|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: masina za susenje vesa
19.10.2014 22:46:37   
Alannah
Maxuz sam otisla do kupatila da provjerim za svaki slucaj ovu moju gospodju. Ona pere 6,susi 5,a Indesit je. Ujedno,sve preporuke za nju,a imamo je 4 godine. Radi bar 6 dana u sedmici,nedjeljom se jadna ne stigne ni ugasiti,a super mi je i program za brzo pranje i susenje.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: masina za susenje vesa
22.10.2014 16:19:37   
salmy

IZVORNA PORUKA: Alannah

Maxuz sam otisla do kupatila da provjerim za svaki slucaj ovu moju gospodju. Ona pere 6,susi 5,a Indesit je. Ujedno,sve preporuke za nju,a imamo je 4 godine. Radi bar 6 dana u sedmici,nedjeljom se jadna ne stigne ni ugasiti,a super mi je i program za brzo pranje i susenje.

jel tvoja ima miris po gumi? nedavno je bio serviser i zamijenio gumu..jucer sam je ukljucila i ima jos uvijek taj vonj..mada manje..jel do gume ili ne nemam pojma

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: masina za susenje vesa
22.10.2014 22:07:03   
Alannah
Ima taj miris samo kad odradi bijeli ves na jedinici i to puna masina plus susenje,znaci radi oko 4 sata,bude bas vrela i osjeti se miris kad otvorim tek masinu. Ves ne poprimi taj miris gume.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: masina za susenje vesa
23.10.2014 10:50:55   
salmy

IZVORNA PORUKA: Alannah

Ima taj miris samo kad odradi bijeli ves na jedinici i to puna masina plus susenje,znaci radi oko 4 sata,bude bas vrela i osjeti se miris kad otvorim tek masinu. Ves ne poprimi taj miris gume.

ok..hvala ti

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: masina za susenje vesa
23.10.2014 11:26:43   
Super Beba
Imate u dm-u mirišljave maramice za sušilicu...Probajte, vidite hoće li biti šta bolje po pitanju mirisa..

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: masina za susenje vesa
23.10.2014 11:34:53   
salmy

IZVORNA PORUKA: Super Beba

Imate u dm-u mirišljave maramice za sušilicu...Probajte, vidite hoće li biti šta bolje po pitanju mirisa..

ne spominji mi samo maramiceuser posted image trosim ih ko toalet papir
u svakom slucaju manje tukne kako mi je gumu promijenio..ja sve kontam da je slabo koristim pa joj treba vremena da se razradi

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: masina za susenje vesa
23.10.2014 14:48:32   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Baš vilo koliko je to tvojoj garancija bilauser posted image


Iskreno,nemam pojma nisam ni pogledala, mrsko mi bilo da i ako nije prosla garancija odvezem na servis, ovako tata dosao , uzeo, zna da mi se zuri , vratio za 2 dana i to je to.
I evo je opet taj neki dio nazad - savija i mota dok radi, pa je moramo svaki tjedan bar jednom podmazati :(

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: masina za susenje vesa
26.10.2014 13:39:52   
Hannan
Da se i ja pohvalim, kupih jucer polovnu (ko Nova) simensovu susilicu, odvodna, smjetisla je u garazu i evo Susi 3. turu...al sad Imam Problem, nemam mjesta za toliko cistog i suhog vesa user posted image

< Poruku je uredio Hannan -- 26.10.2014 13:40:43 >


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: masina za susenje vesa
26.10.2014 14:25:50   
Galicia
nemam mjesta za toliko cistog i suhog vesa


Bice da je do mene. Ne kontam gdje si i prije drzala slozen a i prljav ves? Po komsiluku rasporedila ili?

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: masina za susenje vesa
23.12.2014 18:41:44   
scarlett
Sjećam se da sam ovdje jednom pisala za svoju sušilicu kada smo je tek dobili i nisam bila zadovoljna, osjetio se baš neki čudamn miris, trebalo je vremena da se sprijateljimo. Jučer je puštala neki čudan zvuk, kao da nešto grebe unutra, prošle godine smo promijenili remen, danas bio majstor, popravio, otišao, ja je uključila, normalno radi, ali ne pušta topal zrak, znači ne zagrijava, samo puše hladno. Popravljamo je već ne znam koji put, doduše nije ni čudo, šta veša osuši, ali vazda se pokvari kad imam dosta opranog.

Može li preporuka i za sušilicu?

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: masina za susenje vesa
23.12.2014 20:38:46   
Hanady RR
Scarlett vidim u isto vrijeme trebaš i mašinu i sušilicu...
Ja imam Indesit 2 u 1...
zadovoljna sam baš...
I kod mene se fakat puno pere i suši i našla sma joj ''dirku'' baš smo se sprijateljileuser posted image
Ona je nedgje do 850 do 900 KM...sad nisam sigurna u cijenu, ja sma je uzela u Indesit rpodavnici tj Gorenje u Envera Šehovića, kupila je ''večeras'' dovukli je oni sutra...Ja sma dobila bez doplate dodoatne garanciju do 5 godina, u okviru iste nedavno sma zvala...očistili mi neki tuneč sušilice jer ja i ljeti palim peškire često na sušenje...i nisu naplatili, brzi i efikasni i sa servisom...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 636
   RE: masina za susenje vesa
23.12.2014 20:40:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannan

Da se i ja pohvalim, kupih jucer polovnu (ko Nova) simensovu susilicu, odvodna, smjetisla je u garazu i evo Susi 3. turu...al sad Imam Problem, nemam mjesta za toliko cistog i suhog vesa user posted image

user posted image user posted image

tako sma se ja zezala...ne mogu da stignem da osvojim sušilicu i nisma znala da ovoliko eša imamo nemama gdje slagatuser posted image
kokad nikada u isto vrijeme nije moglo biti da je sav veš čist i u ormarima na mejstu, vazda nešto na štriku bilouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 637
   RE: masina za susenje vesa
24.12.2014 8:45:28   
Hannan

IZVORNA PORUKA: Galicia

nemam mjesta za toliko cistog i suhog vesa


Bice da je do mene. Ne kontam gdje si i prije drzala slozen a i prljav ves? Po komsiluku rasporedila ili?


Da Galicija bilo je po komsiluku, mozda je koji komad i kod tebe zavrsio???
evo obrazlozicu ti do u detalje , 2 stalka za susenje, znas koliko na njih stane djecije robice??? jedna Masina je uvijek opranog vesa koji ceka da se osusi nesto na stalku pa da rasirim, i barem jedna Masina prljavog u korpi.
Ali ovo mogu razumjeti mame koje imaju djecu. znas, djeca se za cas poliju, isprljaju, tako da je neminovno presvlacenje nekoliko puta dnevno, nerijetko i komplet odjece sto u zimskim danima podrazumijeva bodi, majicu, stramplice , hlace /trenerku....da napomenem da Imam dvoje djece, a i ja i muz se s vremena na vrijeme presvucemo ;)
I da, lijepo je nekad ne biti svakom loncu poklopac.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: masina za susenje vesa
25.12.2014 9:13:24   
salmy
ja sam konacno svojoj masini nasla zicu..tacnije majstor koji je dosao radi tog cudnog mirisa gume

elem fol je staviti manje vesa..i okrenuti na koliko minuta da susi....koja sam ladabu nisam ni skuzila da imam minute...ja susila recimo na ormar ili peglenje i ona gusla po 3 sata

ovako stavim na 100 i nema peglanja..samo ga slozim...i dosta manje smrdi...ali je koristim bas stalno

< Poruku je uredio salmy -- 25.12.2014 9:14:10 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: masina za susenje vesa
25.12.2014 14:21:27   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Hannan


IZVORNA PORUKA: Galicia

nemam mjesta za toliko cistog i suhog vesa


Bice da je do mene. Ne kontam gdje si i prije drzala slozen a i prljav ves? Po komsiluku rasporedila ili?


Da Galicija bilo je po komsiluku, mozda je koji komad i kod tebe zavrsio???
evo obrazlozicu ti do u detalje , 2 stalka za susenje, znas koliko na njih stane djecije robice??? jedna Masina je uvijek opranog vesa koji ceka da se osusi nesto na stalku pa da rasirim, i barem jedna Masina prljavog u korpi.
Ali ovo mogu razumjeti mame koje imaju djecu. znas, djeca se za cas poliju, isprljaju, tako da je neminovno presvlacenje nekoliko puta dnevno, nerijetko i komplet odjece sto u zimskim danima podrazumijeva bodi, majicu, stramplice , hlace /trenerku....da napomenem da Imam dvoje djece, a i ja i muz se s vremena na vrijeme presvucemo ;)
I da, lijepo je nekad ne biti svakom loncu poklopac.



Dzaba ti, ja i dalje ne razumijem kako neko nema mjesta za ves. user posted image
Pa valjda sve u kuci ima svoje mjesto. Imas ormar i odredjeno mjesto za svaki dio garderobe. ILi?
Ako je iko ikome poklopac, to si ti.
Znam i sta je prljav ves, znam i sta je suh ves, znam i sta je presvuci bebu i dijete po 6 puta na dan. Ali svejedno, barem kod mene sve ima svoje mjesto u kuci, tj garderoba.
Ili ako nisam uspjela oprati ves npr 7 dana, otvorim plakar, vidim fali garderobe. Znaci sve ima svoje mjesto. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 640
   RE: masina za susenje vesa
25.12.2014 14:30:26   
henna ze

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Hannan


IZVORNA PORUKA: Galicia

nemam mjesta za toliko cistog i suhog vesa


Bice da je do mene. Ne kontam gdje si i prije drzala slozen a i prljav ves? Po komsiluku rasporedila ili?


Da Galicija bilo je po komsiluku, mozda je koji komad i kod tebe zavrsio???
evo obrazlozicu ti do u detalje , 2 stalka za susenje, znas koliko na njih stane djecije robice??? jedna Masina je uvijek opranog vesa koji ceka da se osusi nesto na stalku pa da rasirim, i barem jedna Masina prljavog u korpi.
Ali ovo mogu razumjeti mame koje imaju djecu. znas, djeca se za cas poliju, isprljaju, tako da je neminovno presvlacenje nekoliko puta dnevno, nerijetko i komplet odjece sto u zimskim danima podrazumijeva bodi, majicu, stramplice , hlace /trenerku....da napomenem da Imam dvoje djece, a i ja i muz se s vremena na vrijeme presvucemo ;)
I da, lijepo je nekad ne biti svakom loncu poklopac.



Dzaba ti, ja i dalje ne razumijem kako neko nema mjesta za ves. user posted image
Pa valjda sve u kuci ima svoje mjesto. Imas ormar i odredjeno mjesto za svaki dio garderobe. ILi?
Ako je iko ikome poklopac, to si ti.
Znam i sta je prljav ves, znam i sta je suh ves, znam i sta je presvuci bebu i dijete po 6 puta na dan. Ali svejedno, barem kod mene sve ima svoje mjesto u kuci, tj garderoba.
Ili ako nisam uspjela oprati ves npr 7 dana, otvorim plakar, vidim fali garderobe. Znaci sve ima svoje mjesto. user posted image


draga Gali vas dvoje u 90 m2...logično da imaš mjesta..

nas je troje u 35 m2..i imamo samo jedan trodjelni ormar...

ali ja nemam frku s vešom..jer imamo tačno odjeće koliko može stati u to..s tim da ljetnu odjeću presujem u one vreće...i stavljam u sanduk jedan ili nosim kod svekrve..

da imam bebu...bio bi problem...kud šta..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: masina za susenje vesa
25.12.2014 15:23:27   
Galicia
draga Gali vas dvoje u 90 m2...logično da imaš mjesta..


Ali mi isto kao i ti. Nemam ja viska garderobe. Imam samo obuce, koju rotiram po sezonama. Visak posteljine isto tako drzim u vakumiranim vrecama.
Ne ide mi u glavu da mozes imati vise odjece nego mjesta da drzis, ali dobro. user posted image
I kad kupim nesto novo od garderobe, ja izbacim nesto staro i sve tako.
MM ima 3 puta vise odjece od mene, ja vrlo malo imam, tj meni sasvim dovoljno.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: masina za susenje vesa
25.12.2014 15:41:14   
Hannica
I meni je vala frka za mjesto, još ja kući ostavljam ljetne stvari, i odjeću i obuću.
Svašta čovjeku treba, a plakare nemam više gdje ugurati.
Pa koliko nama samo posteljine i peškira treba, jednostavno nemaš više gdje ugurati.
A volim bacati, čuvam samo osnovno.user posted image
Preko ljeta baš budem rahat, nema ovih debelih jaknurina, pola plakara zauzmu.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: masina za susenje vesa
26.12.2014 15:33:27   
salmy

IZVORNA PORUKA: Galicia

draga Gali vas dvoje u 90 m2...logično da imaš mjesta..


Ali mi isto kao i ti. Nemam ja viska garderobe. Imam samo obuce, koju rotiram po sezonama. Visak posteljine isto tako drzim u vakumiranim vrecama.
Ne ide mi u glavu da mozes imati vise odjece nego mjesta da drzis, ali dobro. user posted image
I kad kupim nesto novo od garderobe, ja izbacim nesto staro i sve tako.
MM ima 3 puta vise odjece od mene, ja vrlo malo imam, tj meni sasvim dovoljno.

slazem se...kupim novo staro bacim..i vakum vrece su Tito...imam veliki podrum iznad stana i tu drzim kutije sa obucom..to mi je spas...vakum vrece ispod kreveta i ormari uvijek slobodni..ja volim da je sve fino slozeno

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: masina za susenje vesa
27.12.2014 17:05:34   
elmaL
Da li nekome jos susilica stoji na ves masini? I kako se ponasa?
Ova moja se pomjera pa me strah da dzumbus nekad ne nastaneuser posted image

salmy gdje kupujes vakum vrece?
Ja nekad imala nekolike i nesto mi nije ferceralo pustale zrak i sve pobacalauser posted image
Mi imamo prostora i previse ali opet bi mi valjale za neke stvari.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: masina za susenje vesa
28.12.2014 17:44:43   
salmy
elmaL...gdje stignem i nisu nekog kvaliteta..zadnje sam uzela u OBI -ju ..uglavnom traju sezonu dvije i bacim..
nameracila sam se na one top shop..ali me ni poskupe iskreno

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: masina za susenje vesa
28.12.2014 19:28:58   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: salmy

elmaL...gdje stignem i nisu nekog kvaliteta..zadnje sam uzela u OBI -ju ..uglavnom traju sezonu dvije i bacim..
nameracila sam se na one top shop..ali me ni poskupe iskreno

Ne vrijede para, vjeruj mi. Mi smo ih uzeli, ali su se one iz Jyska puno bolje pokazale.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: masina za susenje vesa
28.12.2014 19:44:23   
canim
Ja sam nedavno neki set vakumskih vreca kupila u konzumu, dodju u nekoj kockastoj kutiji i ima raznih velicina i one su mi se najbolje do sad pokazale.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: masina za susenje vesa
28.12.2014 19:47:28   
canim

IZVORNA PORUKA: elmaL

Da li nekome jos susilica stoji na ves masini? I kako se ponasa?
Ova moja se pomjera pa me strah da dzumbus nekad ne nastaneuser posted image

salmy gdje kupujes vakum vrece?
Ja nekad imala nekolike i nesto mi nije ferceralo pustale zrak i sve pobacalauser posted image
Mi imamo prostora i previse ali opet bi mi valjale za neke stvari.

Meni stoji susilica na ves masini, nisam primjetila da se pomjera, mozda da kupis ispod nje neki materijal tipa onaj stoper za tepihe a ima i da se kupi za ves masine neka cvrsca ko spuzva u crnoj boji, samo nemogu se sjetiti gdje sam to vidjela, mozda u penniju, ne znam.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: masina za susenje vesa
28.12.2014 19:58:47   
elmaL
canim ne pomjera mi se susilica, ona ima one vakumske nozice tako da cvrsto stoji na masini. Vec se ves masina kad centrifugira pomjera, ono trese pa zanese malo ustranuuser posted image strah me da nekad ne bi zbacila susilicuuser posted image

Haj ako se sjetis kako izgleda i kako se zove taj fazon sto spominjes javi.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *