|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laganje kod djece
3.12.2014 20:44:02   
yoko eto
eh, tema za meneuser posted image user posted image

Prvo da priblizim moje dijete malo...da bi bilo jasnije zasto ludim.user posted image
A. je jako otvoren, impulsivan, druzeljubiv...nimalo stidljiv. Dugo mu je trebalo da proprica...barem da ga druga djeca razumiju sta zeli...pa je jedno vrijeme imao "fazu" (od kako sam na rr ova me rijec proganjauser posted image ) da udari drugo dijete...naravno da je bio kaznjen za takvo ponasanje i da smo pricali sa njim non stop...ali sam isto tako to tumacila kao jedini nacin da skrene paznju na sebe...dabise drugi poceli igrati sa njim.
Prije nego sto je krenuo u skolu...kao i u vrtic...pricali smo sa njim kako se ne smije tuci...ako neko njega udari da prijavi uciteljici...bla...bla

Posto mu skola nije najdraza...on svaki dan pokusava na razne nacine "ocrniti skolu"...pa je tako uciteljica: "ljuta", "ne voli ga", "nema drugova", "niko ga ne voli"...i svaki dan ga neko dijete "udari".

90% ovoga nije tacno...posto idem po njega...vidim da ga mnoga djeca zovu...da mu masu...cak i iz drugih razreda...uciteljica ga hvali...uvijek je nasmijana...i on je sav veseo kada dodjem po njega...ne samo zato sto mene vidi...vec vidim da je imao super dan.

A onda...valjda kada mu adrenalin otpadne...pocne sa ovom pricom.

Eh, sad...najgore mi je kada mi kaze da ga je neko udario...ne bih voljela da misli da mu ja ne vjerujem...pitam ga da li je prijavio uciteljici...kaze da nije...da to trebam ja...ja isto tako znam da on nije cvjecka...i da se sigurno igra i batmana, supermana, kun fu and co i da se sigurno znaju i ostrije igrati. zadnji put mi je pukao film...pa sam mu rekla ...ako te neko udari da mu vrati...a to kod mog A. zna zaista biti poprilicno zeznuto...nije bas njeznica...on se stvarno potuce.

Ja sad ziva ne znam kako da se nosim...moj d. se smije...njemu to normalno...meni nije...moj brat je bio pacifista...ja sam njega branilauser posted image
a ne znam da li izmislja ili ga zaista udare

inace..ne zelim zvucati kao rasista...ali mali arapi su poprilicno zeznuti...nije im igra bas naivna

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Laganje kod djece
3.12.2014 20:58:04   
maja78 RR
Evo o jos jednom A

u zadnje sam vrijeme prijemitla da slaze i to za cas, sreca to su jos uvijek bezazlene lazi i lako ga je provaliti i onda i isprica istinu. Nije jos namazan ali ih ne volim nikako jer pokusavamo odnos reci nam istinu pa sto god bilo.
Ali eto u zadnje vrijeme bas bas hoce lagiti za sitnice


A za druga A ne znam sta bih ti rekla, nemoj od njega praviti ni "curicu" ako ga zaista udaraju sta ce nece primati batine citav zivot, naravno prije toga mozda popricati sa uciteljicom za ponasanje i reci to sto ti kaze, jer ipak zajedno ste jaci

< Poruku je uredio maja78 RR -- 3.12.2014 21:01:29 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Laganje kod djece
3.12.2014 21:03:15   
Medić*

IZVORNA PORUKA: yoko eto

eh, tema za meneuser posted image user posted image

Prvo da priblizim moje dijete malo...da bi bilo jasnije zasto ludim.user posted image
A. je jako otvoren, impulsivan, druzeljubiv...nimalo stidljiv. Dugo mu je trebalo da proprica...barem da ga druga djeca razumiju sta zeli...pa je jedno vrijeme imao "fazu" (od kako sam na rr ova me rijec proganjauser posted image ) da udari drugo dijete...naravno da je bio kaznjen za takvo ponasanje i da smo pricali sa njim non stop...ali sam isto tako to tumacila kao jedini nacin da skrene paznju na sebe...dabise drugi poceli igrati sa njim.
Prije nego sto je krenuo u skolu...kao i u vrtic...pricali smo sa njim kako se ne smije tuci...ako neko njega udari da prijavi uciteljici...bla...bla

Posto mu skola nije najdraza...on svaki dan pokusava na razne nacine "ocrniti skolu"...pa je tako uciteljica: "ljuta", "ne voli ga", "nema drugova", "niko ga ne voli"...i svaki dan ga neko dijete "udari".

90% ovoga nije tacno...posto idem po njega...vidim da ga mnoga djeca zovu...da mu masu...cak i iz drugih razreda...uciteljica ga hvali...uvijek je nasmijana...i on je sav veseo kada dodjem po njega...ne samo zato sto mene vidi...vec vidim da je imao super dan.

A onda...valjda kada mu adrenalin otpadne...pocne sa ovom pricom.

Eh, sad...najgore mi je kada mi kaze da ga je neko udario...ne bih voljela da misli da mu ja ne vjerujem...pitam ga da li je prijavio uciteljici...kaze da nije...da to trebam ja...ja isto tako znam da on nije cvjecka...i da se sigurno igra i batmana, supermana, kun fu and co i da se sigurno znaju i ostrije igrati. zadnji put mi je pukao film...pa sam mu rekla ...ako te neko udari da mu vrati...a to kod mog A. zna zaista biti poprilicno zeznuto...nije bas njeznica...on se stvarno potuce.

Ja sad ziva ne znam kako da se nosim...moj d. se smije...njemu to normalno...meni nije...moj brat je bio pacifista...ja sam njega branilauser posted image
a ne znam da li izmislja ili ga zaista udare

inace..ne zelim zvucati kao rasista...ali mali arapi su poprilicno zeznuti...nije im igra bas naivna


Hajde poslusaj ga i ti pitaj :) Kazem to iz razloga i nekog svog licnog primjera svog djecaka kada kaze da ga je neko udario u vrticu ( dok je isao ) isto ga pitam i odgovori da nije. Onda mu ja kazem da uvijek treba reci uciteljici.....on suti....
Ok, sutra cu ja pitati citeljicu sta se desilo...On brze bolje kaze : Nemoj, izmislio sam.

Dok onda kada ga stvarno udari sam kaze : Mama reci uciteljici i ja sam joj rekao, kaznila je XY djecaka ( stajao u cosku ) ali opet me udara i stalno me proganja. Eh onda zaista znam da ne laze, cim na moje : hocu, reci cu joj, on se ne protivi.

Inace tako je u pocetku izmisljao da ga niko ne voli, da ga neko ujeo, ogrebao, neda mu da se igra i sl....Inace nije dijete ( ne sto je moje ) koje se voli svadjati vec je pitomiji tip i jako popustlji sto mene nekada i nervira. Tao da sam morala uciti da se brani time izbjegavajuci takvu djecu, prijavljivanje tetama pa i da vrati....No svaki put bi bilo, ne zelim se tuci, malo po malo poceo jei da se brani, djeca ko djeca jedostavno morao je ....

Zato da sam na tvom mjestu pitala bih uciteljicu, naravno da ces reci kao sto i ovdje kazes da A nije cvjecka ali da zelisa da znas da li ima istine u njegovoj prici :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Laganje kod djece
3.12.2014 21:06:07   
Medić*
Inace ne voli da laze, vise izmislja ima bujnu mastu...Izmislja da ima curu, da ima vise godina nego sto ima, da je bio ovdje, ondje i tako, no brz kaze zezam se, salim sei izmisljam.
Kada su neke situacije bitne tipa: Neko se potukao, slomio nesto, uzeo nesto sto netreba, uvijek kaze istinu i navede sebe ako je on to uradio sa isprikom da necu vise nikada, nisa vidio, nisam htio.
I zaista drzi se obecanja.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Laganje kod djece
3.12.2014 21:06:20   
yoko eto
mozda je do imenauser posted image

ma pricali smo mi sa uciteljicom kada se zalio da niko nece da se igra sa njim i da nema drugova...pa je zena ostala user posted image ...kaze...ne znam sto vam to govori...medju prvima je uvijek. Ovo se valjda desava na velikom odmoru...kada su vani...koliko sam skontala...a tada ih ne cuva njihova uciteljica...ali cu svakako i sa njom porazgovarati.
Nije da ga cvjeckom pravim, draga majo, on je djetetu u sarajevu usnu rasjekao..a sa rodjakom se jednom toliko potukao da su obojica izgrebana ko macke bili...iako je sve trajalo 3 sec. zna kako udaritiuser posted image nije smijesnouser posted image
a u skoli je 0 bullying policy...nemoj da bRez skole ostaneuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Laganje kod djece
3.12.2014 21:12:15   
yoko eto
medic...probam tu tvoju metodu...mada se par puta desilo...to jos kod nas...da ga djeca jesu udarila, ali zato sto je on prvi njih...pa bih ja ispala kao ona idiot majka...moje dijete ne smije niko da dira, a on svakog moze...naravno ja ne bih znala da je on prvi poceo..nego bi mi rekao...pa bih ja otisla da uredujem...a onda bise djeca jadna unezgodila, sokirala...jer ga jesu udarili...ali zato sto je i on njih...kontas...bas me dovodi u nezgodne pozicije...da se on nikad ne udara...ja bih vec lom napravilauser posted image

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Laganje kod djece
3.12.2014 21:16:52   
Medić*
IZVORNA PORUKA: yoko eto

medic...probam tu tvoju metodu...mada se par puta desilo...to jos kod nas...da ga djeca jesu udarila, ali zato sto je on prvi njih...pa bih ja ispala kao ona idiot majka...moje dijete ne smije niko da dira, a on svakog moze...naravno ja ne bih znala da je on prvi poceo..nego bi mi rekao...pa bih ja otisla da uredujem...a onda bise djeca jadna unezgodila, sokirala...jer ga jesu udarili...ali zato sto je i on njih...kontas...bas me dovodi u nezgodne pozicije...da se on nikad ne udara...ja bih vec lom napravilauser posted image


Onda ga pitas jesi li ti prvi udario ? I sta mislis kako ce uciteljica reagovati kada djeca kazu da jesi i kako ce mami biti neprijatno bla, bla, skontaj nesto da izvuces mu vise detalja ? Da vidis sta ce reci, mozda prizna da jeste, onda neces pitati user posted image
Uostalom vidjeces (ili mozda i neces ) njegovu reakciju sta i kako...

Mene je prosto stah kada moj krene u skolu da ce djeca tuci jer je pitomiji i popustljiviji tip......

< Poruku je uredio medic slatki -- 3.12.2014 21:18:03 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Laganje kod djece
3.12.2014 21:23:02   
yoko eto

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: yoko eto

medic...probam tu tvoju metodu...mada se par puta desilo...to jos kod nas...da ga djeca jesu udarila, ali zato sto je on prvi njih...pa bih ja ispala kao ona idiot majka...moje dijete ne smije niko da dira, a on svakog moze...naravno ja ne bih znala da je on prvi poceo..nego bi mi rekao...pa bih ja otisla da uredujem...a onda bise djeca jadna unezgodila, sokirala...jer ga jesu udarili...ali zato sto je i on njih...kontas...bas me dovodi u nezgodne pozicije...da se on nikad ne udara...ja bih vec lom napravilauser posted image


Onda ga pitas jesi li ti prvi udario ? I sta mislis kako ce uciteljica reagovati kada djeca kazu da jesi i kako ce mami biti neprijatno bla, bla, skontaj nesto da izvuces mu vise detalja ? Da vidis sta ce reci, mozda prizna da jeste, onda neces pitati user posted image
Uostalom vidjeces (ili mozda i neces ) njegovu reakciju sta i kako...

Mene je prosto stah kada moj krene u skolu da ce djeca tuci jer je pitomiji i popustljiviji tip......

svakako probamuser posted image ako nista...drobicu do besvijesti kao i inace...valjda nekad udje u glavicu
nekad je palilo pinokio...sad je i to skontaouser posted image

ma ako je moj brat prezivjeo osnovnu i srednju...svi ceuser posted image taj se lik nikad nije potukao...barem ja ne znam da jeste...vazda samo pametovaouser posted image pa ih time u pojam ubijaouser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Laganje kod djece
3.12.2014 21:24:47   
Medić*

IZVORNA PORUKA: yoko eto


IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: yoko eto

medic...probam tu tvoju metodu...mada se par puta desilo...to jos kod nas...da ga djeca jesu udarila, ali zato sto je on prvi njih...pa bih ja ispala kao ona idiot majka...moje dijete ne smije niko da dira, a on svakog moze...naravno ja ne bih znala da je on prvi poceo..nego bi mi rekao...pa bih ja otisla da uredujem...a onda bise djeca jadna unezgodila, sokirala...jer ga jesu udarili...ali zato sto je i on njih...kontas...bas me dovodi u nezgodne pozicije...da se on nikad ne udara...ja bih vec lom napravilauser posted image


Onda ga pitas jesi li ti prvi udario ? I sta mislis kako ce uciteljica reagovati kada djeca kazu da jesi i kako ce mami biti neprijatno bla, bla, skontaj nesto da izvuces mu vise detalja ? Da vidis sta ce reci, mozda prizna da jeste, onda neces pitati user posted image
Uostalom vidjeces (ili mozda i neces ) njegovu reakciju sta i kako...

Mene je prosto stah kada moj krene u skolu da ce djeca tuci jer je pitomiji i popustljiviji tip......

svakako probamuser posted image ako nista...drobicu do besvijesti kao i inace...valjda nekad udje u glavicu
nekad je palilo pinokio...sad je i to skontaouser posted image

ma ako je moj brat prezivjeo osnovnu i srednju...svi ceuser posted image taj se lik nikad nije potukao...barem ja ne znam da jeste...vazda samo pametovaouser posted image pa ih time u pojam ubijaouser posted image


Neka si me utjesila malo, mozda to pametovanje i njega izvuce user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Laganje kod djece
3.12.2014 21:32:11   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: yoko eto


IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: yoko eto

medic...probam tu tvoju metodu...mada se par puta desilo...to jos kod nas...da ga djeca jesu udarila, ali zato sto je on prvi njih...pa bih ja ispala kao ona idiot majka...moje dijete ne smije niko da dira, a on svakog moze...naravno ja ne bih znala da je on prvi poceo..nego bi mi rekao...pa bih ja otisla da uredujem...a onda bise djeca jadna unezgodila, sokirala...jer ga jesu udarili...ali zato sto je i on njih...kontas...bas me dovodi u nezgodne pozicije...da se on nikad ne udara...ja bih vec lom napravilauser posted image


Onda ga pitas jesi li ti prvi udario ? I sta mislis kako ce uciteljica reagovati kada djeca kazu da jesi i kako ce mami biti neprijatno bla, bla, skontaj nesto da izvuces mu vise detalja ? Da vidis sta ce reci, mozda prizna da jeste, onda neces pitati user posted image
Uostalom vidjeces (ili mozda i neces ) njegovu reakciju sta i kako...

Mene je prosto stah kada moj krene u skolu da ce djeca tuci jer je pitomiji i popustljiviji tip......

svakako probamuser posted image ako nista...drobicu do besvijesti kao i inace...valjda nekad udje u glavicu
nekad je palilo pinokio...sad je i to skontaouser posted image

ma ako je moj brat prezivjeo osnovnu i srednju...svi ceuser posted image taj se lik nikad nije potukao...barem ja ne znam da jeste...vazda samo pametovaouser posted image pa ih time u pojam ubijaouser posted image



ovo sto si za brata napisala vec vidim andreja u buducnosti

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Laganje kod djece
3.12.2014 21:44:30   
bebaa
moj mali počesto dođe s nekom flečicom na licu iz vrtića...kad god ga pitam ko ti je to uradio kaže Ado.....hajd kad su bili u najmanjoj jasličkoj pa ok,bebe su,pomlate se,zakrve,nokti rade umjesto šaka....ali u ovoj srednjoj jasličkoj su već malo pametniji pa znaju i reći a bogme se i potući.....i opet mu i u ovoj grupi Ado glavni makljač...i ja neko jutro pitam tetu...imaju li oni u toj grupi ikakvog Adu....teta uzela spisak i redom čita...ni jedan dječak ni zglave slično ime nema niti bi mu se iz imena mogao izvući nadimak....hele jadan Ado...beli mu se vazda štuca.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Laganje kod djece
4.12.2014 9:04:21   
anitaa
ha,ha...moja je još veća pa joj sinonim za sve crno i naopako neki Tomislav, koji je ostao u jasličkoj grupi, a bio nemiran čudo jedno, da je mama moja neki dan me pitala : "A je li postoji taj Tomislav?"... da ga nisam nekad davno vidjela svojim očima možda bi i ja sumnjala.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Laganje kod djece
4.12.2014 19:25:31   
Angelica
Moje dijete kaze da ne laže samo se šaliuser posted image

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Laganje kod djece
20.1.2015 14:01:30   
salmy
U zadnje vrijeme moj decko malo petlja
recimo jucer nije htio u vrtic jer je grah rucku..vadiona ujutru je bila spava mi se...a danas je rekao uciteljicama da mu je nana dosla pa ga nije bilo

maloprije ruca i uleti suza suzu goni..pitam sta je? kaze puko mi zub..jesam ti rekao da ce mi puci i vristiii

pridjem vidim sve ok..kazem mu pa nije puko...kaze on..jeste od mrkve mi puko kako ne vidis..udjem u kuhinju sve pojeo samo mrkva ostala

u svakoj situciji pokusava slagat
kaze nesto se desilo u vrticu sav uspanicen...ja ga slusam dobro A pitacu sutra uciteljicu...nemoj pitat molim te mama...sto me ofiras? ama ne ofiram ja tebi vjerujem samo da mi teta potvrdi to i to...
kaze dobro ja sam to izmislio
nadam se da je faza koja ce prociuser posted image

sad mi kaze da ga mali (neki njegova jaran) nafuro se da ga ima...nagovara da ne jede mrkvu

< Poruku je uredio salmy -- 20.1.2015 14:06:06 >

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Laganje kod djece
23.1.2015 11:50:52   
bebaa
Malac juce dosao iz vrtica...ima dvije ogrebotine...
Prva-ko te ogrebao-Emir
Druga-ko te ovdje igrebao-Din
E na uhu nema nista...reko da vidim bas...pitam ko te ogrebao po uhu kaze Emina....user posted image
Rano je poceo....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Laganje kod djece
5.11.2015 13:58:24   
*SunShinE*
Moja ima masu sitnih lazi na koje nikada nismo reagovali. Mislili smo da je usla u tu fazu i ako ne reagujemo da ce je samo proci. Medjutim ona je postala samo snalazljivija i mene je to u zadnje vrijeme pocelo dirati. Pranje ruku, zuba, piskenje prije spavanja, itd. Sinoc joj babo rekao da ide piskiti pa da se malo maze u krevetu prije spavanja ona je samo dosla do wc-a, otvorila vrata, koji put poskocila ispred vrata, zatvorila ih tako sto je malo zalupila(vjerovatno da babo cuje) i otrcala u sobu babi sva sretna "Babo ja sam piskila", a ja je posmatram iz kuhinje i ne mogu da vjerujem user posted image Ona mene nije vidjela.
Pranje ruku, samo odvrne vodu, ruke i ne pokvasi i onda kad joj kazemo da nije oprala ruke pocne se svadjati sa nama i ubjedjivati nas da jeste user posted image
Bas nekad ne znam kako da se postavim prema njoj user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Laganje kod djece
5.11.2015 14:36:22   
bebaa
Jutros je moj malac bio na raportu pred uciteljicom i to na moje oci....
Juce je gurao druga za vrijeme rucka nogom ispod stola i zavristao da je uciteljica skocila da vidi sta se desava,da bi taj moj malac optuzio druga da ga udara nogom...user posted image i uciteljica rekla da ce ga tuziti meni kao sto i jeste...
A uzrok je bio sto ga je rastavila od njegovog pajde,saborca u arsuzlucima pa se svetio preko ovog malog pileta....joooj kad dodjem kuci veceras,samo da dodjemuser posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu *SunShinE*)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Laganje kod djece
5.11.2015 15:01:04   
aidana

IZVORNA PORUKA: *SunShinE*

Moja ima masu sitnih lazi na koje nikada nismo reagovali. Mislili smo da je usla u tu fazu i ako ne reagujemo da ce je samo proci. Medjutim ona je postala samo snalazljivija i mene je to u zadnje vrijeme pocelo dirati. Pranje ruku, zuba, piskenje prije spavanja, itd. Sinoc joj babo rekao da ide piskiti pa da se malo maze u krevetu prije spavanja ona je samo dosla do wc-a, otvorila vrata, koji put poskocila ispred vrata, zatvorila ih tako sto je malo zalupila(vjerovatno da babo cuje) i otrcala u sobu babi sva sretna "Babo ja sam piskila", a ja je posmatram iz kuhinje i ne mogu da vjerujem user posted image Ona mene nije vidjela.
Pranje ruku, samo odvrne vodu, ruke i ne pokvasi i onda kad joj kazemo da nije oprala ruke pocne se svadjati sa nama i ubjedjivati nas da jeste user posted image
Bas nekad ne znam kako da se postavim prema njoj user posted image


Ovo kao da sam ja pisala. Ako ga ja ne nadgledam u kupatilu, samo ce uci i izaci i onda slagati da je oprao ruke ili piskio. Primjetila sam da zna slagati tako gluposti kao sto je to pranje ruku ili ako je bio negdje vani bez mene i ja ga pitam jesi li bio tu i radio to on meni odgovori da nije. Ako ga uhvatim da je krenuo raditi nesto sto ne bi trebao on pocne odmah govoriti da nije nista htio. Bojim se da bi se ovo ponasanje moglo oteti kontroli ako ne sasjecem u korjenu...nisam pametna
Situaciju pogorsava i to sto sam se nedavno porodila. Od tad on kao da vise nije moje dijete, nekad ga ne mogu prepoznati ali to je vec za druge temeuser posted image Opcenito ne znam vise kako da se postavim prema njemu.

(odgovor članu *SunShinE*)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Laganje kod djece
5.11.2015 16:04:12   
*SunShinE*
I ja imam jos dijete od godinu dana i sigurno da je kontrola popustila kako se manja rodila, a ova to maksimalno koristi. Bas ne znam sta da cinim. Govorim ja da ne valja radit jedno a govorit drugo, da nije fino da tako fina djevojcica radi tako ruzne stvari, ali mislim da su vec i zidovi naucili sta govorim, ali ne i ona user posted image
Bebo, ja sam radila istu stvar u prvom osnovne user posted image
Il sam je stipala il lupala nogama user posted image bas sam bila buntovnik, al tada je u skolama bilo drugacije, koliko me samo puta uciteljica povukla za kosu zbog toga user posted image

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Laganje kod djece
5.11.2015 16:21:18   
bebaa

IZVORNA PORUKA: *SunShinE*

I ja imam jos dijete od godinu dana i sigurno da je kontrola popustila kako se manja rodila, a ova to maksimalno koristi. Bas ne znam sta da cinim. Govorim ja da ne valja radit jedno a govorit drugo, da nije fino da tako fina djevojcica radi tako ruzne stvari, ali mislim da su vec i zidovi naucili sta govorim, ali ne i ona user posted image
Bebo, ja sam radila istu stvar u prvom osnovne user posted image
Il sam je stipala il lupala nogama user posted image bas sam bila buntovnik, al tada je u skolama bilo drugacije, koliko me samo puta uciteljica povukla za kosu zbog toga user posted image


ALI moj ima tek 3 godineuser posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu *SunShinE*)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Laganje kod djece
5.11.2015 17:16:17   
*SunShinE*
Srce drago 3 godine user posted image
Pomislila sam da je skolarac gdje pises "uciteljica" user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Laganje kod djece
5.11.2015 17:23:11   
bebaa

IZVORNA PORUKA: *SunShinE*

Srce drago 3 godine user posted image
Pomislila sam da je skolarac gdje pises "uciteljica" user posted image


U vrticu su uciteljice....tako su se predstavile....mi smo u jaslicama zvali tete i nisu se bunile,ove u odgojnim grupama se bune....user posted image
Naravno imaju pravouser posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu *SunShinE*)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Laganje kod djece
5.11.2015 20:03:28   
*SunShinE*
Mi ih zovemo tete, vaspitacice ili pedagozi, nikako ucitelji ili uciteljice. Bas zbunjivo.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *