|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Masina za susenje vesa
19.12.2012 0:40:23   
Galicia
Moja osusi za 40-60min.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Masina za susenje vesa
19.12.2012 0:45:53   
bambi7

IZVORNA PORUKA: Galicia

Moja osusi za 40-60min.


i moja kad joj zadam par stvari, inace haman vazda je u punom kapacitetu

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Masina za susenje vesa
19.12.2012 1:25:08   
milenium
znači vrijeme sušenja ovisi o količini robe? nebih sad sušila 2 komada ali ne bih ni prettrpavala. galicija koja je kod tebe marka ?

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Masina za susenje vesa
19.12.2012 2:48:36   
Galicia
Pisala sam ovdje jednom o mojim "bebama" masina za pranje i za susenje. Npr, stavim 3 para uniformi sa posla, znaci hlace i majice, i stavim 2 hlace od mm i bude suho za maximalno 40min. Posteljina malo duze traje jedno satic do 80minuta, s tim sto ja stavim, 4 jastucnice, 2 carsava i slifer.
Evo ti moja masina za susenje. Ja sam kupila i za pranje i za susenje u isto vrijeme i bile su skupe, ali ne kajem se ni sekunde

http://www.samsung.com/us/appliances/washers-dryers/DV455EVGSGR/AA



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Masina za susenje vesa
19.12.2012 8:26:14   
Hanady RR
Moja suši bez obzira koliko robe je u njoj vrmenski isto proces traje...
al zavisi šta sušim....
imam porgrame...naravno bijelo i 100% pamuk traje najduže u sušenju kao i u pranju...zajedno od 119 minuta do 165 minuta....to do ormara :)
a imama i eco porgrame i za bijelo i šareno i u prnaju i u trajanju ako nije u punom kapacitetu tj ne tovarim je 6 kg nego do 3 i pol ....
imam i komlet trajanje rpocesa za vunu i šareno i sportsku robu po 55 minuta...
a i ekspres pranje i sušenje za 35 minuta ...ubilo se za dvij-tri fine stvari koje ti sutra trebaju :)il ono sav veš opereš a okupaš djecu i našuniš korpu...:)za 35 minuta i to gotovo...

kod men je maksimalni broj obrtaja 1000...
ja sma seki kupila smasung mašinu sa 1400 obrataja...ona fakat skoro pa suho izvadi iz mašine...baš je dobra ...samo bogami preko 1000 obrtaja kad joj zada znalo joj se desiti da joj pokida pamučne stavri onaj bubanj...ne znam kako, dal je pretrpa il šta...al male rupice su nastale...
il se nije bila s anjom dogovorila u startu najbolje :)


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Masina za susenje vesa
19.12.2012 11:40:27   
henna ze
joj meni je koma bijeli veš..perem na 90 stepeni sušim na 80..i taj cijeli proces traje 6 sati..

ovo ostalo sve ko u hanady..
i usper mi je ona stvarka za brzo pranje i sušenje...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Masina za susenje vesa
19.12.2012 11:50:49   
škorpija
Bogami i moja suši 2 do 2,5 sata, ali ono baš da je za ormara, imam program 20 i 40 minuta, ali ništa ne osuši, isto tako vrijeme sušenja kod mene ne zavisi od količine stvari, bubanja je ogromaaaan i kad stavim veš iz pune mašine to bude nešto pravo malo na dnu bubnja sušilice

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Masina za susenje vesa
19.12.2012 11:58:04   
Hanady RR
pamuk bijelo sa pretpranjem...pranje i sušenje 165 minuta ravnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Masina za susenje vesa
19.12.2012 12:08:19   
hatepsut
Hanady,nema ti sta bit smjesno.Inace kod danasnje tehnike se nikad ne zna,naravno da se vodi racuna kad se proizvode 2u1 masine,ali isto tako duze traju susilica i perilica odvojeno.Iz iskustva mojih prijateljica ti govorim.a i kad pitas bilo kog majstora cak i trgovca preporucit ce ti odovojene masine,izuzev ako bas nemas prostora.ja nemam nista protiv masina 2u1 ali i dalje stojim kod svoje tvrdnje da duze traje kad su odvojene.

Kod ove prijateljice sto je 2u1 je ko kod Henne 6 sati otkuhava i susi bijeli ves.a opet ova sto ima odvojene opere bijeli dok masina osusi taj bjeli ves ona opere i sareni.meni nikad nije problem prebaciti i onako izbjegavam ostaviti masinu da pere kad nisam kuci ili kad spavam(nedavno mi je bila popolava da nisam bila kuci sve bi mi helac otislo) sad me strah.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Masina za susenje vesa
19.12.2012 12:23:48   
Hannica

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: salmy

Zenice  koje je imate...
cula sam da ona mora imati dimnjak/prozor u wc??
Navodno ima para koju izbacuje...planiramo je kupiti al mi nista nije jasno...
u wc nemam prozor niti dimnjak...a potrebna nam je uzasno...
dobila sam popizditis od susenja u stanu...jer ovaj hebeni smog usmrdi sve sto valjauser posted image

ne mora..postoje neke koje imaju crijevo za odvod i za to ti treba dimnjak..crijevo je kao za napu fi 100
imaju neke koje imaju kondenzacijski lonac..tu se para skuplja i pretvara u vodu..koju povremeno ispraznis...

a masina plus susilica je najbolje rjesenje..para ide u odvod gdje ide i voda..kod mene je tako..raspitaj se kad budes kupovala..
aha,znaci ima taj fazon..i ja kontam koje crijevo...a sigurno je to kao klima...ja imam na balkonu od nje crijevo i stavila u flasu koju redovno praznim...pretpostavljam da je slican fol
A kombinacija susenje/pranje sam cula da nisu dobre jer se brzo kvare...rado bih zamjenila 500 obrtaja za duplo vise...zanusi ima joj 12 godinauser posted image
Ipak je najbolje u prodavnici pitati...pretpostavljam da je ta koja ima taj kondenzacijski fol skuplja


ma ne vidim razlog zbog kojeg bi se kvarila brze od obične..vidiš tih 500 obrtaja ti baš ne mogu ocijediti veš najbolje..pa će ti sam proces sušenja jako dugo trajati...
ja bih svakako kupila 2 u 1..ja je imam evo godinu dana....i radi malte ne non stop..jer i ljeti i zimi sušim u njoj...


Da i ja dodam koju pametnu.user posted image
Ja imam masinu 2 u 1 Bosh,pere i susi vec 7 ili 8 godina i jos uvijek je kao nova.user posted image Jedina mana joj je sto pere 5 kg,a susi 2,5 kg pa moram ubacivati u susilicu na dva puta.Meni to i nije neki problem,taman izvadim ves i razvrstam sta mi nije za susenja jer ne zelim da se skupi.user posted image Treba joj odprilike 3 sata da osusi masinu pamucnog vesa,znaci 2 x 1,5 h. Ja sam zadovoljna.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Masina za susenje vesa
19.12.2012 16:09:55   
Galicia
Meni moja masina jos nikad nista nije skupila. Valjda zato sto joj tepam svaki dan. user posted image

MM je zabranjen pristup masinama. Jedne prilike je stavio obicni sareni ves na najduzi moguci program i pri tome upalio na extra pred pranje, i jos extra ispiranje i na milion obrtaja. Od tada, nix u moje masine dirati. Pa ne radimo u rudniku da trebam ves prati 5 sati.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Masina za susenje vesa
19.12.2012 21:56:05   
hatepsut
I da u konzumu na akciji nesto oko 520km indesit 2u1.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Masina za susenje vesa
20.12.2012 12:33:55   
henna ze

IZVORNA PORUKA: hatepsut

I da u konzumu na akciji nesto oko 520km indesit 2u1.

ja sam tu uzela..isto na akciji prošle godine..ista cijena..sa 750 na 520KM

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Masina za susenje vesa
14.1.2013 23:59:00   
neki x
Ima li iko iskustva sa markom Ariston?
Vidjela sam perilicu i susilicu(2u1) te marke,800KM,garancija 5god.
Nesto mi pojeftina...
Pa se dvoumim da li da je kupim,help!!user posted image

< Poruku je uredio neki x -- 15.1.2013 0:13:57 >

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Masina za susenje vesa
15.1.2013 17:09:18   
neki x
Hvala vam svima na odgovorima i preporukamauser posted image

Ma boli me uvo,ja nju kupihuser posted image user posted image

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Masina za susenje vesa
18.2.2013 15:22:01   
senchyy
Ja imam Candy perilicu sa 1000 obrtaja i ozbiljno razmisljam o susilici, al izmedju mora raznih nisam pametna koja je dobra. ako imate neku sugestiju koju izbjeci ili koja je super odabir za neku super cijenu :)


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Masina za susenje vesa
8.4.2013 19:25:31   
adonermy
drage moje,planiram uzet masinu za susenje vesa,imam vec ovu za pranje,al me interesuje koja je nabolja sa filterom,jer nemam gdje da probijem zid za ventilacijski otvor...

_____________________________

daris sreca najveca :) 11.04.2012.

(odgovor članu senchyy)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Masina za susenje vesa
9.4.2013 11:46:45   
melin
ja imam kombinovanu 2u 1 i vrlo sam zadovoljna koristim je vec nekih 5-6 god i jos uvijek je kao nova ima program za susenje na 40,60 i 2 sata zavisi sta se susi...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu adonermy)
Neposredna veza do poruke: 468
   [Obrisana poruka]
26.8.2013 13:34:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu melin)
  Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Masina za susenje vesa
26.8.2013 13:38:17   
Hanady RR
Kod mene ti je kombinovana indesit 2 u 1, mašina sa sušilicom...
ja nemam prostora za dva parata pa sma se odlučila ovako...
prezadovoljan njom već 4 godinu zaista

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 470
   [Obrisana poruka]
26.8.2013 13:42:10   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Masina za susenje vesa
26.8.2013 14:16:10   
henna ze
mislim da ti je bolje prodati tu svoju mašinu..i uzeti kombinovanu...
zbog prostora..i zbog prebacivanja veša..de ga premjesti iz jedne mašine u drugu...
ja imam ovu kao hanady..pere 7 a suši 5 kg veša...svaka čast onome ko je izmisli...

hem zenička prljavština..hem nemam i onako gdje prostrijeti..


ne stavljam omekšivač..a peškiri su mekani..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Masina za susenje vesa
24.10.2013 13:58:38   
Sedina 30
Koliko struje otpilike potroši, sušilica za veš, jel baš potroši previše kao što sam čula? Žale se da dođu veliko računi.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Masina za susenje vesa
24.10.2013 14:10:23   
Blue rose RR
Ma jok, ništa više negoli ostale mašine.
Ako se zbog struje nećkaš da li da kupiš ili ne, moj ti je savjet da ako možeš, kupiš.Ne bih je dala ni za šta.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Masina za susenje vesa
24.10.2013 14:16:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Sedina 30

Koliko struje otpilike potroši, sušilica za veš, jel baš potroši previše kao što sam čula? Žale se da dođu veliko računi.


ništa previše...
moj račun u praćenju zimske sezone pokazao povećanje za nekih 3-4 Km..
a ne da koristim sužilicu... slomih je...
mada svo moji aparati su pri kupovini energetski razredi A+ to je vrlo bitno...
iako su mi rekli da je sušilica uvijek B razred meni potrošnja nije uvećana ništa posebno u donosu na rahatluh ne pranja ponovo veša ako komšija zapali u svoju kotlovnicu i smeće jer mu je rmsko bilo nositi do kontenerauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *