|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Satovi
14.12.2013 12:10:11   
dandi84
Ja stvarno volim satove al ne bas svakakve...Volim markirane, al to su neke marke tipa Fossil, Esprit ili tako neke koji su kvalitetni a nisu skupi...Planiram i zapikala sam sat a sad sam u fazi skupljanja novca za isti...Nije preskup, 270KM..user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Nirvana81)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Satovi
5.1.2014 23:13:20   
dana.i
Meni treba sat zlatne boje, uz nakit da mi se slaz. Sve ovo sto sam gledala po radnjama mi je pretjerano, ne bih zeljala da ima puno cirkona ili nekih ukrasa po sebi, pa ako neko slucajno zna ili je vio negdje neki adekvatan neka mi javi....stvarno mi je potreban

Bila bih zahvalnauser posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Satovi
19.1.2014 23:04:15   
Amam
Imam pitanje za cure iz Sa,imam ovakav sat http://www.nonstopshop.rs/i-17665/swatch-zenski-rucni-sat-subm103g ali su mi ispala 3 kristala i beze mi da ga nosim evo vec 2 godine jadnicak samuje u kutiji,pa me interesuje znate li gdje u Sa mogu to "popraviti"?

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu dana.i)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Satovi
2.4.2014 12:11:18   
dana.i
Ja imala Swatch lancic sa kristalnim privjeskom, i ispao mi kamen, i sreca nadjem ga. I odem u Swatch radnju da mi zalijepe to ili da urade sto moraju, i oni kulturno uzese ljepilo seknudarno nakapa, uze kamen i zalijepi ga. Ja sam mislila da postoji neko posebno ljepilo, ili neki alat. Nista...ostalo mi okolo onog ljepila, lancic sav umazan, kamen grozno izgleda....katastrofa

Uglavnom znam da tamo ne mozes popraviti :D


(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Satovi
2.4.2014 23:36:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Amam

Imam pitanje za cure iz Sa,imam ovakav sat http://www.nonstopshop.rs/i-17665/swatch-zenski-rucni-sat-subm103g ali su mi ispala 3 kristala i beze mi da ga nosim evo vec 2 godine jadnicak samuje u kutiji,pa me interesuje znate li gdje u Sa mogu to "popraviti"?


najbolje nekom zlataru da odeš da kamenčiće nađe bliske ili lsične u uradi ti...
a da je precizan u tome...

što se tiče swach popravki oni to rade samo u papagajci u svom servisu...
možež i njih pitati
ja tamo sam baterije mjenjala

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Satovi
4.4.2014 9:45:00   
Nirvana81
Mozda ako ne nadjes isti kamencic, mozes sve zamijeniti user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Satovi
4.4.2014 13:46:22   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Amam

Imam pitanje za cure iz Sa,imam ovakav sat http://www.nonstopshop.rs/i-17665/swatch-zenski-rucni-sat-subm103g ali su mi ispala 3 kristala i beze mi da ga nosim evo vec 2 godine jadnicak samuje u kutiji,pa me interesuje znate li gdje u Sa mogu to "popraviti"?
[/quote

e, meni se identično desilo na dva espritova sata, doduše ja sam kriva, nisam pažljiva,

prvi cirkončić su mi popravili u radnji u Importne centru, meni na ruci bio taj stariji dolazimo da kupimo novi i prodavačica vidi da mi fali cirkon, oni su to poslali u njihov servis i nakon nekoliko dana zovu me gotovo, nisam ništa platila

nakon izvjesnog vremena opet mi ispadne sa istog sata jedn kamenčić i ja odnesem momku kodkojeg uzimam nakit i on popravi

neki dan vidim ispala dva kamenčića na tom starijem, a u međuvremenu na poslu slučajno udarim rukom o štok kad vidim fali kamenčić, helem, fali kod mene dosta toga, hahahha


šalim, se odnesi u prvu radnju srbrasrku il zlatarsku ko radi popravke i to će tiodmah uraditi

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Satovi
4.4.2014 16:01:38   
reallove
Nedavno,za Dan majki,dobih poklon od mm,swatch satuser posted image


user posted image

Ova casa dodje sa njim grAtis,posebno za mamice user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Satovi
4.4.2014 16:04:22   
reallove
Amam,najbolje bi bilo u swatch radnju da nosis...Meni je ovaj bio velik,pa smo nosili da mi skrate i rekli su sta god zafali da njima donesem...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Satovi
4.4.2014 16:12:53   
aazra
I ja imam swatchov roza - sive boje jedina mana je što nema oznaka samo kazaljke ali navikla sam user posted image
Isto sam nosila na skraćivanje narukvice i bez problema su mi to napravili, bateriju sam također promijenila kod njih mada drugi put bi uzela u nekoj drugoj radnji, mislim da su za marku, dvije skuplje u swatchu user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 4.4.2014 16:15:06 >

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Satovi
22.4.2014 22:42:38   
Amam
Nosila sam ja u radnju gdje sam kupila isti,oni imaju zlataru i satove i meni taj gazda zlatar veli,da je imao vec iskustva s takvim satom ,lijepio ga ljepilom za cirkone i stavljao cirkone,ali aze pozute i bude ruzno djevojka poslije zamijenila narukvicu,i ko pravi baksuz ja,on ima tu zamijenjenu narukvicu,ali ni na kakav nacin ne moze da uzvadi te kristale,pa me zezao da mu kazem kako sam ja svoje povadila,da ga salje na "servis" ne rade vise s njima...pa eto ne znam sta cu user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Satovi
22.8.2014 14:02:06   
Pikapolonica
Pocastio me mm :)

user posted image

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *