|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Masina za susenje vesa
27.5.2012 13:34:17   
Hanady RR
ovo je moja
http://www.indesit.asia/product_i/Washer_Dryer_IWDC_6105_(EU)/pid_62476EX/42.do

ja sma prezadovoljna...
ovih dana posbenouser posted image
em nepalim grijanje am ne čamim pored štrika da šta obučemo sa njegauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Masina za susenje vesa
27.5.2012 13:45:04   
emma.L
Sutra ću ih zvati mada se ne nadam dogovoru, jer meni je jedina opcija zamjena za drugu a ipak ovo nije USA.

Ovo je samo sušilica i budući da je sutra trebamo staviti pod radnu plohu u kuhinji i skinuti onaj poklopac, krajnje je vrijeme da nazovem prije nego je rastavimo i vidim što se može uraditi.

Što se tiče peškira, izgledaju mi kao kuhinjske krpe, a prije bi im se volumen udvostručio koliko su raspuhani fino bili. user posted image

Ja i dalje mislim da je do serije ili ovog jednog aparata koji nas je zapao, jer ne mogu vjerovati da ljudi izvale prilično više novca i dobiju nešto loše i da to proizvođaču/prodavaču prolazi na duži period.

Ali hajde, kad je Ema dobila igračku peglu na dar, nije znala šta bi s njom user posted image , bar će ovaj maleni vidjeti mamu kako pegla.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Masina za susenje vesa
26.10.2012 0:04:28   
škorpija
mm mi kupio sušilicu, prvi put je večeras probala, fino suši nije ništa izgužvala, ali nisam zadovoljna izlgedom ručnika, nisu mi nekako paperjasti, onako bezeze, kao sa štrikauser posted image
i zašto služe one maramice što se stavljaju u sušilicu, kupila sam ih ali ne kontam koja je njihova svrhauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Masina za susenje vesa
26.10.2012 9:31:11   
Mya_81 RR
Škorpija, to je omekšivač u vidu tih maramica koje se stavljaju samo u mašinu za sušenje.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Masina za susenje vesa
26.10.2012 10:09:55   
Monaa
Gdje ste kupovale te maramice? Ja sam uzela one iz DM-a ali su bez veze, nikakav miris ne ostavljaju. user posted image Ja dodam kod pranja i klasicni omeksivac i stavim te maramice prilikom susenja i ves bude bas mekan. Ali eto ne mirise bas nesto.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Masina za susenje vesa
26.10.2012 12:50:13   
canim
Moji se peskiri nemogu porediti kad su suseni na striku i u masini, u masini uvijek budu ono kao s reklame, mekani, divni.

Sto se mirisa tice, nema intezivan miris, vec onako puno blazi. Maramice nisam kupovala a mogla bih probati i s njima pa eto i ja bih volila da znam koje su dobre a koje nevaljaju. user posted image


(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Masina za susenje vesa
27.10.2012 9:42:48   
hampsi
skorpija meni ves ima "cudan" miris ako ne stavim te maramice prilikom susenja u masinu, mada i one dosade nakon nekog vremena jer nisu nesto. Ako neko koristi neke druge, ja znam za ove iz DM-a, neka podijeli sa nama user posted image

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Masina za susenje vesa
27.10.2012 9:49:59   
R&T@

IZVORNA PORUKA: škorpija

mm mi kupio sušilicu, prvi put je večeras probala, fino suši nije ništa izgužvala, ali nisam zadovoljna izlgedom ručnika, nisu mi nekako paperjasti, onako bezeze, kao sa štrikauser posted image



Ne znam koji ti je tip susilice, ali pokusaj s drugim, "blazim" programom...

U mojoj susilici, nakon programa za pamuk, koji je bas s visokom temperaturom, peskiri budu takvi...valjda se brzo i previse osuse...
Tako da ja susim i peskire i posteljine na programu za sareni ves...
i budu savrseniuser posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Masina za susenje vesa
27.10.2012 21:39:22   
henna ze
meni sve divno miriše i sve je mekano..bijeli perem na 90 stepeni, sušim na 80...do ormara..i odmah vadim....stavljam obični omekšivač...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Masina za susenje vesa
27.10.2012 22:01:41   
Selminja

IZVORNA PORUKA: henna ze

meni sve divno miriše i sve je mekano..bijeli perem na 90 stepeni, sušim na 80...do ormara..i odmah vadim....stavljam obični omekšivač...

Šta na 80? Pošto imamo istu sušilicu...user posted image
Ja stavim bijeli na ormar i to je to, zar se može podešavati temperatura? Ja mislim da oznaka tj ormar ima svoju zadanu temperaturu, nista ja više ne podešavam

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Masina za susenje vesa
27.10.2012 22:10:24   
henna ze
pa imaš tri ona za podešavanje..jedan za vrstu pranja..jedan za temperaturu i jedan ono za dužinu sušenja..u minutama ili dovješaice ili do ormara...šareni stavim na 30 stepeni do vješalice...a bijeli na 80 do ormara

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Masina za susenje vesa
27.10.2012 22:17:54   
Selminja

IZVORNA PORUKA: henna ze

pa imaš tri ona za podešavanje..jedan za vrstu pranja..jedan za temperaturu i jedan ono za dužinu sušenja..u minutama ili dovješaice ili do ormara...šareni stavim na 30 stepeni do vješalice...a bijeli na 80 do ormara

Okej, probam i tako onda, hvala user posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Masina za susenje vesa
27.10.2012 22:31:48   
škorpija
ja imam hebet nekakvih programa, ima ih sigurno 10 i jako mi je teško izabrati pravi, uglavnom onaj s nacrtanim cuncem izbjegavama jer sam skontala da je to najviša temperatura.

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Masina za susenje vesa
1.11.2012 14:50:35   
minie
Ima li neka od vas Whirlpoolovu susilicu? Ja bi u subotu trebala dobiti jednu ove marke, pa me zanimaju iskustva.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Masina za susenje vesa
3.11.2012 9:52:01   
ena0002
Ja sam tek sad skontala da je da za susilicu jako bitno da masina za ves ima oko 1000 obrtaja...mislim znala sam ja to i prije ali kontam to oni samo onako pisu. Uglavnom do sada nisam bila zadovoljan susilicom, susila sam samo bijeli ves, sareni vrlo rijetko i obzirom da ga nisam smjela stavljati na vise temp uvijek bi mi iz susilice izlazio mokar. Prije sam imala masinu sa 500 obrtaja i susilica je susila po 2 sata a ona zdjela za skupljanje vode je uvijek bila puna. Nedavno sam promjenila masinu, ima 1000 obrtaja i susilica je radila 1 sat a u onoj zdjeli skoro da i nije bilo vode. U drugoj turi je bilo malo vise vesa pa je bilo i malo vise vode u zdjeli ali ni blizu kao prije

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Masina za susenje vesa
3.11.2012 10:08:52   
mo girl
mene zanima postoji li masina koja nije ona klasicnih dimenzija kao ves masina nego ona uska?ja je nigdje nisam uspjela pronaci sve su one standardne velicina al meni takva nemoze stati u wc a onu usku bi mogla ugurati taman bi se uklopila

< Poruku je uredio mo girl -- 3.11.2012 10:10:34 >

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Masina za susenje vesa
3.11.2012 10:22:58   
Pingvina

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ovo je moja
http://www.indesit.asia/product_i/Washer_Dryer_IWDC_6105_(EU)/pid_62476EX/42.do

ja sma prezadovoljna...
ovih dana posbenouser posted image
em nepalim grijanje am ne čamim pored štrika da šta obučemo sa njegauser posted image


Zeno draga onda pomagaj...user posted image user posted image
Ja sam apsolutno nezadovoljna susenjem iste ovakve. Zlo mi je i krivo mi sto je kupih.Opet sam osudjena na dva stendera u sred dnevnog boravka cim zahladi.user posted image
Nema sta nisam probala-odvojiti oprani ves po "debljini".Kao peskirima treba duze i veca tura nego potkosuljama i sl...Odovjiti pleteno od kosulja i bla bla...na opciji vjesalica mi ostane vlazno..user posted image , ormar mi presusi bude sve (sto neko rece)ko ustirkano..Ma ne znam sta bih s njom.A onom "cudnom" mirisu necu ni pricati.Pliiiiz-prosvjetli me!!user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Masina za susenje vesa
3.11.2012 10:33:33   
ena0002
Pingvina zanci ja i ti mozemo zajedno user posted image ....ja se jos uvijek stelim na njoj a imam je par godina user posted image ...eto sad sam se ponadala da ce mi ova masina sa 1000 obrtaja pomoci pa vidjecemo kako ce to fercerati. Kod mene je Gorenje

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Masina za susenje vesa
3.11.2012 12:32:17   
Pingvina
ena, ja se nisam htjela ni steliti..par puta se zeznula..Jednom prosirenje vena dobila peglajuci i odustala.Lijepi moji stenderi.user posted image user posted image
Nemam ideje sta da joj radim.A kako imamo cuku, zimi mi je zlo od vesa.Ljeti ga iznesem na avliju i za dva sata je suh a zimi mi se dnevni boravak u veseraj pretvori.user posted image
Hanady mi je zadnja nada, a ona se ne javlja..user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Masina za susenje vesa
3.11.2012 16:37:08   
R&T@

IZVORNA PORUKA: mo girl

mene zanima postoji li masina koja nije ona klasicnih dimenzija kao ves masina nego ona uska?ja je nigdje nisam uspjela pronaci sve su one standardne velicina al meni takva nemoze stati u wc a onu usku bi mogla ugurati taman bi se uklopila


U Beko prodavnici imaju usku susilicu,neka njemacka marka...
Cijena joj je 620 KM...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Masina za susenje vesa
3.11.2012 16:45:03   
maja78 RR
I kod mene ista stvar sa indesitom 2 u 1, slomi me i na kraju u njoj susim samo bijeli ves koji ne peglam, vecinu susim na striku. toliko izguzva da je to strasno! I nema sta nisam probala i uvijek isto.


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Masina za susenje vesa
3.11.2012 18:02:31   
koka i po
za nuzdu upotrebljavam fen i pegluuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Masina za susenje vesa
3.11.2012 21:51:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pingvina


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ovo je moja
http://www.indesit.asia/product_i/Washer_Dryer_IWDC_6105_(EU)/pid_62476EX/42.do

ja sma prezadovoljna...
ovih dana posbenouser posted image
em nepalim grijanje am ne čamim pored štrika da šta obučemo sa njegauser posted image


Zeno draga onda pomagaj...user posted image user posted image
Ja sam apsolutno nezadovoljna susenjem iste ovakve. Zlo mi je i krivo mi sto je kupih.Opet sam osudjena na dva stendera u sred dnevnog boravka cim zahladi.user posted image
Nema sta nisam probala-odvojiti oprani ves po "debljini".Kao peskirima treba duze i veca tura nego potkosuljama i sl...Odovjiti pleteno od kosulja i bla bla...na opciji vjesalica mi ostane vlazno..user posted image , ormar mi presusi bude sve (sto neko rece)ko ustirkano..Ma ne znam sta bih s njom.A onom "cudnom" mirisu necu ni pricati.Pliiiiz-prosvjetli me!!user posted image user posted image


tvoja jedina greška je u kjkoličini veša koji sušiš...

ja sušim i manje do 5 kd...svo bijelo sušim do ormara...

sve ostalo do vježalice...i fakat manje stavim da bi mi osušilo veš....i ne gužva...

meni su peškiri ko pjena...
ja i ljeti znam u sušilicu stavitiuser posted image

vuneno bilo što ili neke fine stavri sušim na onom temperutnom podešavanju...

i ono na što pazim je dal sušim na 11-ki il 12-ki ako mi je sojetljivi veš...tipa pletene stavri, majice sa apliikacijama dječije i moje panatalone...

sad ja ne znam šta je vama porblem...
al ja sa svojom mašina+ sušilica baš nemam problema...čak šta više ja jedva dočekam da je uključim...i najdraže mi pravo iz nje pod peglu staviti...sve mi uzmiriše od togauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Masina za susenje vesa
5.11.2012 21:20:46   
minie
Posto vidim da niko nema Whirlpool susilicu imam par pitanja, u biti su one sve iste.
Ovo pitam zato sto nemam uputstvo za upotrebu od svoje.

Susila sam vec dva puta i meni je OK, podesila na program za sintetiku i na onaj do ormara i fino je osusilo. Eh sad, je li visocija temperatura susenja kad se stavi na ormar? Strah me da koji odjevni predmet ne zeznem. Imam ispod tog jos jedan program za sintetiku i na njemu je nacrtana pegla ispod koje je valovita linija. Da i to znaci da ce ves ostati malkice vlazan kako bi se fino mogao ispeglati? Mada mi nist anije poguzvano.
Imam jos jedan program na kojem su nacrtane dvije perke user posted image To je pretpostavljam oznaka za osjetljivi ves. Tu sam kontala bebijeve stvari susiti. Eh ispod toga ima i poseban program na kojem je samo pegla nacrtana, za sta on sluzi?

Isto tako imam mogucnost posestiti i samo vremenski, ali i paliti samo ventilator (vjerovatno kad bih nesto zeljela osvjeziti), ali imaju i dvije posebne tipke pored kojih je nacetano kao sunce (mislim pola njega user posted image ) ima li to kod nekoga i koja je funkcija?

Za ovo sto je do sada susila dobila je prolaznu ocjenu, i susila je max 1,5h. Ima neke senzore za vlaznost, pa kad se nesto prije osusi ona stane, a i kad ima nesto sto je jos malkice mokro ona samo produzi vrijeme susenja.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Masina za susenje vesa
5.11.2012 22:15:30   
R&T@

IZVORNA PORUKA: minie

Posto vidim da niko nema Whirlpool susilicu imam par pitanja, u biti su one sve iste.
Ovo pitam zato sto nemam uputstvo za upotrebu od svoje.



Moze li ti ovo pomoci?

http://www.whirlpool.hr/proizvodi/pranje-susenje-rublja/susilice-rublja/6th-sense-kondenzacijska-susilica-rublja-azb-6370

Izaberi "svoju" susilicu, klikni na prirucnik za korisnike i "skini" uputu...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *