|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:27:15   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

e Hanady sad ti zavidim al fakat hocu i jaaa da mi tako fercera


jesi probala da ne ideš odmah pranje i sušenje...
već opereš, pa onda na 11 staviš i okreneš do ormara il manje veša do pegle...



ma vjeruj da sam ga znala poslije pranja izvaditi i protresti ves i fino ponovo manje ubaciti

i kod mene nema da zadam zaredom program, nego uvijek prvo zavrsi pranje pa moras staviti susenje, tj obrnuti "tockice"

e moja ima...ja stavim bijelo...uključim na keca , pa na 90 i tamo ono zadnje na oramr okreneme i ona sve4 u cugu odradiuser posted image

ma ema veze al me ta tvoja nervira...moram doć da to vidim majkemi...
znaš kako ja svoju volim..
pa majo ja ljeti stavim peškire mahir hoć da me ubije kaže da sma luda a oni izaću ko plišane igračke...user posted image


e dodji slobodno i ima da obrnemo turu vesa da vidis govneta

a i nisam cak ni pranjem nesto zadovoljna, bijeli ves, dobar deterdzent, jos i maramice za izbjeljivanje, na 90 i ne opere dobro kako bih ja htjela

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:38:58   
salmy
Hanady otidji do Maje sredi joj tu masinu ....da znam na cemu samuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 21:42:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Hanady otidji do Maje sredi joj tu masinu ....da znam na cemu samuser posted image

user posted image user posted image user posted image

tačno hoću odavno mislim da su joj fabričku grešku podvalili

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: masina za susenje vesa
5.12.2013 23:46:52   
Selminja
Majo, ja imam istu i zadovoljna sam user posted image kod mene je 1200 obrtaja. Bijeli ves je fantazija, samo motam iz masine.

Sad, otkako se odvikavamo od pelena vise puta dnevno pici program 13, za pola sata osusi i opere pola kg vesa, tj par upisanih gaca i helanki user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 7:50:12   
R&T@
salmy, jesi li gledala tu masinu mimo Gorenje prodavnica?

Kolegica rece da je razlika u cijeni i do 150 KM, uz isti period garancije...

Je li to moguce?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 9:09:17   
maja78 RR
e pa ja cu se roknuti sto meni uvijek nesto podvaljuju

ndavno sam imala zezanciju sa cizmama

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 9:40:17   
M kao Mama
a jel mora biti gorenje, ja sam uzela beko i zadovoljna sam, samo još čekam račun, hahahahha

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 9:55:27   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: R&T@

salmy, jesi li gledala tu masinu mimo Gorenje prodavnica?

Kolegica rece da je razlika u cijeni i do 150 KM, uz isti period garancije...

Je li to moguce?

Moguće je.
ja sam Gorenje šporet platila jeftinije za oko 100 KM (isti model naravno) u nekoj lijevoj prodavnici.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 9:57:28   
Hanady RR
meni se činio da su mi rekli da u DOMNDU to je opnaj bivši EŠ Companx ima indesit mašina jeftinija nego general servisu u E-Šehovića...
ali garancija je tu 3 godine...

al porvjeri ti to salmy...svi daju na rate kartice i sve...za svoje novce možeš kupiti gdje želiš, ha ja...
nije mala razlika do 100-150 KM

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 10:09:26   
M kao Mama
hanady, znaš da sam ja u vogošći i odem pogledam u domog sušilicu, kao 680 KM a na akciji je 620, istu takvu u beko shopu u vogošći platim 545 na akciji, a oko 600 je bez akcije, tako obić se mora barem nekoliko radnji,

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 10:29:54   
R&T@
mama_alma, kad te vec krenulo, nadji mi perilicu posudja po dobroj cijeni...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 10:37:45   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: R&T@

mama_alma, kad te vec krenulo, nadji mi perilicu posudja po dobroj cijeni...



do koliko para, ja i tu imama Beko, kupljenu prije haman 8 godina i zadovoljna sam šta te interesuje do koliko para

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 10:39:13   
škorpija
mi smo kupili prije nekoliko godina polovni siemens 250 Km, ne da je dobra nego predobra, suši a ne gužva

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 10:42:31   
canim
Maja, a jesi probala da smanjis broj obrtaja pilikom pranja vesa, da ti ne ide do 1200 vec 1000 ili 800 i slicno.

Mi smo do prije par mjeseci imali Beko susilicu, zaista sam prezadovoljna bila, ves izadje bas onako fin suh, mekan. Sad imamo Gorenje, i nisam zadovoljna, uvijek nadjem nesto vlazno user posted image doduse mozda i ja negdje nesto grijesim, jer sam je tek pocela koristiti ali nesto ne vjerujem.

< Poruku je uredio canim -- 6.12.2013 10:46:08 >

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 10:46:44   
R&T@

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: R&T@

mama_alma, kad te vec krenulo, nadji mi perilicu posudja po dobroj cijeni...



do koliko para, ja i tu imama Beko, kupljenu prije haman 8 godina i zadovoljna sam šta te interesuje do koliko para


I ne skontah da te ne pitam na chat temi...user posted image
Pukla sam...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 10:46:46   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: canim

Maja, a jesi probala da smanjis broj obrtaja pilikom pranja vesa, da ti ne ide do 1200 vec 1000 ili 800 i slicno.

Mi smo do prije par mjeseci imali Beko susilicu, zaista sam prezadovoljna bila, ves izadje bas onako fin suh, mekan. Sad imamo Gorenje, i nisam zadovoljna, uvijek nadjem nesto vlazno user posted image doduse mozda i ja negdje nesto grijesim, jer sam je tek pocela koristiti ali nesto ne vjerujem.


jesam i to stavljala sam na 600 obrtaja

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 10:48:23   
R&T@
majo, osusi li dobro i "nepoguzvano" kad je malo vesa?

Da nije problem u kolicini...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 10:50:18   
salmy
Odlucili smo se za Gorenje jer daju popust na kes30% i nose nasu staru masinu jako bitna inf..tacno ne znam sta bih sa njom,i oduzmu 50 KM od cjelog iznosa

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 10:54:07   
M kao Mama
o, salmy to je super info, odlično nek je sa srećom, sad slijedi učenje kako ne smanjiti i ne pobojiti veš koji je na programu sušenja

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 11:01:20   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: R&T@

majo, osusi li dobro i "nepoguzvano" kad je malo vesa?

Da nije problem u kolicini...



i kad ne stavim i kad stavim puno ili malo vesa ista stvar potpuno, ostane blgo vlazno i poguzvano

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 11:04:30   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: R&T@

majo, osusi li dobro i "nepoguzvano" kad je malo vesa?

Da nije problem u kolicini...



i kad ne stavim i kad stavim puno ili malo vesa ista stvar potpuno, ostane blgo vlazno i poguzvano


očito, majo da ima neka greška sa tom masinom, prvo hanady nek to pogleda, ako je ona ne dovede u red, onda ne znam bogami, kad već nije pod garancijom, šta ti ječiniti

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 11:07:23   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: R&T@

majo, osusi li dobro i "nepoguzvano" kad je malo vesa?

Da nije problem u kolicini...



i kad ne stavim i kad stavim puno ili malo vesa ista stvar potpuno, ostane blgo vlazno i poguzvano


očito, majo da ima neka greška sa tom masinom, prvo hanady nek to pogleda, ako je ona ne dovede u red, onda ne znam bogami, kad već nije pod garancijom, šta ti ječiniti



ma hajde nek radi koliko radi vec sam se ohladila od nje, a bila sam razocarana neki period hehehe


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 11:49:18   
salmy

IZVORNA PORUKA: mama_alma

o, salmy to je super info, odlično nek je sa srećom, sad slijedi učenje kako ne smanjiti i ne pobojiti veš koji je na programu sušenja

hvala ti draga..jedva cekam..posteljinu presvukoh i slozih...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 11:53:22   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: škorpija

mi smo kupili prije nekoliko godina polovni siemens 250 Km, ne da je dobra nego predobra, suši a ne gužva

I ja imam siemens, kupila od nekog lika polovnu iz Njemačke, ima joj skoro 6 godina kako je kod mene, platila je 150 KMuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2013 13:44:38   
škorpija

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: škorpija

mi smo kupili prije nekoliko godina polovni siemens 250 Km, ne da je dobra nego predobra, suši a ne gužva

I ja imam siemens, kupila od nekog lika polovnu iz Njemačke, ima joj skoro 6 godina kako je kod mene, platila je 150 KMuser posted image

user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *