|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika
25.1.2010 22:37:55   
mama2009
ma ja bi rado al djevojcica se sredjuje ......na pola sam luda ne pitaj 

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kozmetika
25.1.2010 22:40:29   
salmy
IZVORNA PORUKA: mama2009

ma ja bi rado al djevojcica se sredjuje ......na pola sam luda ne pitaj 
tek ces da budes kad se rodi ako Bog da!!!!!!!!!!! ja sam jos uvijek ni na nebu ni na zemlji!!!!!!!
nekad fulim da ga nahranimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mozak pupa -hava,jadnicak place ja kontam sta li mu je????????? kad mama fulila obrokuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kozmetika
25.1.2010 22:41:50   
anelinos
IZVORNA PORUKA: myb@by

Meni je odlicna deborah multivitaminska tonirana krema.Prekriva kao puder ali je pravo lagana.


molim te jel mozes reci gdje kupujes deborah kozmetiku.... ja imam nivea toniranu kremu al sam je nekad davno kupila a nepisemi rok valjanosti pa me strah da ne unistim lice a ipak kontam da je par godina rok a nisam ja to ipak tako davno uzela steta bacit cjela je ... user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kozmetika
25.1.2010 22:42:33   
mama2009
ma ja od 16.01 nosam kofer sa stvarima user posted image user posted image user posted image user posted image
sorry odosmo mi OT

necem vise obecavam ova salmy je kriva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kozmetika
25.1.2010 22:46:36   
salmy
IZVORNA PORUKA: mama2009


necem vise obecavam ova salmy je kriva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ode Salmy u horizontalu!!!!!!!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kozmetika
26.1.2010 9:57:08   
new mama
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: ivana st

I prije sam rijetko koristila puder za lice, a otkako sam otkrila Niveinu toniranu kremu za lice, ne kupujem ga uopće. Krema je lagana za kožu, a odlična je i podloga za šminku. 


Ista stvar! Ura za Niveu!user posted image



Hmmm, sta je puder?user posted image user posted image


Ja isto koristim toniranu kremu Nivea,vec godinama,ma prezadovoljna samuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kozmetika
27.1.2010 0:52:02   
myb@by

IZVORNA PORUKA: anelinos

IZVORNA PORUKA: myb@by

Meni je odlicna deborah multivitaminska tonirana krema.Prekriva kao puder ali je pravo lagana.


molim te jel mozes reci gdje kupujes deborah kozmetiku.... ja imam nivea toniranu kremu al sam je nekad davno kupila a nepisemi rok valjanosti pa me strah da ne unistim lice a ipak kontam da je par godina rok a nisam ja to ipak tako davno uzela steta bacit cjela je ... user posted image


Imas ih u svim radnjama koje drze deborah kozmetiku.Ja sam ovu kupila u dm-u u bbi centru.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kozmetika
29.1.2010 16:25:23   
scarlett
Ja sam kupila prvi put Afroditino mlijeko miris grožđa, njaaammmiiiiii....
Stvarno je odlično user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kozmetika
29.1.2010 16:27:59   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: salmy

Koristim samo visokoselektivnu kozmetiku!!!!!!!!! ysl, dior,lancome, chanel, itd.....
Jednostavno to je moja profesija,i imam pristup tim brandovima!!!!!!
Da moram kupovati vjerovatno bih se odlucila za jeftiniju varijantuuser posted image user posted image user posted image


A da nam sredis neki popust ha???user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kozmetika
14.2.2010 21:50:45   
chicco mama
bavim se oriflameom godinama tako da koristim većinom sve njihovo i prezadovoljna sam:))))))))))

_____________________________

mamina ljubav ubrzo slavi 1.rođendan:)))))05.01.2010.g.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kozmetika
15.2.2010 15:45:44   
magnolija*
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Koristim samo visokoselektivnu kozmetiku!!!!!!!!! ysl, dior,lancome, chanel, itd.....
Jednostavno to je moja profesija,i imam pristup tim brandovima!!!!!!
Da moram kupovati vjerovatno bih se odlucila za jeftiniju varijantuuser posted image user posted image user posted image


A da nam sredis neki popust ha???user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ho- ce-mo  po -pust, ho- ce-mo  po-pust user posted image

Salmy, ne znam sta si po profesiji, ako se razumijes u pudere, daj reci jedan da valja tecni puder, za mjesovitu-masnu kozu i  da prekriva dobro


< Poruku je uredio magnolija_mo -- 15.2.2010 15:47:05 >


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kozmetika
15.2.2010 15:55:17   
acudesa
Salmy, kad ću ti doći "na obradu"....hajd budi iskrena i priznaj kako sam se dobro onda na kafi našminkalauser posted image user posted image ...
ja sa volim šminkati i mislim da sebe znam lijepo našminkati, a karistim loreal maskaru, puder..., max faktor-sve olovke, osim za obrve-manhattan, sjaj za usta rimmel, a sjene imam od danskih nekih-do pijace...nema šta nema, ali meni ovo najbolje odgovara u ovoj kombinaciji

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kozmetika
26.2.2010 9:32:01   
Amelaa RR
Ev jucer se ponovila s novim puderom Avene.user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kozmetika
26.2.2010 9:35:13   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Ev jucer se ponovila s novim puderom Avene.user posted image user posted image
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

=)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kozmetika
26.2.2010 9:36:49   
Mila_80
i kakvi su dojmovi, ja koristim Avene preparativnu kozmetiku i super sam zadovoljna ali ništa od dekorativne nisam koristila pa me interesuje kakav je taj puder

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kozmetika
5.3.2010 19:14:37   
teacher75
eh, evo i mene malo na ovoj temi. od kako sam se udala a pogotovo oda kako sam rodila, slabije izlazim a samim ti i slabije se sminkam. prije, dok sam jos bila "djevojka" najvise sam kupovala kreme vichy, max factorov ili loreal-ove pudere i mascare, a ostalo je bilo raznoliko- sjene- pupa, art deco..., olovke za oci, razlicitih marki itd... sad sam zavirila u sminku i zakljucila da je vrijeme za kupovinu novih sjena, predugo ih imam, a znamo koliko je to stetno, sminka se treba mijenjati svake 2 godine, mada ja to nisam bas postovala. koje bi mi vi sjene preporucile? cijena iznad 20km ne dolazi u obzir, jer jako rijetko koristim sjene i ne isplati mi se davati neke grdne pare za to, vise koristim olovke za oci, a njih trenutno imam dovoljno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kozmetika
5.3.2010 22:10:13   
myb@by
Teacher 75 ja sam prezadovoljna sjenama deborah,dođu 3 u paleti i tu su negdje oko 20 km. Prijateljice mi hvale neku catrice marku,kazu da je jeftina a da su super sjene.Nisam to probala jer nekako ne vjerujem tim bas jeftinim stvarima a posebno kad se radi o ocima.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kozmetika
5.3.2010 22:18:04   
neki
Ja se jako slabo i rijetko sminkam,ali mi se pravo svidjaju Rimmel sjene(a i njihove maskare),a i jeftine suuser posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kozmetika
5.3.2010 22:18:39   
salmy
IZVORNA PORUKA: teacher75

eh, evo i mene malo na ovoj temi. od kako sam se udala a pogotovo oda kako sam rodila, slabije izlazim a samim ti i slabije se sminkam. prije, dok sam jos bila "djevojka" najvise sam kupovala kreme vichy, max factorov ili loreal-ove pudere i mascare, a ostalo je bilo raznoliko- sjene- pupa, art deco..., olovke za oci, razlicitih marki itd... sad sam zavirila u sminku i zakljucila da je vrijeme za kupovinu novih sjena, predugo ih imam, a znamo koliko je to stetno, sminka se treba mijenjati svake 2 godine, mada ja to nisam bas postovala. koje bi mi vi sjene preporucile? cijena iznad 20km ne dolazi u obzir, jer jako rijetko koristim sjene i ne isplati mi se davati neke grdne pare za to, vise koristim olovke za oci, a njih trenutno imam dovoljno
E draga moja rado bih ti preporucila ali ne znam smijem li reklamirati brandove?Šminka se moze koristiti kad se otvori najvise godinu dana! maskara 6 mjeseci,bez obzira dali koristis svaki dan.Moj ti je prijedlog da probas sa pupom ili bourjois nije skupa a dobra ( pravi se u fabrici gdje chanel),mislim za neku prihvatljivju cjenu.Ali ako zelis  nesto malo skuplje to je drugi par cipelauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kozmetika
5.3.2010 22:26:22   
teacher75
kao sto sam vec rekla, ne bih nista skuplje, jer sjene ne koristim svaki dan, vec samo u posebnim prilikama, tako da bih ih mozda godisnje stavila 20-ak puta i onda bi vec ostarjele, pa bih ih morala baciti. ne isplati se

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kozmetika
5.3.2010 22:28:56   
salmy
IZVORNA PORUKA: teacher75

kao sto sam vec rekla, ne bih nista skuplje, jer sjene ne koristim svaki dan, vec samo u posebnim prilikama, tako da bih ih mozda godisnje stavila 20-ak puta i onda bi vec ostarjele, pa bih ih morala baciti. ne isplati se
pupa ili bourjois definitvno,cjena je otprilike oko 20km jedna sjena! bila.vjeruj da se isplati jer su stvarno kvalitetne 

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kozmetika
10.7.2010 13:41:45   
Penelopa
uhhhhhh
kozmetike imam na tone, za sve živo i pribor prateći uz to
volim sve na prirodnoj bazi, ne volim agresivne tretmane
recimo ako ima na bazi aloje, maslinovog ulja, kamilice, nekih trava, to je kod mene prioritet
a koža mi je stvarno lijepa bez mrlja i mitesera

_____________________________

Sve će se ovo zvati jučer

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kozmetika
11.9.2010 21:36:35   
Visnja RR
prebaceni postovi

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Vidjela sam da je bila tema, ali se nikako ne moze uci na nju, pa reko da otvorim novu. Zanima me koristite li puder i koji vam je najbolji??? Takoder isto pitanje vrijedi i za maskaru. Sto se mene tice, max factor 2000 kalorija mi je no1 vec duze vrijeme, probala sam i druge od max factora, ali uvijek se vratim ovoj.
Sto se pudera tice hm, e to uvijek ili pogrijesim marku ili nijansu... Evo bas danas kupih po preporuci frendice neki puder BOURJOIS ali tete mi rekose posto imam mastan ten da uzem taj ali ne obicni nego healthy mix, kao taj ne sadrzi ulje. Probat cu ga veceras, jer izlazim s muzem pa hocu da se sriktamuser posted image user posted image Javim vam kakav je. Kakva su vasa iskustva s puderima, maskarama, sjenama i ostalim....user posted image



IZVORNA PORUKA: almicch

taj Bourjois što si uzela user posted image user posted image user posted image user posted image sve pohvale sam čula za njega , mada ga lično nisam koristila , namjeravam , pa zato javi rezultate..
pudere često mijenjam , jer kako mi koža zna bit nekad suha , nekad masna , tako se i prilagođavam..
ko ima masnu kožu - preporucujem Manhattan perfect Cover Make up
maskaru koristim Loreal Voluminous x5 i prezadovoljna sam
nije loša ni Maybellin Colossal Express maskarauser posted image
eye-lineri IsaDora su extra
rumenilo koristim Rimmel Autum Catwalk - ok je



IZVORNA PORUKA: teacher75

ja ne volim max factor 2000 kalorija maskaru. kada je stavim uopce ne vidim neki efekat. radije uzmem neke l'orealove maskare za volumen da se bas vide naglasene trepavice (kao vjestacke)user posted image sto se tice pudera, rijetko ga stavljam, prije sam ga redovno stavljala samo kad navecer izlazim, preko dana sam uvijek odmarala lice. posto sada rijetko izlazim navecer, rijetko koristim pudere. a najvise su mi odgovarali max factorovi puderi. sada stavim ponekad kameni max factorov, tecni rijetko koristim, odvikla sam se. od krema koristim godinama vichy i bas mi odgovara. od kozmetike jos koristim olovke za oci, deblje, u bojama, obicno plavu ili plavo sivu (razlicite marke). njima obrubim oci, stavim maskaru i to je to (dnevni look). kad izadjem navecer ili kad je neka posebna prilika onda koristim sjene (razlicite marke, nije mi toliko bitno koja marka, bitno da imaju sedefa). tada stavim i tus i crni kreon na oci. karmine nikad ne koristim, prije sam stalno koristila l'orealova sjajila, al ih odavno ne koristim, odvikla se od bilo cega na ustima pa mi bas smeta. zimi koristim labelo bezbojni.


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Penelopa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kozmetika
11.9.2010 21:50:26   
Taha0608
Bourjours je ne extra-ja fkt nemam riječi...probala sam uzorak i bila sam i više nego oduševljena..bez ikakvog odsjaja,lice tek tako...mada sam prije nego sam probala healthy mix kupila neki lijevi i sad hodam za 2 nijanse tamnija i masnija bljakkk....žao mi ga baciti a poskupo ga platila...maskaru koristim od maybeline falshies-pošto imam male i tanke trepavice ova mi je ko kec na desetku!!

_____________________________

Žene imaju problem za svako rješenje!!!!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kozmetika
11.9.2010 21:58:50   
Visnja RR
nakon eksperimentisanja ipak sam se opet vratila max faktorovoj maskari 2000 kalorija... i obavezan crni tus...
puder ...max factor color adapt tecni natur... i malo transparentni u kamenu ako se zacaklim, sto se cesto desava jer mi je T zona masna

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Taha0608)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *