|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: masina za susenje vesa
12.12.2013 18:51:30   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

e Hanady sad ti zavidim al fakat hocu i jaaa da mi tako fercera


jesi probala da ne ideš odmah pranje i sušenje...
već opereš, pa onda na 11 staviš i okreneš do ormara il manje veša do pegle...



ma vjeruj da sam ga znala poslije pranja izvaditi i protresti ves i fino ponovo manje ubaciti

i kod mene nema da zadam zaredom program, nego uvijek prvo zavrsi pranje pa moras staviti susenje, tj obrnuti "tockice"

e moja ima...ja stavim bijelo...uključim na keca , pa na 90 i tamo ono zadnje na oramr okreneme i ona sve4 u cugu odradiuser posted image

ma ema veze al me ta tvoja nervira...moram doć da to vidim majkemi...
znaš kako ja svoju volim..
pa majo ja ljeti stavim peškire mahir hoć da me ubije kaže da sma luda a oni izaću ko plišane igračke...user posted image

Hanady hajde javi se..dosla ja konacnouser posted image cekam da prodje 2 sata(tako su mi rekli) da je upalim..Moja je 7105..haman ko tvojauser posted image planiram sareno ukljuciti na 60..Zanima me jeli odmah zadam i susenje? ili cekam da zavrsi pranje' ' jesam nesrpljiva ubi Boze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: masina za susenje vesa
12.12.2013 20:42:57   
salmy
Hanady

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: masina za susenje vesa
13.12.2013 11:16:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

e Hanady sad ti zavidim al fakat hocu i jaaa da mi tako fercera


jesi probala da ne ideš odmah pranje i sušenje...
već opereš, pa onda na 11 staviš i okreneš do ormara il manje veša do pegle...



ma vjeruj da sam ga znala poslije pranja izvaditi i protresti ves i fino ponovo manje ubaciti

i kod mene nema da zadam zaredom program, nego uvijek prvo zavrsi pranje pa moras staviti susenje, tj obrnuti "tockice"

e moja ima...ja stavim bijelo...uključim na keca , pa na 90 i tamo ono zadnje na oramr okreneme i ona sve4 u cugu odradiuser posted image

ma ema veze al me ta tvoja nervira...moram doć da to vidim majkemi...
znaš kako ja svoju volim..
pa majo ja ljeti stavim peškire mahir hoć da me ubije kaže da sma luda a oni izaću ko plišane igračke...user posted image

Hanady hajde javi se..dosla ja konacnouser posted image cekam da prodje 2 sata(tako su mi rekli) da je upalim..Moja je 7105..haman ko tvojauser posted image planiram sareno ukljuciti na 60..Zanima me jeli odmah zadam i susenje? ili cekam da zavrsi pranje' ' jesam nesrpljiva ubi Boze


e najprije pazi koliko si stavila na pranje...
ako staviš krcatu mašinu i domah upališ sušenje neće na dobrouser posted image
ja uvijek šareno opereme najprije...stavim unutra uvijek i neke stavri koje ne bih sušila...tipa moje pletene tunike il surpugovi džemperi lijepi i tako...
onda to izvadim i ne sušim unutra a ostalo uključim na 11 i do pegle ili romara ako nemaš ništa sinteteike nego je sve pamuk u tom šarenom...
nemoj se brinuti za ovo izvađeno u roku do sat u toaletu gdje god da ga staviš osuši se i najedblji vuneni komad...jer ima dovoljno obrtaja da ti već izađe jako malo vlažan bez kapanja i pod rukom reko bi i suh

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: masina za susenje vesa
13.12.2013 11:16:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Hanady

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: masina za susenje vesa
13.12.2013 11:22:14   
salmy
Ja je upalila i nisam diarala tipku susenje..medjutim je bila okrenuta na 180 i u neka doba skontam da ona susiuser posted image kontam imal kraja pranju..pipnem bubanj vreo..ukljucim je povadim ves pocela ga susiti samauser posted image valjda bila tipka sluicajno okrenuta..
Elem ukljucim je ponovo na susenje..preslozim ves i ja zaspala..tandarala je svu noc

Uglavnom jutros vadim ves on je suh ali puno poguzvan..Jos sam zaboravila staviti omeksivac..mm kosulje su preguzvaneuser posted image

Cekam popodne da ukljucim bjelo i susenje za ormar..a vidjeh u dm imaju maramice za susenje koje mirisu...jer se masina osjeti na novo..miris neke gumeuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: masina za susenje vesa
13.12.2013 11:25:54   
Hanady RR
e da i ja sma jedno pola godine maramice za sušenje uzimala...koda odgorjeva al sušilica je mora takouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: masina za susenje vesa
13.12.2013 11:27:31   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e da i ja sma jedno pola godine maramice za sušenje uzimala...koda odgorjeva al sušilica je mora takouser posted image

jel mislis da sma previse vesa stavila jer je poguzvan? a isla sma na program sintetika i peglanje..Necu te vise daviti user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: masina za susenje vesa
13.12.2013 11:31:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e da i ja sma jedno pola godine maramice za sušenje uzimala...koda odgorjeva al sušilica je mora takouser posted image

jel mislis da sma previse vesa stavila jer je poguzvan? a isla sma na program sintetika i peglanje..Necu te vise daviti user posted image


previše...košulje suši uvijek same par komada...ideš na 11 i do pegle...
i nemoj nikada da ti veše prenoći...
sušilica je dobra al zahtjeva rekciju...kad se isključi odmah vadi i slaži fino u pripremi za paglenje, neke stavri onako vruće složene nećeš morat ni peglat...npr trenerke dječije za po kućiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: masina za susenje vesa
13.12.2013 11:34:00   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

e da i ja sma jedno pola godine maramice za sušenje uzimala...koda odgorjeva al sušilica je mora takouser posted image

jel mislis da sma previse vesa stavila jer je poguzvan? a isla sma na program sintetika i peglanje..Necu te vise daviti user posted image


previše...košulje suši uvijek same par komada...ideš na 11 i do pegle...
i nemoj nikada da ti veše prenoći...
sušilica je dobra al zahtjeva rekciju...kad se isključi odmah vadi i slaži fino u pripremi za paglenje, neke stavri onako vruće složene nećeš morat ni peglat...npr trenerke dječije za po kućiuser posted image

primila k znanju...tnx

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: masina za susenje vesa
13.12.2013 11:37:05   
Hanady RR
samo ti pitaj nije frka...dok se naviknete dok ti sve folove rpodam da ne zgriješiš...

dječije štrample ako su knam nikada ne suši u mašini to podvlačimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: masina za susenje vesa
18.12.2013 0:39:26   
škorpija
Fakat ne znam o kakvom peglanju pričate, iz moje sušilice samo su košulje od mm za peglanje, sve ostalo je za ormara i uopšte nije zgužvano, doduše samo ako prenoći veš u sušili neke moje majice od viskoze se malo pogužvaju, sve ostalo je ok

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: masina za susenje vesa
18.12.2013 11:07:35   
salmy
Izguzvala sam par putauser posted image dok nisam skontala kako fercera..mm su se malo kosulje pokupile ali sta je tu je
Prvi macici se u vodu bacaju

ps: ja sam odusvljena sa njom..prosto ne mogu vjerovati da nema stipaljki strikova i konja po stanuuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 562
   [Obrisana poruka]
18.12.2013 11:12:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 563
   RE: masina za susenje vesa
18.12.2013 11:26:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Izguzvala sam par putauser posted image dok nisam skontala kako fercera..mm su se malo kosulje pokupile ali sta je tu je
Prvi macici se u vodu bacaju

ps: ja sam odusvljena sa njom..prosto ne mogu vjerovati da nema stipaljki strikova i konja po stanuuser posted image

spas...

operi ih na 30 isključi centrifugu , sa 1000 na 500 stavi na vješalicu nek se mokre suše i okapaju iznad kade...
prebaci na radijator...kad osušiš ispeglaj...biće mu tamanuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: masina za susenje vesa
18.12.2013 11:33:58   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Izguzvala sam par putauser posted image dok nisam skontala kako fercera..mm su se malo kosulje pokupile ali sta je tu je
Prvi macici se u vodu bacaju

ps: ja sam odusvljena sa njom..prosto ne mogu vjerovati da nema stipaljki strikova i konja po stanuuser posted image

spas...

operi ih na 30 isključi centrifugu , sa 1000 na 500 stavi na vješalicu nek se mokre suše i okapaju iznad kade...
prebaci na radijator...kad osušiš ispeglaj...biće mu tamanuser posted image

taman su one njemu..samo su mu rukavi kod kod Dzure iz nadrealista...ma hebo kosulje imam ja susulicu

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: masina za susenje vesa
18.12.2013 11:36:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Izguzvala sam par putauser posted image dok nisam skontala kako fercera..mm su se malo kosulje pokupile ali sta je tu je
Prvi macici se u vodu bacaju

ps: ja sam odusvljena sa njom..prosto ne mogu vjerovati da nema stipaljki strikova i konja po stanuuser posted image

spas...

operi ih na 30 isključi centrifugu , sa 1000 na 500 stavi na vješalicu nek se mokre suše i okapaju iznad kade...
prebaci na radijator...kad osušiš ispeglaj...biće mu tamanuser posted image

taman su one njemu..samo su mu rukavi kod kod Dzure iz nadrealista...ma hebo kosulje imam ja susulicu

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: masina za susenje vesa
23.12.2013 13:39:23   
hampsi
Da li je neko susio nesto od obuce u susilici?

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: masina za susenje vesa
23.12.2013 13:43:14   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Izguzvala sam par putauser posted image dok nisam skontala kako fercera..mm su se malo kosulje pokupile ali sta je tu je
Prvi macici se u vodu bacaju

ps: ja sam odusvljena sa njom..prosto ne mogu vjerovati da nema stipaljki strikova i konja po stanuuser posted image

spas...

operi ih na 30 isključi centrifugu , sa 1000 na 500 stavi na vješalicu nek se mokre suše i okapaju iznad kade...
prebaci na radijator...kad osušiš ispeglaj...biće mu tamanuser posted image

taman su one njemu..samo su mu rukavi kod kod Dzure iz nadrealista...ma hebo kosulje imam ja susulicu


To je nama naša borba dala!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: masina za susenje vesa
23.12.2013 13:45:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hampsi

Da li je neko susio nesto od obuce u susilici?

platene teneuser posted image
imama opciju brzo pranje sušenje na 30 stepeni...dvoje makimum ubacim...i zadama na taj rpogram 13...za 40 minuta sve odradi user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: masina za susenje vesa
23.12.2013 13:48:20   
R&T@

IZVORNA PORUKA: hampsi

Da li je neko susio nesto od obuce u susilici?


Mozes susiti ako imas dodatak predvidjen za obucu...
Izgleda kao neka zica, ne znam objasniti...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: masina za susenje vesa
23.12.2013 13:54:26   
hampsi
Nemam taj dodatak :( Inace samo ves susim ali sam morala oprati gojzerice. Trebace vjecnost da se osuse. Imam i ja taj kratki program 30 min, samo sam za pranje koristila. Bas ne znam sta bi, da experimentisem ili ne?

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: masina za susenje vesa
23.12.2013 13:55:11   
djoisa
IZVORNA PORUKA: hampsi

Da li je neko susio nesto od obuce u susilici?


platnene pape sa gumenim djonom - prezivjele user posted image

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: masina za susenje vesa
23.12.2013 13:56:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hampsi

Nemam taj dodatak :( Inace samo ves susim ali sam morala oprati gojzerice. Trebace vjecnost da se osuse. Imam i ja taj kratki program 30 min, samo sam za pranje koristila. Bas ne znam sta bi, da experimentisem ili ne?

koja ti je sušilica

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: masina za susenje vesa
23.12.2013 13:58:38   
hampsi
Indesit, kombinovana


_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: masina za susenje vesa
24.12.2013 13:29:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hampsi

Indesit, kombinovana


šta bona nemaš...
imaš sve...
13-ka expres wash & dry...na 30 je steni...1000 obrtaja ...pola kile makimum i traje 35 minuta...platnene tene ia pep frodo ko biljur izlijeđu...
a imaš i na 10-ki sport shoes...30 stepeni, 600 obrtaja...mak- 2 para ...50 minuta pranje ...kad opereš stavi sušilicu temperaturom na 40 stepeni...4 dugme gore na nacrtan satić i opleti...šta ti je
sve imauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *