|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:48:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

i jos ovo moram reci...jer mi knedla u grlu stoji od muke...prije cu onda dati novac za kartu svabskom med. radniku...da dodje do sa...preuzme dijete i odputuju zajedno na operaciju...nego nasim dati za dnevnice i hotel da bi bili kao "pratnja"

izvinite...al sam strasno ljutauser posted image user posted image



sa tobom se slazem, ovo je velika sramota za zdravstvenog radnika, ako je problem njihova dnevnica


dadada istina lai niko im nije dao novac a vrijeme porlazi...
ja sad krećem do recimo moga supruga...
da uzme neplaćene dane da digne svoje pare i sam sebi kupi kartu i plati hotel da negdje spava jer mora zar ne i da minimalno jede pa da mu dan bude 50 eura umjesto 70 eura...sve o njegovom trošku...šta misliš jel moguće da moj muž sa svojim životnim obavezama i platom u zdravtvu ima sad taj novac user posted image user posted image user posted image

da ima...il on il ja sad bih ga natjerala da s ejavi i ide sa ovim djetetom...a doktora bi rješili nekako...
al nema dadada ovo je država užas, čudan vakat došao...sve je uvezano od nemanja novaca za egzistenciju do traženja dnevnice da ideš na put...

a zdravtsvno ih odbilo i tu je kraj priče...

šta sad da idemo prosvjedivati ispred vlade kantonalne da pomogne...koliko vremena dobijamo ili još bolnije pitanje koliko vremena ališan gubiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:50:08   
amiboj

IZVORNA PORUKA: dadada

hajmo sad ovako...zamolila bih ili hanady,hanubanu,skvo,visnju...da neka od vas napise protestno pismo...ja cu prikupiti linkove i danas ih staviti na ovu temu...svi da copy paste pismo i na linkove...da im se zatrpaju mailovi...negdje ce upaliti!!

Molim vas da se svi aktiviramo! moze  se i iz "stolice" svasta uraditi



Ja sam ZA.....toliko sam i ljuta i tuzna

_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:56:21   
Hanady RR
km račun ovako punimo...
to je štedni računa na ime malenog

Omerbašić Ališan
grada kalgarija 10
JMBG:251201070034
ŽIRO RAČUN BANKE : 161 000 000 000 00 11
BROJ ŠTEDNOG RAČUNA: 09001109919

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 12:58:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

i jos ovo moram reci...jer mi knedla u grlu stoji od muke...prije cu onda dati novac za kartu svabskom med. radniku...da dodje do sa...preuzme dijete i odputuju zajedno na operaciju...nego nasim dati za dnevnice i hotel da bi bili kao "pratnja"

izvinite...al sam strasno ljutauser posted image user posted image



sa tobom se slazem, ovo je velika sramota za zdravstvenog radnika, ako je problem njihova dnevnica


dadada istina lai niko im nije dao novac a vrijeme porlazi...
ja sad krećem do recimo moga supruga...
da uzme neplaćene dane da digne svoje pare i sam sebi kupi kartu i plati hotel da negdje spava jer mora zar ne i da minimalno jede pa da mu dan bude 50 eura umjesto 70 eura...sve o njegovom trošku...šta misliš jel moguće da moj muž sa svojim životnim obavezama i platom u zdravtvu ima sad taj novac user posted image user posted image user posted image

da ima...il on il ja sad bih ga natjerala da s ejavi i ide sa ovim djetetom...a doktora bi rješili nekako...
al nema dadada ovo je država užas, čudan vakat došao...sve je uvezano od nemanja novaca za egzistenciju do traženja dnevnice da ideš na put...

a zdravtsvno ih odbilo i tu je kraj priče...

šta sad da idemo prosvjedivati ispred vlade kantonalne da pomogne...koliko vremena dobijamo ili još bolnije pitanje koliko vremena ališan gubiuser posted image
vremena za gubljenja nema...o
oni novac mogu obezbjediti za sekundu...novac koji tesko da mi mozemo organiziratti...jer novac prije svega treba djetetu

hanady...idemo ih danas zatrpati mailovima...ja ne mogu sa A. se organizirati nikako...a zelim pomoci...ako moze neka od vas da napise protesno pismo, u ime nas gradjana, bila bih jako zahvalna...jer ono sto ja mogu jeste da im zatrpam mailove...neko mora odgovoriti...to im je duznost...ni na pisanu formu se ne mogu niti smiju oglusiti...ja cu to pismo copy paste i svim tv kucama...kako kod nas...tako i komsijama...pritisnuti gdje mozemo

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 13:01:31   
HanaBana
Ako kako mogu pomoci tu sam. Ovo me isuvise user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da nemama nikakva pametna komentara.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 13:01:57   
hanabanana
Pištaljke i na ulice.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 13:03:04   
bananica
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Pištaljke i na ulice.



user posted image user posted image user posted image user posted image e bas ovako treba

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 13:04:04   
bananica
a na koji racun se uplacuje iz inostranstva, moje rodice bi takodjer da pomognuuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 13:06:10   
vjestica
nemam nijedan pametan prijedlog, jadno dijete user posted image user posted image
danima samo mislim o tome, a još kad sam vidjela slike u grupi user posted image user posted image
daj Bože da sve bude dobro


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 13:08:50   
M kao Mama
Strašno, trnci me prolaze, jedan mali život je u pitanju, da je ministar Crnkić, ili Tihić, ili neko treći ili neko od njihovih, sve bi bilo drugačije, fuj, fuj, fuj,

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 13:12:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

a na koji racun se uplacuje iz inostranstva, moje rodice bi takodjer da pomognuuser posted image

ovako:

beneficiary bank:raiffeisen bank dd Bosna i hercegovina
SWIFT CODE: RZBABA2S
ADRESS: ZMAJA OD BOSNE BB, SARAJEVO BIH

IBAN CODE:BA391612000025169180
FULL BENEFICIARY NAME: ALIŠAN OMERBAŠIĆ
FULL BENEFICIARY ADRESS: GRADA KALGARIJA 10, SARAJEVO-NOVI GRAD


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 13:27:32   
sara.at
Bananica stavila Sam ovdje na drugoj il trecoj stranici uplatnicu za inostranstvo, pogledaj i samo kopiraj i prosljedi rodicama...
Ja Sam uplatila i Nije komplikovano... Koliko God moze da se pomogne jer ovo je tako tuzno i zalosno

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 13:31:25   
koka i po
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

i jos ovo moram reci...jer mi knedla u grlu stoji od muke...prije cu onda dati novac za kartu svabskom med. radniku...da dodje do sa...preuzme dijete i odputuju zajedno na operaciju...nego nasim dati za dnevnice i hotel da bi bili kao "pratnja"

izvinite...al sam strasno ljutauser posted image user posted image



sa tobom se slazem, ovo je velika sramota za zdravstvenog radnika, ako je problem njihova dnevnica


dadada istina lai niko im nije dao novac a vrijeme porlazi...
ja sad krećem do recimo moga supruga...
da uzme neplaćene dane da digne svoje pare i sam sebi kupi kartu i plati hotel da negdje spava jer mora zar ne i da minimalno jede pa da mu dan bude 50 eura umjesto 70 eura...sve o njegovom trošku...šta misliš jel moguće da moj muž sa svojim životnim obavezama i platom u zdravtvu ima sad taj novac user posted image
user posted image user posted image

da ima...il on il ja sad bih ga natjerala da s ejavi i ide sa ovim djetetom...a doktora bi rješili nekako...
al nema dadada ovo je država užas, čudan vakat došao...sve je uvezano od nemanja novaca za egzistenciju do traženja dnevnice da ideš na put...

a zdravtsvno ih odbilo i tu je kraj priče...

šta sad da idemo prosvjedivati ispred vlade kantonalne da pomogne...koliko vremena dobijamo ili još bolnije pitanje koliko vremena ališan gubiuser posted image

u pravu si...
kriz naseg drustva je sto oni koji mogu pomoci ostaju ogluseni na apele onih koji se bore za zivot.
nase drustvo se pretvorilo u gomilu korumpirane rulje koja leti za svojim interesima i za materijalnom dobiti.....a nista sa sobom pod zemlju nece ponijeti.
pratim ovu temu od pocetka....strasno..
ovdje je u pitanju nestrucnost ili nepaznja nasih doktora(ako je u pitanju bebica koja je dobila sepsu krvi i za koju se nedavno trazila ista)..
e sta sada treba uraditi....treba uhvatiti za kapuljicu odgovorne za ovaj slucaj i natjerati ih da snose posljedice(ponavljam....ako je u pitanju to isto dijete)..
izvrsiti pritisak,pravno, moralno i na sve moguce nacine...
voljna sam da pomognem...ako imate kakvu ideju pisite....

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 13:34:06   
Visnja RR
ocekujem informacije iz prve ruke pa vam u vecernjim satima sve javim....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 13:35:01   
koka i po
i da....ne znam koliko je javnost upoznata sa ovim slucajem tj koliko je medijski popracen..
mozda da se nesto uradi na tom polju...
Visnja user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 13:48:09   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   i ja bih nesto ucunila za bebana i ja bi nesto slala i pisalauser posted image (osim sto cu uplatiti i potrudit se da svi moji uplate ) prolazila sam kroz to znam kako je user posted image user posted image user posted image

dajte taj racun iz inostranstva ne mogu ga nac nema sanse po stranicama ako kome nije tesko da ga opet napise pa da razdelim po rodbini i prijateljima .  Haj Alisane bebo sve si mi na pamet , Allahu ti se smiluj , Gospodaruuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 116
   [Obrisana poruka]
14.4.2011 13:48:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 117
   [Obrisana poruka]
14.4.2011 13:49:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 13:50:23   
new mama
Strasnouser posted image ,sad sam gledala slike na sa-x.com,ma uzas,evo ne mogu da se pomaknem kako mi je teskouser posted image user posted image user posted image user posted image
Znate li jel se samo na Raifaisen moze uplacivati ,moze li neka druga bankauser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 119
   [Obrisana poruka]
14.4.2011 13:56:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 13:58:27   
Anoniman
NLB Tuzlanska banka, uplaćuje se preko neke žene koja radi u toj banci a koja prima novac i onda ga uplaćuje u Raiffeisenu da bi novac prije legao dječaku na račun. Broj partije je:
100696631- Hodžić Senada!



iman jel ovo za inostranstvo ili....user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 14:00:36   
amiboj

IZVORNA PORUKA: Iman83

Ma kakav smo mi narod biće nam i gore! Pa u iste ruke ovih kanibala sutra mogu upasti i moje dijete ili dijete neke od vas, ne daj Bože. I šta onda, mi bi opet šutali, do kad, pitam se????? A s obzirom da se mi nikad ali nikad ne bi pobunili, ni kad je u pitanju jedan nedužni dječji život, ti isti kanibali nastaviće da rade šta hoće s našom djecom.
Ovo je za protesta, za bune, za ulice, pred vlade, pred bolnice i bez odustajanja. Da se prozove onaj idiot koji je ovo uradio tom malom djetetu, koje nije ni prvo ni zadnje kojem će se ovakvo nešto desiti budemo li mi šutali.

Ali znate kad će se to desiti u ovoj zemlji: NIKADA!!!!
Eto kakav smo mi narod....



Slazem se u potpunosti.
Koliko sam shvatila, kada malisa ode iz bolnice, objavit ce se imena odgovornih. Nadam se da ce narod ostati ovakvog raspolozenja i da se zaista dignemo i skinemo te glavonje i neljude sa ovakvih funkcija.....



_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 122
   [Obrisana poruka]
14.4.2011 14:02:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 14:04:29   
Anoniman
EUR - 19000776350   jel ovaj za inostranstvo ??????

ja vec organizovala moju raju smao jos taj ziro racun da neko potvrdi jel na taj iz inostranstva se moze uplacivati

(odgovor članu amiboj)
  Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Bebi prijeti amputacija i ruku i nogu...p...
14.4.2011 14:05:27   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: triputmama

EUR - 19000776350   jel ovaj za inostranstvo ??????

ja vec organizovala moju raju smao jos taj ziro racun da neko potvrdi jel na taj iz inostranstva se moze uplacivati


stavial ti je iman iznad za inostranstvo


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *