|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje za rođendan?!
1.11.2008 10:36:13   
Visnja RR
Da shishani kumovi su na prvi rodjendan... MM je bio djevojcici nasih prijatelja shishani kum prije 7 g... obicno se beba ne shisha do prve godine...
A kum\kuma treba da bude kao mlada, vesela, draga i osoba "od napredka"...user posted image  

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Gdje za rođendan?!
1.11.2008 12:41:52   
bebacha
aha-ma to mi je mm nesto spomenuo.nismo malenu ni planirali sisat prije pa cemo za RODENDAN odsjec taj jedan cuperakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kakvu su obaveze kumstva a kakve obaveze roditelja prema kumu-kumi

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Gdje za rođendan?!
1.11.2008 12:45:17   
tea lana
Lanina kuma je njoj kupila zlatnu narukvicu igracku i pare a i mi smo njima u znak zahvalnosti kupili poklonje njoj muzu i bebici.Ja ne znam jesu li to pravila al nekako mi je bilo ok da i ja njima u znak zahvalnosti nesto poklonim.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Gdje za rođendan?!
12.12.2008 14:39:31   
Anoniman
 mislim da ti je najbolje negdje zakupiti prostor,ej imaš u dječjem selu izdaju prostor za proslave rođendana 50 km,ali ne smije biti alkohola i ne smije se pušiti unutra ali je lijepo i prostrano,pa pogledaj.

(odgovor članu stella)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Gdje za rođendan?!
12.12.2008 14:44:10   
andji
 Sergeja nismo još šišali,nikako....nisam ni znala za taj običaj oko čuperka,a imaju oni kršteni kumovi kod nas,to kad odlučimo da ga krstimo

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Gdje za rođendan?!
5.7.2009 17:20:14   
mamma mumi
Mastaonice da li si ti svom bebacu tu slavila rodjendan, da li si zadovoljna i kolika je cijena. Cula sam nedavno da u BBI centru organizuju rodjendanske zabave, cijena je 200 km a u to ulazi animator, torta.Mom sinu ce akB 5.09 rodjendan i  vec sam pocela da mislim gdje cu.

(odgovor članu Maštaonica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Gdje za rođendan?!
7.7.2009 15:04:20   
lely
Moje pitanje bi bilo ustvari sta za rodjendan....

E ovakva je situacija...Anesu je rodjendan 28.08. za Ramazan,a ima i  par sitnica koje ne znam kako da uklopim.
Posto se posti ne mogu napraviti slavlje (klasicno) ,ali napravit cu iftar na koji bi pozvala Anesovog kuma sa porodicom,moje roditelje,ali sa mm roditeljima imam problem.Oni su razvedeni i ne zele da ih se sastavlja,pa ne znam sta da radim a da se niko ne naljuti.
Svekrva mi je jako vazna i bas mi je bitno da i ona bude tu,ali ni svekra ne mogu prekriziti.Padalo mi je na pamet da organizujem neki iftar vani,ali opet su mi oni problem.
Pa sad razmisljam da ustvari napravim par iftara prije,za i poslije rodjendana i da svaki bude za neku raju,ali mi opet to nije to.
Sta mislite kako je najbolje da to organizujem,jer blizi se i taj dan..?

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Gdje za rođendan?!
26.8.2009 13:29:48   
emma.L
Molim vas, ako znate ikakvo prigodno mjesto za iznajmiti za tu prigodu, dajte mi ideju. Igraonice ne dolaze u obzir, jer je ovo rođendan za dedu (za mog oca, nešto će mu biti ako se to propisno ne obilježi- čitaj "ako ne bude prava fešta za prvi rođendan njegove prve unuke", ništa me ne pitajte user posted image ). Elem, mi bismo neki prostor sa stolovima i stolicama da zakupimo, naše piće i hrana i dekoracije. Bit će oko 20 ljudi. Stan je premalen, 10 jedva stane.
Može i neki restoran da pristaje na ovu opciju. Djece će biti troje ili četvoro, a ostalo je sve da odraslima bude dobro. (Ma voljela bih i ja proslaviti sa svojom rajom prvi rođendan moje curice, ali mrzim kad se svede na ugađanje drugima, a ona je najbitnija.)  
Pomozite!

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Gdje za rođendan?!
26.8.2009 13:32:58   
Swatkish
Zlatni Restoran na Skenderiji, pitaj ih koliko stolova i stolica, mislim da se s njima mozes dogovoriti...
Ne znam do koliko novaca?

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Gdje za rođendan?!
26.8.2009 13:41:37   
M kao Mama
Zlatni je zatvoren, a nisam baš sigurna da ima neki restoran koji ustupa samo prostor, ne znam možda griješim. 

(odgovor članu Swatkish)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Gdje za rođendan?!
26.8.2009 16:54:50   
emma.L
Evo se ubih googlajući i tražeći rješenje. Na kraju će Ema, klaun, mama i tata i veliki balon sjesti u auto i pobjeći daleko od svega, sa poklonima, naravnouser posted image .
Hvala u svakom slučaju.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Gdje za rođendan?!
26.8.2009 23:00:37   
Hanady RR
evo ja ti predlažem UNITIC restoran na prizemlju ima i unutra i vani baštu. Povoljan je zanm jer su moji prijatelji tamo blizancima slavili rođendan. Dogovoriš švedski sto koji je bio baš super i taman i pomjeri svakoga, torte ti dovuku konobari poslužuju, gosti u zavisnoti od vremenskih prilika mogu unutra i vani, CD muziku možeš sma donijeti i rođkas spremljen. Tortu ti naravno dostave tamo...jer gdje će rođendan bez torte.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Gdje za rođendan?!
22.9.2009 16:55:32   
emma.L
Nakon svih 'za' i 'protiv' svih opcija, odlučili smo doma napraviti zabavu. Izbaciti namještaj, iznajmiti stolove i stolice i ugostiti 20 ljudi i dvoje djeceuser posted image . Sve prikladno, papirno i rođendansko, gomilu vreća za smeće za poslije. Ponešto ćemo naručiti, ponešto sami napraviti user posted image . Mislim da će biti ok.
Svejedno svima hvala na prijedlozima.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Gdje za rođendan?!
4.10.2009 12:30:19   
mamilica
Prvi rodjendan je toliko poseban, da ga roditelji slave kao svoju godisnjicu rodjenja djeteta. Slazem se da je to najljepsi i najsretniji dan u zivotu roditelja a da je dijete od 1 godine jos bebasto i ne sjeca se svog rodjendana.
Mi smo nas prvi rodjendan slavili 2 dana. Prvi dan je bio za nane, dede, tetke i stariju raju. Drugi dan je bio za nase prijatelje i njihovu djecu. Bilo je prekrasno. Sva hrana je servirana na trpezarijskom stolu, mame sa djecom su bile u dnevnom boravku a ocevi su uzivali na balkonu. Taj prvi je bio najljepsi, slijedeca dva su bila reprize prvog. Posto je djevojcica ljetnica vec smo zamislili slijedeci rodjendan negdje u prirodi uz posluzenje konobara, jer ja najvise spadnem s nogu dok udovoljim svim gostima. U mojoj masti najidealniji bi bio Kulin dvor, ali mi se cini da je prevelik restoran  da bi se gosti previse rastrkali, a za djecu je idealno. No, do ljeta, Boze zdravlja.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Gdje za rođendan?!
6.10.2009 17:52:57   
Arijana2
Da li postoji neka agencija u Sarajevu koja moze urediti interijer za djeciji rodjendan,baloni,animator...

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Gdje za rođendan?!
9.10.2009 17:41:06   
neki
Mom Seadu je rodjendan u decembru,i on je vec izrazio zelju da pozove kuci svoje drugove,drugarice,rodjake i rodiceuser posted image Tako da mi vec kontamo sta cemo i kako cemo...Planiram naravno tortu,grickalice,balone,kapice,tanjirice,case i sl.Ako ko ima jos neki prijedlog,da djeici ne bude dosadno,bujrumuser posted image Ne znam da li da pravim neke sendvice i sl....

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Gdje za rođendan?!
9.10.2009 17:46:15   
neki
Uzela sam ideju od nase Hanady,pa cu svoj djecici lijepo upakovati kinder jajauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Gdje za rođendan?!
10.10.2009 13:25:10   
neki
Ima li jos neko kakvu ideju???

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Gdje za rođendan?!
11.10.2009 17:08:39   
neki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Gdje za rođendan?!
11.10.2009 17:15:47   
Mya_81 RR
A koliko su dječica stara....meni sve nešto pada napamet za malo stariji uzrast...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Gdje za rođendan?!
11.10.2009 17:19:14   
neki
Sead aBd puni 4god. bice djece njegovog uzrasta, a i starije djecice...Ma to cemo mi radi Seada organizovati popodne neka 2h cisto da mu ispunimo zeljuuser posted image A navece stizu ostali,najstarijiuser posted image
Pa sam mislila ako ko ima kakav prijedlog,voljela bih cutiuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Gdje za rođendan?!
11.10.2009 17:24:24   
Mya_81 RR
Meni su tematski party-ji zanimljivi...ako ima neki crtić koji mu je trenutno fora pa tako malo dekorirati....a i ona pinjata iz filmova mi je odlična.....možda je to najjednostavnije....napuniti je slatkišima pa neka djeca mlataraju po njoj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Gdje za rođendan?!
11.10.2009 17:27:04   
neki
Hvala na idejiuser posted image Ma ja sam i mislila sve(tanjirice,case,kapice) kupiti ali sa likovima iz crtanog filma Roary,valjda nadjem to negdje;ako ne onda Tom & Jarryuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Gdje za rođendan?!
11.10.2009 17:29:36   
Mya_81 RR
Ma, bit će to super...djeca su zakon, oni znaju sami sebi napraviti atmosferu user posted image ....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Gdje za rođendan?!
11.10.2009 17:31:23   
neki
Mya,hvala ti sto si se ti javila na ovu temuuser posted image user posted image user posted image Niko drugi nije...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *