|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cir na guzi
4.3.2010 21:40:25   
Husic10
Oooo zaboravi reci nedavno je moja mama imala jedan "dole" heheh
Ona kaze da je je najbolje preprziti crveni luk na maslu i staviti ga na na gazu , napraviti oblogu, na cir onako dok je jos topal, i ostavis preko noci, njen se probio sam ujutro kad je ustala samo skinula oblogu i okupala se ...i sve bilo okej....nije meni nista govorila kad sam ih ja imala , ja morala ici doktorima na probijanje a ovo tako jednostavno.user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: cir na guzi
4.3.2010 21:43:33   
Husic10

IZVORNA PORUKA: Lillica

, meni ostane tamnija fleka nakon sto prodje, jel kome slica situacija?? [image]



Na svakom guzi imam fleku , na stomaku isto, i gdje god je bio cir ima i veeelikaaaa tamna fleka. user posted image user posted image

Zna li iko za kakvu kremu za otklanjanje tih fleka? Ili makar da ih umanji, da se manje primjete...meni se skroz gade, kad god ih vidim posjetim se na CIR

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Lillica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: cir na guzi
4.3.2010 21:44:08   
Husic10


Htjedo reki na svakom "guzu" user posted image user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: cir na guzi
4.3.2010 21:44:35   
Husic10
" Reci" a u P**** M******!!!

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: cir na guzi
4.3.2010 22:40:46   
Apotekarka
Ja sam odstranila cir na bradi jer kako mi je on bio iskocio povecali su mi se limfni cvorovi a ja najprije mislila prist pa dirala i zatrovalo se,operacija je trajala 5 min sve ok ali cvorovi se nisu povuklisem onih koji su bili odmah ispod brade...sad mi skocio izgleda na guzi kako boli a mozda je i prist ne mog razlikovati crveni se uf... Amonij surfogiladata je mast dobra za cireve pa je mozda uzmem...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: cir na guzi
4.3.2010 22:44:19   
veeseelaa
nisam znala da je čir na guzi tako rasprostranjenuser posted image
želim vam da se brzo problema kurtališete

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: cir na guzi
4.3.2010 22:48:47   
Ilhana RR
Ja sam s kutarisala moji =) Presretna sam, doduse pojavi se jedan kad kad al to je podnosljivo kako je bilo prije.

neznam kako sam se rijesila toga al bitno je da je prestalo

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: cir na guzi
4.3.2010 22:54:11   
Apotekarka
ma dok nisam rodila nisam ni znala sta je cir a otad me sve nesto zeza...nego mene brine da ti meni cirevi ne skacu od limfnih cv.a ne obrnutouser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: cir na guzi
5.3.2010 20:06:26   
Husic10

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

ma dok nisam rodila nisam ni znala sta je cir a otad me sve nesto zeza...nego mene brine da ti meni cirevi ne skacu od limfnih cv.a ne obrnutouser posted image



Ejjj koji je to user posted image limfni cv.????? user posted image
Sad i mene zabrinu

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: cir na guzi
18.7.2010 9:42:44   
Anoniman
pozz drage moje.
Mene zanima jel moguce da se od cira mogu imati nesnosljivi bolovi stvarno.Naime moj tajo ima cir na nozi,i plus  noga mu otekla sazreli nisu jos samo otok jaki.Prima inekcije ,i ide na previjanja pa su mu istiskali par puta kaze da su bolovi za poluditi.
I sad ima jake bolove  ,danas je 9.dana kako to ima samo se drogira lekovima za boloveuser posted image otok na nozi ne spada....


(odgovor članu Husic10)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: cir na guzi
18.7.2010 10:01:46   
maja78 RR
ma da on nema herpes zoster to boli ludjacki

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: cir na guzi
18.7.2010 11:18:23   
Anoniman
NEznam maja.
Rekli mu cir kao i otekla noga al nezna od cegauser posted image i jel mora oteci ima bolove ludee bas mi ga zaouser posted image ......Jutros isao na previjanje pa mu malo istiskali ko bude mu lakse posle al nije sazrelo kao da mu sjeku a pod upalom je natecena noga kao sto sam rekla .
A sta je to sto si navela ???


(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: cir na guzi
18.7.2010 12:06:49   
maja78 RR
to budu kao gnojni cirevi i tako zahvate odredjeni dio tijela, svi koji su imali kazu jako zarenje osjecaju i bol, zahvata ledja, stomak, oci, tako udove, zato me je na to i podjsetilo

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: cir na guzi
18.7.2010 15:45:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

pozz drage moje.
Mene zanima jel moguce da se od cira mogu imati nesnosljivi bolovi stvarno.Naime moj tajo ima cir na nozi,i plus  noga mu otekla sazreli nisu jos samo otok jaki.Prima inekcije ,i ide na previjanja pa su mu istiskali par puta kaze da su bolovi za poluditi.
I sad ima jake bolove  ,danas je 9.dana kako to ima samo se drogira lekovima za boloveuser posted image otok na nozi ne spada....




Ja sam imala cir na guzi jedno vrijeme stalno se pojavljivao, a bolilo me nenormalno, ledja, noga , nisam mogla sjediti, i ja sam to istiskala, ali izgleda nikad do kraja tako da se vracao stalno....Stara mi rekla kako cirevi imaju kao jezgro ili neku vrstu srzi i da se i ona mora istjerati, tako da sam ja otisla kod doktora i on mi je nesta pincetom cacko i evo sad hb nikad od tad.....A vjeruj mi pila sam tablete za bolove, cak sam i temperaturu imala...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: cir na guzi
3.9.2010 17:47:58   
Atarka
Moj sincic (11.mj.) ima cir na guzi iznad trticne kosti. Ovo je treci put da se javlja i poklopio se sa visokom temperaturom. Sad, da li je to povezano? Nije velik, ali je vruc i tvrd na dodir i crven. Stavila sam obloge od rivanola pa cemo vidjeti. Meni isto kazu, to je dobro, cisti se krv, pa od cega se ima beba cistiti? Moguce je da je do slabijeg imuniteta. Vadili smo nalaze, u pon.ce biti pa vidjecemo. Samo da ga vise prodje, jadnicak.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: cir na guzi
3.9.2010 17:53:17   
acudesa
uh...nezgodno,ali eto atarka, nije opsano...
mislim da je cir vruc jer je upaljena koza...ne znam da moze imati temp od njega..mozda je slucajno,ali eto-pratis, znas bolje..sigurno
ljubac...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: cir na guzi
10.9.2010 12:48:33   
Atarka
E, malisi je sinoc pukao cir na guzi i izisla je nevjerovatna kolicina gnoja...Toliko ga je boljelo..Uzas jedan. Ostalo je jos cepica i vidi se da ima jos gnoja. U DZ se niko ne javlja, mislila sam ga voditi na hirurgiju, ali nije im ovaj br.717-780 u funkciji izgleda pa ako iko zna neki njihov br, molim vas napisite. Strah me je da mu bakterije iz gnoja ne predju u krv.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: cir na guzi
10.9.2010 14:48:55   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Atarka

E, malisi je sinoc pukao cir na guzi i izisla je nevjerovatna kolicina gnoja...Toliko ga je boljelo..Uzas jedan. Ostalo je jos cepica i vidi se da ima jos gnoja. U DZ se niko ne javlja, mislila sam ga voditi na hirurgiju, ali nije im ovaj br.717-780 u funkciji izgleda pa ako iko zna neki njihov br, molim vas napisite. Strah me je da mu bakterije iz gnoja ne predju u krv.

dusica mala...user posted image
Dajte broj ako imate...ja sam pokusala pronaci ali nemamuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: cir na guzi
10.9.2010 14:56:31   
milenium
atarka možeš ga kupati u hipermarganu.to je isto jako dobrouser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: cir na guzi
10.9.2010 16:27:09   
sporty mamaa
Atakrka jeste li nasli br??? Kako je mali??? bas mi ga je zao jadnicak mali, pa kud ce njemu da izade....user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: cir na guzi
11.9.2010 19:24:57   
Atarka
Hvala vam, drage moje, sto se brinete. Na kraju smo ga odveli u hitnu i tamo su mu cir rasjekli skalpelom da iscuri ostatak. Ja nisam smjela gledati, ali muz kaze da je bilo toga jako puno... Cim su zavrsili, mali je prestao plakati i evo ga raspolozen je i veseo. To je trebalo uraditi jer drukcije ga ne bi proslio. Sad ppije antibiotike i vodimo ga na previjanje.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: cir na guzi
23.12.2010 8:12:21   
Husic10
Taj bol moze samo opisati neko ko je imao cir...zaista je bolno...Boze sacuvaj...drago mi je da je mali bolje, kad boli odraslog toliko mogu zamisliti njega...srce malo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: cir na guzi
23.12.2010 8:40:59   
leli§
hvala Bogu nisam se susrela s tim, a nisam ni znala da je bas ovako rasprostranjenouser posted image

samo da napisem jedan prirodni lijekic za tamne fleke: limunov sok. iscjedite kolicinu koja vam je potrebna 5-10 kapi i na vaticu ako je veca povrsina ili stapic za usi u slucaju manje povrsine i naneset_e na tamnu fleku. moze se ponoviti 2-3 puta na dan. proces je dug ali izbjeljuje flekice...trebace mozda vise mjeseci a mozda i godina da fleke izblijede skroz ili potpuno nestaju tako da onima kojima smeta valjda se isplati cekati

i da jos dodam je li neko probao sa ljiljanovim uljem. ono se stavlja na opekotine da ne ostaje tamni oziljak mozda bi se moglo primjeniti i u ovom slucaju

< Poruku je uredio leli§ -- 23.12.2010 8:42:10 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: cir na guzi
23.12.2010 10:02:59   
tweety
Ja sam nakon poroda imala ogroman čir i stavljala sam obloge od rivanola.Skroz mi je nestao.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: cir na guzi
30.6.2011 13:23:19   
selmoni
moja curica ima 10mjeseci i pojavo joj se čir na preponi blizu usmine obloge od rivanola joj redovno stavljam svako malo  mjenjam izašlo je dosta ali ima još tvro se osjeti ali ne izlazi strah me da je vodim na hirurgiju još da je i oni zaraze

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *