|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika
25.11.2008 16:03:38   
camm
meni nije samo jasno
kako ti nadjes te slike sve pa to mi vidimo lijepo

meni kad treba slika sve obidjem al nikako da nadjem user posted image user posted image user posted image user posted image

stvarno amelaa svaka ti cast za tvoj trud jer stvarno trebaju dobri zivci.



_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kozmetika
25.11.2008 16:30:12   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image Draga Camm ma ja samo uzemem bocicu i vidim tacan naziv na dnu...odem na google-slike napisem naziv i izbaci mi sve..heheh tako da su sve slike 100%vjerodostojne heheheheh.Tako da ovdje su moji zivci super hehehehheheheheh...Pa ja reko ako ko bude trazio nesto od ovoga da tacno zna kako izgleda heheheheuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kozmetika
27.11.2008 9:46:31   
Amelaa RR
U ime ruže

Lancome nije samo ime kvalitetne kozmetike,nego i lozinka za svijet u kojem francuski vitezovi daruju ruze u znak vjernosti ...Zelite li ih upoznati?

Kada je prije tri godine,slavci 70.rođendan, kozmeticka kuca Lancome na trziste lansirala parfem Hypnose, inspiriran kultnim parfemom Magie, konacno smo se zapitali-stavljaju li oni nesto u svoje parfeme i kozmetiku. Kakvoj nas to caroliji izlazu da u parfumerijama vec tradicionalno izgovaramo Lancome, a ne neko drugo ime?
"Ma sti je ime? Cvijet sto se ruza zove mirisao bi lijepo i s drugim imenom", govorila je Shakespearova Julija, no covijek koji je stvorio Lancome, Armand Petitjean, ne bi se slozio s njom. On je tvrdio da su imena, simboli, a posebno boje itekako vazni te je kao Lancomeov znak odabrao crvenu ruzu, viteski simbol vjernosti i odanosti. Mozda  kozmeticar i parfumer Petitjean nije potjecao iz plemicke obitelji, ali  viteske strategije osvajanja bile su mu dobro znane-u Prvom svjetskom ratu snagom uvjeravanja pridobio je Brazil i Cile na stranu Francuza, a naposljetku je osvojio svijet u znaku ruze.
user posted image
Armand Petitjean,otac Lancomea, bio je galantan i fin dzentlimen koji je skidao sesir i najnizim uposlenicima.Kada se tvrtka nasla u krizi 1965. prodao ju je L"orealu i tako spasio carstvo. Danas je Lancome prisutan u 163 zemlje.

Godine 1935. u ulici Saint Honore 29 osnovao je prvi butik Lancome i angazirao belgijskog majstora Redoutea da mu naslika Lancomeovu ruzu.Iste godine otputovao je na svjetsku izlozbu u Bruxelles predstaviti pet mocnih parfema: CONQUETE, TROPOQUE, KYPRE, TENDRES NUITS,BOCAGE.
Ne trebamo spominjatri da Conquete znaci osvojiti i pet kontinenata .Vec slijedece godine Lancome je izbacio za to doba revolucionarnu  hranjivu kremu Nutrix,svemoguci melem s preporukom britanskog ministarstva obrane u slucaju atomskog napada,koji se proizvodi i danas.A onda tri godine kasnije lansirano je najubojitije oruzje za osvajanje muskih srca. Prvi ruz na svijetu otporan na poljubce, a to znaci da ostaje na usnicama,a ne isusuje ih kao dotadasnji ruzevi,a i mirise na ruzu.
Ne cudi stoaga sto je krsten kao Rose de France, a s vremenom je i vlasnik stekao nadimak- Armand le Magnifique.

Njemu u cast ove je godine lansiran parfem Magnifique," mirisna vrzija crvene boje", koji je, kako i dolici, predstavila moderna princeza, glumica Anne Hathaway u Grand Palaisu. "You are magnifique", porucuje nam miris dok se pazljivo kao dvroskim odajama suljamo parfumerijom,drzeci novcanik cvrsto ispod ruke kao da ce nam ga oteti  Robin Hood.Ma kvragu i bajke. Tko smo mi da odolimo tim rijecima,iako ih ne izgovara ni princ , ni kraljevic.

La vie en rose!

(tekst sam prepisala iz casopisa Gala, znaci nije skinut s neke stranice nego sam ga tipkala hehe i smrzli mi se prsti heheh)
user posted image user posted image




































































< Poruku je uredio Amelaa RR -- 27.11.2008 9:49:38 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kozmetika
27.11.2008 9:52:55   
mnn
nekada sam se dosta šminkala ali sada  ne više toliko zbog alergije. smetaju mi sjenila pa koristim olovke od LANCOMA I PUDER...Odlični proizvodi, nisu baš jeftini ali dugo traju.user posted image  slika ti je predivna...volim ruževe... user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kozmetika
27.11.2008 10:22:50   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

U ime ruže

Lancome nije samo ime kvalitetne kozmetike,nego i lozinka za svijet u kojem francuski vitezovi daruju ruze u znak vjernosti ...Zelite li ih upoznati?

Kada je prije tri godine,slavci 70.rođendan, kozmeticka kuca Lancome na trziste lansirala parfem Hypnose, inspiriran kultnim parfemom Magie, konacno smo se zapitali-stavljaju li oni nesto u svoje parfeme i kozmetiku. Kakvoj nas to caroliji izlazu da u parfumerijama vec tradicionalno izgovaramo Lancome, a ne neko drugo ime?
"Ma sti je ime? Cvijet sto se ruza zove mirisao bi lijepo i s drugim imenom", govorila je Shakespearova Julija, no covijek koji je stvorio Lancome, Armand Petitjean, ne bi se slozio s njom. On je tvrdio da su imena, simboli, a posebno boje itekako vazni te je kao Lancomeov znak odabrao crvenu ruzu, viteski simbol vjernosti i odanosti. Mozda  kozmeticar i parfumer Petitjean nije potjecao iz plemicke obitelji, ali  viteske strategije osvajanja bile su mu dobro znane-u Prvom svjetskom ratu snagom uvjeravanja pridobio je Brazil i Cile na stranu Francuza, a naposljetku je osvojio svijet u znaku ruze.
user posted image
Armand Petitjean,otac Lancomea, bio je galantan i fin dzentlimen koji je skidao sesir i najnizim uposlenicima.Kada se tvrtka nasla u krizi 1965. prodao ju je L"orealu i tako spasio carstvo. Danas je Lancome prisutan u 163 zemlje.

Godine 1935. u ulici Saint Honore 29 osnovao je prvi butik Lancome i angazirao belgijskog majstora Redoutea da mu naslika Lancomeovu ruzu.Iste godine otputovao je na svjetsku izlozbu u Bruxelles predstaviti pet mocnih parfema: CONQUETE, TROPOQUE, KYPRE, TENDRES NUITS,BOCAGE.
Ne trebamo spominjatri da Conquete znaci osvojiti i pet kontinenata .Vec slijedece godine Lancome je izbacio za to doba revolucionarnu  hranjivu kremu Nutrix,svemoguci melem s preporukom britanskog ministarstva obrane u slucaju atomskog napada,koji se proizvodi i danas.A onda tri godine kasnije lansirano je najubojitije oruzje za osvajanje muskih srca. Prvi ruz na svijetu otporan na poljubce, a to znaci da ostaje na usnicama,a ne isusuje ih kao dotadasnji ruzevi,a i mirise na ruzu.
Ne cudi stoaga sto je krsten kao Rose de France, a s vremenom je i vlasnik stekao nadimak- Armand le Magnifique.

Njemu u cast ove je godine lansiran parfem Magnifique," mirisna vrzija crvene boje", koji je, kako i dolici, predstavila moderna princeza, glumica Anne Hathaway u Grand Palaisu. "You are magnifique", porucuje nam miris dok se pazljivo kao dvroskim odajama suljamo parfumerijom,drzeci novcanik cvrsto ispod ruke kao da ce nam ga oteti  Robin Hood.Ma kvragu i bajke. Tko smo mi da odolimo tim rijecima,iako ih ne izgovara ni princ , ni kraljevic.

La vie en rose!

(tekst sam prepisala iz casopisa Gala, znaci nije skinut s neke stranice nego sam ga tipkala hehe i smrzli mi se prsti heheh)
user posted image user posted image

Nekoc davno stari Grci dopustali su zarkocrvene usnice samo zenama koje se bave magijom. Ne znamo sto bi rekli za novu Lancomeovu liniju ruzvea L"Absolu Rouge jer boje nikad nisu bile crvenije.Uostalom, ruz i ne moze biti previse crven i postojan ,jos kad bi nam mogao zaustaviti vrijeme.....U Lancomeu nam ocito citaju misli -L "Absolu Rouge ima 24 nijanse,sadrzi i antiage sastojak pro-xylane.Kako stvari sada stoje,vasa ce se okolina morati pomiriti s tim da im odvracate misli od bitnog i koncentrirati se  na vase punije i sjajnije usnice.Zelite provjeriti...





































































_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kozmetika
27.11.2008 10:44:47   
andji
Amela divim ti se kako ti se da,tipkati ovo,baš imaš živacauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kozmetika
15.12.2008 15:46:10   
andji
ja sam danas išla u obnavljanje svojih lakova za nokte,obični bijeli za svaki dan onaj mliječno bijeli,i drugi kreč bijeli,za frensh manikuru,ta dva ikoristim od Rimela,i ponekad trulu višnju,slabi eksperimentišem sa drugima

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kozmetika
15.12.2008 15:55:48   
ewica
Kozmetika za sminkanja-PUPA deifnitivno meni je najbolja, posebno njihove palete,pa nesto od Avon-a (sjenke i pudere u kuglicama),nesto od Framasi (olovke iako nisu bas super, dol lakovi za nokte su ekstra).Za lice kotistim Avonove kreme,za tijelo-u zadnje vrijeme prozivode Eveline.Za pranje lica-Nivea za mjesovitu i masnu kozu.

_____________________________

Ewa,mama Jovane (24. septembar 2008.godine, 13,25h)
i dva Anđela-Jovana /24.06.2005-24.06.2005/ i Mrvice /12.04.2006-12.04.2006/.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kozmetika
25.12.2008 9:35:15   
Amelaa RR
Novi puder extra je,
user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu ewica)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kozmetika
30.11.2009 19:33:48   
Amelaa RR
Nova maskara ..extra je
user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kozmetika
30.11.2009 21:47:37   
reallove
user posted image


ja kupila ovu maskaru,ali nekako mi ima ruzan mirisuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kozmetika
30.11.2009 21:57:45   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Novi puder extra je,
user posted image



koliko kosta,cisto sumnjam da je manje od 50km.Ali vjerujem da je odlican.Jer sam dok sam bila u Londonu kupila jedan Diorov korektor koji je bio fantazija

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kozmetika
13.1.2010 14:39:08   
Skvo RR
Samo mali info za forumasice koje koriste lipfinity od MaXfactora, u Sam shopu, ako kupis taj karmin na poklon dobijes njihovu maskaru Masterpiece beyond lenght!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kozmetika
13.1.2010 14:46:09   
tea lana
user posted image


user posted image

ja sam ova dva kupila ima dva mjeseca i prezadovoljna sam kao i njihovim maskarama, rumenilima

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kozmetika
25.1.2010 10:36:33   
anelinos
IZVORNA PORUKA: tea lana

user posted image


user posted image

ja sam ova dva kupila ima dva mjeseca i prezadovoljna sam kao i njihovim maskarama, rumenilima


e bas sam htjela da vidim jel nekom ima iskustva sa ovim tecnim puderom rimell juce sam gledala u dm i necini se los al ja imam masnu i problematicnu kozu pa kontam jel dobar jer inace sam koristila revlon free oil a nema ga dugo kupiti .. kako izgleda na kozu nadam se da nestvara onaj praskasti izgled koze... a ima njihov u kamenu al sam se malo zeznula sa nijansom presvjetal je...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kozmetika
25.1.2010 12:09:00   
reallove
Ja kupila ovu maskaru,super je,probajteuser posted image

user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kozmetika
25.1.2010 12:11:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tea lana

user posted image


user posted image

ja sam ova dva kupila ima dva mjeseca i prezadovoljna sam kao i njihovim maskarama, rumenilima
....I olovkama za oci, da se nadovezem user posted image

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kozmetika
25.1.2010 20:38:34   
ivana st
I prije sam rijetko koristila puder za lice, a otkako sam otkrila Niveinu toniranu kremu za lice, ne kupujem ga uopće. Krema je lagana za kožu, a odlična je i podloga za šminku. 

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kozmetika
25.1.2010 22:01:00   
myb@by
Meni je odlicna deborah multivitaminska tonirana krema.Prekriva kao puder ali je pravo lagana.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kozmetika
25.1.2010 22:08:26   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: ivana st

I prije sam rijetko koristila puder za lice, a otkako sam otkrila Niveinu toniranu kremu za lice, ne kupujem ga uopće. Krema je lagana za kožu, a odlična je i podloga za šminku. 


Ista stvar! Ura za Niveu!user posted image


Hmmm, sta je puder?user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kozmetika
25.1.2010 22:19:37   
Amelaa RR
I ja sam isto koristila Nivea krema u boji extra dobra stvar a nije preskupa. Ja ne znam da li kod nas ima igdje kupiti nivea kozmetika?

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kozmetika
25.1.2010 22:24:31   
Skvo RR
Ja nisam vidjelauser posted image , jedno vrijeme sam nalazila u " jednoj radnji" (svastara, zaboravila ime, ali je i zatvorena ima par godinauser posted image user posted image ) u Sopingu na Grbavici, lakove za nokte i maskare koji su bili superiska! 

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kozmetika
25.1.2010 22:24:44   
salmy
Koristim samo visokoselektivnu kozmetiku!!!!!!!!! ysl, dior,lancome, chanel, itd.....
Jednostavno to je moja profesija,i imam pristup tim brandovima!!!!!!
Da moram kupovati vjerovatno bih se odlucila za jeftiniju varijantuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kozmetika
25.1.2010 22:33:56   
mama2009
IZVORNA PORUKA: salmy

Koristim samo visokoselektivnu kozmetiku!!!!!!!!! ysl, dior,lancome, chanel, itd.....
Jednostavno to je moja profesija,i imam pristup tim brandovima!!!!!!
Da moram kupovati vjerovatno bih se odlucila za jeftiniju varijantuuser posted image user posted image user posted image


mozes ti nas ko sisa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kozmetika
25.1.2010 22:36:30   
salmy
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: salmy

Koristim samo visokoselektivnu kozmetiku!!!!!!!!! ysl, dior,lancome, chanel, itd.....
Jednostavno to je moja profesija,i imam pristup tim brandovima!!!!!!
Da moram kupovati vjerovatno bih se odlucila za jeftiniju varijantuuser posted image user posted image user posted image


mozes ti nas ko sisa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mislis li se ti poradjati?????????user posted image user posted image user posted image user posted image tvojoj bebi pravo dobro u pupiuser posted image user posted image user posted image user posted image reci joj vise vrijeme je!!!!!!!! cekaju je djugovi i djugajice vani 

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *