|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: masina za susenje vesa
25.12.2013 10:08:07   
hampsi
user posted image Ma znam sve to, dobra sam ja sa svojom "snahom", nego nemam tu neku zicu. Oprala sam ja to po jednu na 30 i super su. Bilo me strah ubaciti cak i na 40, reko da se ne odlijepi sta od visoke temperature user posted image
U svakom slucaju, hvala ti za pomoc user posted image

< Poruku je uredio hampsi -- 25.12.2013 10:09:15 >


_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: masina za susenje vesa
25.12.2013 10:43:53   
M kao Mama
zena je mislila na kavez za obuću, to nema, ja sam svoju jutros ostavila svekrvi u amanet, pa ko živ ko mrtav, ha veš, ha mašina, hahahah

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Masina za susenje vesa
2.1.2014 22:09:42   
salmy
Hanady kako susis deke?
Planira oprati pa sve kontam da ih ne smanjimuser posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Masina za susenje vesa
2.1.2014 22:12:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Hanady kako susis deke?
Planira oprati pa sve kontam da ih ne smanjimuser posted image


eh ja ti nemam deka kalsičnih...kod mene su štep deke il one tanke i male imaju djeca...to osušim na 12-ku do ormara...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Masina za susenje vesa
2.1.2014 22:19:46   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Hanady kako susis deke?
Planira oprati pa sve kontam da ih ne smanjimuser posted image


eh ja ti nemam deka kalsičnih...kod mene su štep deke il one tanke i male imaju djeca...to osušim na 12-ku do ormara...


tnx pokusacu ubaciti jednu manju pa da vidim situaciju...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Masina za susenje vesa
19.1.2014 21:28:23   
elmaL
zene ima li iko od vas Indesit susilicu, znam da Hanady i Salmy imaju 2u1 user posted image ali meni treba samo susilicauser posted image vidjeli smo je na akciji nije skupa, a uzimamo stvari za novi stan pa smo je mislili tek poslije nekad uzeti, medjutim ova zima me ubi sa susenjem vesa user posted image user posted image

pa da vidim ako neko ima, kakva su iskustva ?

i jos nesto, sta vi ne stavljate u susilicu? user posted image stavljate li dzempere recimo, one standardne, ne mislim na neke osjetljive koje se i peru na rucnom, vec one deblje? sta je sa pantalonama?

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Masina za susenje vesa
19.1.2014 22:07:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: elmaL

zene ima li iko od vas Indesit susilicu, znam da Hanady i Salmy imaju 2u1 user posted image ali meni treba samo susilicauser posted image vidjeli smo je na akciji nije skupa, a uzimamo stvari za novi stan pa smo je mislili tek poslije nekad uzeti, medjutim ova zima me ubi sa susenjem vesa user posted image user posted image

pa da vidim ako neko ima, kakva su iskustva ?

i jos nesto, sta vi ne stavljate u susilicu? user posted image stavljate li dzempere recimo, one standardne, ne mislim na neke osjetljive koje se i peru na rucnom, vec one deblje? sta je sa pantalonama?


ja džempere sušim ako nemaju sintetike u sebi, elsatina itd...
jer to mi sušilica može srediti...
pantaone sve sušim...nisma stanenske recimo il nek opake na peglu svoje...al to i ne perem svaki put nakon nošenja, jel?user posted image
al farmerke, samtane, pantole platnene, imitacije svega i svačega sem košnih detalja...sve to ja u njoj sušim...i skijaška dojela i skafandere ma sveuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Masina za susenje vesa
19.1.2014 22:14:12   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: elmaL

zene ima li iko od vas Indesit susilicu, znam da Hanady i Salmy imaju 2u1 user posted image ali meni treba samo susilicauser posted image vidjeli smo je na akciji nije skupa, a uzimamo stvari za novi stan pa smo je mislili tek poslije nekad uzeti, medjutim ova zima me ubi sa susenjem vesa user posted image user posted image

pa da vidim ako neko ima, kakva su iskustva ?

i jos nesto, sta vi ne stavljate u susilicu? user posted image stavljate li dzempere recimo, one standardne, ne mislim na neke osjetljive koje se i peru na rucnom, vec one deblje? sta je sa pantalonama?


ja džempere sušim ako nemaju sintetike u sebi, elsatina itd...
jer to mi sušilica može srediti...
pantaone sve sušim...nisma stanenske recimo il nek opake na peglu svoje...al to i ne perem svaki put nakon nošenja, jel?user posted image
al farmerke, samtane, pantole platnene, imitacije svega i svačega sem košnih detalja...sve to ja u njoj sušim...i skijaška dojela i skafandere ma sveuser posted image


ti si kraljica user posted image al ti se vec ispraksalauser posted image ja cu krenuti laganini, sa provjerenim stvarima, da mi ovo djecije osusi, sto najcesce perem, a i za dzempere bi bilo super da ih mogu ubaciti, a mislila sam na ove pamucne, pogotovo mm on ih ima dosta al deblji pa nikad se osusiti user posted image

kakva ti je inace ova marka, mi smo se nesto do sad pribojavali nekih marki uredjaja (ukjucujuci i Indesit), u proslom stanu sve nam je bilo Electrolux, ili LG, al bih susilicu htjela sto prije uzeti, pa moram kompromis praviti user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Masina za susenje vesa
20.1.2014 8:53:11   
Majčica
IZVORNA PORUKA: elmaL

zene ima li iko od vas Indesit susilicu, znam da Hanady i Salmy imaju 2u1 user posted image ali meni treba samo susilicauser posted image vidjeli smo je na akciji nije skupa, a uzimamo stvari za novi stan pa smo je mislili tek poslije nekad uzeti, medjutim ova zima me ubi sa susenjem vesa user posted image user posted image

pa da vidim ako neko ima, kakva su iskustva ?

i jos nesto, sta vi ne stavljate u susilicu? user posted image stavljate li dzempere recimo, one standardne, ne mislim na neke osjetljive koje se i peru na rucnom, vec one deblje? sta je sa pantalonama?


Ja imam Indesit sušilicu, bila je na akciji prije 2 godine, a kako sam bila pred 2. porodom i meni je muž kupio da se riješim nosanja stalaka za veš po kući. A prema preporuci kolegice, veš se nije morao ni peglati ako se izvadi na vrijeme iz sušilice, tj neposredno nakon što završi program. Mi smo kupili neku najobičniju, bila oko 500 KM sa 2 programa - za pamuk i za sintetiku. Ono što je 100% pamuk, sušim u njoj i kad izvadim bude super, čak zaista ne treba ni peglati, pogotovo dječije stvari tipa majice, pidžame, trenerke. Meni su samo problem stvari koje su mješavina, tipa dječija trenerka koja ima 95% pamuk, a 5 % elastin i sl. To ne smiješ u sušilicu na program za pamuk, jer će se smanjiti, tj smiješ na ovaj program za sintetitiku, ali treba malo duže sušiti. Ja inače te mješavine sušim na stalku, ovo ostalo u sušilici. A skontala sam i foru da kad se prosuši na stalku a bude još vlažno, ubacim u sušilicu na 15-20 minuta i bude fino ispeglano da ne moram peglati.
Eh, da, dzempere susim samo ako su pamučni, ako imaju sintetike ili nečeg drugog stavim malo da se prosusi na zraku i ubacim u susilicu na program za sintetiku. Pretpostavljam da naprednije susilice imaju programe koji su pogodniji za te stvari, ja imam samo ova 2 pa ih tako i koristim.

< Poruku je uredio Majčica -- 20.1.2014 8:56:35 >


_____________________________

T. 2008.
H. 2012.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Masina za susenje vesa
20.1.2014 12:40:00   
elmaL
Majčice hvala na odgovoru user posted image

ma malo mi je to programa, sačekaću onda, isplatiće mi se, kad kupujem da ima sve što mi trebauser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Masina za susenje vesa
20.1.2014 21:35:53   
Amelaa RR
Sve preporuke za Indesit susilicu...neces fulat ako kupis..

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Masina za susenje vesa
20.1.2014 22:13:37   
salmy
Susim sve i bas sam prezadovoljna....evo oprah i osusih djecaku dvije pernate jakne...Izadjose ko nove..napuhane predivne

ps: kako sma krenula i ljeti cu susiti u njoj..Mama kaze izbaci vani vjetar neka prosusi...ma nema reko veze..kisa samo sto nijeuser posted image

< Poruku je uredio salmy -- 20.1.2014 22:14:27 >

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Masina za susenje vesa
20.1.2014 22:31:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Susim sve i bas sam prezadovoljna....evo oprah i osusih djecaku dvije pernate jakne...Izadjose ko nove..napuhane predivne

ps: kako sma krenula i ljeti cu susiti u njoj..Mama kaze izbaci vani vjetar neka prosusi...ma nema reko veze..kisa samo sto nijeuser posted image

i hoćešuser posted image

ja peškire često ljeti stavim ...nikada onako pufnasti nisu sa štrikauser posted image
a tek sve jaken prenate, skafndere ono što prepiram za čuvanje u zimu...
pa smao da sma luda čekala bih avgust i +40 da to na nesšto liči sa štrika...


sušilica je ljepota od životauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Masina za susenje vesa
20.1.2014 22:40:41   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Susim sve i bas sam prezadovoljna....evo oprah i osusih djecaku dvije pernate jakne...Izadjose ko nove..napuhane predivne

ps: kako sma krenula i ljeti cu susiti u njoj..Mama kaze izbaci vani vjetar neka prosusi...ma nema reko veze..kisa samo sto nijeuser posted image

i hoćešuser posted image

ja peškire često ljeti stavim ...nikada onako pufnasti nisu sa štrikauser posted image
a tek sve jaken prenate, skafndere ono što prepiram za čuvanje u zimu...
pa smao da sma luda čekala bih avgust i +40 da to na nesšto liči sa štrika...


sušilica je ljepota od životauser posted image

user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Masina za susenje vesa
21.1.2014 9:17:46   
M kao Mama
kod moje snajke na uputsvu piše ne smiju pernate stvrai, jastuc, pa ja ne ubacih, a znači smijem, i došlo mi struje 20 km više kako sam prošli mjesec sve sušila u njoj

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Masina za susenje vesa
21.1.2014 9:19:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma

kod moje snajke na uputsvu piše ne smiju pernate stvrai, jastuc, pa ja ne ubacih, a znači smijem, i došlo mi struje 20 km više kako sam prošli mjesec sve sušila u njoj


na pernatim jaknama piše da se suše u mašini

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Masina za susenje vesa
7.2.2014 12:12:41   
elmaL
Kupismo mi jučer sušilicu Gorenje user posted image user posted image imaju akciju sad u februaru, pa nas je došla 570 KM, a inače je 750 user posted image

sad sam nestrpljiva da je isprobam, al nismo još preselili u novi stna, pa moram čekati 10-ak dana user posted image

onda ću vas smarati pitanjima user posted image moram proučiti uputstvo, a kontam prvo ubaciti peškire, ako nešto zeznem nije šteta user posted image

da li vi stvari na kojima je prekriženo sušenje na etiketi nikako ne stavljate, vidjela sam neke džepere i sl da imaju tu oznaku user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: masina za susenje vesa
17.2.2014 10:50:33   
hampsi
Majo, cini se da imamo istu masinu user posted image Ja sam svoju konacno prokuzila! Trebalo mi je 4,5 godine ali bolje ikad nego nikad user posted image Peskire, krpe, donji ves i sl ja stavim na broj 7, onda na 80 stepeni i na kraju na ormar. Sareni ves stavljam na 8 (to je kao za osjetljivo rublje) i onda opet na 80 i ormar. Na 7 mi susi oko 1:45 a na 8 oko 1:30. Stavim manje vesa i stvarno bude ok.

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: masina za susenje vesa
24.3.2014 10:10:35   
elmaL
sušite li sakoe u sušilici ?? Mislim ove lagane, ženske, što svako ima user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: masina za susenje vesa
24.3.2014 10:22:53   
salmy
Ja nisam susila jer ona ipak malkice pokupi gardarobu user posted image

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: masina za susenje vesa
24.3.2014 13:44:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: elmaL

sušite li sakoe u sušilici ?? Mislim ove lagane, ženske, što svako ima user posted image

ne...stah me da mi rukav ne bude kratak...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: masina za susenje vesa
24.3.2014 16:24:05   
Galicia

IZVORNA PORUKA: elmaL

sušite li sakoe u sušilici ?? Mislim ove lagane, ženske, što svako ima user posted image



Naravno da susim. Sve susim.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: masina za susenje vesa
12.8.2014 18:46:36   
breskvicaa
Eh drage moje pretezno sam procitala vase postove i neke su zadovoljne neke nisu nekima se guzva ves nekima ne eh sad ja imam u planu do zime da kupim nesto ali neznam sta obzirom da mi je bojler iznad masine ne mogu jednu na drugu nego mi je opcija dvije uske sa gornjim punjenjem perilicu i susilicu i mogle bi jedna do druge sto bi doslo ko jedna masina ali neznam gdje ima da se kupi te masine koje su bolje ili da kupim 2u1 dajte mi neki savijet user posted image
Zaboravila sam da napisem da mi je wc mali i zbog toga sam kontala te male uske masine sa gornjim punjenjem tj ovakve masine
user posted image

< Poruku je uredio breskvicaa -- 12.8.2014 18:53:44 >


_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: masina za susenje vesa
12.8.2014 19:11:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: breskvicaa

Eh drage moje pretezno sam procitala vase postove i neke su zadovoljne neke nisu nekima se guzva ves nekima ne eh sad ja imam u planu do zime da kupim nesto ali neznam sta obzirom da mi je bojler iznad masine ne mogu jednu na drugu nego mi je opcija dvije uske sa gornjim punjenjem perilicu i susilicu i mogle bi jedna do druge sto bi doslo ko jedna masina ali neznam gdje ima da se kupi te masine koje su bolje ili da kupim 2u1 dajte mi neki savijet user posted image
Zaboravila sam da napisem da mi je wc mali i zbog toga sam kontala te male uske masine sa gornjim punjenjem tj ovakve masine
user posted image

ja sma imala gorenje mašinu...iznad mašine mi je bojler...
tu sma snjela u garaću a sebi kupila 2 u 1 indesit mašina i sušilica u jednom...7 pere suši 5...meni predobra već godinama....
što će ti ta fora da prenosiš mokar veš kad ne moraš...kupi sve odjednomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: masina za susenje vesa
12.8.2014 19:13:45   
breskvicaa
Mozes li mi dati link sa neke stranice koja ti je masina user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *