|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeciji krevet
1.11.2012 22:15:12   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: milenium

uh hanady skupo zaista,ja izbrojah oko 1800km sve te dođe.pa zar nije kod stolara jeftinije?!


u sve komlet ja sam super prošla vjeruj mi...
ovoliko komada namještaja gdje imam i madrace i krevte na kojima spavati može četvoro...vjeruj mi džaba sam prošlauser posted image

samo krevet okvir vez madraca i dole kaset_e i dvokrilni ormar u cileku je tada bilo 1000 Km

a stolar...bome mlinium ne znam kad si im zadnji put usluge koristila i kako je to kod vas uopće cjenjeno al ja sma radni stol masno platila jer sma ga crtala i slagala u bojama ove sobeuser posted image tako da gdje sam na drini dobila 2009 na popustu u kupovini živom lovom tu na ćupriji izgubih kod stolara 2012user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 1.11.2012 22:20:29 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Djeciji krevet
1.11.2012 22:16:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

http://jela.rs/pub/ambijenti/ambijent-kiki-004.jpg

Milenium ja sam uzela ovaj kutni ormar. Ovaj kutni dio mi je super, iskoristen max.
Dvokrilni je sa vješanjem, i ima tri police, dvije dolje, onda ide vješalica, i iznad još jedna polica.
Uz to sam uzela i jedokrilni sa četri police, plus tri ladice.
U ladicama držim donji veš i čarape.
Takav ormar zadovoljava potrebe moje dvije djevojčice.
Gardarobu im šaltam.
Sad sam u kutni poredala njihove ljetne stvari, a u dvokrilni i jednokrilni izvadila zimske stvari.
Vjerujem da će ovakvo rješenje zadovoljiti i vaše potrebe.


ovaj kutni je super...user posted image
ja sma gledala d anjega ubacim...ima porstora fakat i vrlo iskrišteno...ali ja nemam mjesta za njega nikako...soba jeste velika al su dva kreveta...pa porzor, radijator, vrata dvoja u toj sobi...nikako ga nisma mogla uguratiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Djeciji krevet
1.11.2012 22:21:10   
neki x

IZVORNA PORUKA: selebriti

Šta mislite koliko bi stolar uzeo da napravi krevetić poput Leoninog recimo, ili od Salmy i Anidle, samo sa ladicom?

Nas je samo ladica dosla oko 100KM,mislim da je to tu negdje...
Angazovali smo stolara,jer smo vec odavno imali krevet za starijeg sina,a nismo mogli cekati mjesec dana da nam dostave ladicu za mladjeg...

Prezadovoljni smo ovom idejom krevetauser posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Djeciji krevet
1.11.2012 22:29:40   
milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ovaj kutni je super...user posted image


ja ne kontam ovaj kutni nikako.šta je lijevo iza ova dva krila a šta desno iza ova druga dva krila,kakav je raspored unutra?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Djeciji krevet
1.11.2012 22:32:21   
hanabanana
Imamo kutni, dvokrilni ormar ( sa tri police, plus vješalica ) i odabrali smo jednokrilni ( sa četri police i tri ladice ).

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Djeciji krevet
1.11.2012 22:32:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ovaj kutni je super...user posted image


ja ne kontam ovaj kutni nikako.šta je lijevo iza ova dva krila a šta desno iza ova druga dva krila,kakav je raspored unutra?



pa ugaono na trokut je...
i onda unutra imaš porstora ko mali špajz da imašuser posted image

ima negdje slika kod nekohga na dječijim sobama kako je unutra...
sad ne ne smijem zaketi al mislim da LULU ima kiki porgram ugaoni dio...
i N_N je radila sas tolarom sobu istu kao kiki...mislim d ai ona ima ugaoni negdje na slikamauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Djeciji krevet
1.11.2012 22:36:12   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ovaj kutni je super...user posted image


ja ne kontam ovaj kutni nikako.šta je lijevo iza ova dva krila a šta desno iza ova druga dva krila,kakav je raspored unutra?



Kutni ima jedna vrata. Unutra, desno je vješalica koja ide duž čitavog ormara. Širine pola metra, na nju se naslanjaju police od vrha do poda. Naprijed, je ravno je prazan prostor u kojem se mogu poredati igračke, ako su u kutijama, recimo. Ja tu drzim klavijature, gitaru, njihove ruksake. Dobili smo još jednu šipku koja se može montirate, ali je još nismo montirali.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Djeciji krevet
1.11.2012 22:39:13   
Hanady RR
milenium evo zgooglaj kutni ormar i idi na slike...ima otvorenih svakakvih al ima i ovaj ops hanabane...
vdijet ćeš baš je super ima mjesta ua svašta u njemu...
mene dojmio dvašta sma bila zamislilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Djeciji krevet
1.11.2012 22:40:18   
hanabanana
http://www.dorateks-shop.com/proizvodi/spavaca-soba-rea/ormar-3009-04iv/

Ovako izgleda naš kutni ormar

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Djeciji krevet
1.11.2012 22:43:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

http://www.dorateks-shop.com/proizvodi/spavaca-soba-rea/ormar-3009-04iv/

Ovako izgleda naš kutni ormar


špaiz mali kažem ja finouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Djeciji krevet
1.11.2012 22:45:56   
hanabanana
Nama je zaista ovaj kutni ormar bio pun pogodak. Njihova soba ima oblik pravougaonika, tako da nam je ovaj kutni ormar bio pravo rješenje.
Moram reći da ja lično smatram da imaju i previše gardarobe, ali sve staje.
Isto tako ja sam tražila da dubina ormara bude 60 cm, tako da mogu redati i u dva reda, ali za tim nema potrebe jer im gardarobu koja nije u dziru drzim u kutnom ormaru.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Djeciji krevet
1.11.2012 22:51:53   
milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: hanabanana

http://www.dorateks-shop.com/proizvodi/spavaca-soba-rea/ormar-3009-04iv/

Ovako izgleda naš kutni ormar


špaiz mali kažem ja finouser posted image


user posted image sviđa mi se ovouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Djeciji krevet
1.11.2012 22:55:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nama je zaista ovaj kutni ormar bio pun pogodak. Njihova soba ima oblik pravougaonika, tako da nam je ovaj kutni ormar bio pravo rješenje.
Moram reći da ja lično smatram da imaju i previše gardarobe, ali sve staje.
Isto tako ja sam tražila da dubina ormara bude 60 cm, tako da mogu redati i u dva reda, ali za tim nema potrebe jer im gardarobu koja nije u dziru drzim u kutnom ormaru.

Uguram i ja nekakouser posted image
al kutni je super...snimah ja njega al avaj nema kud s anjim u ovolikoj sobiuser posted image

milenium...super ideja vjeruj mi...predobar ako imaš mjestauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Djeciji krevet
1.11.2012 23:01:25   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: hanabanana

http://www.dorateks-shop.com/proizvodi/spavaca-soba-rea/ormar-3009-04iv/

Ovako izgleda naš kutni ormar


špaiz mali kažem ja finouser posted image


user posted image sviđa mi se ovouser posted image



Ako je soba u obliku pravougaonika, kutni ormar je odlično rješenje.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Djeciji krevet
3.11.2012 23:00:26   
milenium
hanabanana gledala sam kutni ormari raspored unutra nije baš kao ovaj na slici što si ti postavila gdje se vidi unutrašnjost.
unutra kad otvorim lijevo su police ali duge neke police u širinu,možeš 3-4 hlače poredat jedne do drugih,i tako te police idu sve do dna.ali teško doći do njih jer nije baš s ruke za dobavit,malo je zanešeno u desno pa nekako mi nakrivo,jer nije okrenuto prema meni,jedino ako bi ušla u ormaruser posted image a ono što vidim pred sobom kad otvorim ormar u lijevom krilu je samo jedna mala šipka za vješanje,za 2-3 komada odjeće.

http://www.matis.rs/uploaded_pictures/content/proizvodi/dokumenti/montazni-list-455317.pdf

< Poruku je uredio milenium -- 3.11.2012 23:11:29 >

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Djeciji krevet
4.11.2012 2:37:52   
milenium

IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: Lady26

Hoce li mi neko reci, cca cijena madraca? Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiz


mi smo svoj platili 100 u jysku i odlican je...bilo je i jeftinijih...


leona koja visina madraca mora biti? ne bih sad da je madrac nizak i da ono drvo viri iznad njega da djete ne može ni sjedit na krevetu.ako me kontaš.ove što sam gledala u jysku svi oko 7-9 cm visine.je li to malo?

i kakav madrac uopće za djete odabrati,tvrd,mek,s pjenom,bez pjene tj s oprugama ili...?
ovaj što sam ja gledala košta 250 km od memori pjene,tvrd dosta pa me strah da to nije dobro za djetetovu kičmuuser posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Djeciji krevet
4.11.2012 8:46:57   
hampsi
Mi smo 3 puta bili u JYSK-u- 3 prodavaca+ 3 ponude- 3 razlicite cijene! Mi nasli taj neki od 75 KM, oni kazu ne valja, ponude neki od 200 sa oprugama, 2 noc taj sa pjenom 220, 3 noc opet sa oprugama 250 .... Mislim .... Jedni kazu da su dobri memori a drugi ovi sa oprugama. Mi smo kupili sa oprugama
I u Belloni imaju madrace, za djecu su 170 KM

< Poruku je uredio hampsi -- 4.11.2012 8:47:59 >


_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Djeciji krevet
4.11.2012 11:24:01   
milenium
je li za djecu onda bolje spavati na mekšem ili tvrđem?

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Djeciji krevet
4.11.2012 11:55:15   
Marija13
Treba biti oprezan sa tom pjenom, kvalitetna i prava se sigurno ne moze kupiti u ysku-u, jer sve ove jeftine verzije se brzo izoblice i ne sluze nicemu, onda bolje dodje uzeti madrac sa zicanim jezgrom.

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Djeciji krevet
4.11.2012 12:00:38   
milenium
ovaj što sam ja gledala,zavirila sam unutra ispod navlake i vidjela spužvu,kao onu za suđe,a madrac je bio užasno težak.nije mi jasno od čega je tako težak ako je ono spužva.madrac inače nosi naziv nešto memory...ja imam jastul od memory pjene ali je sasvim drugačiji materijal tj drugačija spužva od onog što sam vidjela na madracu.samo me strah da ne bude tvrd djetetu a inače kontam nebi trebao biti loš s obzirom da je preko 200 km.user posted image

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Djeciji krevet
4.11.2012 12:02:06   
leona81
mi smo uzeli s oprugama

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Djeciji krevet
4.11.2012 12:34:20   
milenium
http://www.duseci.rs/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=314

evo link namučila sam se dok sam pronašla madrac najsličniji onom što smo planirali uzeti.šta mislite hoće ovaj bit dobar za djete i hoće li bit pretvrd?

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Djeciji krevet
4.11.2012 14:26:54   
leona81
kazu da ne treba biti ni premekan ni pretvrd i da ih treba mijenjati svakih 5 do 7 godina
najbolje je da imaju presvlaku koja se moze prati



_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Djeciji krevet
4.11.2012 16:18:25   
selebriti
Leona, koje su dimenzije vašeg madraca, dječijeg?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Djeciji krevet
4.11.2012 19:22:41   
leona81

IZVORNA PORUKA: selebriti

Leona, koje su dimenzije vašeg madraca, dječijeg?


200 sa 90

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *