|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: muz me je slagao...
18.3.2011 15:50:03   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: muz me je slagao...
18.3.2011 15:51:10   
Lady26
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a zašto živjela??? zar to nije ružan osjećaj koji nagriza čovjeka user posted image


A ruzno jeste....100x sam govorila sebi, bas me briga, ako mu je stalo do mene nece mu pasti na pamet i ako hoce uradit ce to kad god i gdje god...i olaksam sebi ali to kratko traje user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: muz me je slagao...
18.3.2011 15:53:24   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a zašto živjela??? zar to nije ružan osjećaj koji nagriza čovjeka user posted image


Uopce ne! To je osjecaj brige za voljenom osobom,nekad biva sladak,npr u trenucima kada ti dragi njezno pojasni tvoje pogresno shvatanje.
Nadalje,u zivotu je mnostvo osjecaja koji katkada `nagrizaju` covjeka,ali su rezultat brige i zelje da sve bude ok.Traju samo onoliko koliko treba vremena da se pojasni u cemu se radi.
A laz...e to je vec problem!



_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: muz me je slagao...
18.3.2011 16:05:14   
bojana86
Vec sam pisala u nekoj temi o ljubomori pa cu samo prekopirati...


Ljubomora je najvece zlo koje postoji....

Budite ljubomorni, ne jedno na drugo, već na svoj brak. Čuvajte ga i branite od svih iskušenja, smatrajte ga dragocenim za svoju sudbinu i sreću. Neka ovaj dan bude početak vašeg dugog i lepog zajedničkog života... ovo nam kazu u opstini kada se vjencavamo,a napisao cuveni Dusko Radovic !
Mislim da vise od ovoga ne treba,a oni koji su ljubomorni sretno im u patnji citavog zivota!


Mozes biti ljubomoran neznam koliko ako te prevari - prevarena si i tacka,a ti tupila zivce sta,kako,gdje.....
Ja volim i vjerujem mm,ljubomori nema mjesta,samim tim jer nemam povoda i nikada to od nekoga s kim sam ne bih ocekivala.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: muz me je slagao...
18.3.2011 16:21:34   
jasmin
bojana,ja se ne bih slozila s ovim napisanim.Svaki osjecaj ima svoje granice pa i ljubomora.Meni je ljubomora poput osjecaja kad brines za djetetom kada je daleko od tebe.Mozes se boriti koliko hoces da se ne brines,ali se brines i to je normalno.Nenormalno biva onda kada ne das djetetu da mrdne bez tebe,kada svako malo zoves da vidis gdje je,sta radi,sta jede i sl.Tako i ljubomora.Recimo,ja se uopce ne brinem za mm kad negdje ode,niti ga zivkam,niti trazim od njega da mi se javlja.On se sam javi.Kad krene kaze gdje ide i ako ce kasniti nazove da kaze i da pita treba li mi sta.A ako bi mi dao povoda da se brinem(svaka zena moze znati da se nesto desava)-onda bi se ta moja ljubomora sigurno izrazila.Ne bih scenirala,jer ne volim pasti nisko,ali definitivno ne bih ostala ravnodusna i pustila da sve ide normalnim tokom.Hvala Bogu,trenutno nemam razloga za brigu,svakako nema zenskih prijatelja.
U svakom slucaju,ako ce prevariti i slagati,desice se,svejedno bila ja ljubomorna ili ne,ali mi je drago sto imam taj osjecaj kod sebe koji se poput radara ukljuci onda kad treba i onda je lakse odrediti `kaznu`.
Ljubomora u granicama je blagodat za bracne partnere :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu bojana86)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: muz me je slagao...
18.3.2011 16:46:03   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

bojana,ja se ne bih slozila s ovim napisanim.Svaki osjecaj ima svoje granice pa i ljubomora.Meni je ljubomora poput osjecaja kad brines za djetetom kada je daleko od tebe.Mozes se boriti koliko hoces da se ne brines,ali se brines i to je normalno.Nenormalno biva onda kada ne das djetetu da mrdne bez tebe,kada svako malo zoves da vidis gdje je,sta radi,sta jede i sl.Tako i ljubomora.Recimo,ja se uopce ne brinem za mm kad negdje ode,niti ga zivkam,niti trazim od njega da mi se javlja.On se sam javi.Kad krene kaze gdje ide i ako ce kasniti nazove da kaze i da pita treba li mi sta.A ako bi mi dao povoda da se brinem(svaka zena moze znati da se nesto desava)-onda bi se ta moja ljubomora sigurno izrazila.Ne bih scenirala,jer ne volim pasti nisko,ali definitivno ne bih ostala ravnodusna i pustila da sve ide normalnim tokom.Hvala Bogu,trenutno nemam razloga za brigu,svakako nema zenskih prijatelja.
U svakom slucaju,ako ce prevariti i slagati,desice se,svejedno bila ja ljubomorna ili ne,ali mi je drago sto imam taj osjecaj kod sebe koji se poput radara ukljuci onda kad treba i onda je lakse odrediti `kaznu`.
Ljubomora u granicama je blagodat za bracne partnere :).


sve ovo što si ti opisala jasmin lijepo spada u definiciju povjerenja.
živiš život u zemlji i na način da je sasvim normalno da kažeš nema ženskih prijatelja. Moj suprug radi sa ženama, on je medicinski radnik, radi noćne smjene...i kada bih sebi na trenutak dozvolila ljubomoru kao osjećanje dovela bih sebe kad-tad u poziciju da kažem nešto, učinim ili posumnjam u njega. A to nije blagodat za brak, to je draga moja veliki rizik za brak.

sa tvoje tačke stajališta i načina života ovo je savim OK, ali savjetovano ne možeš pričati ženi u sarajevu ili u bosni i hercegovini na isti način. Jer ovdje ljudi izlaze sa društvom, sreću suprotne spolove, stalno upoznaju nova lica i karaktere i ovde svaka pomisao na ljubomoru sa početka braka ili veze i nekako štima...a kasnije zna biti velika prepreka. Ljubomora nije dobro osjećanje...i ljubomorom se ljubav ne dokazuje.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: muz me je slagao...
18.3.2011 16:56:08   
jasmin
Hanady,zasto draga ne prihvatas cinjenicu da sam ja ovdje tek 4 i po godine i to zato sto muz studira,dakle zivim privremeno.Imala sam isti nacin zivota i u BiH kad sam bila.I moja seka zivi na isti nacin,njen muz radi ali nema zenske prijatelje.I sta u tome treba biti cudno,covjek sam sebi bira prijatelje,zar ne?!Ovdje zivi more muskaraca koji imaju zenske prijatelje i obrnuto.
Ti meni cesto pises kao da ja veze nemam sta je zivot u BiH i Sarajevu gdje sam zivjela svojih,gotovo 20 g.Ja znam kako se kod nas zivi,dogodine sam i ja vjerovatno tamo,ali ja sam ja i ovdje,i tamo i na Arktiku i pod crnom zemljicom.I ovdje se izlazi s drustvom,zivim kao i svi drugi i biram drustvo kakvo zelim.
Ja na ljubomoru gledam kao na blagodat,tako je dozivljavam i tako se osjecam.Ti opet gledas na nju kao na rizik i eto,postujem i tvoje. Nicim se ponaosob ne dokazuje ljubav,ali sve cini jednu cjelinu,svaki dio ima svoj znacaj. Uostalom,po nasoj vjeri,ljubomora u granicama je pohvalan osjecaj.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: muz me je slagao...
18.3.2011 16:59:38   
jasmin
P.S:Bez uvrede curi koja je otvorila temu,ja bih naslov promijenila,tj uklonila bih >>je<< iz naslova.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: muz me je slagao...
18.3.2011 17:00:48   
Medić*
Hanady u pravu si ljubomorom se ljubav ne pokazuje,

ne mogu reci da imam savrsen brak jer takav ne postoji,

ali mogu reci da iako nismo ljubomorni, iako imamo musko zenska prijateljstva, kolege i sl prava ljubav postoji medju nama i ljubomori nema mjesta, niti ima povoda za takvo nesto,

moj muz je na poslu okruzen i zenama i muskarcima ali da imam povoda da budem zato ljubomorna, nemam i ne trebam... jednostavno mislim da granice u ljubomori slabo ima ili je uopste nema, odnosno ima je dok sve ide fino, cim se neki problemcici naziru ta ljubomora prerasta u nesto gore i vece....

i mislim da ljubomora po meni nije blagodat sigurno jer se ljubav medju supruznicima iskazuje drugim nacinima, ljubomora moze biti samo mac sa dvije ostrice




_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: muz me je slagao...
18.3.2011 17:04:32   
chuci
IZVORNA PORUKA: zvecka

IZVORNA PORUKA: chuci

glavni su mi padobranci koji pročitaju prvi post i zadnji i onda se čude nečemu što je iskrslo između.

razvod nije spominjan zato što je otišao na pivu u 2 na benzinsku, a ni zato što je slagao, nego zato jer je žena napisala da su zajedno samo zbog djece.

pretpostavljam u afektu napisano, barem sudeći po ovim kasnijim postovima.

ja se nadam da će se sve srediti. ali eto zvecka razmilsi zašto si napisala da ste zajedno samo zbog djece. potrudite se više ako želite ostati zajedno, i ti a i on.



Draga cuchi,,,neznam dal si ti na osnovu moje izjave da ne zelim se razvest jer imamo djecu dosla do zakljucka da izmedu nas ne postoji ljubav,,,nije to tako,,,ja sam napisala da se ne zelim razvesti jer mi je zao djece a to sto ja osjecam nije mi uvijek na prvom mjestu,,znaci izmedu nas postoji i druga povezanost,,ne vezu nas samo djeca,,,,a problem koji imamo me dovodi do svakakvi razmisljanja,,,a i sve vi vjerojatno dozivljavate situacije kad cesto razmisljate o nekim stvarima koje  u momentu kad niste razocarane i ljute na nekog nikad nebi ucinile kad je situacija cista i normalnauser posted image


zato sam i napisala da si vjerovatno u afektu, u svim tim razmišljanjima to pomislila i napisala.
iz kasnijih postova se i vidi da nisu samo djeca ta koja vas vežu. ne bih da se tovarim svojim mišljenjem ali eto napisaću čini se da je problem kad niste kući (to gdje živite) i dođete u bih sve se mijenja pa i njegovo ponašanje, što tebi smeta ili barem neki dijelovi. a za savjet ti ništa ne znam reći. ja znam kako bi sa svojim, sigurno i ti znaš kako ćeš sa svojim mužem.

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: muz me je slagao...
18.3.2011 17:38:07   
bojana86

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Hanady u pravu si ljubomorom se ljubav ne pokazuje,

ne mogu reci da imam savrsen brak jer takav ne postoji,

ali mogu reci da iako nismo ljubomorni, iako imamo musko zenska prijateljstva, kolege i sl prava ljubav postoji medju nama i ljubomori nema mjesta, niti ima povoda za takvo nesto,

moj muz je na poslu okruzen i zenama i muskarcima ali da imam povoda da budem zato ljubomorna, nemam i ne trebam... jednostavno mislim da granice u ljubomori slabo ima ili je uopste nema, odnosno ima je dok sve ide fino, cim se neki problemcici naziru ta ljubomora prerasta u nesto gore i vece....

i mislim da ljubomora po meni nije blagodat sigurno jer se ljubav medju supruznicima iskazuje drugim nacinima, ljubomora moze biti samo mac sa dvije ostrice







slazem se sa tobom,ni po meni ljubomora nije blagodat..... uzivajte ljudi u ljubavi i imajte prijatelje kojeg god pola i ne budite ljubomorni,povjerenje je velika vrlina!!!!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: muz me je slagao...
20.3.2011 23:39:22   
rose
IZVORNA PORUKA: Anoniman

mm je bio na poslovnom putovanju 2 dana u drugom gradu ne toliko daleko....javljao mi se stalno i kao kad podje na spavanje nazove i tako...sve je bilo super medju nama od bio predobar prema meni, bila sam sretna sto je sve tako lijepo sto je tako njezan, dobar, sve mi dopusta, ugadja mi ...da bi neki dan dosla kazna za brzu voznju iz tog grada u kojem je bio u 11 sati navece, kad je on navodno spavao... na tom putovanju je bio sa kolegama...bilo ih je oko 30...sigurna sam da nije bio nedgje drugo jer je to bilo strogo poslovno i obavezno...kad sam ga pitala gdje je bio taj dan u toliko sati izgubio se i rekao da je isao sa kolegama da se malo provoza...i pitao kako znam ...onda sam mu rekla za kaznu i nisam vise uopce pricala sa njim a i on suti ne pokusava da se popravi situaciju vjerovatno ceka da me prodje...mozda mi ne bi smetalo da mi je rekao odoh se provozati sa njima ali mi jakoooooo smeta sto mi je slagao...sta bi uradile da ste na mom mjestu...ja sam mu namjeravala reci da se zbog ovog necu razvoditi sa njim ali kad sazna od nekog da sam negdje bila a ja mu to presutila da me ne pita zasto je to tako.....


a mozda je posao spavati, javio ti se a odmah nakon toga ga pozvase da izadje...malo bi bezze bilo da te je nazvao i rekao e odo ja ipak na pice user posted image

sta se meni puta desilo da se javim kazem da idem spavati pa me zovu...a posto sam ja peMziaj ja radije ostanem u pidzami u hotelu gledajuci tv nego da se smaram po kafanama s kolegama s kojima se inace ne druzim


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: muz me je slagao...
20.3.2011 23:42:01   
rose
IZVORNA PORUKA: henna ze

e svašta..sad za svaku sitnicu hajmo se razvodit na RR..da me tješe i govore kako bi i šta bi one...te kako je kod ovog i kod onog..
evo ja ću..MM je sinoć strašno hrkao da nisam pola noći spavala...šta sad da radim..ja ne mogu više nenaspavana na posao...ne mogu više da to trpim..jedino mi je rješenje da se razvedemo..
ooo hallooooo!!!!!!!!!!


mm se trebao razvesti od mene dok sam bila trudna...toliko sam hrkala da me cuo pred ulaznim vratima kada je dolazio s posla u rano jutarnjim satima...ili da se ja razvedem jer dolazi s posla u rano jutarnjim satima (uglavnom uvijek u razlicit sat)...sta da kazem, taki mu poso user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: muz me je slagao...
20.3.2011 23:49:06   
Rimljankaa
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: henna ze

e svašta..sad za svaku sitnicu hajmo se razvodit na RR..da me tješe i govore kako bi i šta bi one...te kako je kod ovog i kod onog..
evo ja ću..MM je sinoć strašno hrkao da nisam pola noći spavala...šta sad da radim..ja ne mogu više nenaspavana na posao...ne mogu više da to trpim..jedino mi je rješenje da se razvedemo..
ooo hallooooo!!!!!!!!!!


mm se trebao razvesti od mene dok sam bila trudna...toliko sam hrkala da me cuo pred ulaznim vratima kada je dolazio s posla u rano jutarnjim satima...ili da se ja razvedem jer dolazi s posla u rano jutarnjim satima (uglavnom uvijek u razlicit sat)...sta da kazem, taki mu poso user posted image



Ne pominji hrkanje. Kad se tad nije razveo,nikad nece. Koliko sma ja smao hrkala u trudnoci,auuu..Prvo je tpio,pa me svako malo gurkao,pa trcao da zaspe prije mene i na kraju je pobjegao u drugu sobu. Od mog 8mj trudnoce,pa do poroda spavali smo u odvojenim sobama,jer je to jedini nacin bio da malo odspava...

I sve se bojao da posle trudnoce hrkanje ne ostane,i srecom nije


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: muz me je slagao...
20.3.2011 23:52:01   
rose
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: henna ze

e svašta..sad za svaku sitnicu hajmo se razvodit na RR..da me tješe i govore kako bi i šta bi one...te kako je kod ovog i kod onog..
evo ja ću..MM je sinoć strašno hrkao da nisam pola noći spavala...šta sad da radim..ja ne mogu više nenaspavana na posao...ne mogu više da to trpim..jedino mi je rješenje da se razvedemo..
ooo hallooooo!!!!!!!!!!


mm se trebao razvesti od mene dok sam bila trudna...toliko sam hrkala da me cuo pred ulaznim vratima kada je dolazio s posla u rano jutarnjim satima...ili da se ja razvedem jer dolazi s posla u rano jutarnjim satima (uglavnom uvijek u razlicit sat)...sta da kazem, taki mu poso user posted image



Ne pominji hrkanje. Kad se tad nije razveo,nikad nece. Koliko sma ja smao hrkala u trudnoci,auuu..Prvo je tpio,pa me svako malo gurkao,pa trcao da zaspe prije mene i na kraju je pobjegao u drugu sobu. Od mog 8mj trudnoce,pa do poroda spavali smo u odvojenim sobama,jer je to jedini nacin bio da malo odspava...

I sve se bojao da posle trudnoce hrkanje ne ostane,i srecom nije



moj se nije selio u drugu sobu ali sam ga redovno prepadala a cak me i snimao da mi pokaze koliko je to zastrasujuce...povremeno sam krkljala pa je mislio da se gusim a redovno sam oponasala riku divljih zivotinja user posted image user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: muz me je slagao...
20.3.2011 23:54:07   
Rimljankaa
Mene nije mogao da izdrzi,a inace ima jako cvrst san,ali dzaba. Stvarno je to cudo...I ja sma se pribojavala da neostane tako

_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: muz me je slagao...
20.3.2011 23:57:35   
rose
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Mene nije mogao da izdrzi,a inace ima jako cvrst san,ali dzaba. Stvarno je to cudo...I ja sma se pribojavala da neostane tako


ja inace nekad hrcem ...vjerovatno zbog nosa ali ne tako strasno ko u trudnoci...ali ga i sada nekad znam pitati jel puno hrcem i jel ko u trudnoci...kaze da me uglavnom ne cuje user posted image elem eliminisala sam jedan razlog za razvod user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 0:09:26   
N_N
IZVORNA PORUKA: rose

a cak me i snimao da mi pokaze koliko je to zastrasujuce...



Joj i mene moj, ja mu nisam vjerovala ali kad sam čula...... aiiiiiii ma nema, ono baš damski user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 1:13:37   
rose
ja se uzasnula kako neljudski je zvucalo to moje hrkanje,,,bas ko naka zivotinja

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 1:22:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a zašto živjela??? zar to nije ružan osjećaj koji nagriza čovjeka user posted image


Uopce ne! To je osjecaj brige za voljenom osobom,nekad biva sladak,npr u trenucima kada ti dragi njezno pojasni tvoje pogresno shvatanje.
Nadalje,u zivotu je mnostvo osjecaja koji katkada `nagrizaju` covjeka,ali su rezultat brige i zelje da sve bude ok.Traju samo onoliko koliko treba vremena da se pojasni u cemu se radi.
A laz...e to je vec problem!




za druge neznam al ja nisam nikada ni imala razloga biti ljubomorna.... ko zna da mi da povod da li bi to postala??? user posted image al sigurno bi se opet dostojanstveno ponašala, skrenula mu pažnju i zamolila da to više ne čini u suprotnom odoh ja user posted image
mm je zaista zlatan, zaljubljen u mene, volimo se.... slažemo... ne gnjavimo jedno drugo bespotrebnim stvarima
Možda ja sa tog aspekta razmišljam pa mi je teško skontat ljubomoru, osobito kod onih koji imaju odnos sa suprugom kao i jauser posted image user posted image ne kontam, kako da i na koga budem ljubomorna kad samo za mene zna, kad se ne zanima za druge ? neznam... da budem ljubomorna jer je s društvom popio piće??? nikad


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 11:13:29   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: jasmin

To je osjecaj brige za voljenom osobom,nekad biva sladak, npr u trenucima kada ti dragi njezno pojasni tvoje pogresno shvatanje.


Nadam se da se ovo ne odnosi na ono:
draga zar više vjeruješ svojim očima nego meni!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 11:26:59   
sabinos
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: jasmin

To je osjecaj brige za voljenom osobom,nekad biva sladak, npr u trenucima kada ti dragi njezno pojasni tvoje pogresno shvatanje.


Nadam se da se ovo ne odnosi na ono:
draga zar više vjeruješ svojim očima nego meni!

hanabanana ti si kraljica jednostavnouser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 11:45:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a zašto živjela??? zar to nije ružan osjećaj koji nagriza čovjeka user posted image


A ruzno jeste....100x sam govorila sebi, bas me briga, ako mu je stalo do mene nece mu pasti na pamet i ako hoce uradit ce to kad god i gdje god...i olaksam sebi ali to kratko traje user posted image



user posted image user posted image user posted image  a ti si baš slatka s tom ljubomorom

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 11:47:17   
Lady26
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A nema te osobe koja me ne voli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
(skromno, nema sta) user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: muz me je slagao...
21.3.2011 13:58:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a zašto živjela??? zar to nije ružan osjećaj koji nagriza čovjeka user posted image


Uopce ne! To je osjecaj brige za voljenom osobom,nekad biva sladak,npr u trenucima kada ti dragi njezno pojasni tvoje pogresno shvatanje.
Nadalje,u zivotu je mnostvo osjecaja koji katkada `nagrizaju` covjeka,ali su rezultat brige i zelje da sve bude ok.Traju samo onoliko koliko treba vremena da se pojasni u cemu se radi.
A laz...e to je vec problem!




za druge neznam al ja nisam nikada ni imala razloga biti ljubomorna.... ko zna da mi da povod da li bi to postala??? user posted image al sigurno bi se opet dostojanstveno ponašala, skrenula mu pažnju i zamolila da to više ne čini u suprotnom odoh ja user posted image
mm je zaista zlatan, zaljubljen u mene, volimo se.... slažemo... ne gnjavimo jedno drugo bespotrebnim stvarima
Možda ja sa tog aspekta razmišljam pa mi je teško skontat ljubomoru, osobito kod onih koji imaju odnos sa suprugom kao i jauser posted image user posted image ne kontam, kako da i na koga budem ljubomorna kad samo za mene zna, kad se ne zanima za druge ? neznam... da budem ljubomorna jer je s društvom popio piće??? nikad

Isto.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *