|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
28.2.2011 7:10:54   
leli§
ja cu dati par prijedloga a ostali neka malo prokomentarisu...ne znam bi li to bilo "to"

-vinoteka
-Jez
-Imidz (isto kao i kulin dvor izvan sarajeva)

a ova konoba sto je veselaa spomenula...izgleda super, i mislim da bi se mogli i dogovoriti za 40-ak stolica ako te muce klupice...
panorama---meni je malo "komunisticka", ne znam sve zavisi i sta ti trazis

u svakom slucaju sretnouser posted image

p.s. pod #1 gledaj kakava je hrana pa onda sve ostalo user posted image

< Poruku je uredio leli§ -- 28.2.2011 7:12:28 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
2.3.2011 14:57:06   
ajnur
Izvor na Stupuuser posted image Po meni najjace mjesto za proslave,hrana fantasticna,parking a nije ni aman skupouser posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
2.3.2011 15:08:25   
M kao Mama
Mala bašta
Velika bašta
Kulin dvor
Imidž
Light na Grbavici
Inat kuća

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
2.3.2011 15:12:16   
leona81
4 sobe gospodje safije, izgleda malo ali se super moze organizirati...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
2.3.2011 15:17:32   
Kivac
1. Fellini
2. Golf klub


_____________________________

Nora - Jan 13, 2009
Jan - Apr 14, 2011

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
3.3.2011 22:46:33   
Aiwa
Ja sam imala svadbu u Maloj Bašti iza velepekare, 40 nas je bilo, super je prostor, intimno, postoje dva dijela restorana, jedan manji i kamin sala koja prima do 40 ljudi, super je!  user posted image    mi smo dogovorili meni sa Arminom, gazdom i sasvim solidno prošli!

(odgovor članu Kivac)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
3.3.2011 22:49:27   
ivanasa
nase vjencanje je bilo u Felliniju..prelijepo,maleno,lijepa atmosfera,suuuuuper klopa!!!!

_____________________________

Moj andjeo maleni Filip Noa rodio se 13.01.2010

(odgovor članu Aiwa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
6.3.2011 12:45:16   
Radiodjeva
pola riješeno :) Radon plaza :) Hvala na sugestijama, idemo dalje... Još puuuuno sitnica :)

(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
22.3.2011 23:04:30   
Tani
Imam istu dilemu, vidim da si ti rijesila svoje muke! Mozes li mi prenjeti svoje iskustvo oko cijena, kako se to uopste krece? I mi planiramo svadbu za oko 50 ljudi tako da bi volili nesto sto ima i bastu. Kakve su cijene u Radon Plazi?
Ako bilo ko zna kako se krecu cijene, kako se pregovara nek pise :)! Moje vjencanje je u junu aBd :)

(odgovor članu Radiodjeva)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
30.3.2011 15:52:18   
zjakaaa
Eh, ovako posto cu i ja aBd biti iduce godine u takvim mukama i jako mi je super sto sam naletila na ovu temu, na ovom forumu, odnosno na ljude koji hoce da pomognu.
Kod mene ce isto biti oko 40 - 45 ljudi.

Ja sam vec nesto gledala i razgledala, da ne bi poslije trcala i trazila, kad bude pored toga jos veca frka oko ostalih detalja, sitnica.
Sto se tice radon plaze, ja sam negdje naletila i kazu da nije nesto hrana, a eto opet neko kaze da je super pa sad....
Medutim neki dan sam sa momkom bila kod " Majmuna " u Nahorevu i tako ih pitala za vjencanje, jer imaju super bastu, a i unutra ima prostora. Sad ono sto je mene fasciniralo sto se menija tice imaju 2 opcije, a to su :

1. Da jedes i pijes koliko hoces, a cijena 45 km
2. Opcija meni 22 km + posebno pice.
Meni se sastoji od :
- porcija ustipaka sa sirom
-hladna plata
-pita
-mjesano meso jagnjetina i teletina
-salata

Eh, sad ako uzmes u obzir da je po osobi 22 km, ako tome dodas + 10 sto je po neka 3 - 4 soka to je 32 + kafa. Znaci po osobi izade 35 km, ili 35x40=1400 km sto je super jer imas hranu, pice + kafa :) Jos mala napomena ovo sam racunala bez alkohola, jer kod mene nece biti, a sokovi se krecu svi 2,5 km osim red bula i orangine.

Sto se tice dekoracije stola ti mozes donijet svoje trake, masnice i ostalo da uredis kako hoces.

Nadam se da sam ti makar malo pomogla

(odgovor članu Tani)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
30.3.2011 15:58:16   
D_K
IZVORNA PORUKA: Tani

Imam istu dilemu, vidim da si ti rijesila svoje muke! Mozes li mi prenjeti svoje iskustvo oko cijena, kako se to uopste krece? I mi planiramo svadbu za oko 50 ljudi tako da bi volili nesto sto ima i bastu. Kakve su cijene u Radon Plazi?
Ako bilo ko zna kako se krecu cijene, kako se pregovara nek pise :)! Moje vjencanje je u junu aBd :)


ako se jos uvijek razmisljas gdje ces a trazis mirno mjesto sa odlicnom klopom a povoljno onda slobodno kod KULE (Kulin dvor) idi.. imaju i bastu koja ce u junu biti odlicna a hrana je extra.. reklama je samo zato sto smo mi tamo slavili nakon vjencanja i super nam je bilo. imas jos jedan restoran na isti fol u produzetku..

< Poruku je uredio D_K -- 30.3.2011 16:00:54 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Tani)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
8.12.2011 13:49:42   
dobby_79
Dragi moji,
malo pomoci. Planiram vjencanje za pocetak maja, u ponedeljak idem u Radon Plazu na pregovore, nemam predstavu o nekim cjenama pa me interesuje da li mi iko moze poslati svoja iskustva i sta je njima ponudjeno. Hvala vam puno! Naravno, nakon razgovora ostavljam na forumu podatke da znate kakvo je stanje u tom hotelu.Pozzz

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
11.3.2012 14:20:03   
Rosa Azul
Ja bih toplo preporucila svima

- Restoran Zelena dolina (http://restoranzelenadolina.com/site/zelenadolina.html)



(odgovor članu Radiodjeva)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
13.6.2012 15:13:14   
centija
Po meni najboji je ovo najbolji restoran u Sarajevu pa provjeri, opusteno ti ga preporucujem!

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
23.7.2012 23:56:08   
triatlon
Pozdrav svima,
nova sam na forumu tako mi ne zamjerite ako u necemu slucajno pogrijesim:)
Treba da se udam za dva mjeseca i planiramo svadbu do 60 ljudi, malo sam zbunjena oko svega ne znam odakle da pocnem a dva mjeseca ce brzo proci. Ono sto me zanima jeste neki lokal u Sa koji nije skup a da poklopi hranu, piće i muziku uzivo (budzet nam je 4000 KM)

(odgovor članu Radiodjeva)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
24.7.2012 12:44:49   
Super Beba
IZVORNA PORUKA: triatlon

Pozdrav svima,
nova sam na forumu tako mi ne zamjerite ako u necemu slucajno pogrijesim:)
Treba da se udam za dva mjeseca i planiramo svadbu do 60 ljudi, malo sam zbunjena oko svega ne znam odakle da pocnem a dva mjeseca ce brzo proci. Ono sto me zanima jeste neki lokal u Sa koji nije skup a da poklopi hranu, piće i muziku uzivo (budzet nam je 4000 KM)



Restoran Lovac (kod Olimpijskog muzeja) ako je vrijeme lijepo (vani je divna terasa/bašta)...
Znam da je fino i u Imidžu i Kulin Dvoru u Semizovcu...Ima i Radon plaza (Dnevni avaz) (mislim da čak cijene i nisu pretjerano skupe), hotel Bosnia (uključujući njihovu baštu Kišobran)...To mi trenutno naumpada...

A vjerujem da su na temi dati još neki interesantni prijedlozi...

Sretno sa organizacijom i da bude sve kako treba :)


< Poruku je uredio Super Beba -- 24.7.2012 12:46:15 >


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu triatlon)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
24.7.2012 23:18:05   
triatlon
Hvala najljepsa, raspitat cu se za ponudjene restorane

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
10.9.2012 21:17:51   
mr_Nice
konoba Padrini u nedzaricima odllican ambijent , imaju vise ponuda i sto je najbitnije nema ogranicenja za muziku tj. fajront jedini nisam siguran bas da ima kapacitet za 60 ljudi

(odgovor članu triatlon)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
11.9.2012 10:59:00   
veeseelaa
ma dok ja ne zovnem muriju user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mr_Nice)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
11.9.2012 11:07:33   
D_K

IZVORNA PORUKA: mr_Nice

konoba Padrini u nedzaricima odllican ambijent , imaju vise ponuda i sto je najbitnije nema ogranicenja za muziku tj. fajront jedini nisam siguran bas da ima kapacitet za 60 ljudi


meni se cini da mogu komotno stati.. taman vjencanje za 2 mjeseca, bice odlicno.. mi smo ljetos bili i skuhali se jer nemaju klimu. za dva mjeseca ce sve biti perfekt.. ambijent je odlican, hrana dobra a gazde ljubazne i susretljive user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu mr_Nice)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
30.4.2014 11:58:25   
leki li
Meni je Kula u Semizovcu super restoran

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Pomoć - Restoran za malo vjenčanje
28.12.2017 13:18:48   
Slonicatonica
Meni je super ova stranica di imaš ponudu više sali i restorana na jednom mjestu, sa slikama.

(odgovor članu leki li)
Neposredna veza do poruke: 72
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *