|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dobar zubar - preporuka
29.3.2013 11:31:39   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Hannica

Hvala vam.user posted image
Ne trebam br.imam danas termin,vidjet cemo ko ce biti tamo.user posted image
A Henna nesto si mi plaho informisana oko tog dr.user posted image

Nazovi ga poslije 5, tad je on u ordinaciji. Do 5 je Dea. Broj imaš na internetu, smile-studio tačka ba
Hajd što je Henna informisana, njoj je rod. Meni nije ništa, pa mu znam i ženu i dijete i sve user posted image

< Poruku je uredio palachinken -- 29.3.2013 11:32:36 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: dobar zubar - preporuka
29.3.2013 12:03:30   
dandi84
IZVORNA PORUKA: Hannica

Molim zene iz Zenice da mi preporuce dobrog stomatologa,ako postoji takav na nasim prostorima.user posted image


Ja sam isla raditi porculanske navlake i stvarno sam bila u nedoumici kod koga da odem...To je bilo prije dvije godine...Na nagovor jedne trgovkinje koja ima prelijepe zube sam otisla kod doktora Ashara Kazazića...Prezadovoljna sam..Imam jos nesta raditi pa tako da planiram uskoro opet kod njega...
Svima ga rado preporučujem....

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: dobar zubar - preporuka
29.3.2013 12:39:44   
Hannica

IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: Hannica

Hvala vam.user posted image
Ne trebam br.imam danas termin,vidjet cemo ko ce biti tamo.user posted image
A Henna nesto si mi plaho informisana oko tog dr.user posted image

Nazovi ga poslije 5, tad je on u ordinaciji. Do 5 je Dea. Broj imaš na internetu, smile-studio tačka ba
Hajd što je Henna informisana, njoj je rod. Meni nije ništa, pa mu znam i ženu i dijete i sve user posted image

a joj... ja imam termin u 3. user posted image Otici cu danas pa cu vidjeti sta mi je dalje ciniti.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: dobar zubar - preporuka
16.4.2013 10:05:48   
ajla86
cure molim vas ako znate nekog dobrog cika zubara da pisete....
trebam metnut navlake pa me zanimaju iskustva vasa....
kvalitet,cijena,koliko ste zadovoljni user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: dobar zubar - preporuka
16.4.2013 10:11:54   
bookah
Zavisi kakve navlake planiras. Ja bih preporucila Luminirice (ultra tanki porecelan) gdje god da radis. Nisam imala potreba da ih ja stavljam, ali znam cure koje jesu. Izgledaju predivno, sjajno i prirodno. Mislim da su 400-500km po zubu u Quick Smile ordinaciji.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: dobar zubar - preporuka
16.4.2013 10:51:08   
ajla86
nista nisam planirala,imam ruzan raspored pa mi ide na zivce,stvara kompleks...

(odgovor članu bookah)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: dobar zubar - preporuka
16.4.2013 14:57:00   
pipi_duga_capara
http://www.medico.ba/ ja prezadovoljna njihovim uslugama.. nasla na netu davno jednom, toliko me zub zabolio da sam vristala po kuci, T bila beba samo dojila, paracetamol ne djeluje a nista jace ne smijem user posted image user posted image subota oko 17h niko ne radi, nazovem njih i javi mi se covjek kaze evo me kuci, radio do 14h cini mi se, bicu u ordinaciju za pola sata da vidimo sta je user posted image joj covjek mi je zivot spasio user posted image user posted image nista me u zivotu nije tako bolilo, uzas jedan.. poslije sam kod njega radila i navlake, lijecenja..... eto, moje preporuke user posted image nadam se da vam se svidjela moja "zubarska" prica user posted image user posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: dobar zubar - preporuka
17.4.2013 16:20:09   
bookah

IZVORNA PORUKA: ajla86

nista nisam planirala,imam ruzan raspored pa mi ide na zivce,stvara kompleks...


Onda luminirice user posted image minimalno brusenje zuba, 1-2mm.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: dobar zubar - preporuka
20.4.2013 12:34:35   
ajla86

IZVORNA PORUKA: bookah

Zavisi kakve navlake planiras. Ja bih preporucila Luminirice (ultra tanki porecelan) gdje god da radis. Nisam imala potreba da ih ja stavljam, ali znam cure koje jesu. Izgledaju predivno, sjajno i prirodno. Mislim da su 400-500km po zubu u Quick Smile ordinaciji.





da prijavim,najmanje 600 km jedna ljuspica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
meni preskupo zaista.idem danas kod dr Aščerica....jel iko kod njeg radii

(odgovor članu bookah)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: dobar zubar - preporuka
16.7.2013 11:43:41   
aazra
Eh ovako...ja inace redovno idem kod zubarke Konjihodzić, i sve pohvale za nju...user posted image

Međutim, htjela bih isprobati i ove drzavne stomatologe i da malo ustedim bar na ovim "laksim" slucajevima user posted image ...kontam, ako imam zdravstveno zasto ne bih bar pokusala?

E, sad pripadam klinici Omera Maslića..ima li neka od vas da je isla tamo, znate ovo novo pravilo da se izabere ljekar i stomatolog...ja ipak ne bih da se igram pogađanja, a vjerujem da među njih sest - sedam ima neko stručan user posted image

_____________________________








(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: dobar zubar - preporuka
16.7.2013 16:07:53   
zvončica

IZVORNA PORUKA: aazra

Međutim, htjela bih isprobati i ove drzavne stomatologe i da malo ustedim bar na ovim "laksim" slucajevima user posted image ...kontam, ako imam zdravstveno zasto ne bih bar pokusala?



Znam da ne moze svako kod privatnika, al' sto se tice drzavnog zubara zaobisla bih ga svakako....Ja nisam isla kod drzavnog, ali jeste moj prijatelj u DZ Kumrovec da popravlja zube.....prvo sto je termin svakih mjesec dana, rade po jedan zub i plus sto mu je vec plomba ispala iz zuba.....kaze da je zubarka ljubazna, ali i da zuri jer pobogu imaju puno narucenih.....i krenula mu je prvo popravljati zube, a preskocila skidanje kamenca.....skroz sve obrnuto od onoga sto je meni privatnik radio..... Razmisli ti ipak user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: dobar zubar - preporuka
16.7.2013 16:12:47   
djoisa
ja sam isla kod drzavnog stomatolaga na Grbavici..i zaista je zubarka bila extra..ovo sto je uradila sve je na mjestu jos uvijek..jedino sto oni u drzavnim ambulatama cesto nemaju materijal..ali ja dok sam isla uopste nisam dugo cekala na tremin

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: dobar zubar - preporuka
3.9.2013 13:24:45   
aazra
Eh, evo mene da nabrzinu ispricam svoje iskustvo..

Otisla sam u ambulantu u Omera Maslića, nadajuci se da cu ustedjeti na popravku (imam zubarku kod koje idem ali mislila sam da ako se radi o sedmici, tj. zubu koji se bas i ne vidi da malo ustedim).

Brzo su mi otvorili karton, zubarka za koju sam se odlucila iz razloga jer je jedina bila na raspolaganju mi je skinula staru plombu, stavila lijek, rekla da isti slikam, nakon cega mi je rekla da je zub najvjerovatnije za vadjenje tako da sam na kraju ipak otisla kod svoje zubarke i evo popravljam ga vec nekoliko dana...

Ipak mi je vadjenje zuba zadnja varijanta, a ovima u drzavnoj je svejedno, ko zna mozda i stede materijal. Ipak, treba imati karton i kod njih ako nista zbog uputnice za slikanje pa onda kod svog zubara na "pravi" popravak user posted image

_____________________________








(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: dobar zubar - preporuka
11.10.2013 21:30:25   
d.dita
Možete li mi preporučiti zubara u Tuzli. Izvadaila sam dvojku i sada bih radila navlake, pa ako ima neko neku preporuku. Bojim se onih "debelih" navlaka! Pričala sam sa jednim doktorom rekao je da bi to bilo oko 350km.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: dobar zubar - preporuka
28.10.2013 15:39:55   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: babina beba

Moja je mjesecima imala bolove i nocima nije spavala. Vodili je i privatno i u dz, al haos em se prepala em je strah.Kupovali joj sve sto je pozeljela samo da otvori usta ali nema sanse! Odvedem je u quick smile u Importanne centru i za iznenaditi. Djete A ne kaze! Sama otvara usta, saraduje sa doktoricom, ma neureklo se. Vec je dva popravila!  Tako da toplo preporucujem, cisti, ljubazni, mladi ma super!



iiii koji dr od onih sa stranice?
po slikama ne bi rekla da su ijednu ordinaciju približili djetetu
kakve su cijene?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: dobar zubar - preporuka
28.10.2013 15:44:56   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: babina beba

Moja je mjesecima imala bolove i nocima nije spavala. Vodili je i privatno i u dz, al haos em se prepala em je strah.Kupovali joj sve sto je pozeljela samo da otvori usta ali nema sanse! Odvedem je u quick smile u Importanne centru i za iznenaditi. Djete A ne kaze! Sama otvara usta, saraduje sa doktoricom, ma neureklo se. Vec je dva popravila!  Tako da toplo preporucujem, cisti, ljubazni, mladi ma super!



iiii koji dr od onih sa stranice?
po slikama ne bi rekla da su ijednu ordinaciju približili djetetu
kakve su cijene?

dr. Indira



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: dobar zubar - preporuka
27.12.2013 22:09:44   
Hanady RR
Meni treba preporuka za dobrog zubara koji će napraviti dobre zube koje su se polomili djetetu :(((
Trebam preporuku za najboljeg u gradu u BiH ako ima...
dječak od 7 godina slomio je stalne jedinice do pola...moramo napraviti najljepše...najkvalitetnije što nudi tržište



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: dobar zubar - preporuka
12.11.2014 0:35:09   
minie
Meni treba preporuka za dobrog stomatologa (esteticara) u Sarajevu i naravno, da nije preskup :D

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: dobar zubar - preporuka
12.11.2014 9:03:12   
salmana
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Meni treba preporuka za dobrog zubara koji će napraviti dobre zube koje su se polomili djetetu :(((
Trebam preporuku za najboljeg u gradu u BiH ako ima...
dječak od 7 godina slomio je stalne jedinice do pola...moramo napraviti najljepše...najkvalitetnije što nudi tržište




Kod koga ste ovo rijesili na kraju Hanady?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: dobar zubar - preporuka
4.6.2015 1:53:43   
Doraa
Molim ukoliko ima neko iz srednje Bosne da je radio porculanske navlake da mi pomogne...Godinama se kanim da uradim navlake nekoliko ili cijelu vilicu(sto zbog kvarova lijecenja,sto zbog estetike) ali nepovjerenje me uvijek sprijeci jer nisam vidjela nekog ko je uradio a da nisu nekako krupni tj deblji i na oko vidljivo da nisu pravi :( Iako su mi prilicno dosadili i ne mogu ih gledati vise ipak radije cu cekati nego dati tolike pare i gledati neki los pokusaj zuba.U obzir dolaze svi okolni gradovi mozda najprije Zenica?!

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: dobar zubar - preporuka
4.6.2015 23:36:11   
ijaa
nisam radila navlake ja, ali definitivno doktor Hajic Vedad u Bugojnu...moj No.1 izbor...covhek je mlad, ali radi svoj posao kako treba..znam zenu radila je protezu i ljude koji rade kod njega....opett raspitahte se msm da ima i na fb stranicu

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: dobar zubar - preporuka
6.6.2015 0:47:54   
Doraa
Hvala na odgovoru :* Pogledacu bas i nadam se da ce biti jos odgovora i prijedloga.Cini mi se da bih najmirnija bila kad bih licno vidjela sliku osobe koja je radila jer drukcije je kad se vidi :) Ali dobro moracu definitivno nekoga izabrati samo se nadam da necu pogrijesiti zahtvaljujuci vasim savjetima!

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: dobar zubar - preporuka
3.11.2015 9:19:01   
DarkoNS
Dragi moji, zanima me koliko vremenski traje da vam izvade i ugrade novi zub? o.O :O :O


< Poruku je uredio Visnja RR -- 9.11.2015 14:11:37 >

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: dobar zubar - preporuka
9.11.2015 13:34:29   
RosaN
Ovisno kakve zube imas :P hahahahah


< Poruku je uredio Visnja RR -- 9.11.2015 14:11:54 >

(odgovor članu DarkoNS)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: dobar zubar - preporuka
1.12.2015 23:52:38   
Zejna
Dragi moji, moja topla preporuka je dr Lejla Cerić-Džaferović.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 3.12.2015 16:54:31 >

(odgovor članu RosaN)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *