|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje za rođendan?!
11.10.2009 17:33:46   
Mya_81 RR
Mila, nema na čemu user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Gdje za rođendan?!
20.4.2010 23:19:06   
maja78 RR
prebacen post


IZVORNA PORUKA: mamica87

Drage moje mame zanima me kako ste vi organizovali rodendane vase djece?Mislim da bi bilo super kada bi svaka na ovu temu napisala svoje iskustvo i stavila koju slikicu od rodendanauser posted image .Ja vec sada razmisljam kako bi sve mogla organizovati-znam da je malo rano ali masta radi svastauser posted image .Ja imam srece pa se moj mali ljeti rodio tako da cemo ako Bog da prvi rodjendan provesti napolju ako bude naravno lijepo vrijemeuser posted image .Zanima me sta ste igrali s djecom,sta ste pripremili od hrane i naravno sve sto ide uz rodjendan.



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Gdje za rođendan?!
15.5.2010 10:09:38   
Arijana2
Drage mame user posted image  ja upravo planiram slavlje prvog rodjendana bebi ,i posto cemo slaviti kod kuce interesira me da li netko zna gdje se moze naci klovan user posted image   i oni ukrasi za party user posted image  Mismo poceli sve u znaku winnie the pooh

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Gdje za rođendan?!
17.8.2010 22:30:22   
teacher75
evo i mene na ovoj temi. blizi se lanin 1. rodjendan i na kraju smo odlucili da za stariju rodbinu pripremimo nesto kod kuce a mladju raju s djecom da pozovemo u igraonu. stan nam je mali, pa ne dolazi u obzir neka druga opcija. molim iskusnije mame koje su se nahodale po igraonama da mi preporuce neku na grbavici ili u blizini grbavice i da mi kazete  koja je cijena i sta sve to ukljucuje. bitno je i da postoji prostorija za roditelje gdje se moze pusiti. hvala 

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Gdje za rođendan?!
6.9.2010 22:49:46   
mamma mumi
da li neko zna  gdje je najeftinija igraona za rodjendan. Mislim da se sve cijene krecu oko 250 pa gore, a mislim da je za 2 sata to i previse, pa ako ko zna sta jeftinije neka javne. Hvala.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Gdje za rođendan?!
7.9.2010 9:18:54   
HanaBana
Pored extra igraonice na grbavici kod nase forumasice, ima igraonica na Dobrinji gdje se iznajmljivanje prostora na 1,5 sat placa 100 Km a sami organizujete zabavu. "Tete" su extra i sa njima se sve da dogovoritit, s tim da roditelji paze svoju djecu. Mi smo tamo slavili Hanin 3 rodjendan kao i dobar dio forumasica. Takodjer kazu da se otvorila igraonica na Ilidzi u centru Orange gdje je cijena jos niza ali tamo jos nisamo bili tako da nemamo nikakvo misljenje.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Gdje za rođendan?!
7.9.2010 10:45:01   
mama75
Igraonica na Ciglanama, mislim da se zove Pinokio: 10KM po djetetu, plus ono sto roditelji popiju i doneses svoju tortu. Mislim da je minimum 10 djece. 

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Gdje za rođendan?!
3.7.2011 23:48:50   
istra09
Drage Forumašice,
našoj kćerkici uskoro slavimo 2.rođendan.
Ove godine smo planirali druženje i ručak u prirodi za cca nas 35.
Voljeli bismo negdje u prirodu, gdje se dječica mogu igrati, a gdje bismo i mi odrasli mogli ručati.

Vaše ideje su mi dobro došle.

Hvala...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Gdje za rođendan?!
4.7.2011 8:17:19   
taurus
planinarski dom nahorevo kod nas poznatiji pod nazivom "kod majmuna"

ima dovoljno prostora i rekvizita za djecu, a roditelji mogu uživati u hladovini i dobroj hrani po povoljnim cijenama

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Gdje za rođendan?!
4.7.2011 9:23:14   
teacher75

IZVORNA PORUKA: taurus

planinarski dom nahorevo kod nas poznatiji pod nazivom "kod majmuna"

ima dovoljno prostora i rekvizita za djecu, a roditelji mogu uživati u hladovini i dobroj hrani po povoljnim cijenama


super prijedlog a ja bih jos predlozila i kod kule u semizovcu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Gdje za rođendan?!
4.7.2011 9:40:36   
Anoniman
Mi smo bili na rodjendanu od Laure (p.mama) u Lokvama...tip napravio biznis u svom dvoristu (jako velika povrsina zemljista)...drvene klupe i stolovi, sjenici ili suncobrani, pijesak za djecu, trava (mogu trcat) ljuljacke i klackalice...ima veliki tobogan u brdu (za vecu djecu)...mozes ukrasiti te sjenike i suncobrane balonima i onim rodjendanskim zahebancijama...bili su ovi iz montessori vrtica..oni su svoje sjenike oznacili...imaju dekice da mozes lezati na travi...moj A. je skoro pa citavo vrijeme trcao bos i goluser posted image (zadrzali smo sorc) hocu da kazem da je cistouser posted image ...ma stvarno je super za slavljenje djecijih rodjendana...a bogami i za odrasleuser posted image e sad, kako za hranu ide to ne znam...mi smo jeli njihove ustipke i pitu (odlicno je bilo) a mislim da cak mozes donijeti svoju hranu...tipa rostilj itd....samo da od njega pice kupujes...jer su bas ovi iz vrtica donjeli svoje frizidere...lubenice, salate etc....vrijedi otici da vidis kako izgleda...ako hoces mogu ti na pp pokusatiobjasniti kako da dodjes do njega...samo mi posalji pp jer samo ulijecem na rr...nemam vremena...pa da ne zaboravim da temu pogledam

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Gdje za rođendan?!
4.7.2011 9:54:23   
teacher75
dadada, moze li se tamo otici i onako na ustipke il samo izdaje za rodjendane? ako moze, posalji i meni na pp kako doci tamouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Gdje za rođendan?!
4.7.2011 11:56:46   
mamilica
Mogla si nam svima objasniti kako doci do tog mjesta,mi imamo dva rodjendana, slavicemo kao jedan, u ovom mjesecu a to mi zvuci super. Mozda i cijenu zakupa tog prostora ili jos neke pojedinosti, ako imas vremena.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Gdje za rođendan?!
16.7.2011 20:32:15   
škorpija
bili smo i mi na jednom rođendanu kod tog čike u lokvama super je bilo.
nije teško naći, nakon što s eprođe skretanje za hadžiće ide se još jedno 5 kilometara i naiđe na skretanje kod granapa ima putokaz piše lokve, no ne ide se skroz do sela lokve, nego poslije jedne betonare, domah prva kuća je ta, ima mali mostić pređe se da se dođe do čovjeka.
nisu hrana ni piće skupi, može ići ko želi ,s amo se za dođendan mora rezervisati

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamilica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Gdje za rođendan?!
19.7.2011 20:15:48   
DM
To se mjesto zove Zovik-Prodavnica je Koseco, pored nje se skrene na putokazu za Lokve i to mjesto se nalazi na desnoj strani-ispod mostaod željezničke pruge!(jao ja još gora-kontam sad ću to ja najbolje objasniti-kad onouser posted image user posted image user posted image )


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Gdje za rođendan?!
8.8.2011 0:13:47   
Estrella
Pozdrav drage moje!

ovo je moj prvi forum, moj prvi napisani post...baš na ovoj temi:)
Ja vas sve pozdravljam i zahvaljujem na do sada napisanim info. o proslavi rođendana:):)Ja sam mama bebe od 11 mjeseci, i uskoro slavimo 1.rođendan. Obzirom da nam je mali stan zanima me malo detaljnije ova ideja o Lokvama:) Kakva im je hrana? je li ukusna? skupa?..kakvi su ti uštipci? Mi planiramo prvi dan biti kući sa mojima i mm familijom, a drugi dan negdje u prirodi sa prijateljima i djecom.

Ja sam več išla u kamp oaza na Ilidži...oni kao imaju bungalove i možeš ih iznajmiti...lokacija je super...ali cijena je luda skorz...da iznajmiš bungalow na jedan da košta 140 KM:(bez ičega...meni je to bilo malo previše...ali eto ako nekom odgovora, može i tamo...meni se baš svidjelo:)



(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Gdje za rođendan?!
24.9.2011 21:03:01   
salmy
Obzirom da nam se blizi rođendanko br.2user posted image user posted image user posted image user posted image  mama je uveliko u dilemamauser posted image user posted image user posted image

Zanima me gdje kupiti tortu,al pravu velikuuu tortu.Prosli rođendan smo narucili od tete preko fejsauser posted image user posted image torta je izgledala ogromna,međutim u zivo je skroz druga pricauser posted image user posted image user posted image user posted image
Sad bih vecu(za nekih  40 osoba) ali pravu tortu.
Pa eto ako neko ima prijedlog bujrumuser posted image user posted image    

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Gdje za rođendan?!
24.9.2011 21:06:04   
Hanady RR
selmy imaš temu o tortama za prvi rođendan koja se ustavri reba zavti rođendanska torta pošto i nije za prvi ograničena.
ne znam do koga si uzimala poršlu tortu...ali svakako znam da moraš reći za koliko osoba je torta...
uglavnom okrugla standardne veliličine torta je za 25 osoba...na to dodaš gore još jednu manju znači na sprat ona je za 20 ...e to ti je btoj koji ti treba...
Mislim kad naručuješ kaži za koliko ososbauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Gdje za rođendan?!
24.9.2011 21:09:22   
salmy
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

selmy imaš temu o tortama za prvi rođendan koja se ustavri reba zavti rođendanska torta pošto i nije za prvi ograničena.
ne znam do koga si uzimala poršlu tortu...ali svakako znam da moraš reći za koliko osoba je torta...
uglavnom okrugla standardne veliličine torta je za 25 osoba...na to dodaš gore još jednu manju znači na sprat ona je za 20 ...e to ti je btoj koji ti treba...
Mislim kad naručuješ kaži za koliko ososbauser posted image
Ma ova je bila na dva spratauser posted image user posted image postavljala sam slike ovdje.Ali u zivo je druga prica.Ona je ukusna fondant,folovi medo brundouser posted image user posted image user posted image ali mala brate dragi.Sad bih tortuuser posted image user posted image pravu....
Pogledacu svakako na temi,hvala tiuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Gdje za rođendan?!
24.9.2011 21:17:50   
muaaa

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

selmy imaš temu o tortama za prvi rođendan koja se ustavri reba zavti rođendanska torta pošto i nije za prvi ograničena.
ne znam do koga si uzimala poršlu tortu...ali svakako znam da moraš reći za koliko osoba je torta...
uglavnom okrugla standardne veliličine torta je za 25 osoba...na to dodaš gore još jednu manju znači na sprat ona je za 20 ...e to ti je btoj koji ti treba...
Mislim kad naručuješ kaži za koliko ososbauser posted image
Ma ova je bila na dva spratauser posted image user posted image postavljala sam slike ovdje.Ali u zivo je druga prica.Ona je ukusna fondant,folovi medo brundouser posted image user posted image user posted image ali mala brate dragi.Sad bih tortuuser posted image user posted image pravu....
Pogledacu svakako na temi,hvala tiuser posted image

Pa jesi li naglasila za koliko osoba je torta,kalupi po velicini su odredjeni za broj tj.komade torteuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Gdje za rođendan?!
24.9.2011 21:21:53   
mala86
ja narucila cetvrtastu tortu za koliko je to osoba user posted image

mislila sam da je ona standardna okrugla za 18 ljudi ali sam se zeznula izgleda

bit ce torte i za dorucak,rucak i veceru sve dane sljedece sedmice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Gdje za rođendan?!
24.9.2011 21:23:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mala86

ja narucila cetvrtastu tortu za koliko je to osoba user posted image

mislila sam da je ona standardna okrugla za 18 ljudi ali sam se zeznula izgleda

bit ce torte i za dorucak,rucak i veceru sve dane sljedece sedmice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i ja sam bila narucila pravougaonu tortu jer je veca od obicne okrugle i moglo je biti za nesto vise od 30 osoba

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Gdje za rođendan?!
24.9.2011 21:26:42   
mala86
meni treba za nekih 20-tak

ma bit ce to ok,i tako cu 3-4 komada poslat sa gostima njihovim roditeljima
samo da bude ukusna
prosle godine su me zeznuli valjda ove godine nece

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Gdje za rođendan?!
24.9.2011 21:26:43   
salmy
E ja nemam pojma,dođe mi da odem u desert i narucim tortu.Bez likova maca cuka,samo ukusnu mocnu tortuuser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Gdje za rođendan?!
24.9.2011 21:28:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

E ja nemam pojma,dođe mi da odem u desert i narucim tortu.Bez likova maca cuka,samo ukusnu mocnu tortuuser posted image user posted image

mi smo prosle godine bili narucili jednu u dessertu, samo napisano sretan rodjendan lana, to je bila torta za starije a u elmini smo bili narucili ovu pravougaonu za proslavu u igraoni sa malom rajom i prijateljima i sve je na kraju bilo tamanuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *