|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrijeme je za bebe
4.2.2009 18:00:35   
adannn
IZVORNA PORUKA: felix

ja sam sad gledala na ftv vrijeme je za bebe,bas me prica rastuzila vidis zena nepokretna i opet joj Dragi Allah dao bebu i tu radost kao svim ostalim zenama...user posted image
stvarno,prelijepe price jos kad bebic dodje na svijet kad zaplace,jojj sva se raznjezim ...stvarno me dirnula prica ,,da joj dragi Allah pomogne i da joj bebic bude ziva i zdrava abd...


Slažem se u potpunosti....


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 13:51:21   
tweety
Sinoć iz Mostara bila emisija,ne znam jeste li gledali.Babica je moja svekrva user posted image a doktor Senad Sarić


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 13:52:38   
camm
IZVORNA PORUKA: tweety

Sinoć iz Mostara bila emisija,ne znam jeste li gledali.Babica je moja svekrva user posted image a doktor Senad Sarić



a imali repriza danas?

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 13:54:41   
tweety
Ne znam kad bude repriza,čini mi se nedjeljom ili tako nešto.

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 13:55:49   
mamy Sabina
ee nisam gledala ,moram reprizu uhvatiti
moj doco znači biouser posted image
i teta Emirauser posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:02:08   
tweety
camm u subotu 21. u 13:20 je repriza,tako piše na teletekstu,eto mamy2 i ti da znaš user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:03:37   
noaa
ja sam gledala a volila bi da nisam,kako je zena vristala sad me jos vise strah ne znam kako cu ja to podnijeti..

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:08:00   
lotos
gledala a volila bi da nisam,kako je zena vristala sad me jos vise strah ne znam kako cu ja to podnijeti..
isto ovako jos mi mm govori ne gledaj to....al znatizelja mojauser posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:10:03   
tweety
nemojte se bojati,ima žena koje nevrište nikako.ja nisam vrištala od bola nego od snage pri napinjanju,morala sam ispustiti avaz,nisam mogla držati u sebi user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:11:38   
lotos
toga me i strah  da se necu suzdrzati reci ce ljudi aaaaaaa ja ove drekavica..i placljivica (jer ne trpim bas bol) strah me..user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:12:27   
noaa
znaci ne mora se vristati kao ona sinoc?

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:14:06   
mamy Sabina
Ma jok,nisam nju gledala kako se dere,al iz svog iskustva ti mogu reći da nije bilo dernjave,jedino
ti glasniji uzdasi kod napinjanja ,ovo što Tweety pominjeuser posted image



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:20:01   
noaa
hvala vam sto nas tjesite al isto ove koje nisu jos radjale neka ne gledaju reprizuuser posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:22:05   
lubi
Jao ja sinoc zaboravila na emisiju,haj gledacu reprizu,Tweety mene je tvoja sveki porodila sa obadvije bebe i hvala joj do nebauser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:26:42   
Gigana
Ja ne znam sta ste vi gledale, ali ona zena sinoć nije uopšte puno vrištala, ja sam čak pomislila kako je super hrabra, jer ne vrišti.  Samo je malo jače stenjala pri samom kraju.  Iz iskustva znam kako žene vrište na porođaju, tako da mi je ona sinoć bila super.  Svaka joj čast.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu lubi)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:29:27   
lotos
neko ko nikad nije radzao ne zna kako ko i koliko vristi prema tome....naravno da postoji strah

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:31:04   
ElmaB
Uopste nije bilo strasno. Onoliko koliko su prikazali, zena je imala, recimo dobar porod. Vrisnula je nekoliko puta i trznula se sto je sasvim normalno. Jos je bila sama u sali, sa babicom i doktorom, sto je za pozeljeti. Jer u nasim salama obicno bude jos nekoliko drugih zena koje se poradjaju. Naravno, oni su radi snimanja emisije ovako napravili, ali meni nimalo nije djelovalo strasno. Cak i ona, odmah poslije poroda, nije izgledala napaceno!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:38:36   
noaa
drage moje nadam se da cu i ja tako pricati poslije poroda al sad mi je ono sto sam vidila strasno,a vama svaka cast na hrabrosti nisam se htjela svadjati ni pametovati,jer svi smo hvala dragom bogu razliciti...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:45:35   
tea lana
uf ako vam je ono vristanje trebali ste cuti mene,i danas kad odem mene doktori zezaju al sta ja mogu i oni bi vristali da se 56 sati poradjaju kao ja.A Elma i ja sam bila u sali sama ja mislila da je uvijek takouser posted image user posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 14:53:26   
mazalica
Ja sam se poradala u sali sa jos jednom zenom i desetak studenata medicine plus doktor babice ma haos jos su mi falile kamere da to sve snime user posted image user posted image user posted image ....sreca kratko je trajalo... najsmjesnije mi je bilo kad mi je student posao postavljat pitanja poslije poroda a ja ni na nebu ni na zemlji...user posted image user posted image user posted image Uglavnom nemam ruzno iskustvo sto se tice samog poroda...

_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 15:28:35   
MELLI
Kao što neko reče i meni ono sinoć nije bilo vrištanje,nego samo jako napinjanje.Uh slušala sam ja vrištanje user posted image .Žena je super prošla,kako neke jadnice znaju jaukatiuser posted image
Prvorotkinje neka vas ovo ne obeshrabri i ne uplaši.Znam da vama ovo izgleda strašno,ali meni izgleda kao jedan prosječno lagan porod.

Meni je bebica izgledala malo napaćeno-plavkasta,a vama?I što je nisu vagaliuser posted image Je li se i vama učinila sićušnauser posted image .cunce majo

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 15:36:55   
mummy
Uživam uvijek u ovoj emisiji jer se dobro ismijem odnosima u dvjema porodicama. LJudi moji svugdje isto. Kad sinoć njen otac reče: "Zet k'o zet, puno radi, malo efekta" pukla sam od smijeha i takvih je priča u svakoj epizodi. Ili prije nekoliko sedmica, dvoje nisu imali djece par godina, a svekar odmah reče:" Bilo je malo do nje"...Super su, a porođaj ne bih komentarisala, hvala Bogu iza mene je.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 15:39:40   
MELLI
IZVORNA PORUKA: mummy

Uživam uvijek u ovoj emisiji jer se dobro ismijem odnosima u dvjema porodicama. LJudi moji svugdje isto. Kad sinoć njen otac reče: "Zet k'o zet, puno radi, malo efekta" pukla sam od smijeha i takvih je priča u svakoj epizodi. Ili prije nekoliko sedmica, dvoje nisu imali djece par godina, a svekar odmah reče:" Bilo je malo do nje"...Super su, a porođaj ne bih komentarisala, hvala Bogu iza mene je.

joj jest,i ja sam primijetila
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 15:52:15   
camm
IZVORNA PORUKA: tweety

camm u subotu 21. u 13:20 je repriza,tako piše na teletekstu,eto mamy2 i ti da znaš user posted image


hvala user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 16:13:35   
HannaS
Ja tek sad otkrila ovu temuuser posted image   Obavezno gledam tu emisiju,i kao sto rekose neke trudnjace ,ova zadnja me isprepadala kad su prikazivali porod user posted image   MM pobjego iz sobe user posted image a inace obavezno gleda sa mnom svaku tu emisiju.Cak je i meni govorio da ne gledam,a ja ko mitava,hocu da vidim sveuser posted image   I sad se jos vise bojim porodauser posted image user posted image user posted image Mada mislim da je bezzo to sto prikazuju taj porod.Zamislite vas snimaju kako se poradjate  i sve to bude na tv-u,pa cak i moj otac da to gleda.Nema pojma,ja ne bih!Al eto,nekome ne smeta i nama ostalima su interesantni oni koji to mogu.

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *