|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje za rođendan?!
24.9.2011 21:29:37   
mala86
IZVORNA PORUKA: salmy

E ja nemam pojma,dođe mi da odem u desert i narucim tortu.Bez likova maca cuka,samo ukusnu mocnu tortuuser posted image user posted image


ukus se pamti user posted image user posted image

ja kad se sjetim nase proslogodisnje-nikad ne spomenem izgled vanjski,vec kako unutra nije valjala user posted image user posted image  i da je bacena pola a trebala biti "kraljica cokolade"

sad smo narucili nugat,jela sam ga u februaru bio je user posted image  valjda se nisu pokvarili

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Gdje za rođendan?!
27.10.2011 11:45:34   
drasan
Pa ima li išta pristojne cijene? ova Cocoloco igraon je stvarno super ali 400 Km za 15-oro djece (zatvorenog tipa) plus 15 Km po svakom djetetu preko. Bez torte. To mi je stvarno van svake pameti. Mi imamo 22 djece. Igraona na Ciglanam o kojoj je bila riječ u predhodnim postovima mi je predaleko (na Dobrinji sam). Bili smo i u Wisi i u Bambiju u Merkuru i naš dječak nije oduševljen interijerom, odnosno igračakama, kao nema ništa interesantno za igru (slavi 7. rođendan) oni su prilično razumne cijene oko 250 Km plus 8 Km za svako dijete preko 15. Molim vas dajte mi još koji prijedlog...pošto imamo još 15 dana da se odluči. I da li znate da li kod nas postoji neka rođendaona, koja je samo za rođendane predviđena. Prijateljica mi reče da je čula da ima na Skendriji, al ne zna gdje.user posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Gdje za rođendan?!
27.10.2011 12:15:25   
Visnja RR
drasan za djecaka od 7 godina vecina ovih igraonica nisu zanimljive ...jesi pogledala u igraonici Zaanzibar u Grandu?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu drasan)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Gdje za rođendan?!
27.10.2011 12:26:49   
drasan
Misliš na inu u Merkatoru? Ona je skupa haos i otvorenog je tipa...dolaze i druga djeca da se igraju, što je meni skroz bzv. Rekla nam teta da dođemo u prijepodnevnim terminima, jer tad kao ima najmanje ostale djece.user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Gdje za rođendan?!
27.10.2011 12:55:37   
mama75
IZVORNA PORUKA: drasan

Pa ima li išta pristojne cijene? ova Cocoloco igraon je stvarno super ali 400 Km za 15-oro djece (zatvorenog tipa) plus 15 Km po svakom djetetu preko. Bez torte. To mi je stvarno van svake pameti. Mi imamo 22 djece. Igraona na Ciglanam o kojoj je bila riječ u predhodnim postovima mi je predaleko (na Dobrinji sam). Bili smo i u Wisi i u Bambiju u Merkuru i naš dječak nije oduševljen interijerom, odnosno igračakama, kao nema ništa interesantno za igru (slavi 7. rođendan) oni su prilično razumne cijene oko 250 Km plus 8 Km za svako dijete preko 15. Molim vas dajte mi još koji prijedlog...pošto imamo još 15 dana da se odluči. I da li znate da li kod nas postoji neka rođendaona, koja je samo za rođendane predviđena. Prijateljica mi reče da je čula da ima na Skendriji, al ne zna gdje.user posted image

Potrazi na internetu Alexen. ali mislim da imate puno djece za taj prostor.
Druga opcija: Cinem City

(odgovor članu drasan)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Gdje za rođendan?!
27.10.2011 23:06:25   
drasan
Šta znate o tom Alexsen-u? Koliko je ona para i gdje se tačno nalazi, šta ima od sadržaju? Mi imamo djecu u uzrastu od 1 god. do 13 god.
A šta ima u Cinema City? Nisam znala da oni imaju igraonicu! Mogu misliti kao su skupi!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Gdje za rođendan?!
27.10.2011 23:45:46   
bananica
IZVORNA PORUKA: drasan

Misliš na inu u Merkatoru? Ona je skupa haos i otvorenog je tipa...dolaze i druga djeca da se igraju, što je meni skroz bzv. Rekla nam teta da dođemo u prijepodnevnim terminima, jer tad kao ima najmanje ostale djece.user posted image




cijene su od 250KM, 300KM i 400KM, za 15.djece, svako naredno dijete 10KM

(odgovor članu drasan)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Gdje za rođendan?!
27.10.2011 23:56:27   
bananica
http://www.wix.com/partytimebh/partytimebh#!__otoka


ovo mi je definitivno najbolje, samo je za stariju djecu
ako je neko slavio na bazenu neka napise iskustva i cijene naravnouser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Gdje za rođendan?!
28.10.2011 11:20:03   
bananica
zna li neko kako izgleda proslava rodjendana u McDonalds-u??

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Gdje za rođendan?!
28.10.2011 11:22:39   
bananica
IZVORNA PORUKA: bananica

zna li neko kako izgleda proslava rodjendana u McDonalds-u??



nikakouser posted image , nemaju proslave rodjendana kod nas, jedino sto mogu uraditi  jeste da rezervisu mjesta

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Gdje za rođendan?!
28.10.2011 11:57:53   
mama75
MA bananice nista spektakularno, Slicno kao u Cinema City-ju: malo jedu, bude animator, uglavnom zanimljivo za stariju djecu, jer mala nemaju previse prostora da skacu okolo user posted image
drasan ima na internetu i Alexen i Cinema City pa ti je najbolje da tamo pogledas, da ne dam neku pogresnu info. Proslava u Alexenu je kao neka kostimirana zabava, djeca obuku kostime po zelji, pravi se predstava, karaoke... Ugalvnom super organizacija, sva djeca ucestvuju, slavljenik je "glavni". Imaju i svoju tortu, mislim da kosta oko 40KM i odlicna je, djeca je bas pojedu, ne ostaje po tanjirima. Budu i neki sendvici, grickalice, a na karaju sva djeca dobiju "poklone" - sitnice tipa narukvica, balon i sl. Po meni pogodna za djecu od 5-6 god pa navise.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Gdje za rođendan?!
28.10.2011 12:03:46   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama75

MA bananice nista spektakularno, Slicno kao u Cinema City-ju: malo jedu, bude animator, uglavnom zanimljivo za stariju djecu, jer mala nemaju previse prostora da skacu okolo user posted image
drasan ima na internetu i Alexen i Cinema City pa ti je najbolje da tamo pogledas, da ne dam neku pogresnu info. Proslava u Alexenu je kao neka kostimirana zabava, djeca obuku kostime po zelji, pravi se predstava, karaoke... Ugalvnom super organizacija, sva djeca ucestvuju, slavljenik je "glavni". Imaju i svoju tortu, mislim da kosta oko 40KM i odlicna je, djeca je bas pojedu, ne ostaje po tanjirima. Budu i neki sendvici, grickalice, a na karaju sva djeca dobiju "poklone" - sitnice tipa narukvica, balon i sl. Po meni pogodna za djecu od 5-6 god pa navise.




a gdje je taj Alexsan?? na netu ne mogu nista naci

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Gdje za rođendan?!
28.10.2011 13:33:27   
drasan
Dobro, torta uopšte nije skupa u tom Alexenu, (40 KM , vjerovatno je mala) al šta je sa cijenom za ostalo,nisam je našla na njihovoj stranici i šta sve uključuje cijena?

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Gdje za rođendan?!
28.10.2011 13:39:37   
leona81
nasa je torta prosle godine bila odlicna, sa fondantom ali odlicnog ukusa...ljudi i po 2 komada jeli, dakle nije prejaka da umres od nje, iz kolacareuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu drasan)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Gdje za rođendan?!
28.10.2011 13:47:50   
bananica
recite i meni gdje se nalazi Alexen????

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Gdje za rođendan?!
28.10.2011 15:18:32   
drasan

Cinema definitivno otpada zbog ovih beba, ali Alexen zvuči dobro. Dajte nam samo cijene u njemu i lokaciju!user posted image



IZVORNA PORUKA: mama75

MA bananice nista spektakularno, Slicno kao u Cinema City-ju: malo jedu, bude animator, uglavnom zanimljivo za stariju djecu, jer mala nemaju previse prostora da skacu okolo user posted image
drasan ima na internetu i Alexen i Cinema City pa ti je najbolje da tamo pogledas, da ne dam neku pogresnu info. Proslava u Alexenu je kao neka kostimirana zabava, djeca obuku kostime po zelji, pravi se predstava, karaoke... Ugalvnom super organizacija, sva djeca ucestvuju, slavljenik je "glavni". Imaju i svoju tortu, mislim da kosta oko 40KM i odlicna je, djeca je bas pojedu, ne ostaje po tanjirima. Budu i neki sendvici, grickalice, a na karaju sva djeca dobiju "poklone" - sitnice tipa narukvica, balon i sl. Po meni pogodna za djecu od 5-6 god pa navise.






< Poruku je uredio drasan -- 28.10.2011 15:19:30 >

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Gdje za rođendan?!
28.10.2011 15:24:31   
salmy
MI smo narucili od Azre tomicu,pa Vam javimo kakva je 

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Gdje za rođendan?!
2.11.2011 9:48:41   
drasan
Pa šta ovo niko ne zna gdje se nalazi Alexen!?user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Gdje za rođendan?!
2.11.2011 9:57:28   
mama75
IZVORNA PORUKA: drasan

Pa šta ovo niko ne zna gdje se nalazi Alexen!?user posted image

Sumbul Avde 13, ulica u blizini CDA. Imas na internetu sigurno, ukucaj alexen.ba

< Poruku je uredio mama75 -- 2.11.2011 9:58:04 >

(odgovor članu drasan)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Gdje za rođendan?!
3.11.2011 10:16:54   
drasan
mama75 hvala puno! Konačno ih pronađoh, ali ovo je iznad Bjelava koliko vidim.user posted image To mi je baš daleko da vučem svu djecu, mi smo na Dobrinji. Ali bila sam juče u Dječijem gradu na Socijalnom (mislim da su ove dvije igraonice na sličan fazon) i jako nam se dopala, a i cijena je kao i na ostalim mjestima, ako ne i malo povoljnija(ne plaćaš posebno da ti se samo tvoja djeca igraju). Tako da će vjerovatno izbor pasti na nju.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Gdje za rođendan?!
21.12.2011 18:50:07   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: lepao

Da li znate ikoga ko organizuje rodjendane??


IZVORNA PORUKA: animagical

skoro sve igraonice


IZVORNA PORUKA: lepao

Znam za igraone ali me interesuje da li iko organizuje po kucama...recimo dodje ti neko i sve uredi??



< Poruku je uredio Hanady RR -- 21.12.2011 18:52:02 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu drasan)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Gdje za rođendan?!
22.12.2011 10:40:34   
mamichy
mom bebachu se blizi 1. rodjendan i definitivno smo odlucili da rodbinu, prijatelje i djecu pozovemo u isto vrijeme, ali gdje?
u stanu nemamo prostora za sve one koje smo htjeli pozvati. zivimo u centru i koja je po vama igraona najprikladnija za male pacice, jer u biti najvise ce biti beba? a da ujedno ima i kutak za starije?
da li imate brojeve animatora (klauna, mede i sl.)?
svaka pomoc bi mi dobro dosla :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Gdje za rođendan?!
26.12.2011 15:36:43   
mamichy
niko nema ideje? user posted image

(odgovor članu mamichy)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Gdje za rođendan?!
26.12.2011 22:06:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mamichy

niko nema ideje? user posted image

ja znam gdje ima u novom sarajevu, a za centar bas ne znam...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamichy)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Gdje za rođendan?!
26.12.2011 22:20:05   
mama75
IZVORNA PORUKA: mamichy

mom bebachu se blizi 1. rodjendan i definitivno smo odlucili da rodbinu, prijatelje i djecu pozovemo u isto vrijeme, ali gdje?
u stanu nemamo prostora za sve one koje smo htjeli pozvati. zivimo u centru i koja je po vama igraona najprikladnija za male pacice, jer u biti najvise ce biti beba? a da ujedno ima i kutak za starije?
da li imate brojeve animatora (klauna, mede i sl.)?
svaka pomoc bi mi dobro dosla :)


Pa jel mora biti u blizini kuce? Pretpostavljam da imate auto, a i gosti koji dolaze teze ce naci parking u centru. Moj prijedlog za 1. rodjendan je igraonica Crtic u Hrasnom ili ona u Alti (ne znam kako se zove). Ima jos i blizu Zeljinog stadiona, mislim da je Carobni svijet, ali tu mi nije bas fin prostor za roditelje. Moj izbor br bio bi Crtic. Sretno!

(odgovor članu mamichy)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *