|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 14:00:07   
koka i po
blago receno...mrziti nekoga i povracati nad njim ili ne prihvatati njegove stavove i uvjerenja su dvije razlicite stvari..
ja nikoga ne mrzim...mada se ne slazem sa stavovima mnogih forumasica ali mi je mizerno da ih radi toga mrzim.
svako ima svoje misljenje i pravo na to,svidjelo se to meni ili ne.
one za koje smatram da nismo na istoj talasnoj duzini,jednostavno preskacem njihove postove .
i to je moje pravo a ne da ih mrzim.....svasta.
mrziti i neprihvatati su dva razlicita pojma.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 14:12:26   
Hanady RR
jao nove temiceuser posted image

a ja nešto kontam kad bi sastavili onu kako zamišljate forumašice i onu ko je iza avatara...dobili bi isti rezultat...al hajd...dok s ekoncentrišem i vidim ko me ''pogodio'' a ko se pravio da me nemauser posted image pa i ja koju napišem.

u joj baš je falilo ovo zezanje....user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 14:29:41   
jasmin
Hanady,dobrodosla nazad,falila si pravo.
Tema kako zamisljate forumasice jeste iskljucivo za fizicki izgled,a kakav je avatar osobe iznad odnosi se na avatar i na osobe koje pisu na tu temu.Ova tema je drugacija,dakle bas kako nekoga dozivljavas kroz postove...ono bas(Or`o bas ja njivu).Nejse,ako mislite da su teme iste,spojite ih,bitno je da nam je lijepo.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 14:36:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jasmin

Hanady,dobrodosla nazad,falila si pravo.
Tema kako zamisljate forumasice jeste iskljucivo za fizicki izgled,a kakav je avatar osobe iznad odnosi se na avatar i na osobe koje pisu na tu temu.Ova tema je drugacija,dakle bas kako nekoga dozivljavas kroz postove...ono bas(Or`o bas ja njivu).Nejse,ako mislite da su teme iste,spojite ih,bitno je da nam je lijepo.


Hvala na dobrodošliciuser posted image
ma nisma ja moderator ovdje pa da spajam...
a znam kako su one pomentue teme zamišljene samo iskreno znaš i kako se pisalo, nismo svi pratili zamišljeno nego smo pisnajem radili željeno....

no nije frka...
samo da ja nju iščitam...ih kad ja počnem sa svojim dugim postovima...šta sam se ja načitala noćima...ma u dušu haman svaku znamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 104
   [Obrisana poruka]
7.4.2011 14:36:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 14:37:17   
koka i po
cekamo user posted image ..
pozuri dok djeca spavaju user posted image da u miru citamo

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 14:39:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: koka i po

cekamo user posted image ..
pozuri dok djeca spavaju user posted image da u miru citamo


a noćas ću ja touser posted image
pa ti ujutro uz kafu oko 5-6 natenane iščitašuser posted image

bubo evo ja ću obećavamuser posted image
i de nam jednu sarajevsku kafu pokreni...da ti nešto donesemuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 14:40:34   
koka i po
bubice moje ljubice user posted image ...
eh....volis se zezati i ne ides izokola....s neba pa u rebra...
svekrva ti nije bas draga sto ne znaci da je losa zena user posted image ...
osjecajna si....mozda previse....ali se zato puno nadas user posted image ..
ali ko ceka i doceka...znas user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 108
   [Obrisana poruka]
7.4.2011 14:40:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 109
   [Obrisana poruka]
7.4.2011 14:42:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 14:42:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

blago receno...mrziti nekoga i povracati nad njim ili ne prihvatati njegove stavove i uvjerenja su dvije razlicite stvari..
ja nikoga ne mrzim...mada se ne slazem sa stavovima mnogih forumasica ali mi je mizerno da ih radi toga mrzim.
svako ima svoje misljenje i pravo na to,svidjelo se to meni ili ne.
one za koje smatram da nismo na istoj talasnoj duzini,jednostavno preskacem njihove postove .
i to je moje pravo a ne da ih mrzim.....svasta.
mrziti i neprihvatati su dva razlicita pojma.






bravo koko al haj neke hoce mene u mrzitelje strpatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tuzno,zalosno i jadnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 14:43:03   
Medić*
Neka si nam dosla Hanady, nedostajala si ama bas user posted image

Imala bih stosta pisati ponaosob ali cu jako sazeto iznjeti misljenje o onima koje bih voljela upoznati  user posted image

one koje sam upoznala svaka me dojmila na poseban nacin, naravno pozitivan, neko vise neko manje sto je i normalno, nismo svi isti i hvala Bogu pa i nismo pa nam je ovako interesantnije razmenjivati iskustva, misljenja i stavove...

Klemzi, draga zena, emotivna strahovito, odan prijatelj, veliki borac i optimista

Jasmin, jedna kutija mudrosti, max disciplina na svakom polju, blaga u medjuljudskim odnosima ali uvijek spremna dati svoje misljenje koliko god izazvalo neslaganje sa drugima

Iman83, neko njezno i krhko stvorenje ali sa druge strane toliko jaka da uz takvu njeznu strukturu nemoguce povezati jacinu njenih rijeci i postova

Mjeseceva pratilja, altruista, spremna pomoci ili izaci u susret kada god zatreba, pozrtvovana osoba

Apotekarka, vrijedna, vesela poslovna zena, istajna u onome sto naumi

Taurus, ne znam zasto je zamisljam preslatkom, mladom i mudrom zenom

realove, slatka, mlada jako emotivna

Imace opisa jos user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 14:54:46   
jasmin
Cure,hvala vam na lijepom misljenju,ali sto jest jest,precijenile ste me.Kad ste upoznamo akobogda,tek cete vidjeti i koliko : (.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 14:56:16   
koka i po
jojjjj ja ako li ti dodjem u Medinu user posted image ....
nis od ovog sto si napisala nije tacno user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 15:03:24   
dinaa
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: koka i po

blago receno...mrziti nekoga i povracati nad njim ili ne prihvatati njegove stavove i uvjerenja su dvije razlicite stvari..
ja nikoga ne mrzim...mada se ne slazem sa stavovima mnogih forumasica ali mi je mizerno da ih radi toga mrzim.
svako ima svoje misljenje i pravo na to,svidjelo se to meni ili ne.
one za koje smatram da nismo na istoj talasnoj duzini,jednostavno preskacem njihove postove .
i to je moje pravo a ne da ih mrzim.....svasta.
mrziti i neprihvatati su dva razlicita pojma.






bravo koko al haj neke hoce mene u mrzitelje strpatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tuzno,zalosno i jadnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Noa nemoj se sad vadituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image rekoh li ja da se tebe bojimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 15:08:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dinaa

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: koka i po

blago receno...mrziti nekoga i povracati nad njim ili ne prihvatati njegove stavove i uvjerenja su dvije razlicite stvari..
ja nikoga ne mrzim...mada se ne slazem sa stavovima mnogih forumasica ali mi je mizerno da ih radi toga mrzim.
svako ima svoje misljenje i pravo na to,svidjelo se to meni ili ne.
one za koje smatram da nismo na istoj talasnoj duzini,jednostavno preskacem njihove postove .
i to je moje pravo a ne da ih mrzim.....svasta.
mrziti i neprihvatati su dva razlicita pojma.






bravo koko al haj neke hoce mene u mrzitelje strpatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tuzno,zalosno i jadnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Noa nemoj se sad vadituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image rekoh li ja da se tebe bojimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a ko je ikad spomenuo mrznjuuser posted image jesam li nesto propustila...je li izbrisan neki post, iliuser posted image user posted image ...mrznja je meni jako teska rijec

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 15:08:58   
bebacha
hocel mene iko opisatuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
7.4.2011 15:18:19   
gerberka
IZVORNA PORUKA: bebacha

hocel mene iko opisatuser posted image user posted image user posted image user posted image


i meneuser posted image user posted image user posted image pa nemojte da čupam vene ko instalacije user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 118
   [Obrisana poruka]
7.4.2011 16:56:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
9.4.2011 10:53:56   
Mirkica
e ovako hvala na lijepim opisima
ja nemam vremena da opisujem svaku pojedinacno , uglavnom ste mi sve drage neke vise neke manje, vasi postovi me nasmiju , rastuze , Bogami i nauce necemu , nekada i naljute , one koje imaju svoj stav i svoje misljenje cjenim kako privatno tako i u ovom svjetu.
NE moguce je na mejstu gdje je toliko zena iz razlicitih djelova svjeta iako iste kulture , poneke imaju i to razlicito odrzati red i mir ali najbitnije je da se svati da je i to normalna pojava ne slaze se svako sa svakim.
Sve u svemu dobre smo .



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
9.4.2011 11:00:32   
gerberka
IZVORNA PORUKA: Mirkica


Sve u svemu dobre smo .




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
9.4.2011 11:18:16   
gerberka
meni su u principu sve zene stvarno drage i radujem se sto sam s njima u kontaktu user posted image user posted image user posted image

tri zene na ovom forumu mi nisu simpaticne nikako i mislim da one isto percipiraju i mene, tako da se obostrano antipatisemo user posted image
a i za njih mislim da bi bila druga prica da se poznajemo u stvarnosti.

eto tako

a koga mnogo volim vidi se po postovima user posted image

ljubim vas user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
10.4.2011 12:40:34   
branka12

IZVORNA PORUKA: gerberka

meni su u principu sve zene stvarno drage i radujem se sto sam s njima u kontaktu user posted image user posted image user posted image

tri zene na ovom forumu mi nisu simpaticne nikako i mislim da one isto percipiraju i mene, tako da se obostrano antipatisemo user posted image
a i za njih mislim da bi bila druga prica da se poznajemo u stvarnosti.

eto tako

a koga mnogo volim vidi se po postovima user posted image

ljubim vas user posted image user posted image user posted image


user posted image mene user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
10.4.2011 12:43:27   
acudesa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka



Acudesa njezna,tiha zenica,ma nekako mi bas se cini da je dobrica,realna...


Ma, ko se mene sjetiouser posted image tnx,i za tebe samo pohvale..sve sve

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kako vam se doima osoba(nick) kroz postove?
10.4.2011 12:44:42   
acudesa
Svi mi volimo pročitati šta o sebi lijepo, a ja vas sve hvalim, svi smo mi ljudi sa svojim vrlinama i manama, pa da.

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *