|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 14:34:26   
jasmin

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: jasmin

To je osjecaj brige za voljenom osobom,nekad biva sladak, npr u trenucima kada ti dragi njezno pojasni tvoje pogresno shvatanje.


Nadam se da se ovo ne odnosi na ono:
draga zar više vjeruješ svojim očima nego meni!


Naravno da ne! To se odnosi na ono:Pa sta ako me gleda i smjeska se,ja je uopce nisam primjetio.
Iako mogu potpisati veeseeluu u onome da zna samo za mene i da ga druge ne zanimaju,volimo se i sl,opet me `strecne` kad vidim da neka nesto pokusava.
Sta bih,nije mi zamjeriti :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 18:58:53   
mamaajna
IZVORNA PORUKA: jasmin

Hanady,zasto draga ne prihvatas cinjenicu da sam ja ovdje tek 4 i po godine i to zato sto muz studira,dakle zivim privremeno.Imala sam isti nacin zivota i u BiH kad sam bila.I moja seka zivi na isti nacin,njen muz radi ali nema zenske prijatelje.I sta u tome treba biti cudno,covjek sam sebi bira prijatelje,zar ne?!Ovdje zivi more muskaraca koji imaju zenske prijatelje i obrnuto.
Ti meni cesto pises kao da ja veze nemam sta je zivot u BiH i Sarajevu gdje sam zivjela svojih,gotovo 20 g.Ja znam kako se kod nas zivi,dogodine sam i ja vjerovatno tamo,ali ja sam ja i ovdje,i tamo i na Arktiku i pod crnom zemljicom.I ovdje se izlazi s drustvom,zivim kao i svi drugi i biram drustvo kakvo zelim.
Ja na ljubomoru gledam kao na blagodat,tako je dozivljavam i tako se osjecam.Ti opet gledas na nju kao na rizik i eto,postujem i tvoje. Nicim se ponaosob ne dokazuje ljubav,ali sve cini jednu cjelinu,svaki dio ima svoj znacaj. Uostalom,po nasoj vjeri,ljubomora u granicama je pohvalan osjecaj.


i ja zivim zivotom ka Jasmin,al ovde u sarajevu vec 34g,rodzena sam u samom centru grada.ni moj suprug nema drugaricauser posted image .ljubomora je znak da te strah da ne izgubis nesto i to je sasvim normalna prirodna pojava.da nema ljubomore izmedzu muza i zene one umjerene,mislim da bi poceli ziviti kao brat i sestra.

zato mi imamo preventivu,nema frendicauser posted image ...i ne priblizavajte se bludu....

< Poruku je uredio mamaajna -- 21.3.2011 19:03:58 >


_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 19:34:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamaajna

IZVORNA PORUKA: jasmin

Hanady,zasto draga ne prihvatas cinjenicu da sam ja ovdje tek 4 i po godine i to zato sto muz studira,dakle zivim privremeno.Imala sam isti nacin zivota i u BiH kad sam bila.I moja seka zivi na isti nacin,njen muz radi ali nema zenske prijatelje.I sta u tome treba biti cudno,covjek sam sebi bira prijatelje,zar ne?!Ovdje zivi more muskaraca koji imaju zenske prijatelje i obrnuto.
Ti meni cesto pises kao da ja veze nemam sta je zivot u BiH i Sarajevu gdje sam zivjela svojih,gotovo 20 g.Ja znam kako se kod nas zivi,dogodine sam i ja vjerovatno tamo,ali ja sam ja i ovdje,i tamo i na Arktiku i pod crnom zemljicom.I ovdje se izlazi s drustvom,zivim kao i svi drugi i biram drustvo kakvo zelim.
Ja na ljubomoru gledam kao na blagodat,tako je dozivljavam i tako se osjecam.Ti opet gledas na nju kao na rizik i eto,postujem i tvoje. Nicim se ponaosob ne dokazuje ljubav,ali sve cini jednu cjelinu,svaki dio ima svoj znacaj. Uostalom,po nasoj vjeri,ljubomora u granicama je pohvalan osjecaj.


i ja zivim zivotom ka Jasmin,al ovde u sarajevu vec 34g,rodzena sam u samom centru grada.ni moj suprug nema drugaricauser posted image .ljubomora je znak da te strah da ne izgubis nesto i to je sasvim normalna prirodna pojava.da nema ljubomore izmedzu muza i zene one umjerene,mislim da bi poceli ziviti kao brat i sestra.

zato mi imamo preventivu,nema frendicauser posted image ...i ne priblizavajte se bludu....


mene baš zanima gdje rade ti muževi koji nemaju prijateljica.
Ovo čisto da sebi objasnim u glavi kako je moguće da postoje ljudi koji godinama...tipa moga supruga 8 godina...idu na posao na isto mjesto, porlaze pored ženskih osoba i s anjima ne komuniciraju,user posted image ne ostavruju kontakt nikakav i ne žele znati dali one imaju neki porblem u kojem bi mogli im pomoći.user posted image
Moj suprug je medicinar...da mu kamen stoji na radnom stolu u ambulanti 8 godina, insan je sa njim bi pormuhabetio i da taj kamen ko odnese njemu bi žao bilo...i meni je to odlika insana u njemu.



a ovo brat i setra ja ti evo javno izjavljujem da ja i moj muž nismo u odnosu brata i sestre, a nismo ljubomorni sekunde jedne,ne bih da ti slikovito opisujem al vjeruj mi na riječ ovo što mi radimo brat i seka ne rade.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 19:43:53   
aida.
Po mom misljenju prijatelji i kolege se razlikuje..

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 19:46:36   
malena sharena
Nisam ljubomorna. I mi smo vjernici, kad smo vec kod toga, MM na poslu osim kolega ima i kolegice s kojima provede cijeli dan, danas mu x zena dodje na salt_er, ostavljaju mu brojeve telefona, ali ja stvarno ne osjetim ni trunku ljubomore. Kad izadje s drugovima koji su pretezno slobodni momci desi im se da sjede u zaista lijepom zenskom drustvu, sve su to lijepe, mlade zene, ali mene to ne sikira, jos ga ispitujem je li koja oko bacila na njega tako zgodnog, a on ni burme nema na ruci user posted image ,ja sam nekako ponosna kad ga zene gledaju. 
Eh, jedino sto ne bih voljela da nasamo provodi u kancelariji osam sati sa nekom ekstra zgodnom, harizmaticnom i slobodnom zenom, sto jest, jest user posted image .

< Poruku je uredio malena sharena -- 21.3.2011 20:01:04 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 19:47:44   
jasmin
Hany duso,pa ima mnostvo radnih mjesta gdje ne moras biti u komunikaciji sa zenama.To sto prolazi pokraj zena ne znaci da ce sa svakom ostvarivati komunikaciju,da tako radi pitala bih se je l` ok?!Zet je npr.cuvar i nema zena tu gdje on radi.Covjek moze biti cak i uspjesan medicinar bez toga da pita kolegice kako im moze pomoci(ovo nikako ne govorim za tvog muza,njegova struka je drugacija i vi uostalom imate svoj nacin zivota koji vam odgovara).Bitno je da svoj posao obavljas kvalitetno i da biras drustvo u kojem uzivas a ne koje ti se namece.
I osobe koje rade privatno ne moraju imati kolege suprotnog spola.Doduse,i da se desi komunikacija(kao npr.trgovinske usluge) ne znaci da sa zenama mora stupiti u prijateljsku vezu.Posluzi,naplati -ugodan dan i lijep pozdrav :).Sve se moze :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 19:49:42   
aida.

IZVORNA PORUKA: jasmin

Hany duso,pa ima mnostvo radnih mjesta gdje ne moras biti u komunikaciji sa zenama.To sto prolazi pokraj zena ne znaci da ce sa svakom ostvarivati komunikaciju,da tako radi pitala bih se je l` ok?!Zet je npr.cuvar i nema zena tu gdje on radi.Covjek moze biti cak i uspjesan medicinar bez toga da pita kolegice kako im moze pomoci(ovo nikako ne govorim za tvog muza,njegova struka je drugacija i vi uostalom imate svoj nacin zivota koji vam odgovara).Bitno je da svoj posao obavljas kvalitetno i da biras drustvo u kojem uzivas a ne koje ti se namece.
I osobe koje rade privatno ne moraju imati kolege suprotnog spola.Doduse,i da se desi komunikacija(kao npr.trgovinske usluge) ne znaci da sa zenama mora stupiti u prijateljsku vezu.Posluzi,naplati -ugodan dan i lijep pozdrav :).Sve se moze :).

potpisujem

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 19:50:47   
malena sharena
MM ima dobru prijateljicu iz srednje skole, ali zaista nikad nisu izlazili sami na kafu odkako smo nas dvoje skupa, niko nije insistirao na tome, nekako je to prirodno doslo. Ni ja vise nemam takvih prijatelja, jednostavno sam ta musko-zenska prijateljstva u smislu povjeravanja, tel. razgovora i izlazaka nasamo prerasla u adolescenciji.

MM radi u usluznoj djelatnosti i s nekim svojim strankama je bas blizak, neke od tih zena sretnemo u gradu, lijepo se ispricamo s njima i produzimo dalje. Kad se s nekim cesto vidjas ne mozes biti do te mjere suzdrzan da se samo pozdravis.

< Poruku je uredio malena sharena -- 21.3.2011 19:53:08 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 19:57:44   
aida.

IZVORNA PORUKA: malena sharena

MM ima dobru prijateljicu iz srednje skole, ali zaista nikad nisu izlazili sami na kafu odkako smo nas dvoje skupa, niko nije insistirao na tome, nekako je to prirodno doslo. Ni ja vise nemam takvih prijatelja, jednostavno sam ta musko-zenska prijateljstva u smislu povjeravanja, tel. razgovora i izlazaka nasamo prerasla u adolescenciji.

MM radi u usluznoj djelatnosti i s nekim svojim strankama je bas blizak, neke od tih zena sretnemo u gradu, lijepo se ispricamo s njima i produzimo dalje. Kad se s nekim cesto vidjas ne mozes biti do te mjere suzdrzan da se samo pozdravis.

Pa to je ok, to je neka normala, ljudskost... Ja iskreno mislim da nema potrebe da mm ide sa prijateljicom nasamo na kafu ili ja sa prijateljem user posted image i dijelimo misljenje user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 20:01:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

Hany duso,pa ima mnostvo radnih mjesta gdje ne moras biti u komunikaciji sa zenama.To sto prolazi pokraj zena ne znaci da ce sa svakom ostvarivati komunikaciju,da tako radi pitala bih se je l` ok?!Zet je npr.cuvar i nema zena tu gdje on radi.Covjek moze biti cak i uspjesan medicinar bez toga da pita kolegice kako im moze pomoci(ovo nikako ne govorim za tvog muza,njegova struka je drugacija i vi uostalom imate svoj nacin zivota koji vam odgovara).Bitno je da svoj posao obavljas kvalitetno i da biras drustvo u kojem uzivas a ne koje ti se namece.
I osobe koje rade privatno ne moraju imati kolege suprotnog spola.Doduse,i da se desi komunikacija(kao npr.trgovinske usluge) ne znaci da sa zenama mora stupiti u prijateljsku vezu.Posluzi,naplati -ugodan dan i lijep pozdrav :).Sve se moze :).


ma Boga vam jeste vi muževe tražile tako što ste provjerile gdje radi i imal žena...user posted image

Kako može biti dobar medicinar insan koji je 8 godina išao u osnovnuškolu, 4 u srednju i 3 na falkultete i 8 radi u toj strusi i da nema niti jednu prijateljicu iz tog cijelog perioda nego mene našo prije 5 godina i ja mu sve i prijeteljica i ljubavnica.

pa kako žive ti ljudi....

Nemojte mi ba šuplju...
Nije aida. kolega i prijetlj jedno te sito, al kad nema prijateljica nema taj ni kolegica vjeruj....

ja ne kontam....

Ja kad bih znala da je mom suprugu doktorica pred očima imala infarkt a on sa njom u ambulanti i on joj nije priskočio u pomoć, dotako je i podvukao na Cum ja bih ga ostavila...
ta žena je postala njegova prijteljica...
mlađa doktorica, redovno odu i na kafu, ta žena nama dođe, kad sma rodila prva je bila na mojim vratima....
ma baš su prijatelji....
pa meni je KUM vjenačni žena...haloooooooooo...
meni je muževa prijateljica sa fakulteta KUm vjenačni....
a meni je Kuma vjenačana muškarac moj najbolji prijetlj životni, ne bih ga bolan mjenjala za 1000000 žena...

A baška trgovinska usluga...
jelde ako živite u jednom naselju 35 godina, i u tom nasleju granap...i odrastate za gazdaricom i njenom djecom ženskom sasvim slučajno...
35 godina obavljaš kupovinu heljab tu i pitaš se sa tim ženama...
šta su ti one....ništa jel...jer su ženeuser posted image

ne kontam, da se svako malo selim da slučajno ne postanu bliski nakon 35 godina ulaska u isti granapuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 20:11:55   
aida.
mm radi privatno, sam, tako da nema u struci prijateljica.. Naravno, ima prijateljice iz srednje skole, djevojke svojih prijatelja, ili zene nebitno. Ti sad hanady iz krajnosti u krajnost. Ali da on ima neku prijateljicu da ode s njom ka kafu a ja kod kuce ili ja odoh sa prijateljem na kafu, nama bezveze, hajmo svi zajedno user posted image
Evo npr dok sam ja radila u Domu zdravlja, imala sam kolegu s kojim sam provodila 8 sat dnevno ali nikad nismo otisli na kafu jer smatram da nema potrebe. Prijatelj mi je, naravno, ali ja mislim da je bezveze da ja njim izlazim.
Dolazio nam je nekoliko puta, trebao mu je mm da nesto radi, sjeo s nama popio kafu, ali nismo toliko prisni niti trebamo biti.
i daj ne pretjeruj s tim pricama o selidbi i zenama iz granapa, i da zivimo super i odlicno nam je.
Ako neko ne zivi po tvojim nacelima, ne mora znaciti da je cudak, jer vidim da ne mozes da shvatis kako to ja ne idem sa prijateljem na kafu. Pa lijepo, meni je najbolji prijatelj mm user posted image i dovoljan user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 20:12:52   
aida.

IZVORNA PORUKA: aida.

mm radi privatno, sam, tako da nema u struci prijateljica.. Naravno, ima prijateljice iz srednje skole, djevojke svojih prijatelja, ili zene nebitno. Ti sad hanady iz krajnosti u krajnost. Ali da on ima neku prijateljicu da ode s njom ka kafu a ja kod kuce ili ja odoh sa prijateljem na kafu, nama bezveze, hajmo svi zajedno user posted image
Evo npr dok sam ja radila u Domu zdravlja, imala sam kolegu s kojim sam provodila 8 sat dnevno ali nikad nismo otisli na kafu jer smatram da nema potrebe. Prijatelj mi je, naravno, ali ja mislim da je bezveze da ja njim izlazim.
Dolazio nam je nekoliko puta, trebao mu je mm da nesto radi, sjeo s nama popio kafu, ali nismo toliko prisni niti trebamo biti.
i daj ne pretjeruj s tim pricama o selidbi i zenama iz granapa, i da, zivimo super i odlicno nam je.
Ako neko ne zivi po tvojim nacelima, ne mora znaciti da je cudak, jer vidim da ne mozes da shvatis kako to ja ne idem sa prijateljem na kafu. Pa lijepo, meni je najbolji prijatelj mm user posted image i dovoljan user posted image



_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 20:13:35   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: jasmin

Hany duso,pa ima mnostvo radnih mjesta gdje ne moras biti u komunikaciji sa zenama.To sto prolazi pokraj zena ne znaci da ce sa svakom ostvarivati komunikaciju,da tako radi pitala bih se je l` ok?!Zet je npr.cuvar i nema zena tu gdje on radi.Covjek moze biti cak i uspjesan medicinar bez toga da pita kolegice kako im moze pomoci(ovo nikako ne govorim za tvog muza,njegova struka je drugacija i vi uostalom imate svoj nacin zivota koji vam odgovara).Bitno je da svoj posao obavljas kvalitetno i da biras drustvo u kojem uzivas a ne koje ti se namece.
I osobe koje rade privatno ne moraju imati kolege suprotnog spola.Doduse,i da se desi komunikacija(kao npr.trgovinske usluge) ne znaci da sa zenama mora stupiti u prijateljsku vezu.Posluzi,naplati -ugodan dan i lijep pozdrav :).Sve se moze :).


ma Boga vam jeste vi muževe tražile tako što ste provjerile gdje radi i imal žena...user posted image

Kako može biti dobar medicinar insan koji je 8 godina išao u osnovnuškolu, 4 u srednju i 3 na falkultete i 8 radi u toj strusi i da nema niti jednu prijateljicu iz tog cijelog perioda nego mene našo prije 5 godina i ja mu sve i prijeteljica i ljubavnica.

pa kako žive ti ljudi....

Nemojte mi ba šuplju...
Nije aida. kolega i prijetlj jedno te sito, al kad nema prijateljica nema taj ni kolegica vjeruj....

ja ne kontam....

Ja kad bih znala da je mom suprugu doktorica pred očima imala infarkt a on sa njom u ambulanti i on joj nije priskočio u pomoć, dotako je i podvukao na Cum ja bih ga ostavila...
ta žena je postala njegova prijteljica...
mlađa doktorica, redovno odu i na kafu, ta žena nama dođe, kad sma rodila prva je bila na mojim vratima....
ma baš su prijatelji....
pa meni je KUM vjenačni žena...haloooooooooo...
meni je muževa prijateljica sa fakulteta KUm vjenačni....
a meni je Kuma vjenačana muškarac moj najbolji prijetlj životni, ne bih ga bolan mjenjala za 1000000 žena...

A baška trgovinska usluga...
jelde ako živite u jednom naselju 35 godina, i u tom nasleju granap...i odrastate za gazdaricom i njenom djecom ženskom sasvim slučajno...
35 godina obavljaš kupovinu heljab tu i pitaš se sa tim ženama...
šta su ti one....ništa jel...jer su ženeuser posted image

ne kontam, da se svako malo selim da slučajno ne postanu bliski nakon 35 godina ulaska u isti granapuser posted image


Moj bi je pustio da umre user posted image .

Svaka situacija je prica za sebe i nijanse odredjuju kada je neki odnos izmedju muskarca i zene da tako kazem zdravo prijateljski, a kada postaje vise od toga. Aida je to lijepo objasnila. user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 20:16:34   
jasmin
Hanady bona polahko!
Ja svog nisam trazila,nasao me :):):).Nisam mu ja krojila sudbinu i nisam mu ja dirigovala nista.Svojih 27 godina je zivio bez prijateljice.I meni je bilo tesko vjerovati,ali nije imao,vjerujem mu i ja sam prva zena u njegovom zivotu.
Ne treba sad mijesati kruske i jabuke.To sto nema prijateljice ne znaci da se nece ljudski i komsijski pitati sa zenama kraj kojih prolazi svaki dan.Ali to znaci:Esselamu alejkum,kako ste,kako je Rasim.Trebal vam sta i sl.Aman,pa sto je to tesko shvatiti?Je li mora pod svaku cijenu imati blisku vezu sa tim zenama?!?I naravno,ako zena pred njegovim ocima dozivi udar(jal mozdani,jal srcani),ako se onesvijesti da ce zeni pristupiti u pomoc onoliko koliko treba.Sto se odmah namece kao da pricam da mm ne smije disati kad je zena blizu.Pa ljudi moji govorim o klasicnoj musko-zenskoj komunikaciji.I razlika je izmedju potrebe i nepotrebe.Razlika k`o nebo i zemlja.Ako nije i veca.
P.S:Vjencani svjedoci su mi bili babuka i mamica,niko ne zasluzuje tu pocas_t do njih.Barem za mene.
Ja sam sasvim mirna kad mm za vrijeme hadza dobije grupu hadzija kojima je vodic.Medju njima ima i zena.Ali komunicira s njima onoliko koliko treba.Pojasni propise,ako zena pita odgovori,ako treba fizicka pomoc,pomogne...ali sam je takav pa nece reci nakon obavljenih propisa:E hadzinice,mogli smo na kavicu.......
Ljudi moji,pa valjda sam jasna.Nisam ni vanzemaljac,ni Alisa u zemlji cuda.Pisem cinjenice,zelje i htjenje.Mogucnosti i odabir.Cemu frka?!

< Poruku je uredio jasmin -- 21.3.2011 20:17:44 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 20:22:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: aida.

mm radi privatno, sam, tako da nema u struci prijateljica.. Naravno, ima prijateljice iz srednje skole, djevojke svojih prijatelja, ili zene nebitno. Ti sad hanady iz krajnosti u krajnost. Ali da on ima neku prijateljicu da ode s njom ka kafu a ja kod kuce ili ja odoh sa prijateljem na kafu, nama bezveze, hajmo svi zajedno user posted image
Evo npr dok sam ja radila u Domu zdravlja, imala sam kolegu s kojim sam provodila 8 sat dnevno ali nikad nismo otisli na kafu jer smatram da nema potrebe. Prijatelj mi je, naravno, ali ja mislim da je bezveze da ja njim izlazim.
Dolazio nam je nekoliko puta, trebao mu je mm da nesto radi, sjeo s nama popio kafu, ali nismo toliko prisni niti trebamo biti.
i daj ne pretjeruj s tim pricama o selidbi i zenama iz granapa, i da zivimo super i odlicno nam je.
Ako neko ne zivi po tvojim nacelima, ne mora znaciti da je cudak, jer vidim da ne mozes da shvatis kako to ja ne idem sa prijateljem na kafu. Pa lijepo, meni je najbolji prijatelj mm user posted image i dovoljan user posted image

njalakše je mene sad napsni, a što ne čitaš šta drugi pišu...user posted image joj jeste namazane...ko jedna ...žena me za blud optuži a ti nju braniš od meneuser posted image
pa nisma ja rekla da je neko čudak...ja sma u startu krenula priči da razumijem jasmin jer živi kako živi i gdje živi...
kod nje nema tog prijetlja od 8 sati da radi s anjim nit ima kod njenog muža...
i hajd kaže i sestra joj tako živi u srajevu...reko dobro ne viđaju žene...
al kad se javi mamaajna i mrtva hladna nam kaže...nema frendica, nema znači ni frendova jer se time približavamo bluduuser posted image ..

pa ko tu pretjeruje majketi ja il ova što me optuži za bluduser posted image ...a i tebe eto imaš muškog prijatelja u domu zdravlja...user posted image sram te bilouser posted image

mislim ja razumijem, al ne dozvoljavam da mi pirčaš kako sma bludnica jer sam osoba koja svojim poslom i zanimanjem i radom i aktivnošću u životu stičem prijatelje stalno. i ako mi je ćeif da mi je prijatelj muškarac moj muž ima da to prihvati i shvati jer prijatelj je prijatelj da sma htjela drugoga ne bih njemu žena bila.

povjernje i poštovenje su bitni i ključni...ako toga ima ljubomi nema mjesta.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 20:33:26   
jasmin
Ma mi se ne shvatamo jer imamo razlicite nacine zivota.
Recimo,mene ne shvataju jer ne bih mogla imati muskog prijatelja i smatrati da mi ijedan muskarac moze biti bolji od zena.Ne mogu pojmiti da nazovem muskarca kad mi dodje tesko pa odem s njim na kafu,pa ga pitam savjete oko planiranja potomstva,da dijelim sa njim intimnije razgovore,da mi predlozi najbolje kozmeticke salone npr,da odemo skupa na bazen,u kupovinu donjeg rublja,da ga zagrlim kad mi je tesko...i td,sto sve radim sa najboljom prijateljicom.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 20:48:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

Ma mi se ne shvatamo jer imamo razlicite nacine zivota.
Recimo,mene ne shvataju jer ne bih mogla imati muskog prijatelja i smatrati da mi ijedan muskarac moze biti bolji od zena.Ne mogu pojmiti da nazovem muskarca kad mi dodje tesko pa odem s njim na kafu,pa ga pitam savjete oko planiranja potomstva,da dijelim sa njim intimnije razgovore,da mi predlozi najbolje kozmeticke salone npr,da odemo skupa na bazen,u kupovinu donjeg rublja,da ga zagrlim kad mi je tesko...i td,sto sve radim sa najboljom prijateljicom.


ja ovo što ti nabraj ne radim s anajboljom prijateljicom...ovo ja radim sa mamom, setsrom i suprugom ako nemam njih...zaovom u krajnjoj liniji...ali ne sa prijetljiicom...njoj ne nabrajam planove oko potomstav niti kakoja to radim, a intimne razgovore draga jasmin user posted image zar o tome pričaš sa prijateljicama svojim o intimi...a ne ja to ne pričam sa prijateljicama...

a da u najbolji kozmetički salon o njegovom trošku denza me moj vodi....
probleme oko njegove trebe rješavam jauser posted image
na bazen i na more idemo...
al donje rublje ne kupujem ja nego moj muž pa mi ne treba stavrno savjet oko toga, pogotovo ne od prijateljice...mislim stavrno ona da mi gaće bira bezveze...al krvi da mi da to bi moj prijatelj najbolji za mene uradio kao i ja za njega...i bubrek ako je kompatibilan
al o književnosti, politici, zajedničkim dernecima, muzici, kuhanju, muntanju nove runde rnesekih za njega itd...o tome pirčamo.
a ne grlimo se jasmin...pa ja se ne grlim ni sa prijateljicama...user posted image
čuj zagrlim prijateljicu kad mi je teškouser posted image
njemu kad je bilo teško što je raskinuo dugogodinju vezu nismo se grlili, ali kada mu je tata umirao jer nije bilo šanse da mu rade operaciju srac grlila sma ga...i niti jednog trenutka nisma razmišljala kojeg je on spola...samo sam razmišljala koliko ga boli to sazanje o ocu.

mislim ja vjerujem da ti smatraš kao i mamaajnaa da sma ja bludnica i moj muž bludnik jer sram nas bilo imamo prijtelja...user posted image

Ali nažalost moram ti reći da mi funkcionišemo savršeno bez trunke ali trunke ljubomore...dovoljno se poznajemo jer smo prijetlji i kroz prijateljstvo stekli smo veliko povjerenj jedno u drugo...to povjerenje ne može narušiti niti jedna prijateljica niti jedna prijatelj...svojoj djeci želim iskrenog rpijatelja kao što je moj suprug ali i isto tako dobrog ljubavnika bez bolesnih izliva ljubomornih scena...jer da je meni moj napravi i on i ja znamo zadnja bi mu scena u mom prisustvu to bila. Jer meni je ljubomora znak da mi ne vjeruje, a gdje nema povjerenja tu meni ne miriše na dobro.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 21:08:26   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: jasmin

Ma mi se ne shvatamo jer imamo razlicite nacine zivota.
Recimo,mene ne shvataju jer ne bih mogla imati muskog prijatelja i smatrati da mi ijedan muskarac moze biti bolji od zena.Ne mogu pojmiti da nazovem muskarca kad mi dodje tesko pa odem s njim na kafu,pa ga pitam savjete oko planiranja potomstva,da dijelim sa njim intimnije razgovore,da mi predlozi najbolje kozmeticke salone npr,da odemo skupa na bazen,u kupovinu donjeg rublja,da ga zagrlim kad mi je tesko...i td,sto sve radim sa najboljom prijateljicom.


ja ovo što ti nabraj ne radim s anajboljom prijateljicom...ovo ja radim sa mamom, setsrom i suprugom ako nemam njih...zaovom u krajnjoj liniji...ali ne sa prijetljiicom...njoj ne nabrajam planove oko potomstav niti kakoja to radim, a intimne razgovore draga jasmin user posted image zar o tome pričaš sa prijateljicama svojim o intimi...a ne ja to ne pričam sa prijateljicama...

a da u najbolji kozmetički salon o njegovom trošku denza me moj vodi....
probleme oko njegove trebe rješavam jauser posted image
na bazen i na more idemo...
al donje rublje ne kupujem ja nego moj muž pa mi ne treba stavrno savjet oko toga, pogotovo ne od prijateljice...mislim stavrno ona da mi gaće bira bezveze...al krvi da mi da to bi moj prijatelj najbolji za mene uradio kao i ja za njega...i bubrek ako je kompatibilan
al o književnosti, politici, zajedničkim dernecima, muzici, kuhanju, muntanju nove runde rnesekih za njega itd...o tome pirčamo.
a ne grlimo se jasmin...pa ja se ne grlim ni sa prijateljicama...user posted image
čuj zagrlim prijateljicu kad mi je teškouser posted image
njemu kad je bilo teško što je raskinuo dugogodinju vezu nismo se grlili, ali kada mu je tata umirao jer nije bilo šanse da mu rade operaciju srac grlila sma ga...i niti jednog trenutka nisma razmišljala kojeg je on spola...samo sam razmišljala koliko ga boli to sazanje o ocu.

mislim ja vjerujem da ti smatraš kao i mamaajnaa da sma ja bludnica i moj muž bludnik jer sram nas bilo imamo prijtelja...user posted image

Ali nažalost moram ti reći da mi funkcionišemo savršeno bez trunke ali trunke ljubomore...dovoljno se poznajemo jer smo prijetlji i kroz prijateljstvo stekli smo veliko povjerenj jedno u drugo...to povjerenje ne može narušiti niti jedna prijateljica niti jedna prijatelj...svojoj djeci želim iskrenog rpijatelja kao što je moj suprug ali i isto tako dobrog ljubavnika bez bolesnih izliva ljubomornih scena...jer da je meni moj napravi i on i ja znamo zadnja bi mu scena u mom prisustvu to bila. Jer meni je ljubomora znak da mi ne vjeruje, a gdje nema povjerenja tu meni ne miriše na dobro.user posted image


Hany,intimniji i intimni nije ista rijec.Ti znas da se po nasoj vjeri ne smije pricati o direktnoj intimi,da imaju granice,cudi me da me to pitas.
Kad sam rekla intimnije mislila sam na npr.kako deverati oko rane nakon poroda,na koji nacin rijesiti upale i sl.razgovore.
Dalje,ja nemam pravo nikoga smatrati bludnicom niti bih to sebi dozvolila.Niti bih si dozvolila da bilo cim nekoga etiketiram.Ono sto je mama ajna navela dio je ajeta gdje nas Bog upozorava da se ne priblizavamo bludu i ne vidim da se tebi obracala,jer i sama zna da nema pravo tako nesto,zar ne Ajna?!
Samo Bog savrseno zna sta je ko i kakav je ko,ko je od koga bolji i sl.Mi smo suvise mali da se time bavimo.I mene vrijedja kada ti mislis da ja tako o tebi mislim.
To sto razlicito gledamo na ljubomoru ne treba da nas uznemirava.Meni je znak ljubavi,tebi znak nepovjerenja.Ali razlicito gledamo na stosta u zivotu,pa se opet lijepo druzimo na rr.Barem je meni lijepo :).user posted image


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 21:10:33   
aida.
Meni je ljubomora u normalnim kolicinama jedan od pokazatelja ljubavi user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 21:11:43   
jasmin
P.S:Jedan od ljepsih zagrljaja koji mi je ostao u sjecanju jeste kad sam zagrlila svoju prijateljicu nakon sto su joj potekle suze dok je gledala prvi nastup svoje kcerkice.Hvala Bogu pa imam zelju da grlim prijateljice koje puno volim,koje mi znace i koje su uz mene u najljepsim trenucima moga zivota.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 21:14:54   
aida.

IZVORNA PORUKA: jasmin

P.S:Jedan od ljepsih zagrljaja koji mi je ostao u sjecanju jeste kad sam zagrlila svoju prijateljicu nakon sto su joj potekle suze dok je gledala prvi nastup svoje kcerkice.Hvala Bogu pa imam zelju da grlim prijateljice koje puno volim,koje mi znace i koje su uz mene u najljepsim trenucima moga zivota.

Takodjer... Svaku dobru prijateljicu koju bar malo duze ne vidim zagrlim user posted image od srca...user posted image
jasmin evo i tebi jedan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 21:17:21   
mamabb
Ja sam radila u firmi gdje je bilo sedam muškaraca i ja osma. E sad ne znam, da li sam trebala reći, e neću ja zarađivati za kruh da ne bih došla u iskušenjeuser posted image  Napominjem bila sam u braku to vrijeme,a i sad sam hB. Putovala s njima, jela, smijala se, pričala i tako osam sati. Pa nisam toliko labilna osoba da bih sebi dozvolila bilo kakvu i misao u najbudalastijim snovima o bludu ili  te muškarce gledala kao i put ka prevari. Meni nije jasno...hB kad vi možete birati pa npr sad u takvoj situaciji kazati , e neću ja to ja želim među žene. Sad da je u identičnoj situaciji bio i moj muž isto bih se ponašala kao i on za to vrijeme prema meni, a to je - vjerovao mi! Drugačiji da je i da sam izbjegava kontakt sa ženama ja bih se pitala je li sve OK s njim. Što neka kaže, volim kad ga žene gledaju a MOJ je.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 21:33:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

P.S:Jedan od ljepsih zagrljaja koji mi je ostao u sjecanju jeste kad sam zagrlila svoju prijateljicu nakon sto su joj potekle suze dok je gledala prvi nastup svoje kcerkice.Hvala Bogu pa imam zelju da grlim prijateljice koje puno volim,koje mi znace i koje su uz mene u najljepsim trenucima moga zivota.


pa ovako zagrliti mogu i prijtelja kada gleda sina na nastupu u fudbalskoj utakmici ....to radim...al da se stalno grlimo to ne radimo....
kap što sma dala prijem bolesti oca njgeovoga...i to je savim normalno zar ne...teško mu je bilo, plakao je a ja ga zagrlila....

No intimni razgovor povuče i intimniji...suha vagina je također intiman razgovor al u sekundi i intimniji, za ne? pa zato sma se začudila...no dobro shatile smo se...ono što me začudilo to si i napisla. Biće o dosta toga različitoga smo stav i nije to loše...samo vrijeđenjae mi ne godi...
sve bih uššutila ali ajet koristiti na mjestu gdje mu mjesto nije....nije kako treba, to me uvrijedlio i biće i po tome smo različiti, jer imati prijatelja i prijetljicu blud nije.
I baš mi je drago da si ti shvatila mamuajnu da nije mislila ono što je napisla, ja nažalost ne vidim tako daleko, čitam napisano.
Može biti i poefeiosnlan deformacija, izvinjavam se da sam pogrešno shavtila napisano.

A to što se o meni misli ili ne...i nije bitno, ja znam što sam i ovakva kava sam svome suprugu i prijatelju ponaosob nezamjenjiva sam ...suprugu već 10 godina mašalllah a prijetlju najboljem 17user posted image

moja je greška smao što ja razlikujem ljubomoru i ljubomoru...definicija mi ista...meni ne godi, vrijeđa me.
a eto kažete malo je dobro...ja je ne znam izmjeriti...ili je ima ili mi je nema...
a ko je malo dobro, ko zna možda poradim na tome...al to ne znači da ću da sjevam i sikćem ako ode sa prijetljicom na kafu.user posted image

i u skladu sa temom, neka ima 100 prijetljica al ima da keže gdje je bio...ne smije da slaže...jer kad slaže...e tu mu je kraj njegovog početka.user posted image user posted image


i da na krajuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 22:12:30   
Dida79
Ma neka sam cudakinja,primitivna ljubomorna ili sta vec ali meni nije normalno otici sa muskarcem sama na kafu ma koliko se mi znamo.
Nas vjencani kum koji stanuje samo stotinjak metara od nas i svaki dan ga sretnem dok je mm na poslu nikad sa njim nisam pomislila otici sama na kafu user posted image A vala se sad pitam i zasto biuser posted image
MM radi sa zenama i on je sa njima samo u toku radnog vremena i to je zato sto mora tako biti.Ali da poslije posla sa njima ispija kafe user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 22:19:51   
aida.

IZVORNA PORUKA: Dida79

Ma neka sam cudakinja,primitivna ljubomorna ili sta vec ali meni nije normalno otici sa muskarcem sama na kafu ma koliko se mi znamo.
Nas vjencani kum koji stanuje samo stotinjak metara od nas i svaki dan ga sretnem dok je mm na poslu nikad sa njim nisam pomislila otici sama na kafu user posted image A vala se sad pitam i zasto biuser posted image
MM radi sa zenama i on je sa njima samo u toku radnog vremena i to je zato sto mora tako biti.Ali da poslije posla sa njima ispija kafe user posted image


jojjj dobra si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *