|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Afte
20.10.2013 22:23:31   
Crnkica
Mir@H draga,naše su dvije curice u 2 mjeseca rođene,i hvala ti puno na pomoći,barem znam šta me čeka..javim dalja dešavanja.

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Afte
22.10.2013 12:20:58   
Ella.M
Ja sam cula da soda bikarbona pomaze kod afti. Pa ako nemate ove gelove probajte sa tim za prvu pomoc.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Afte
22.10.2013 14:52:01   
Crnkica
Mazala sam sodom jutros,al je puuunnnooooo boli pa neda,sva se jadna pretrgne od plačauser posted image ,a dajem joj antibiotik Cefalexin svako 8 sati pa ćemo vidjeti kako će djelovati..

Očajna sam ona samo poplakuje i evo 5 dana ništa ne jede,čak ni vodu ne pije,al sreća pa još uvjek doji i to nas obadvije spašava.

(odgovor članu Ella.M)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Afte
22.10.2013 14:53:46   
Apotekarka
genciana violet jest da budu sva usta ljubicasta ali pomogne da prije afta prodje

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Afte
22.10.2013 14:56:52   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

genciana violet jest da budu sva usta ljubicasta ali pomogne da prije afta prodje

Može li se kupiti u bilo kojoj apoteci ili po narudžbi??

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Afte
22.10.2013 14:59:45   
Apotekarka
Moze kosta oko 3 km samo pazi da sta ne obojis tesko se skidaju mrlje od genciane,mazati mozes par puta dnevno i najmanje 5 dana da bi bilo ucinka,obicno one nastaju od pada imuniteta godinama se borim s njima,cim sam prehladjena ili nesto bolesna tu su a zna biti period kad ih dugo nema...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Afte
22.10.2013 15:16:28   
Crnkica
Hvala Apotekarka,i ja ih ponekad imam po jednu,al mi je najgore što je kod djeteta i to ih ima nekoliko na vrhu jezika i jedna velika na unutrašnjoj strani donje usnice..

Rodiću se ponovo kad joj prestanu..

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Afte
22.10.2013 18:54:10   
Mir@H
Crnkica sta ti pedijatar rece jesu li afte ili stomatitis? Vjeruj da mislim na vas dvije,bas mi je zao malene jer smo i mi frisko kroz to prosle. Moja je nakon 5 dana pocela ubacivati hranu u usta,poslije je htjela malo jogurta pa kasnije jaje,i onda je pocla da jede iako je jos bilo tih bijelih mjehurica po ustima.


_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Afte
22.10.2013 19:28:12   
Crnkica
Rekao je da su afte,nije spominjao stomatitis,rekao je da se ne bi trebalo proširivati na dalje pa će mo vidjeti,evo već je danas 5-ti dan kako je bolesna i još ništa ne jede.

Hvala što misliš na nas,velikiuser posted image

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Afte
27.10.2013 19:55:36   
Mir@H
Crnkica kako je tvoja malena sad,jesu li prosle afte?

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Afte
27.10.2013 20:05:27   
Crnkica
Još su tu,vidim joj na jeziku,na usnicama nema,desni više nisu otečene,i već 3.dan kako jede hB,da je još potrajalo ja bi sižnula...sad joj pomalo na špricu dajem sok od mrkve i cvekle,onako uz plač i na silu,jer drugačije neće,da malo imunitet popravi,

Mir@H šta si ti svojoj curici davala za imunitet?

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Afte
27.10.2013 20:23:56   
Mir@H
Vjeruj da nisam nista posebno joj davala,ona kad je pocela da jede jela je opet sve normalno voce,povrce i sve ostalo.

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Afte
28.1.2014 19:06:39   
anitaa
Do neki dan nisam ni znala šta su afte i baš tu, tražeći nešto deseto, moguće gubitak apetita, nabasam na njih i pročitah mada nisam imala direktnog povoda. I jutros sam imala tu čast da ih upoznam na unutrašnjoj strani obraza od moje curice (još malo pa 2.5 godine ) Dr dala Augmentin antibiotik i sprej Tantum Verde. Ima li neko iskustva s tim? Šta se još može učiniti u kućnoj radinosti ?

(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

advokati


koliko ima advokata na rr. meni se cini da ih ima i previse , a bome sve besplatno i gratis hahahah ?

dva (58%)

tri (1%)

cetiri (1%)

pet (41%)


Broj svih glasova: 179

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *