|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: malezija
19.2.2011 1:08:30   
veeseelaa
samo se vi smijte, lopuže jedne user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Natty)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: malezija
19.2.2011 1:08:47   
N_N
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

[
user posted image user posted image user posted image user posted image pa ja kontam šta je ovo, pa ko aktivira ovu temu nab**** ga user posted image user posted image user posted image user posted image




Joj nisi dobra večeras nikako user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa neki opet aktivirala temu user posted image  samo ovaj put je Ljubljana u pitanju a ne Malezija.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: malezija
19.2.2011 1:12:44   
veeseelaa
ma skontala sam da je neki, zato i kažem user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: malezija
19.2.2011 1:22:42   
N_N
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma skontala sam da je neki, zato i kažem user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

Neki, slažem se sa Natty, Ljubljana je blizu, možete vi ići kod njega u posjetu user posted image  a godina proleti sad pa sad.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: malezija
19.2.2011 1:24:45   
Hannan
Ma Neki ne sekiraj se...poslije naseg iskustva ,mm bio u Afghanistanu pa je poslije bilo nekih prica da ide u Austriju, nama je to zvucalo " kao kod kuce",a ljubljana jos blize,  pa bezvizni rezim,ti njemu na vikend, on vama, pa to je samo par sati voznje...ako je ponuda dobra, ja se ne bih dvoumila.
Razdvojenost jest teska, ali sve se da izdurati i pregurati, posebno kad je to neki kraci period, ja vjerujem da bi se mogli vidjati barem jednom mjesecno, ili cak 2x, a znas i sama kako vrijeme leti, za cas to prodje...Sretno i hairli vam bilo, pa kako god odlucite.

< Poruku je uredio Hannan -- 19.2.2011 1:31:44 >


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Natty)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: malezija
19.2.2011 10:59:15   
neki
Veeseela,zeno,ja oplakahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Visnja,samo bi on isao...
A i mi mislimo da je lakse sad,jer je Slovenija blizu naravno,i ponudjeno mu je da dolazi ovamo jednom ili dva puta mjesecno,tako da bi bilo lakse,naravno...
Eto htjela sam cuti vasa misljenja...
Hvala vam,pisite josuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: malezija
19.2.2011 11:14:49   
neki
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
htjedoh joj poželjeti jednu djevojčicu pored njena tri dečka aiiiiii provale user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: malezija
19.2.2011 11:19:48   
sheri
neki sretno kako god da se skontate!
a zbog vesele sam oplakala od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: malezija
19.2.2011 11:20:39   
neki
Ma jos kontamo,hvala u svakom slucajuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: malezija
19.2.2011 11:33:30   
veeseelaa
Veeseela,zeno,ja oplakah



ma gdje nećeš user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: malezija
19.2.2011 11:37:09   
neki
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Veeseela,zeno,ja oplakah



ma gdje nećeš user posted image



Legendo mojauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: malezija
19.2.2011 11:37:18   
Niina

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nego ja sam user posted image nisam znala da si user posted image moje iskrene čestitke, ljubim te


hahhaah oplakah....evo mm i umoremo ti od smijehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  ama žena otvorila temu 2008, nije sada trudna user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image pa ja kontam šta je ovo, pa ko aktivira ovu temu nab**** ga user posted image user posted image user posted image user posted image

prvi put vidim ovu temu, kontam Neki piše svoj belaj, ja zinula kad pročitah da je trudna, tri puta čitam post, kontam pričinjava mi se user posted image user posted image user posted image user posted image
htjedoh joj poželjeti jednu djevojčicu pored njena tri dečka aiiiiii provale user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: malezija
19.2.2011 11:37:57   
Niina
jaa koji sam ja idiot, dje upisah svoj komentar

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: malezija
19.2.2011 18:05:58   
Adana
Suuuuper!!! Da imamo vasu priliku mi bi pristali. user posted image  Sto neko rece, Slovenija je blizu i mozete se vidjati malo cesce. A i godina brzo prodje. I naravno ako mu je osiguran posao kada se vrati, ili ako je poslovna ponuda od ljudi za koje sada radi...

< Poruku je uredio Adana -- 19.2.2011 18:06:58 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: malezija
19.2.2011 18:21:00   
ziki
user posted image user posted image  vesela legendo
Neki to meni zvuci super, imace mogucnost da dolazi jednom mjesecno, pa i ti jednom da se nakanis sa djecom. Sretno

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: malezija
19.2.2011 19:23:18   
m.i.n.a.
Ovo ko da sam ja pisala prije kojeg vremena...prije nekod vremena mm trebao ici u Maleziju poslom isto tako a obzirom da je tamo studirao i prilicno to sve poznaje udaljenost i obicaje,a uz to mi zaljubljeni,tad smo se zabavljali jos,skontamo najbolje da s evjkencamo i skupa idemo...i tako se desilo,vjencali se a Malezije nigdje:))ali se dobro sjecam razmisljanja da li ili ne ici,i odlucila sam da,nek je daleko nek je sve ali zajedno pa ce biti lakse...i umjesto u Maleziju ja doseli u Sarajevo pa i to je neka promjena i navikavanje..i prije koji mjesec mm dobio ponudu za posao u Holandiji a ja trudna sesti mjesec,on bi trebao ici u mom osmom mjesecu..kad sve saberemo i oduzmemo ja sam navalila da ide ako nista da probamo,vidimo..uvijek se ima gdje vratiti..ja sam odlucila da ne idem jer je vec bilo pred kraj trudnoce i bilo me strah se osloniti otici u nepoznato,bez znanja o kulturi i jeziku..ko ce traziti odmah doktore i sl.i tako on ode a ja ostah sama zadnje mjesece trudnoce,porod i evo sad sa bebom..doduse dosao je on poslije poroda i doce za par dana opet a jos malo pa i mi ako Bog da idemo tamo..kad sve saberem i oduzmem,mislim da smo pravilno odlucili,tesko jest i ko god kaze da nije laze..tesko fizicki sve stici tesko psihicki sve podnijeti..medjutim ako iz milion razloga sutra mogu reci jesam se napatila ali je vrijedilo ja bih sve ponovila..jos da napomenem da je i moja i rodbina od mm u drugom gradu..vjerujem da imate svoje razloge zasto i ti ne ides u Sloveniju ali ako nije neki poseban ja bih se spakovala i put pod noge..:)
Sretno u svakom slucaju

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: malezija
20.2.2011 23:06:47   
neki
Punoooooooooooo vam hvala na misljenju,ljepotice moje drageuser posted image user posted image user posted image

Adana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: malezija
21.2.2011 1:57:57   
Adana
neki user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: malezija
21.2.2011 7:52:49   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: neki

Ne odeMM u Maleziju....
Ali neki dan je dobio poslovnu ponudu da ide za Ljubljanu,pa barem na godinu dana,a mi opet u istoj poziciji,razmisljamo o svemu i svacemu,da ili ne?????
Ako imate iskustva pisite...
Eh Akice,gdje li si ti sada??????user posted image user posted image user posted image



Tek sad procitah ovaj post. Mila moj muz je vec 14 mjeseci u Afganistanu. Dolazi svaka 3 mjeseca kuci na 3 sedmice. Ja da sam na tvom mjestu podrzala bih muza ako vec ima priliku da vam obezbjedi nesto bolje. Slovenija nije daleko, po potrebi mozete ti i djecica uvjek otici kod muza u posjetu, pa cak i preko vikenda.

Samo naprijed, trbuhom za kruhom hehehe...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: malezija
21.2.2011 7:55:02   
Lulu_08
E moja vesela, sta bih ja da nema tebe haha. Pa kako sam nenaspavana ne bih se nasmijala bar do 12 sati al evo me na sav glas se smijem, ev ti jedan veliki user posted image  od mene!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: malezija
21.2.2011 9:42:03   
mila81
Nemoj da mi dirate Veselicuuser posted image

Neki mila, ja bih prihvatila, pristala, šta već, ovo ovdje je sve vrlo "eventualno", tako da ti je moj savjet, iskren, bolje vrabac u ruci, nego golub na graniuser posted image Malo se strpite, i sve će biti bolje nego što sad mislimo....

Javi kako ide daljeuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: malezija
21.2.2011 9:57:47   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: mila81

Nemoj da mi dirate Veselicuuser posted image

Neki mila, ja bih prihvatila, pristala, šta već, ovo ovdje je sve vrlo "eventualno", tako da ti je moj savjet, iskren, bolje vrabac u ruci, nego golub na graniuser posted image Malo se strpite, i sve će biti bolje nego što sad mislimo....

Javi kako ide daljeuser posted image


Ona je legenda hehe...

Slažem se, ovdje je sve od danas do sutra...Samo naprijed i hrabro!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: malezija
21.2.2011 11:04:27   
Anoniman
Neki, znam kako vam je. Ne moze se tako lako ostaviti porodica, ali ni propustiti odlicna prilika da se za kratko vrijeme stekne odredjeni profit.
Mi smo u slicnoj situaciji...opetuser posted image
I odlucili smo da ode...Kod nas je Abu dhabi....1/3 zemaljske kugle bice udaljen, a Slovenija ti je tu. Ne smijemo propustati takve prilike na ovim nesigurnim vremenima.
Neka idu..za nase bolje(citaj: sigurnije) sutra.
Zajedno cemo se tjesitiuser posted image


(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: malezija
21.2.2011 13:16:18   
leli§
neki sorry ali moram se tuspasitiuser posted image

slovenija---zeno 6-7 sati i tu si... blizu, europa, ne moras puno jezik prelamati da naucis user posted image

i ovo sto cu reci ne znaci da te dgovaram, Boze sacuvaj. kako god da vi odlucite i sta god da bude neka bude najbolje za vas. od srca vam to zelim.

ponekad gledam samo nase ljude koji dodju tako sami ovamo. prvo stranci ce uvijek gledati da ti na ledjima izneses veci dio posla. drugo, novac koji se nudi zvuci i izgleda super ali odmah u startu moras znati da si manje placen jer te niko ne dovodi zato sto si lijep ni zato sto si strucan nego zato sto te moze manje platiti. tako ako ste vi osobe tipa da ce vas boliti sto neko ima 4k eura platu a vama se nudi 2k eura (a 2 eura nije nimalo malo za nase uslove) onda morate dobro stisnuti zube i navici se da je to period i onda traziti bolje i normalno placen posao sa strane.

s kim ce ti muz biti tamo? sa nekom nasom rajom? ili? kakav ce im biti smjestaj? ja kad bih ti sad pocela pricati sta se radi po Srednjem Istoku sa radnom snagom (i ovdje ne mislim samo na fizicke radnike nego na ljude iz segmenta gradjevine generalno) zeno to ti je da sjednes i places. nedavno je dosao mm komsija ing. elektrotehnike (a ujedno i tvoj bivsi komsija ali se vjerovatno ne znateuser posted image ) i ja onako posmatram sa strane. covjek zivi sa nekim zagrepcaninom u stanu (koji eto nije ni los) imaju obezbjedjen prevoz na posao i s posla (ovdje nema javnog saobracaja) ljudi samotnjaci. zena tamo on ovamo u kasnim 50-im... ja nikad ne bih volila da moj otac kroz to prolazi u ovim godinama user posted image mozda je njemu super, ne znam. meni je to tuzno. a jos bih manje volila da mm ostavi i godinu svog zivota u mladosti tako samotnjacki, ne znam. pogotovo ako ne gledate na to kao neko dugorocno rijesenje da mu se vi pridruzite pa da zivot prerselite, nego eto vise kao tu jednu godinu.

Boga mi neki pogledajte i kakav ce zivot on imati tamo kad ode. mozda se svima cini joj to je godina ili joj to je ovoliko ili onoliko... vjeruj da sve to ima svoje. meni vala da ne znam sta da nude niko me ne bi mogao zgurati u sobicak sa wc-om (ovo ja malo izoblicim neke situacije ali u nekim slucajevima je to surova istina)

fino sjednite, nemojte da vam prilika propadne, raspitajte se do u detalje, i vidite jeste li vi spremni na to... ne samo na razdovjenost nego i na nacin zivota koji ta prilika donosi.

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: malezija
21.2.2011 23:14:48   
neki
leli§ dusho,hvala ti puno na misljenju,mi imamo opciju da MM ode tamo da pogleda sve to,pa da onda odluciuser posted image A o kakvom to komsiji ti pricasuser posted image
Pahuljice dusho,hvala ti do neba(bar nisam jedina),kao sto kazes tjesicemo se skupa...I vama zelim svu srecu svijeta i drzim vam fige da uspijete aBduser posted image user posted image user posted image
I ostalim zenama zahvaljujem od srca na svemu,pa vam javim sta i kako daljeuser posted image user posted image user posted image
Ljubim vas sveuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio neki -- 21.2.2011 23:15:18 >

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *