|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizerski saloni u Zenici
13.4.2011 12:09:16   
henna ze
ma ja se šalim za friz....meni je svejedno to..jer s mojom kosom apsolutno niko nikad nije ništa uspio napravit da traje duže od sat vremena... a nemam pojma kad...ako sveki mene laže..lažem i ja tebe.mm nisam pitala...sem toga znaš mene vazda cirkus pravim...i nisam ti ja ljubomorna..user posted image user posted image user posted image user posted image
moje sve fale ovu neku Admiru ovdje na Pišću...kažu da je super..drugarica mi ne liči na sebe..da smijem postavit fotke prije i poslije ne bi vjerovali..

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:25:12 >


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Frizerski saloni u Zenici
13.4.2011 12:12:33   
Nedi
Ja sam jos uvijek u potrazi za frizerkom iako 2 godine idem kod iste ali nije mi bas usput (u Crkvicama) voljela bi nesto blize da mogu ici 2 puta mjesecno ovako se jedva nakanim i jednom. A i cijena igra ulogu nema sanse da dam 60KM za sisanje, farbanje, pranje i feniranje

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:26:09 >

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Frizerski saloni u Zenici
13.4.2011 12:13:19   
reallove
IZVORNA PORUKA: Nedi

IZVORNA PORUKA: reallove

[

i ja sam isla u charm sisanje,farbanje,pranje,feniranje i jos moja sestra se osisala,sve to za 76km



Mislim da ti je mnogo naplatila ako je bilo samo farbanje bez pramenova jer ja ovo svaki mjesec platim 25KM

samo farbanje,nisam radila pramenove,prvo mi je farbala korijen,pa onda nekim balzamom presla vrhove da mi izjednaci boju

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:26:24 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Frizerski saloni u Zenici
13.4.2011 12:16:35   
rose 87
joj i ja trazim frizerku,moja prestala raditi ima mozda 4 mjeseca,a zadnji put kad sam se osisala kod neke u travnickoj doslo mi da zaplacem,bilo je to sve ok dok je ja nisam oprala i vidjela da su mi siske do pola cela i jos par stvarcica user posted image user posted image
a bas znam objasniti kakvu frizuru hocu

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:26:17 >


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE:Frizerski saloni u Zenici
13.4.2011 12:28:23   
Nedi
reallove sigurno je skontala da ne zivis ovdje pa te je zato zapalila...jednom sam tako usla u Paladium i kad mi reče 50KM za farbanje (kupila sam farbu ranije), širanje vrhova i sušenje bez feniranja i frizure kad u nesvijest ne padoh. Reko nikad više

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:26:48 >

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Frizerski saloni u Zenici
13.4.2011 12:32:02   
reallove
IZVORNA PORUKA: Nedi

reallove sigurno je skontala da ne zivis ovdje pa te je zato zapalila...jednom sam tako usla u Paladium i kad mi reče 50KM za farbanje (kupila sam farbu ranije), širanje vrhova i sušenje bez feniranja i frizure kad u nesvijest ne padoh. Reko nikad više
ma joj ne znam,i prosli put kad sam ovdje radila kosu,u drugom salonu,farbanje i feniranje,ne sjecam se da li sam se sisala bilo je 70 km,nisam ja kupovala farbu,njihova je farba al eto opet mi je nekako skupo

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:26:32 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Frizerski saloni u Zenici
13.4.2011 12:33:20   
palachinken
Evo sad upitah prijateljicu koja ide kod njih na generalku. Šišanje, farbanje, farbanje obrva, depilacija nogu, feniranje i dodje je oko 50km. KOd nje je kratka kosa, da napomenem :)

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:26:40 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Frizerski saloni u Zenici
13.4.2011 12:35:26   
reallove
IZVORNA PORUKA: palachinken

Evo sad upitah prijateljicu koja ide kod njih na generalku. Šišanje, farbanje, farbanje obrva, depilacija nogu, feniranje i dodje je oko 50km. KOd nje je kratka kosa, da napomenem :)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:26:59 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Frizerski saloni u Zenici
13.4.2011 12:36:04   
reallove
kod mene je srednja duzina kose

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:27:06 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 12:36:43   
henna ze
i ja mislim da je puno 76 KM..
a depilaciju nogu bi meni naplatili ko šišanje farbanje i feniranje zajeedno..jer isto bi posla imali...a znam taj fazon kad vide da nisi iz Zenice da te zavale maksialno..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 12:37:32   
malena27 RR
ja idem kod kanite u srpsku mahalu, pranje, sisanje i feniranje, nikad nisu presli 20 km.... jeftina i precizna...prezadovoljna sam njom...salon nije napucan, onako vise jeftino izgleda, ali sam uvijek izasla zadovoljna iz salona...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 12:39:04   
reallove
e sto imam srece,a htjela sam opet otici da se ofarbam prije nego krenem nazad ali......

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 12:40:02   
palachinken
Ja već dvije godine imam istu frizuru, ne moze me zeznut nikako.
A da mi je dosadila jest, samo nemam mu..hrabrosti da je promijenim user posted image
Nešto kontam, kad se aBd porodim pa mi kosa počne opadati kao većini žena, onda cu neku radikalnu kratku frizuru, a do tad: "Isto kao i dosad, samo kraće" user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 12:41:07   
Nedi
reallove nađi novu frizerku, valjda cemo na ovoj temi izabrat jednu koja te neće zeznuti

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Frizerski salon-Zenica
13.4.2011 12:44:23   
henna ze
palačinko..najbolje su ove frizure kratke što ustaneš iz kreveta ..što raščupanija to bolja..uvijek imaš frizuru...čup look..ustaneš još malo našopaš i eto..user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Frizerski saloni u Zenici
13.4.2011 12:44:55   
palachinken
IZVORNA PORUKA: reallove

e sto imam srece,a htjela sam opet otici da se ofarbam prije nego krenem nazad ali......


Ona dobro farba, što jest jest. Nikad ti neće oštetiti kosu.
A imaš jasno okačen cjenovnik i slobodno pitaj šta je šta. I oni imaju malo posla, svima je kriza, pa se cupaju na dijasporu.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:26:04 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE:Frizerski saloni u Zenici
13.4.2011 12:52:11   
reallove
nije mi ostetila kosu nikako ali mi nije uspjela izjednaciti boju,htjela mi je jos jednom prefarbati vrhove,ali ja nisam imala vremena pa sam joj rekla da cu doci drugi put

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:27:21 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Frizerski saloni u Zenici
3.5.2011 11:42:01   
mala86
jel ima neko minkin broj,od te sa Jalije?treba za prijateljicu

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 9:27:15 >


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Frizerski saloni u Zenici
22.2.2012 14:51:45   
Danaja
Vidim da nema novih postova na temu. Meni stvarno treba preporuka za dobrog frizera. Išla sam u Touch 3 godine i prestala. Zadnji put sam radila pramenove.Nisu ispali onako kako sam željela (nije uzela u obzir nijanse koje sam tražila), odnosno nisu se ni vidjeli. Onda mi je rekla da je feniranje gratis od nje i na kraju mi naplatila 110 KM.user posted image  E, onda sam rekla nikada više. Zabranila sam mužu, kćerki i sinu da idu tamo.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Frizerski saloni u Zenici
22.2.2012 15:11:10   
palachinken
Veze nemam, ja i dalje idem kod iste frizerke kao i prošli put kad sam pisala na temu user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Danaja)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Frizerski saloni u Zenici
22.2.2012 15:41:51   
reallove

IZVORNA PORUKA: Danaja

Vidim da nema novih postova na temu. Meni stvarno treba preporuka za dobrog frizera. Išla sam u Touch 3 godine i prestala. Zadnji put sam radila pramenove.Nisu ispali onako kako sam željela (nije uzela u obzir nijanse koje sam tražila), odnosno nisu se ni vidjeli. Onda mi je rekla da je feniranje gratis od nje i na kraju mi naplatila 110 KM.user posted image  E, onda sam rekla nikada više. Zabranila sam mužu, kćerki i sinu da idu tamo.

Ja uvijek placam tako,gdje god da odem,ne znam,ali prije dok sam zivjela u Bosni,nije bilo toliko skupo,gdje god da odem za farbanje,sisanje i feniranje uzmu 80,90 km,sad kad sam bila u Bosni,farbanje i feniranje(vise samo susenje,nego feniranje)4o km,jednom se fenirala,kratka kosa 20 km,ma daj previse,zato odem kupim sebi farbu i ofarbam se kod kuce,a i feniram se sama,svako 2-3 dan

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Danaja)
Neposredna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *