozmetika
15.7.2014 13:30:16   
canim

IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: teacher75

Deborah 5 in 1 odavno hvalim, meni je super, ja koristim br.2


Haj, svratit ću baš danas u DM da je uzmem...
Ma nisu imali sve testere, ja sam probala na ruci taj 2. po redu, činio mi se k'o ok. Ali bih voljela da sam ga uporedila sa sljedećom tamnijom nijansom, s obzirom da sam i ja tamnoputa...
Tnx!

Deborah je super i ja je preporucujem, ja koristim najsvjetliju, jer sam bas svijetla, sve tamnije nijanse se primjete na licu.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 1274
   RE: Kozmetika
17.7.2014 8:21:42   
škorpija
Isporobala sam dosta bb krema, a ta evelin koju mi je prijateljica preporucila je def. bila najgora,nivea bb mi je previse masna i teska, max factor previse suha, garnier najbolja dosad, a imam mjesovit tip koze. Doduse nisam probala one najskuplje jer ne migu nikako prevaliti da dajem puno novca za sminku ma koliko da je kvalitetna

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *