|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 8:15:28   
M kao Mama
Da se pohvalim skontala sam da sam negdje pogriješila, nakon mojih hlaća i džempera koje su za broj manje, sad sam i dječije stvari smanjila, ima li neko strućan da mi kaže gdje sam pogriješila

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 8:46:32   
Mirkica
ja evo cekam moju masinu za susenje user posted image user posted image kupili smo AEG kazu da je odlicna i da je jedina masina kdo nas u de koja susi sve ama bas sve bez iznimka pa vidjecu pripremila sam vesa ima da je danas oznojim :))

mama alma ne bih it znala pomoci .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 9:10:46   
canim
Ja dzempere ne stavljam u susilicu, niti bilo kakva pletiva. mama_alma vjerovatno ti program nije bio prilagodjen za te stvari, ili eventualno te stvari ne smiju u susilicu, imas na etiketi svakog artikla sta smije a sta ne smije u susilicu.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 9:17:16   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: canim

Ja dzempere ne stavljam u susilicu, niti bilo kakva pletiva. mama_alma vjerovatno ti program nije bio prilagodjen za te stvari, ili eventualno te stvari ne smiju u susilicu, imas na etiketi svakog artikla sta smije a sta ne smije u susilicu.



pa, šta će mi onda sušilica kad ne mogu u njoj sušiti, hahahahahaha, ma prvi put znam da sam stavila na 90, a drugi 105 mislim, hajd ove moje stvari hlaće super su ispale, taman mi se bile razvukle, džemper mi je dobio trofrtaljen rukave, al kad vidjeh L tuniku, oj majko mila, hahahahaha, al hajd valja mi prostudirat ovu moju snajku

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 9:24:13   
djoisa
IZVORNA PORUKA: mama_alma

Da se pohvalim skontala sam da sam negdje pogriješila, nakon mojih hlaća i džempera koje su za broj manje, sad sam i dječije stvari smanjila, ima li neko strućan da mi kaže gdje sam pogriješila


meni se nikad nista u susilici nije smanjilo, ubacim koji put i dzemper..kod mene je beko susilica, nema mogucnost podesavanja temp. nego samo duzine susenja

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 9:27:10   
M kao Mama
pa i kod mene je beko, djoisa, de pomagaj na koliko ti stavljaš najčešće

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 9:36:37   
djoisa
nije mi jasno kako se smanjilo bilo sta, mozda neke stvari nisu za susilicu obrati paznju na to..punu masinu obicno stavim na 130 (tranje programa u min)..ako imas jacu centrifugu na masini za ves mozda moze i kraci program ili ako peglas ves..

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 9:41:40   
M kao Mama
ne, peglam samo što moram, centrifuga je 1000 jedino možda sam pogriješila sto sam stavila dvije mašine veša opranog na sušilicu, mislim pamućna majca, pa vala da ne može u mašinu, očito sam tu negdje kiksala,a l dobro mlada sam pa naučit ću, hahahhahahha, a i kod mene je ista ko tvoja, kada sam napisala 90 mislila sam na minutažu, a ne na stepene

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 9:48:28   
djoisa
i mogla osusiti 2 masine vesa na 90? kod mene onda bas losa centrifuga..nemoj pretrpavati susilicu, ves bude izguzvan kad je pretrpana..ni ja ne peglam

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 9:54:36   
M kao Mama
pa, jesam, znaš kako janikad ne antrpam ni onu mašinu koja je od 5 kg, nikad nije vrhom puno, recimo negdje 75 % kapaciteta, tako da u ovoj od sedam kila za sušenje, to ti dođe ko jedna i po vjeruj ne bude ni ona puna

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 12:02:19   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: djoisa

nije mi jasno kako se smanjilo bilo sta, mozda neke stvari nisu za susilicu obrati paznju na to..punu masinu obicno stavim na 130 (tranje programa u min)..ako imas jacu centrifugu na masini za ves mozda moze i kraci program ili ako peglas ves..


a jel sto vece tranje manje vremena ??
jer kod mene je 30 to tranje tako doslo ja nisma ni mjenjala i ispalo mi 2 i po sata da ce susiti , nisam mogl anikako da vratim pa sam pustila , nego jel trebam kod sledeci puta da povecam tranje da bi se vrjeme smanjilo ??

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 13:54:18   
salmy
Odlucli smo se za ovu sto Hanady ima.. bile su dvije na akciji.. Cak smo htjeli uzeti masinu i susilicu odvojeno skoro pa za isto para..ali nemam mjesta za njih...
Uglavnom je cura kontaktirala servis i pitala kakva su iskustva sa njima..Nije bilo vecih kvarova osim cestih grski u upravljanju iste..Znalo se desiti da ukljuce sve tipke i masina napravi haos...
strogo je naglasila da se drzimo uputstva i nece biti problema

Ovu sto Maja ima kaze bile su davno i nisu se bas pokazale kao dobre.user posted image ..tako da ih vise ne porucuju

Nama nasa stize u Cetvrtak Abd

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 13:57:48   
Hanady RR
čestitke salmyyyyyyyyyyyyuser posted image user posted image user posted image
al ćeš zadata vikend...javljajuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 14:06:57   
salmy
jedva cekam..samo ves slazem na balkon...i da,cura rece da je isprobamo odmah..sto vise da perem..jer ako nesto ne bude ok da mozemo vratiti u roku 7 dana...ali svakako ima 5 godina garancije

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 14:16:23   
canim
Ja sam imala beko sa senzorom za susenje,nisam imala nikakvih problema a ni jednom nisam palila po nahodjenju one temperature vec namjestala onaj dio sto prikazuje kao dali je za vjesalice, potpuno suho i slicno, onda on sebi sam prilagodi duzinu i jacinu susenja i nikad mi se nije desilo da se nesto smanji ili otegne.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 14:19:14   
Hanady RR
meni se smanje dječije štrampleuser posted image
al to je radi materijala od kojega jesu...
al sma ja njima našla mjeru uzmeme dva broja veće...operem i osušim smanje se na tamana i više ne...to je to...svako naredno normalnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 14:22:49   
M kao Mama
Kuku meni, pa znači nije mi dijete toliko naraslo, nego ima mahnitu mater, a ja mislimi štrample jojomanjale, hahahahaha

ba Hanady već joj uzimam nekoliko brojeva već, naredna kupovina je već za odrasle, hahahaha

nego, canim, kako po nahođenju, mislim izvadim veš šareni, recimo, koji je prošao centrigu od 1000 obrtaja, onako pola mašine zauzme, ako nei manje, i na šta da ga stavim, neću da ga peglam

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 14:29:45   
canim
Pa imas na onom krugu dali ces za peglu onda ti ostavi ves malo vlazan ili ces za ormar, stavis tu opciju za ormar, onaj cvjetic pamuk ti je ako su ti stvari pamucne a onaj kvadratic osjetljivo,sintetika i dr materijali.
Ako su pamucne majice samo okreni tamo krug da hoces da ti je suho za ormara i to je to.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 14:35:19   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: canim

Pa imas na onom krugu dali ces za peglu onda ti ostavi ves malo vlazan ili ces za ormar, stavis tu opciju za ormar, onaj cvjetic pamuk ti je ako su ti stvari pamucne a onaj kvadratic osjetljivo,sintetika i dr materijali.
Ako su pamucne majice samo okreni tamo krug da hoces da ti je suho za ormara i to je to.



pa, Bogami ovako i radim

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 14:41:42   
canim
Pa kako radis ako si maloprije pisala o nekim stepenima ? Ja nijednom nisam masinu upalila na taj nacin da ja odredjujem koliko stepeni cu nesto susiti vec automatski na osnovu te zadate opcije, cini mi se da kod pamuka ima jos jedna dodatna opcija za susenje, kao ekstra suho, tu sam cesto koristila. Doduse mozda nam nisu iste Beko masine, pa su nam mozda i neke opcije razlicite, ne znam.

Jesi uzela sa senzorom za susenje ili bez user posted image ovo sa senzorom je super jer masina zavrsi program kad su stvari suhe a ne onoliko koliko klasicno program traje.

< Poruku je uredio canim -- 10.12.2013 14:44:01 >

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 14:45:06   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: canim

Pa kako radis ako si maloprije pisala o nekim stepenima ? Ja nijednom nisam masinu upalila na taj nacin da ja odredjujem koliko stepeni cu nesto susiti vec automatski na osnovu te zadate opcije, cini mi se da kod pamuka ima jos jedna dodatna opcija za susenje, kao ekstra suho, tu sam cesto koristila. Doduse mozda nam nisu iste Beko masine, pa su nam mozda i neke opcije razlicite, ne znam.

Jesi uzela sa senzorom za susenje ili bez user posted image ovo sa senzorom je super jer masina zavrsi program kad su stvari suhe a ne onoliko koliko klasicno program traje.



ama, ženo kod mene nije digitalna,

piše 7 kila ako je npr. za vješalicu a bila na 1000 obrtaja okrenuti na 130
3,5 kile sve isto, samo na 90


(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 15:01:00   
canim
user posted image haj ti slikaj meni na masini pa da vidimo sta ti pise, mozda su nam skroz razlicite masine, ili nadji sliku na internetu

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2013 15:09:36   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: canim

user posted image haj ti slikaj meni na masini pa da vidimo sta ti pise, mozda su nam skroz razlicite masine, ili nadji sliku na internetu



ha dođem, kući slikam je, a već vidim da sam se za...ucnula što ne uzeh digitalku, a razlika bila u 50 km , al kaže žena nemoj elektoniku

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: masina za susenje vesa
11.12.2013 9:22:38   
minie

IZVORNA PORUKA: canim

Pa kako radis ako si maloprije pisala o nekim stepenima ? Ja nijednom nisam masinu upalila na taj nacin da ja odredjujem koliko stepeni cu nesto susiti vec automatski na osnovu te zadate opcije, cini mi se da kod pamuka ima jos jedna dodatna opcija za susenje, kao ekstra suho, tu sam cesto koristila. Doduse mozda nam nisu iste Beko masine, pa su nam mozda i neke opcije razlicite, ne znam.

Jesi uzela sa senzorom za susenje ili bez user posted image ovo sa senzorom je super jer masina zavrsi program kad su stvari suhe a ne onoliko koliko klasicno program traje.


I moja je na ovaj fazon i nikad nista nije smanjila.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: masina za susenje vesa
11.12.2013 10:58:06   
M kao Mama
moja je ovakva

http://www.ekupi.ba/BEKO-Susilica-na-principu-obrtanja-sa-kondenzatorom-DC-7110-218431.aspx

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *