|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi znaci trudnoce
14.2.2015 8:56:35   
gagala
Drags moje, je li ijedna od vas imala osjecaj da joj se nesto razvlaci u stomaku?

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu Arija84)
Neposredna veza do poruke: 1526
   RE: prvi znaci trudnoce
17.2.2015 10:33:53   
Arija84
Ja ne..ali obzirom za meni neuobičajene simptome koje sam imala, sad kad čujem za neki novi, sve mi je OK :) , ipak smo u drugom stanju..divnom stanju user posted image

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 1527
   RE: prvi znaci trudnoce
25.2.2015 8:16:44   
Jelly85
Nova sam i zelim podijeliti svoje simptome sa vama.Jako rano sam osjetila simptome trudnoce.Prije toga smo se trudili 4,5 godine i svaki mjesec sam nesto sebi umisljala,ali kada su dosli pravi simptomi bili su slicni PMS-u,ali i totalno razliciti.Grudi su me pocele boljeti dva dana posle ovulacije i nisu me nikako prestajale boljeti.Nije to bila neka velika bol,vec vise osjetljivost na dodir i vise prema pazuhu,kao upala misica user posted image . Sedam dana prije ocekivane M pocele su mucnine,prvo su mi se zgadile cigarete i posle par dana meso koje obozavam.Presla sam na voce i povrce,a pila sam nenormalno puno vode.Par dana prije ocekivane primjetim da su mi bradavice za nijansu potamnile i da su nekako izrazenije nego prije.Na dan ocekivane me zabolio stomak,ali ne kao da cu dobiti,vec kao neke iglice da me bockaju sa svih strana,vise kao trnci.Dan po kasnjenju uradim test i pozitivan.Juce sam imala prvi pregled i potvrdjena mi je trudnoca 4,4 i gestacijski mjesak 4 mm.Uradila betu koja je 631,7.Imam kratke cikluse od 23-25 dana koji nikad ne kasne.Jako rano sam zbog toga i otkrila trudnocu user posted image

(odgovor članu Arija84)
Neposredna veza do poruke: 1528
   RE: prvi znaci trudnoce
25.2.2015 8:43:51   
tičerica
Iskrene čestitke, svim budućim mamama. Ja sam u razgovoru s nekoliko doktorica koje poznajem uvijek došla do istog odgovora svi simptomi su individualni isto kao i razvoj bebe u maminom stomaku.
Ja recimo imam mučnine ponekad, ponekad povraćam, ponekad mi se jako spava dok neke žene sve te simptome imaju svaki dan... I da grudi su mi baš nabujale :)
Sve je individualno, treba biti pozitivna i osluškivati organizam, treba i pitati za savjet jer ko pita ne skita.

Svako dobro vam želim user posted image

(odgovor članu Jelly85)
Neposredna veza do poruke: 1529
   RE: prvi znaci trudnoce
26.2.2015 15:29:58   
Purplica
Trudnoću sam otkrila pravo rano, prije nego što sam trebala dobiti.
Nikakvih mučnina još uvijek nisam imala (tek u 3. mjesecu), niti vrtoglavica, krvarenja. Samo sam jedan dan u ogledalu vidjela da moje bradavice izgledaju kao klikeri i da su mi nešto smiješno velike. (samo bradavice, ne grudi.. još uvijek, nisu ni bolnije nešto bile nego inače pred menstruaciju) I tako sam zvala mamu, smijala se..pitam je šta je ovo bgt haha.. kaže ona ma ništa bona. Meni đavo mira nije dao, kupim jedan test..nazire se druga crtica, i onda još dva. :D Evo sad 37+4, zakazan porod u ponedjeljak indukcijom, bebica 4 kg. hahauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 1530
   RE: prvi znaci trudnoce
27.2.2015 8:36:38   
farmacojtishe
Pozdrav svim trudnicama, imala bih jednu molbu, ako nije problem, da odvojite malo vremena i popunite ovu anketu. Tiče se prehrane u trudnoći i potrebno je za izradu diplomskog rada.Ukoliko znate još neku trudnicu, zamolila bih da i njima proslijedite i još jedna napomena, trudnice moraju biti iz BiH. Hvala vam unaprijed. user posted image
https://docs.google.com/forms/d/1u_Hh-_RCcbM1HC7n0azpz9oNMfYHvSOGu-1XII2LyoY/viewform

(odgovor članu Purplica)
Neposredna veza do poruke: 1531
   RE: prvi znaci trudnoce
1.3.2015 9:54:49   
Andy_Bec23
Ja sam imala implatacijsko krvarenje 10 po O m. su mi inace 28-33 dana tako da kad sam uradila test mi je jedva pokazao user posted image ali sam znala da sam trudna jer sutradan su me svrbile bradavice i uradila test i pokazao jedva vidljivu 2 cru, evo ta druga crta je danas 2 i pol mjeseca user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 1532
   RE: prvi znaci trudnoce
4.3.2015 12:48:17   
blue moon
Ja i mm smo pokušavali više od godinu i po da dobijemo bebu, ali zbog tempa života, mojih neurednih menstruacija i slabije pokretljivosti njegovih vojnika (dva plusića) nismo mogli ubosti ovulaciju. Pokušala sam sa mjerenjem temperature ali su mi rezultati mjerenja bili prilično haotični, a trakica mi ne bi moglo biti stotine, a nisu baš ni jeftine. Od doktorice sam dobila terapiju da pijem dabroston tri mjeseca pa da se uredi user posted image , prvi mjesec je došla 32. dan, drugi mjesec 40. dan, a treći mjesec sam dobila 20. dana odmah čim sam popila turu tableta, poslije toga se sve vratilo na staro ciklus cca 30 do 40 dana. U međuvremenu sam pila macinu travu i vrkutu, prilično neredovito, crveni zdravac sa mužem isto tako povremeno, a muž je pio biastin (vitamin E).

Nisam pretjerano brojala dane i desilo se, prvo sam mislila da mi user posted image standardno kasni, simptom bolnih i nadošlih grudi, istaknute vene, i uz to nadutost i vjetrovi, 42. dan sam uradila jeftini kineski test (sa ebay-a) i pokazao mi je dvije crtice, poslije toga sam uzela dm-ov gravignost, također dvije crtice, ja sretna, konačno trudna.

Nakon par dana i dalje nemam nekih specifičnih simptoma, pantole me malo stežu, maternica se širi, pa osjetim blago grebuckanje, grudi su i dalje velike, ali ne toliko bolne (valjda se navikavam). I da, jedan od simptoma je bio kratak dah, stalno imam osjećaj kao da nemam dovoljno kisika, odnosno brzo se zadišem i srce zalupa brže, i povremeno skroz neka blaga nesvjestica...

Mučnine nemam ali ponekad umišljam da mi nešto ne sjeda na želudac, nemam porive za specifičnom hranom, ali kad se pojavi osjećaj gladi ne zanemarujem ga, ipak tijelu treba energije za ono što predstoji. Otkako sam saznala za trudnoću nastojim da pijem više tečnosti, a inače nisam neki vodopija, pa zbog toga idem na wc možda dva-tri puta više nego inače. Stolica mi je uredna, dan započnem kašikom meda i čašom vode, provjereno djeluje.

Zasad toliko od mene

_____________________________

Mamina princeza 15.11.2015.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1533
   RE: prvi znaci trudnoce
13.3.2015 14:37:19   
bebol
Jutros sam radila 2 testa oba su pozitivna,tako sam sretna,zelim i vama puno srece i malih bebolina
user posted image user posted image

(odgovor članu Isidora)
Neposredna veza do poruke: 1534
   RE: prvi znaci trudnoce
13.3.2015 14:44:51   
alman

IZVORNA PORUKA: bebol

Jutros sam radila 2 testa oba su pozitivna,tako sam sretna,zelim i vama puno srece i malih bebolina
user posted image user posted image

iskrene cestitke user posted image zelim vam urednu trudnocu do kraja,pridruzi nam se i na temi Razgovori u iscekivanju bebe, gdje mozes naci savjete i misljenja iskusnih trudnica user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu bebol)
Neposredna veza do poruke: 1535
   RE: prvi znaci trudnoce
13.3.2015 14:57:27   
gagala

IZVORNA PORUKA: blue moon

Ja i mm smo pokušavali više od godinu i po da dobijemo bebu, ali zbog tempa života, mojih neurednih menstruacija i slabije pokretljivosti njegovih vojnika (dva plusića) nismo mogli ubosti ovulaciju. Pokušala sam sa mjerenjem temperature ali su mi rezultati mjerenja bili prilično haotični, a trakica mi ne bi moglo biti stotine, a nisu baš ni jeftine. Od doktorice sam dobila terapiju da pijem dabroston tri mjeseca pa da se uredi user posted image , prvi mjesec je došla 32. dan, drugi mjesec 40. dan, a treći mjesec sam dobila 20. dana odmah čim sam popila turu tableta, poslije toga se sve vratilo na staro ciklus cca 30 do 40 dana. U međuvremenu sam pila macinu travu i vrkutu, prilično neredovito, crveni zdravac sa mužem isto tako povremeno, a muž je pio biastin (vitamin E).

Nisam pretjerano brojala dane i desilo se, prvo sam mislila da mi user posted image standardno kasni, simptom bolnih i nadošlih grudi, istaknute vene, i uz to nadutost i vjetrovi, 42. dan sam uradila jeftini kineski test (sa ebay-a) i pokazao mi je dvije crtice, poslije toga sam uzela dm-ov gravignost, također dvije crtice, ja sretna, konačno trudna.

Nakon par dana i dalje nemam nekih specifičnih simptoma, pantole me malo stežu, maternica se širi, pa osjetim blago grebuckanje, grudi su i dalje velike, ali ne toliko bolne (valjda se navikavam). I da, jedan od simptoma je bio kratak dah, stalno imam osjećaj kao da nemam dovoljno kisika, odnosno brzo se zadišem i srce zalupa brže, i povremeno skroz neka blaga nesvjestica...

Mučnine nemam ali ponekad umišljam da mi nešto ne sjeda na želudac, nemam porive za specifičnom hranom, ali kad se pojavi osjećaj gladi ne zanemarujem ga, ipak tijelu treba energije za ono što predstoji. Otkako sam saznala za trudnoću nastojim da pijem više tečnosti, a inače nisam neki vodopija, pa zbog toga idem na wc možda dva-tri puta više nego inače. Stolica mi je uredna, dan započnem kašikom meda i čašom vode, provjereno djeluje.

Zasad toliko od mene



SAD SI ME ZABRINULA ............... jedino što nemam jeste nabrekle grudi, i doduše, još nije niti jednom okasnila user posted image

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 1536
   RE: prvi znaci trudnoce
13.3.2015 16:16:25   
Hannaa
Cao svima. Jedno pitanje, mozda mi neko može pomoći. Menstruacija mi je izostala 10 dana, uradila sam kućni test na trudnoću koji je bio pozitivan. Danas su mi stigli rezultati beta HCG-a. Meni je nalaz baš nejasan, grav index piše negativan a HCG je 12 266. U ponedjeljak idem svojoj doktorici, a ne mogu da dočekam da saznam rezultate testa. Mozda je neko imao slično iskustvo kao moje, ako neko zna cijenila bih pomoć.... Pozdrav!

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 1537
   RE: prvi znaci trudnoce
13.3.2015 16:25:16   
rose

IZVORNA PORUKA: gagala


IZVORNA PORUKA: blue moon

Ja i mm smo pokušavali više od godinu i po da dobijemo bebu, ali zbog tempa života, mojih neurednih menstruacija i slabije pokretljivosti njegovih vojnika (dva plusića) nismo mogli ubosti ovulaciju. Pokušala sam sa mjerenjem temperature ali su mi rezultati mjerenja bili prilično haotični, a trakica mi ne bi moglo biti stotine, a nisu baš ni jeftine. Od doktorice sam dobila terapiju da pijem dabroston tri mjeseca pa da se uredi user posted image , prvi mjesec je došla 32. dan, drugi mjesec 40. dan, a treći mjesec sam dobila 20. dana odmah čim sam popila turu tableta, poslije toga se sve vratilo na staro ciklus cca 30 do 40 dana. U međuvremenu sam pila macinu travu i vrkutu, prilično neredovito, crveni zdravac sa mužem isto tako povremeno, a muž je pio biastin (vitamin E).

Nisam pretjerano brojala dane i desilo se, prvo sam mislila da mi user posted image standardno kasni, simptom bolnih i nadošlih grudi, istaknute vene, i uz to nadutost i vjetrovi, 42. dan sam uradila jeftini kineski test (sa ebay-a) i pokazao mi je dvije crtice, poslije toga sam uzela dm-ov gravignost, također dvije crtice, ja sretna, konačno trudna.

Nakon par dana i dalje nemam nekih specifičnih simptoma, pantole me malo stežu, maternica se širi, pa osjetim blago grebuckanje, grudi su i dalje velike, ali ne toliko bolne (valjda se navikavam). I da, jedan od simptoma je bio kratak dah, stalno imam osjećaj kao da nemam dovoljno kisika, odnosno brzo se zadišem i srce zalupa brže, i povremeno skroz neka blaga nesvjestica...

Mučnine nemam ali ponekad umišljam da mi nešto ne sjeda na želudac, nemam porive za specifičnom hranom, ali kad se pojavi osjećaj gladi ne zanemarujem ga, ipak tijelu treba energije za ono što predstoji. Otkako sam saznala za trudnoću nastojim da pijem više tečnosti, a inače nisam neki vodopija, pa zbog toga idem na wc možda dva-tri puta više nego inače. Stolica mi je uredna, dan započnem kašikom meda i čašom vode, provjereno djeluje.

Zasad toliko od mene



SAD SI ME ZABRINULA ............... jedino što nemam jeste nabrekle grudi, i doduše, još nije niti jednom okasnila user posted image



onda si se udebljala user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 1538
   RE: prvi znaci trudnoce
18.3.2015 11:37:36   
dusa slatka
Pozz drage moje...
Ovako ja sam u velikoj dilemi i treba mi vase neko misljenje ili savjet,bar dok ne sakupim hrabrosti za odlazak ginekologu ili ne dobijem user posted image (nadam se da necu)
Ukratko muz i ja dugo pokusavamo user posted image al do sad bez uspjehauser posted image par puta mi je kasnili po par dana ali na kraju uvijek dobijem user posted image ,zdravstveno smo OK, sada zadnju user posted image sam imala 09.02. I jos uvijek nisam dobila danas je 37. dan test sam radila prije 4 dana i bio je negativan user posted image mozda prerano uglavnom sto se tice simptoma vec danima bol u malom stomaku i probadanje oko desnog jajnika,u dnu krsta,grudi su danima natecene i bolne i vrele,nervoza je na nivou user posted image sto se tice ostalog ne znam vise da li sam umislila ili mi je stvarno muka i glad koju odjednom osjetim... user posted image
Ja se nadam da sam konacno user posted image i da cemo imati user posted image ali zbog negativnog ishoda jos nisam skupila hrabrost za posjetu ginekologu...svako vase misljenje ili neki savjet ce mi dobro doci ako nista bar da malo ubije ovu moju nervozu... user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1539
   RE: prvi znaci trudnoce
18.3.2015 15:16:05   
araj
neki ginekolozi ako nemaju dobar aparat ne mogu ni vidjeti. Namjerodavniji ti je test beta HCG. Privatno da uradis, cijena je 35 KM.

(odgovor članu dusa slatka)
Neposredna veza do poruke: 1540
   RE: prvi znaci trudnoce
15.4.2015 14:58:26   
bucka99
Nova sam ovdje pa da podijelim svoje iskustvo user posted image . Moj budući muž i ja odlučili smo se napraviti user posted image . Bacili smo se na posao za vrijeme plodnih dana. Desetak dana poslije toga sam počela osjećati umor, pospanost, izgubila sam apetit i imala blago povišenu temperaturu. 4 dana prije očekivane user posted image napravila sam test i ugledala sam user posted image , ali blijede. dva dana poslije sam odlučila ponoviti test kad ono opetuser posted image , ali ovaj put malo tamnije user posted image . Moj zaručnik i ja smo još uvijek u šoku iako smo htjeli bebača. Samo se nismo nadali da će nam uspjeti odmah prvi mjesec. Sad kad svi znaju da sam user posted image , napokon ne moram uvlačiti stomak user posted image user posted image user posted image . Svima onima koji se trude, želim da što prije ugledaju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 1541
   RE: prvi znaci trudnoce
15.4.2015 18:22:22   
mala curica
Bucka cestitam i sve najbolje tebi i tvom zarucniku.Ugodnu i lahku trudnocu.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bucka99)
Neposredna veza do poruke: 1542
   RE: prvi znaci trudnoce
15.4.2015 20:59:37   
LILLO
Ja imam onaj neugodan simptom..mucninu..konstantno..zgaravica me ubi..imam bebu ovo je sad drugauser posted image ..i sa prvom trudnocom sam imala mucninu u vecernjim satima a sad imam konstantno..jedem bademe..pijem donat..ali nista ne pomaze..ja citav dan samo razmisljam kako da prode..ako imate neki savjet..pomagajte..user posted image

_____________________________

Beba je nešto što u sebi možeš nositi devet mjeseci, na svojim rukama tri godine a u srcu do smrti......

22.04.2014..21:41..rodilo se mamino sunce..moj Arijan
27.11.2015..očekujemo seku ili bracu abd

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1543
   RE: prvi znaci trudnoce
15.4.2015 21:10:59   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: LILLO

Ja imam onaj neugodan simptom..mucninu..konstantno..zgaravica me ubi..imam bebu ovo je sad drugauser posted image ..i sa prvom trudnocom sam imala mucninu u vecernjim satima a sad imam konstantno..jedem bademe..pijem donat..ali nista ne pomaze..ja citav dan samo razmisljam kako da prode..ako imate neki savjet..pomagajte..user posted image

Isto primjenjivala, bwg mnogu uspjeha. Cesri, mali obroci, ono da se nikad cestito najedes, e to mi je znaloolaksati, plus bademi, ljesnjaci.. Neko mi je tad savjetovao mliheko, jos gore mi bilo.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 1544
   RE: prvi znaci trudnoce
16.4.2015 12:35:40   
Bella.88
IZVORNA PORUKA: LILLO

Ja imam onaj neugodan simptom..mucninu..konstantno..zgaravica me ubi..imam bebu ovo je sad drugauser posted image ..i sa prvom trudnocom sam imala mucninu u vecernjim satima a sad imam konstantno..jedem bademe..pijem donat..ali nista ne pomaze..ja citav dan samo razmisljam kako da prode..ako imate neki savjet..pomagajte..user posted image

prva 4mj.haman nisam crkla,dva puta gubila po 5kg,probala sve živo
jedan dan mi hladno mlijeko smirivalo kiselinu,sledeći dan ništa
žvake i plazma bi mi pomogli ali trenutno
kad sam ušla u 5-ti prošlo

probaj sve što čuješ možda šta upaliuser posted image

kisele jabuke mi sada umanjuju garavicu,one zelene


< Poruku je uredio Bella.88 -- 16.4.2015 12:37:54 >


_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 1545
   RE: prvi znaci trudnoce
20.4.2015 15:54:08   
bucka99
Evo samo da javim, sad sam bila na prvom pregledu jer sam jutros prokrvarila user posted image . Ginekolog mi je napravio vaginalni ultrazvuk i onaj vanjski i samo mi rekao "ovo se događa u 2/3 ranih trudnoća, nažalost, pobacili ste"
Moje user posted image više nema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 1546
   RE: prvi znaci trudnoce
20.4.2015 21:51:39   
LILLO
Bas mi je zaouser posted image ..pa jel ti doktorica rekla sta je mozda bio problem..jel ti prva trudnoca bila? Mislim znam da je nemoguce utvrditi razlog zasto se to desi ali mozda si imala neki hematom..miom..ili se beba nije bas ucvrstila..ne znam koja si sedmica bila ali inace znam da kada doktori pogledaju ako i malo sumnjaju da bi se moglo takvo nesto desiti daju utrogestan..apaurin..mirovanje itd..sigurno si jako tuzna ali opet pokusaj da se ne das depri..desila se trudnoca..desit ce se opet ako bog da..nego moj savjet prije nego opet pocnes raditi na tome idi ponovo na pregled po mogucnosti onda kada ti je ovulacija..tada ginekolog najbolje vidi folikul ili folikule i endometrij maternice tj.zadebljanje..moja drugarica ne moze da odrzi trudnocu jer joj je endometrij nedovoljno zadebljan da bi se beba mogla "zakaciti" ..imaju za to enekcije naravno..sve se da rijesiti..

_____________________________

Beba je nešto što u sebi možeš nositi devet mjeseci, na svojim rukama tri godine a u srcu do smrti......

22.04.2014..21:41..rodilo se mamino sunce..moj Arijan
27.11.2015..očekujemo seku ili bracu abd

(odgovor članu bucka99)
Neposredna veza do poruke: 1547
   RE: prvi znaci trudnoce
18.5.2015 14:33:34   
sunshine_sa
Kod mene definitivno mucnina, stalno cijeli dan.

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 1548
   RE: prvi znaci trudnoce
14.6.2015 16:04:14   
eu4ia
zdravo..imao sam odnose sa djevojkom prvi dan nakon minstruacije i svrsio sam u nju 4 5 dana tako za redom...ja imam 25 godina a djevojka 20 pa me zanima kolike su sanse da je trudna..hvala unaprijed

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 1549
   RE: prvi znaci trudnoce
14.6.2015 17:31:07   
Teddy Bear
Sanse su ogromne i minimalne , sacekajte narednu mjesecnicu pa cete znati na cemu ste . Pozdrav, i zelim da vam bude onako kako vi prizeljkujete user posted image

(odgovor članu eu4ia)
Neposredna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *