|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
2.8.2014 12:49:51   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Elica 5

Kokuli sretno danas pa javi kako prodje, a što kažeš ciljani su vazda tu

Prodoh tako da su mi zaboli opet 2 Menupura i 1 Centrotidu u slatki stomacic user posted image user posted image i sutra ce isto to tako bocati ....opet sutra kontrola u jutro ...pitah ga ja jel on to bas ozbiljno planira punkciju kaze da,i da je cudo da imam i taj 1 folikul kakav mi je bio nalaz hormona ........user posted image user posted image .Hajde dobrooooo picimo dalje .user posted image

(odgovor članu Elica 5)
Neposredna veza do poruke: 2226
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
2.8.2014 16:22:43   
araj
kokouli jel sad ne ides na ciljani odnos vec ICSI?

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2227
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
2.8.2014 17:03:03   
kokouli

IZVORNA PORUKA: araj

kokouli jel sad ne ides na ciljani odnos vec ICSI?

Da ,na ICSI .ako bog da ,pod uslovom da u folikulu imamo dobru jajnu stanicu ,ma lutrija sta da ti kazem drugo .user posted image

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 2228
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
4.8.2014 21:56:00   
Elica 5
Kokuli jesi živa,, ima li kakvih novina dokle si dogurala,,,,user posted image kako god sretno,,,

_____________________________

1.ICSI-2010-mis.ab. u 11.
4.Fet-2012, 2 blaste 19.10.2012.g. Beta 11 dan 452, 14 dan 2092,16 dan 4690
Adna mamina "Ceza" tajina "Kruškica"
16.06.2013 - 29.08.2013 Znam da si Cezo moja sad na puno ljepšem mjestu,ali znam da i meni fališ puno <3

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2229
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
5.8.2014 14:47:34   
kokouli
Dobra sam ,hvala Bogu ,cekam poziv sutra .....i umirem od straha i brige .user posted image user posted image Punktiro 1 folikul ,i nasli jajnu stanicu o jeeee ,to me brinulo sve vrijeme ,a sad briga kakva je i td .Malo sam osamucena jos od anestezije al ok je hvala bogu sve ,malo krvaruckam ,nista strasno ,i pijemlijekova jedno 8 vrsta ....Bice sta ce biti ,nada umire zadnja .Dokle sai ti

(odgovor članu Elica 5)
Neposredna veza do poruke: 2230
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
5.8.2014 15:43:40   
araj
bit ce to ako Bog da sve uredu user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2231
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
5.8.2014 17:16:53   
kokouli
Insalah ,nadati se u Boga dragog sad.user posted image

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 2232
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
5.8.2014 21:12:05   
beba 83
samo naprijed i sretno,cuvamo fige

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2233
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
5.8.2014 21:18:20   
AAvalon
Ja ko padobranac, samo da kazem kokouli sretno mila. Neka je jedna, ali nek bude inshAllah ona jedna ali vrijedna user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu beba 83)
Neposredna veza do poruke: 2234
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
6.8.2014 14:21:50   
kokouli

IZVORNA PORUKA: AAvalon

Ja ko padobranac, samo da kazem kokouli sretno mila. Neka je jedna, ali nek bude inshAllah ona jedna ali vrijedna user posted image

user posted image user posted image user posted image Hvala puno....

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 2235
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
7.8.2014 9:35:32   
riba78
KOkuli aBd da bud ena hajr ,jedna ali vrijedna user posted image user posted image sretnooouser posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2236
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
9.8.2014 13:59:53   
kokouli

IZVORNA PORUKA: riba78

KOkuli aBd da bud ena hajr ,jedna ali vrijedna user posted image user posted image sretnooouser posted image

Hvala puno ,nadamo se jako ,a sve je u bozijim rukama sada.

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 2237
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
11.8.2014 9:59:04   
okana
Kokuli, sretno mila, aBd da bude hairli user posted image

_____________________________

JA OK, MM OAS
07/13 Inseminacija Beta 0 :(
06/14 ICSI odgođen transfer :(
08/2014 FET vraćene dvije blastociste Beta 0 :(

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2238
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
11.8.2014 10:43:42   
Elica 5
Kokouli,,, user posted image user posted image sretno,,, da aBd bude sve onako kako ti sebi poželiš,,, i da taj jedan bude vrijedan mamici svojoj,,, ja još neke nalaze vadim user posted image pa nadam se da ću dobiti zeleno svjetlo jer me baš ovih dana svašta nešto tralo od nekakvih viroza,,, i da moram da vam kažem da neki dan kad sam bila na klinici da vadim nalaze toliko je žena bilo čekaonica puna što su došle na punkciju, što na transfer i sa nih par pričam sve znaju za forum i redovno čitaju a ni jedna neće da piše ovdje i podjeli svoje mišljenje,,,, a dobro bi došlo ženama koje se pripremaju za postupak,,,, pa dajte ženice drage pišite svoja mišljenja i iskustva pomozimo jedni drugima meni lično ne treba pomoć ja sam vam stara koka u ovome user posted image user posted image ovo će mi biti samo jedan u nizu od postupaka ali eto bilo bi lijepo da pišemo ovdje svoje radosne vijesti i da skupa iščekujemo betice i naše user posted image user posted image ,,, eto dosta i od mene velike puse vam šaljem,,,,

_____________________________

1.ICSI-2010-mis.ab. u 11.
4.Fet-2012, 2 blaste 19.10.2012.g. Beta 11 dan 452, 14 dan 2092,16 dan 4690
Adna mamina "Ceza" tajina "Kruškica"
16.06.2013 - 29.08.2013 Znam da si Cezo moja sad na puno ljepšem mjestu,ali znam da i meni fališ puno <3

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 2239
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
11.8.2014 14:49:52   
kokouli
Hvala mila ....ako bog da das e svi obradujemo .Da i ja vidam dosta zena ,no medutim ni dobar dan ne vele ....sta je kazati ja ne znam ....a ja se vala ne namecem ,kontam svakom svoja muka najveca ,pa ako i nece da pisu nek citaju i nek im bude hairli .Osoblje je vrhunski ljubazno ,ko da su mi sestre rođene tako ih dozivljavam ,dr.je sta reci samo rijeci hvale .Sve vas pozdravljam i sretno u vasim postupcima .user posted image

(odgovor članu Elica 5)
Neposredna veza do poruke: 2240
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
11.8.2014 14:52:32   
kokouli

IZVORNA PORUKA: okana

Kokuli, sretno mila, aBd da bude hairli user posted image

Hvala draga okana . I ja tebi zelim svako dobro .

(odgovor članu okana)
Neposredna veza do poruke: 2241
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
12.8.2014 20:25:28   
zadnjivoz
Ja sam prvi put na forumu, mnogo mi je drago sto vidim da ima jos zena koje ne gube nadu i koje ne odustaju, svima redom puno srece zelim!
Interesuje me ako koja forumasica ima nekih saznjanja o pokusajima sa 40+ ili je sama prosla kroz to, sta joj kazu doktori? Meni je doktor u CITO SPlit rekao 2% sanse, a DR Enver 5% sanse, ja imam otprilike uvijek dva folikula - stimulacija bila samo sa Letrilanom. Ima li neko slicnih iskustva? Kakve su uopste sanse sa tim??

Imam 44 godine - spletom okolnosti tek sad pokusavam....................rekli su mi da moram prvo histeroskopiju raditi - da li je neko to radio u ovoj novoj klinici u Sarajevu?

Znam puno pitanja od mene, izvinjavam se, dosta sam nova u svemu, puno srece za sve!

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2242
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
13.8.2014 8:36:06   
kokouli
Dobrodosla .Godine su za zenu ,na zalost limitirajuci faktor ,buduci da sve lagano ide ka dole nakon 35 god.to pretpostavljam znas .Ako imas knjizicu uradi histeroskopiju u bolnici jer je kod njih to dosta skupo ,a mozda tebi nije ...u svakom slucaju 5 posto je pet posto ,pokusaj i sretno .Pitanje je u 2 folikula koja su ti mozda antralni ,hoce li se pokrenuti i 1 i da li ce biti prazan ili ne ....ali dok ne pokusas neces znati .user posted image

< Poruku je uredio kokouli -- 13.8.2014 8:38:03 >

(odgovor članu zadnjivoz)
Neposredna veza do poruke: 2243
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
13.8.2014 8:41:31   
M1985
Zdravo zadnjivoz , ja sam radila VTO ali sam dostav mlađa pa ti nemogu u tom djelu pomoći ali sam radila Histeroskopiju nekad u februaru u poliklinici Eurofarm na ilidži ( ako je reklama obrišite) jer u to vrijeme je Bahceci bio zatvoren a ja sam htjela sve pripremiti kada se otvore da mogu odma u postupak a i cijena je puno povoljnija.
250,00 KM u lokalnoj anesteziji i 450,00 KM u opštoj. Ja sam radila u opštoj jer nisam htjela da se bezveze uzbuđujem i sekiram mada me sestra ubjeđivala da ništa ne boli. Pošto je bila opšta anestezija ništa me nije bolilo, super se probudila, tamo odležiš jedno pola sata i kući. Sutra sam odmah išla na posao ali ako možeš ostati kući, bilo bi bolje, meni sjedenje nije odgovaralao. Bolovi su kao menistrualni, ništa strašno.
Izvinite na dugom postu ali eto htjela sam napisati malo više detalja, nadam se da sam pomogla.

< Poruku je uredio M1985 -- 13.8.2014 8:44:04 >

(odgovor članu zadnjivoz)
Neposredna veza do poruke: 2244
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
13.8.2014 21:53:50   
zadnjivoz
Mnogo Vam hvala sto ste i procitali i jos odgovorili na moju poruku!!
KOkuli, dobro si rekla ne znam dok ne pokusam, zasad u Cito sam jednom probala (dali su mi samo kao stimulaciju Letrilan?!) rekli da u mojim godinama ne ide se sa previse stimulacije jer nema efekta i bas tad je bila katastrofa - samo jedan folikul. Nisu htjeli ni punktirati (nedovoljno) ni dalje raditi, tako da pojma nemam da li je bilo sta unutra i kakve kvalitete uopste. Rekli su mi da mogu to piti jos samo jedan ciklus?! (zasto pojma nemam). Dr Enver je rekao da bi on ukljucio jos nesto jace, ne samo tablete te..
Da li su ikome igdje ikad radili punkciju iako su samo 2 folikula??

A M1985, mnogoooo ti hvala za ovakvu informaciju pa ovo je vise nego odlicna vijest sto si napisala, razlika je 1500 KM (u New life) i ovoga sto si navela za Eurofarm zaista ogromna. ODmah cu se sutra raspitati ! (valjda se u New Life nece uvrijediti sto sam negdje drugo to uradila :-(., jer bi zaista volila da me oni dalje vode...)

Djevojke zaista puno vam hvala na ovakvim informacijama!!!

(odgovor članu M1985)
Neposredna veza do poruke: 2245
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
14.8.2014 17:09:38   
esma1
draga kokouli,ja se spremam za postupak kod dr. kurta ubrzo...slabo reagujem na stimulaciju 1 postupak 8 folikula slabo i nepravilno rasli postupak prekinut 2 postupak 4 folikula i od toga 2 dobra embriona malo jaca stimulacija 15 menopura 1500 jedinica puregona 4 cetrotide i umjesto femare ubacio lukrin beta 1....kakva je stimulacija kod tebe bila jer imas 1 folikul koji lijekovi i koja kolicina ....da li si lijekove kupovala kod njih .... ne znam da li za nas koji slabo reagujemo daje jacu stimulaciju ili ne ja se sigurno ne mogu uklopiti u onu njihovu racunicu od 1500 ili 2000 za lijekove jer ce mi trebati mozda jaca doza...pa bi lijekove kupila negdje drugo ...kio nih su skupi ...hvala punouser posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2246
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
14.8.2014 19:04:46   
kokouli
Zao mi je sto je negativna beta ...ja sam imala vrlo blagu stimulaciju ,to se racuna kao prirodni ciklus ,i ne znam sta je lukrin ....koji spominjes,koja je tvoja ili vasa dijagnoza ....Ni slucajno nisam koristila toliku kolicinu lijekova to ti samo mogu reci .. .nadam se da ces nastaviti dalje .Sretno .user posted image

< Poruku je uredio kokouli -- 14.8.2014 19:06:13 >

(odgovor članu esma1)
Neposredna veza do poruke: 2247
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
14.8.2014 19:48:47   
esma1
Kod mm nalaz uredan a ja low responder...za lukrin nisam sigurna ali sam bolje reagovala nego na femaru ...zadnji postupak je bio u bahceciju...idem dalje pa cemo vidjeti uz Boziju pomoc sta ce biti...tebi hvala

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2248
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
15.8.2014 17:27:23   
AAvalon
kokouli jel ti ode na punkciju/transfer? Izvini, nisam upratila, a danima cekam vijesti od tebe user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu esma1)
Neposredna veza do poruke: 2249
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
15.8.2014 20:53:02   
kokouli
Imas pp.user posted image

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *