|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 17:13:28   
Anoniman
meni je sinoc ono bilo tuznouser posted image user posted image user posted image  mozda nisu sve trebali prikazat, mislim na porod, kolko se zena patila

(odgovor članu HannaS)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 17:29:37   
Aminad
IZVORNA PORUKA: mazalica

Ja sam se poradala u sali sa jos jednom zenom i desetak studenata medicine plus doktor babice ma haos jos su mi falile kamere da to sve snime user posted image user posted image user posted image ....sreca kratko je trajalo...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e i ja sam isto ovako samo kod mene bila djeca iz medicinske škole ali pola ih pobjeglo odmah na početku!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 17:36:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lotos

toga me i strah  da se necu suzdrzati reci ce ljudi aaaaaaa ja ove drekavica..i placljivica (jer ne trpim bas bol) strah me..user posted image
potpisujem ovo
a da jesam ja sinoc gledala vrijeme za bebe ali kad se poradjala ja smanjila tv.do krajauser posted image i okrenula glavu bilo me strah gledat vec bila samnom,i sveki reko ja njoj kad zavrsi reci mi da se okrenem kad malac izadje...
jednostavno me strahh

(odgovor članu lotos)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 17:37:52   
Aminad
IZVORNA PORUKA: lotos

toga me i strah  da se necu suzdrzati reci ce ljudi aaaaaaa ja ove drekavica..i placljivica (jer ne trpim bas bol) strah me..user posted image


Draga lotos za to se odmah sad počni psihički pripremati jer sam porođaj nije toliko strašan koliko je taj strah koji nosiš u sebi i koji te onda na porođaju paralizira i umjesto da slušaš dr. i babicu ti samo vrištiš...ovo nije tema a mislim da ima već tema o ovome pa potraži...nemojte se brinuti nije strašno uopće, nije ni jednostavno ali se samo bez veze isprepadate prije...

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 17:40:23   
Anoniman
Draga lotos za to se odmah sad počni psihički pripremati jer sam porođaj nije toliko strašan koliko je taj strah koji nosiš u sebi i koji te onda na porođaju paralizira i umjesto da slušaš dr. i babicu ti samo vrištiš...ovo nije tema a mislim da ima već tema o ovome pa potraži...nemojte se brinuti nije strašno uopće, nije ni jednostavno ali se samo bez veze isprepadate prije...

_____________________________
mene nije bilo strah sve dok nisam svojim usima cula zene gdje vicu znaci ja gdje sam lezala cuvala trudnocu nize hodnik zene su bile porodjenje i koje su se poradjale jednom me u 3sata u po noci izasna probudila jakaaa vriska.Pa sam se ziva isprepadala

(odgovor članu Aminad)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 17:42:13   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: felix

Draga lotos za to se odmah sad počni psihički pripremati jer sam porođaj nije toliko strašan koliko je taj strah koji nosiš u sebi i koji te onda na porođaju paralizira i umjesto da slušaš dr. i babicu ti samo vrištiš...ovo nije tema a mislim da ima već tema o ovome pa potraži...nemojte se brinuti nije strašno uopće, nije ni jednostavno ali se samo bez veze isprepadate prije...

_____________________________
mene nije bilo strah sve dok nisam svojim usima cula zene gdje vicu znaci ja gdje sam lezala cuvala trudnocu nize hodnik zene su bile porodjenje i koje su se poradjale jednom me u 3sata u po noci izasna probudila jakaaa vriska.Pa sam se ziva isprepadala


Nemoj da imas strah...opusti se...i ja sam rodila na drip i bolilo je, a eto nisam glasa pustila...neko vristi i kod zubara....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 21:35:53   
žana o8
Nema potrebe za vrištanjem, samo diši , diši diši i slušaj šta ti babica i dr govore. A

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 21:51:43   
lida
Nemojte se bojati ,ja nisam glasa pustila ,par puta se napela i bebana vani ,i na prvom i na drugom porodu ,cuvajte snagu i slusajte babicu.

SRETNO


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Vrijeme je za bebe
18.2.2009 21:56:38   
anitaMO
ni ja nisam vrištila nisam se ni čula.a kažu mi da bi bilo bolje da jesam jer mi nebi popucali kapilari u očima i na licu.stiskala u glavu mjesto dole.a valjda ću znati drugi put.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Vrijeme je za bebe
19.2.2009 15:03:46   
remzy
Ni ja se nisam cula na porodima ,a rodila tri krupna i prekrasne bebe,mozda zato sto su mi porodi bili dugi ,bar prva dva poroda,pa sam cuvala snagu...
a sto se tice emisije na FTV-u ja se licno nebih prijavila da ucestvujem u njoj ali svaka cast onim zenama koje to urade,mada je kod nas lose uradena emisija za razliku kako je u njemackoj jer sam pratila te emisije....kod njih je extra!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Vrijeme je za bebe
19.2.2009 16:54:36   
almai
Tacno tako remzy naslov emisije je ok ali je katastrofalno uradena.
Cijelu emisiju pricaju samo ,nane,dede,amide,buduca majka i otac i to o temi 'kako smo se upoznali',pa nezove se emisija 'vrijeme je za rodbinu' . na kraju samo par min. uhvate bebicu i to samo kad joj uruce poklon.Stvarno je bezzz uradena emisijauser posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Vrijeme je za bebe
19.2.2009 17:48:12   
Sonja
IZVORNA PORUKA: almai

Tacno tako remzy naslov emisije je ok ali je katastrofalno uradena.
Cijelu emisiju pricaju samo ,nane,dede,amide,buduca majka i otac i to o temi 'kako smo se upoznali',pa nezove se emisija 'vrijeme je za rodbinu' . na kraju samo par min. uhvate bebicu i to samo kad joj uruce poklon.Stvarno je bezzz uradena emisijauser posted image user posted image



potpuno se slazem
ja cesto gledam ovakvu emisiju na Zone Reallity televiziji
i zove se Birth Story
i super mi je mada je nekad strasno jer prikazuju bas SVE kako beba izlazi ali je puno bolje nego ovo nase

svaki put kad gledam vrijeme je za bebe bude mi nesto zao
sto kazete samo nene i djedovi pricaju i to mi je bezze
o trudnoci se jako malo kaze
a bebicu prikazu ukupno mozda 3-4 min.

bezzze ali eto ipak ne propustam

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Vrijeme je za bebe
26.2.2009 16:21:28   
Romali
A kako mi je žao što sam propustila ovu našu mostarsku pričuuser posted image
Inače, ista babica je bila i meni na porodu- kraljica ženauser posted image user posted image Pogura za tebe pravo, baš ti olakša.
Inače, vidim pričalo se o vrištanju. Ja nisam nijednom vrisnula, o tome su pričali danima u bolniciuser posted image , obzirom da sam rodila medu od 4600g. Znači, nije neophodno.
Žene koje očekujete porod, opustite seuser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Vrijeme je za bebe
26.2.2009 16:53:59   
Okarica
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Uopste nije bilo strasno. Onoliko koliko su prikazali, zena je imala, recimo dobar porod. Vrisnula je nekoliko puta i trznula se sto je sasvim normalno.



Potpisujem! Inače ne gledam ovu emisiju ali sam je gledala u subotu, baš zbog ove diskusije. Žena je imala sasvim normalan porod i nisam primijetila da se nešto derala.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Vrijeme je za bebe
17.3.2009 22:46:45   
Romali
Jeste li gledali večerašnju emisiju?
Žena rodila blizance, dva dječaka, prirodan porod.  Jadnica, baš mi je nešto žao bilo. Posebno na kraju-kako su joj se doktori 'natakarili' na stomakuser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Vrijeme je za bebe
17.3.2009 23:04:04   
almai
Jesam i ja gledala i odmah se prisjetila svoha poroda koji je bio bas u onoj saliuser posted image user posted image user posted image mada sam se ismijala kad nene rece 'ja u slobodno vrijeme se igram compijuterauser posted image '
nena pravi frik postala igrajuci igrice na com.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Vrijeme je za bebe
18.3.2009 8:20:55   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Romali

Jeste li gledali večerašnju emisiju?
Žena rodila blizance, dva dječaka, prirodan porod.  Jadnica, baš mi je nešto žao bilo. Posebno na kraju-kako su joj se doktori 'natakarili' na stomakuser posted image



A dvije slatke mrvice sto je rodilauser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Vrijeme je za bebe
18.3.2009 8:23:35   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Sonja

ja cesto gledam ovakvu emisiju na Zone Reallity televiziji
i zove se Birth Story
i super mi je mada je nekad strasno jer prikazuju bas SVE kako beba izlazi ali je puno bolje nego ovo nase


Ja uzivam gledajuci Zone Raallityuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Vrijeme je za bebe
21.3.2009 21:03:06   
neki
Jao i ja sam gledala ovu epizodu sa nanom i compjuteromuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma padala sam joj od sege...A bas kako joj se doktor naslonio na stomak,jezovit prizoruser posted image A pravo me nervirao mamin sin,isao gospodin kod mame na dorucak,pa mama ovo,mama ono,i kad rece da je on uvijek na strani svoje mame bila ona u pravu ili ne grrrrrruser posted image A bebare su ko meduser posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Vrijeme je za bebe
21.3.2009 21:57:05   
almai
Jesu masallah zaista slatki i kako su dvojke krupni su pravo.
Na kojem satelitu je taj program Zone Reallity?
Bas bi i ja voljela gledatiuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Vrijeme je za bebe
21.3.2009 22:08:12   
Okarica
Gledala sam danas ovu epizodu. Bebice su medene, ali nesto mi je bilo zao kad sam vidjela kako ih otac ljubi u lice. Ne razumijem to nikako! Svaki put se naježim kad to vidim user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Vrijeme je za bebe
14.4.2009 20:25:38   
M kao Mama
Evo upravo čekam novu epizodu emisije Vrijeme je za bebe, da li neko zna jel ovo sada Violeta sponzor, da li oni daju šta para, pamers je davao 500 km,

ma ima tih anegdosa, nikada neću zaboraviti jednu epizodu porodica pored Viteza, kada pričaju o svoj prvoj bračnoj noći, ma mene bilo sramota, a na sve to njegov babo, kaže njihove lične karakteristike su na nivou, misleći pri tome na snahu, danima samo na poslu prepričavali ti epizodu, a nana koja igra igrica mi je neprevaziđena, kao i ona hanuma od prije nekolio sedmica kojoj muž vodi evidenciju menstruacija

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Vrijeme je za bebe
14.4.2009 20:54:48   
Crvena
IZVORNA PORUKA: mama alma


ma ima tih anegdosa, nikada neću zaboraviti jednu epizodu porodica pored Viteza, kada pričaju o svoj prvoj bračnoj noći, ma mene bilo sramota, a na sve to njegov babo, kaže njihove lične karakteristike su na nivou, misleći pri tome na snahu, danima samo na poslu prepričavali ti epizodu, a nana koja igra igrica mi je neprevaziđena, kao i ona hanuma od prije nekolio sedmica kojoj muž vodi evidenciju menstruacija

user posted image   sto mi je zao sto nisam gledala user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Vrijeme je za bebe
14.4.2009 20:56:44   
M kao Mama
Joj, i ovi noća su za 10, kako se ljui trude da ispadnu pametni, pa koriste riječi koje ne znaju ni šta znače, ali bitno je da su na "nivou"

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Vrijeme je za bebe
14.4.2009 21:06:53   
tea lana
pih ja vazda hhvatim pred kraj sad gledala od kako se porodila.Morat cu gledati reprizu al stavrno me po nekad tuga uhvati od bijede a nekad ne mogu da se nacudim glupostima koje pricaju

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *