|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
28.5.2011 23:22:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: Dalil@

Mah, u pitanju je UZV stitne..cekala bih skoro 5mj. user posted image Vidjet cu da trazim privatno..


rade ti UVZ stitne i kod Smajlovica u Hrasnici.. mislim da se kod njih pri UZV abdomena uradi i UZV stitne..
kazu da je odlican a moze se kod njega otici sa uputnicom iz DZ. naravno, procedura za dobijanje uputnice je standardna.



da radi s ekod njega...
i on je na listi onih s akojima je potpisan ugvovor...
ja sma kod njega slikala žuč...
eh sad...ja bih temi dalila predložila da ti sa tim terminom koji su ti dali odeš kod svoje doktroice i kažeš da s eloše osjećaš i d aželiš pto prije to uraditi i da to zahjveaš...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
28.5.2011 23:26:25   
D_K
IZVORNA PORUKA: Dalil@

D_K, ma moze se to uraditi u vise priv. poliklinika ali je problem dobijanja te famozne uputnice. Taj dio je problematican jer ih ne daju lahko user posted image


znam, kako da ne.. ja sam se bila narucila kod Smajlovica na UZV (tako i znam da imaju ove preglede) i odem kod doktorice - kaze nema vise zelenih uputnica (ili tako nesto - ne sjecam se vise ni koje su boje). posto mi je bilo hitno ja odem privatno i izletim za UZV abdomena i jos nesto 120 KM user posted image user posted image .. da mi nije bilo hitno ja bih ganjala da idem privatno ali nisam smjela cekati.
ako ti nije frka ti kuc - kuc kod doktorice i neka te upise za sljedeci kontingent uputnica.. ja cu tako kad budem nesto trebala a nije hitno.. pa to je ziva grehota - da ne ponavljam sve ono sto je Alma rekla jer to je to user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
28.5.2011 23:27:06   
Dalil@
Ma, mama Alma, zasto ici linijom manjeg otpora? Zasto joj ne trazite uputnicu za privatnika? user posted image Zasto placati ako ne morate? Pogotovo ako je hitno..

Mah, joj, ja sve kontam da oni zavlace sa tim uputnicama koliko god mogu jer im se ne isplati davati novac privatniku ako ga oni mogu dobiti..
A mi trebamo traziti vise, ne pristajati na manje jer nas tek onda nema nigdje..
One gospodje na radiologiji rade samo do 14h..sta rade poslije? user posted image A toliko duga cekanja..Zaposli, brate, jos jednu smjenu..

Uff...poludim na ovakve stvari..


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
28.5.2011 23:29:53   
D_K
ja vise ne idem kod privatnika bez velike potrebe.
narucila sam se na pregled u Skerlicevoj neki dan.. kaze sestra 'dodjite 26. 06.' ja samo upisem datum i cekam. mjesec dana - mjesec dana - pa i to ce proci..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
28.5.2011 23:33:18   
Dalil@
Hanady i D_K, vec sam ugovorila kod dr termin na kojem imam namjeru traziti uputnicu, aBd. Mene samo sikira to sto cu mozda uzeti mjesto nekome kome je to jos hitnije user posted image ali sada necu razmisljati na taj nacin...neka se svako bori za sebe..user posted image




_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
28.5.2011 23:36:00   
Hanady RR
ja sam žene tada odlučila da istrajem...i dobijem tu uputnicu...al brate komedija teška je bilo kad me posla d ami je potpiše direktorica doma zdravlja stari grad...ja fino nazovem ispred ambulante i kažem jel tu da dođem zbog toga...kaže jeste...
ja dođem dole kaže otišla na sasntanka, čekala ja 1 sat ona nije došla..odem na kafu sama na čaršiju opalim 2-3 kruga gore dole oko sebilja...on nije došla...
sutra ja opet dole...i tako 3 dana...

e zamisli...
zamisli smao direktori domova zdravlja moraju to potpisat...

a sad za CT kičme i Uz bubrega i Uz L3 i L6 doktorica mi saam predložila da idem to pirvatno...al brale mili ja ne mogu da izdržim bol kud ću ja sa bolensom kičmom skakat i tražit direktoricu d ami potpiše...ja rkeo daj ti meni za koševo i državnu uputnice...imama ove moje medicinare nek mi traže glavi selameta...
kaže ona moraš ipak dole na dom zdravlja stari grad...
e reko ako to ne možemo preskočit onda ja odoh na posao bez bolovanja p fino kad vam jave nepokretna pošaljite mi uputnice na ortopediju...
ćena me gleda i dade mi za klinike uputniceuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
28.5.2011 23:36:50   
D_K
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

moja svekrva prije mjesec imala predmoždani, idi neurologu, idi internisti, idi očnom, idi pergage krvi, internista je uputi za štitnu, neurolog je uputi očnom, očno uputi negdje treće, helem, otišla neki dan da se naruči za štitnu, jer joj je uvečana na oko onako, i kaže joj odle u DZ eto pošto ste šehidka porodica imate karticu, evo dobit ćete termin 17 . septembra. A žena mora počet piti ljekove pod hitno i šta drugo nego zovi privatnika i naručuj se.


Alma, ako ste odlucili da idete privatno za stitnjacu idite kod Dr. Velije Zelije. necete se pokajati.. nije ni skupa a posveti se pacijentu.. ona ne radi ni UZV ni hormonalni status ali je izvrstan endokrinolog i uz to i internista.. detaljno pogleda nalaze i detaljno te ispita o tegobama i svemu onome sto te muci..vjerujem da ce pomoci svekrvi jer kako ona kaze ''sve je povezano''.. ja sam ustedila para i para jer sam otisla kod nje..izvini sto tusim ali znam par bliskih osoba kojim je jako pomogla i sa dijabetesom i sa stitnjacom..

< Poruku je uredio D_K -- 28.5.2011 23:40:18 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
28.5.2011 23:39:19   
D_K
IZVORNA PORUKA: Dalil@

Hanady i D_K, vec sam ugovorila kod dr termin na kojem imam namjeru traziti uputnicu, aBd. Mene samo sikira to sto cu mozda uzeti mjesto nekome kome je to jos hitnije user posted image ali sada necu razmisljati na taj nacin...neka se svako bori za sebe..user posted image



ma to ne funcionise na taj nacin. ja mislim da doktorica odredjuje tu neku listu osoba koje dobiju uputnicu a mozda je i brzina bitna, znaci da se sto prije javis doktorici pa neka ona odluci..
uostalom, to sto si ti sada zdrava i na nogama ne znaci da nemas neku bolest koja bi te lansirala na vrh te zamisljene liste.. jesam li te utjesila user posted image user posted image .. zezam se off course user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
28.5.2011 23:39:59   
M kao Mama
ma, bili več završili štitna uvečana, čekamo nalaze hormona da joj mogu uključiti terapiju i za ovo, hvala u skakom slučaju

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
28.5.2011 23:40:27   
Dalil@
Ma to je sve bezobrazluk. Ja stvarno rijetko odem ljekaru opce prakse. Neki dan kad sam otisla, pita sestra "jeste naruceni?" kazem "nisam". 
Sta trebate?
Kazem, to i to.
"E pa, nema vase dr", kaze ona.
"Daj mi bilo koju dr.", velim ja.
"Ne moze to tako, ona je imala danas vec xx pacijenata, nije ona tvoj ljekar, sto se nisi narucila, jel ti hitno?" i x ostalih gluposti koje nisam ni slusala.
Kazem samo "Hitno je i na kraju krajeva dr ce odluciti jel hitno, ne ti" a pored toga, radni dan traje pa sve da je imala i 1000 pacijenata, sta mene to briga..
I ne mogu znati 7 dana unaprijed ako cu se razboljeti..
Za propisivanje lijekova, uputnica i sl se narucim a ako je hitno - pa hitno je, brate dragi. user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
28.5.2011 23:43:09   
D_K
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

ma, bili več završili štitna uvečana, čekamo nalaze hormona da joj mogu uključiti terapiju i za ovo, hvala u skakom slučaju


upravo je u terapiji sustina - ako je dobra doktorica onda nije frka ali ako te zapadne neka budaletina onda jadna ti majka. jos se sa hormonima zezati..
taman htjedoh neke svoje dogodovstine sa doktoricama pisati ali na vrijeme sam se suzdrzala. postala sam majstor za OT - pa malo radim da to popravim.. eto, opet idem OT user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
28.5.2011 23:44:04   
Dalil@
Eh, draga D_K, sto ti znas "podici" covjeka u ova kasna doba user posted image

Ma znam otprilike kako fercera ali eto, hocu barem da zatalasam pa ako sta postignem - super, ako ne - taman sam ondje gdje bih i svakako bila user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
28.5.2011 23:45:15   
Hanady RR
a jets vi dobile one koverte pune papira da birate svoga doktora poroduične medicine, stomatologa itd...
meni došla ima 10 dana..toliko papira nisma dugo vijdela a da s anjim nemama pojma šta bih...ako im ja stanem pisati koje doktore hoću akoje neću...neće na dobro izaćiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
28.5.2011 23:45:35   
D_K
IZVORNA PORUKA: Dalil@

Ma to je sve bezobrazluk. Ja stvarno rijetko odem ljekaru opce prakse. Neki dan kad sam otisla, pita sestra "jeste naruceni?" kazem "nisam". 
Sta trebate?
Kazem, to i to.
"E pa, nema vase dr", kaze ona.
"Daj mi bilo koju dr.", velim ja.
"Ne moze to tako, ona je imala danas vec xx pacijenata, nije ona tvoj ljekar, sto se nisi narucila, jel ti hitno?" i x ostalih gluposti koje nisam ni slusala.
Kazem samo "Hitno je i na kraju krajeva dr ce odluciti jel hitno, ne ti" a pored toga, radni dan traje pa sve da je imala i 1000 pacijenata, sta mene to briga..
I ne mogu znati 7 dana unaprijed ako cu se razboljeti..
Za propisivanje lijekova, uputnica i sl se narucim a ako je hitno - pa hitno je, brate dragi. user posted image



ako je stvarno hitno odes u Hitnu.. ispade kao zeza ali ja sam tako jednom. vidim ja da cu presjediti u cekaonici par sati jer mi se gripa nije najavila 7 dana ranije i spucam u Hitnu. i oni nesto nabrzaka pregledaju ali sam bila mirnija..
imaju oni upute od direktora da hitne slucajeve moraju primiti ali..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
29.5.2011 0:04:15   
Dalil@
Ma, D_K, mene strasno nervira sto se cio zdrv. sistem sveo na mrtvu birokratiju koja najmanje gradjanima ide u korist.
Mene su jednom s djetetom pod visokom temp vratili iz hitne (vikend bio oko 19h) pod izgovorom da u ta doba jos radi neki DZ user posted image
Mislim, jel problem pogledati dijete, kada smo vec tu? Ta, to je HITNA. A ja sam tada trebala vozikati se s bolesnm djetetom i traziti DZ koji radi..Mislim..user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
29.5.2011 10:32:56   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Dalil@

Ma to je sve bezobrazluk. Ja stvarno rijetko odem ljekaru opce prakse. Neki dan kad sam otisla, pita sestra "jeste naruceni?" kazem "nisam". 
Sta trebate?
Kazem, to i to.
"E pa, nema vase dr", kaze ona.
"Daj mi bilo koju dr.", velim ja.
"Ne moze to tako, ona je imala danas vec xx pacijenata, nije ona tvoj ljekar, sto se nisi narucila, jel ti hitno?" i x ostalih gluposti koje nisam ni slusala.
Kazem samo "Hitno je i na kraju krajeva dr ce odluciti jel hitno, ne ti" a pored toga, radni dan traje pa sve da je imala i 1000 pacijenata, sta mene to briga..
I ne mogu znati 7 dana unaprijed ako cu se razboljeti..
Za propisivanje lijekova, uputnica i sl se narucim a ako je hitno - pa hitno je, brate dragi. user posted image


ovako je i u nasem dz, mora se naruciti nekoliko dana unaprijed kod svog dr. meni je trebao dr samo da mi zakljuci bolovanje i kako on nije radio tih dana a neki drugi dr me mogao primiti tek nakon 10ak dana, jer su mu svi termini bili popunjeni, morala sam doci iduci dan da cekam nekoliko sati!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
31.5.2011 22:01:49   
Dalil@
Update user posted image

Bila danas kod ljekara i vratila se..bez uputnice, naravno user posted image
Kaze dr - nemaju trenutno, nisu dobili vec 2 mj a i ne znaju kada ce dobiti user posted image A kada i dobiju ide po 5 uputnica (opcih) na ljekara i to, kaze ona, pukne za 2 dana...i vecinom ode na srcane bolesnike (4:1). Tako da...farsa pa hajd..
Haj' ti znaj kad ce dobiti pa potrefi..ili me muntala..user posted image ali izgledala mi je iskrena..user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
1.6.2011 8:35:58   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a jets vi dobile one koverte pune papira da birate svoga doktora poroduične medicine, stomatologa itd...
meni došla ima 10 dana..toliko papira nisma dugo vijdela a da s anjim nemama pojma šta bih...ako im ja stanem pisati koje doktore hoću akoje neću...neće na dobro izaćiuser posted image


Dobila sam ja.
Popunila , odlučila kojeg doktora želim da me vodi, odnijela u DZ, predala na kartoteku, oni mi dali novi broj kartona, sinoć sam preuzela svoj karton iz ambulante iz odnijela u matični DZ, gdje sam predal ai one papire. Oni zaprimili napisali broj novi kartona i to je to.
Ostao mi je još stomatolog, ali ona dr. koju ja želim je ove hefte prva smjena, pa ću to iduće odraditi.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
1.6.2011 8:38:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

a jets vi dobile one koverte pune papira da birate svoga doktora poroduične medicine, stomatologa itd...
meni došla ima 10 dana..toliko papira nisma dugo vijdela a da s anjim nemama pojma šta bih...ako im ja stanem pisati koje doktore hoću akoje neću...neće na dobro izaćiuser posted image


Dobila sam ja.
Popunila , odlučila kojeg doktora želim da me vodi, odnijela u DZ, predala na kartoteku, oni mi dali novi broj kartona, sinoć sam preuzela svoj karton iz ambulante iz odnijela u matični DZ, gdje sam predal ai one papire. Oni zaprimili napisali broj novi kartona i to je to.
Ostao mi je još stomatolog, ali ona dr. koju ja želim je ove hefte prva smjena, pa ću to iduće odraditi.


jeste vi izabrali podorodično istoga doktora ti i suprug dijete naravno još ne jel da vi ste još kod pedijatra.

ma i ja sve to moram obaviti al fakat nisam pametan dalid a s eskoncentrišemo na blizinu ambulante ili da razmišljam o dokrtoru kroz bohvalu do sadauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
1.6.2011 12:21:31   
Blue rose RR
MM nije još uvijek dobio papire iz Zavoda, pretpostavljam jer spada u privatni sektor, mada nećemo se povoditi tiim fazonom porodični ljekar. Ja sam doktora  (doktoricu) birala shodno: da li je majka ? Jasno je iz kojih razloga.

Da li će muž kod nje, ne znam nismo o tome razgovarali, ali sa našeg apekta gdje zdravstveni radnici ne gledaju baš mnogo u dubinu porodičnog zdravstva, svejedno nam je.

Ja sam promijenila ambulantu iz razloga što nisma zadovoljna sa istim, kada trebam neki pregled da uradim daju mi uputnicu (opet) za moj matični DZ, imaju jedno teoretsko radno vrijeme, a drugo praktično .. i iskreno da budem samo su stvoreni za otvaranje i zatvaranje bolovanja.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
1.6.2011 12:25:34   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Dalil@

Update user posted image

Bila danas kod ljekara i vratila se..bez uputnice, naravno user posted image
Kaze dr - nemaju trenutno, nisu dobili vec 2 mj a i ne znaju kada ce dobiti user posted image A kada i dobiju ide po 5 uputnica (opcih) na ljekara i to, kaze ona, pukne za 2 dana...i vecinom ode na srcane bolesnike (4:1). Tako da...farsa pa hajd..
Haj' ti znaj kad ce dobiti pa potrefi..ili me muntala..user posted image ali izgledala mi je iskrena..user posted image


e, jel sada shvataš što sam svekrvu vodila privatno.


A za ove anketne, dobro ih čuvajte, moja kolegica pobacala, i zvali je neki dan pitaju što ne donese, navodni svaki taj papir ima neki kod, stoga ne bacajte papire.

Mi još nismo dobili, valjda dobijemo.


(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
1.6.2011 12:29:18   
Dalil@
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Dalil@

Update user posted image

Bila danas kod ljekara i vratila se..bez uputnice, naravno user posted image
Kaze dr - nemaju trenutno, nisu dobili vec 2 mj a i ne znaju kada ce dobiti user posted image A kada i dobiju ide po 5 uputnica (opcih) na ljekara i to, kaze ona, pukne za 2 dana...i vecinom ode na srcane bolesnike (4:1). Tako da...farsa pa hajd..
Haj' ti znaj kad ce dobiti pa potrefi..ili me muntala..user posted image ali izgledala mi je iskrena..user posted image


e, jel sada shvataš što sam svekrvu vodila privatno.


A za ove anketne, dobro ih čuvajte, moja kolegica pobacala, i zvali je neki dan pitaju što ne donese, navodni svaki taj papir ima neki kod, stoga ne bacajte papire.

Mi još nismo dobili, valjda dobijemo.




user posted image

Sve nesto kontam - dragi privatni zdravstveni fondovi. Hoce li to ikada postojati kod nas? user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
1.6.2011 12:35:17   
M kao Mama
Pa kad bude interesa za ove sa druge strane, naravno da će postojati, samo kada će to biti, niko ne zna.

Ovaj naš zdravstveni sistem i ovo šte se dešava u njemu je zaista za jednog dobrog Golok otoka, djeca nam umiru, omladina nam umire, samo zašto što plačamo danak tamo nekog ćejfa. Fuj.

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
15.10.2011 18:18:59   
Aida.G.
Drage moje..treba mi mala pomoc.
Trebam da radim aminocintezu kod dr.Mehmedbasica.on mi je rekao da sa uputnicom iz Skerliceve idem u zdravstvo po odobrenje. Znate li koliko se ceka na to odobrenje i je li to u onoj zgradi na socijlnom.
Ako neko zna odgovor ili ima nekog ko je radio kod njega aminocintezu neka mi napise iskustvo.
Hvala puno

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Sa zdravstvenom knjizicom kod privatnika
4.12.2014 21:55:42   
Visnja RR
Hanady nadje temu user posted image

Kao što znate ili ne privatne klinike Eurofarm i Atrijum iz Sarajeva, jedine su dvije sa kojima je Zavod zdravstvenog osiguranja (ZZO) Kantona Sarajevo potpisao ugovor o pružanju ovih usluga.



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Aida.G.)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *