|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
21.8.2011 16:28:29   
veeseelaa
Amsterdam je prica za sebe,divan grad,divni ljudi,kultura sve je nekako sredjeno (ja odusevljena)!


istoooo, prekrasan grad, taman za moj temperament, sve je živo i veselo od jutra do sutra


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
21.8.2011 23:38:28   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Uh joj... ja bi voljela vidjeti sve...

Las Vegas (to nas muntaju trenutno prijatelji da idemo pred novu godinu)
New York (i ako nisam ljubitelj amerikanaca)
San Francissco
Texas
Florida (ako Bog da plan nam je sledece godine)
Moldive (A tu nas jedni drugi prijatelji muntaju da idemo haha)
Bangkok

Sada ovo malo blize:

Berlin
Bec i Pattenbach
Prag
Budimpesta
Pariz
Zeneva
Amsterdam
London


Al kao sto vec navedoh gore, voljela bih vidjeti sve... a ja i muz imamo u planu da svake godine naprvimo bar 4 weekend putovanja, sami ja i on po Evropi jer ima skoro dzabe karte avionske trenutno preko www.wizzair.com ... za budimpestu cak za 10 eura povratna hihihih


Prag obavezno posjetiti, predivan grad i osjetiti karlove vary to je nedaleko od Praga, termalne vode ima dosta toga za obici...
Berlin takodje prelijep grad


Bila sam u Pragu kad smo krenuli za Svedsku, tu smo bili dvije sedmice i sjecam se da su svi govorili da je prelijep i zato bi voljela da idem sada kada sam velika da vidim to...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
22.8.2011 7:04:13   
mala86
ma dosta njih bi voljela posjetiti user posted image ,mada u zadnje vrijem (valjda pod utjecajem turskih serija) imam ogromnu zelju za Istambulom user posted image

AMsterdam user posted image  bili smo 2 ili 3 puta i opet bih mogla,najvise mi zao sto ne prodje kroz onu ulicu user posted image user posted image  ali nije bilo vremena user posted image ,a bas smo dosta obisli,cak i muzej vostanih figura user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
22.8.2011 9:03:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Uh joj... ja bi voljela vidjeti sve...

Las Vegas (to nas muntaju trenutno prijatelji da idemo pred novu godinu)
New York (i ako nisam ljubitelj amerikanaca)
San Francissco
Texas
Florida (ako Bog da plan nam je sledece godine)
Moldive (A tu nas jedni drugi prijatelji muntaju da idemo haha)
Bangkok

Sada ovo malo blize:

Berlin
Bec i Pattenbach
Prag
Budimpesta
Pariz
Zeneva
Amsterdam
London


Al kao sto vec navedoh gore, voljela bih vidjeti sve... a ja i muz imamo u planu da svake godine naprvimo bar 4 weekend putovanja, sami ja i on po Evropi jer ima skoro dzabe karte avionske trenutno preko www.wizzair.com ... za budimpestu cak za 10 eura povratna hihihih


Prag obavezno posjetiti, predivan grad i osjetiti karlove vary to je nedaleko od Praga, termalne vode ima dosta toga za obici...
Berlin takodje prelijep grad
Prag je najbolji grad u evropi definitli...pored Londonauser posted image ...dva koja su mene ostavila bez teksta...ako je to posibl...dva grada gdje bih ja komotno mogla zivjeti
Bec, Budimpesta, Amsterdam, Berlin...nisu ostavili neki specialni dojam na mene

Eh ja bih voljela obici u Eu jos Pariz tj. francusku, spaniju, portugal,jug italije, grcku, irsku i skotsku

preko bare na prvom mjestu kubu...grande zelja...toliko mi je velika da kontam da kredit dignemuser posted image , zanzibar...al ne onaj na ilidziuser posted image , mexico

u usa: ny, seattle (radi grunge scene),new orleans (pricala mi je moja pokojna tetka da je to nesto fantasticno)

ovo za pocetak...a gdje je tu kina, japan etcuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
22.8.2011 9:11:03   
ElmaB
Evropski Diznilend, kod Pariza.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 11:12:23   
Anoniman
Dadada vidim imamo iste zelje , mogle smo zajedno , Ja bih u Usa ali da vidim San Francisko i indijance a vidim ti bi na merdi gras ili kako se vec zove da se kitis lancicima ....

Ja sam zaboravila navesti Tursku osim Istanbula  sam gledala na jedno programu kako jos uvijek imaju netaknute prirode , mjesta ostataka gradjevina rimskog doba , Gledajuci 1001 noc i mene vuce zelja da vidim Istanbul ...

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 11:16:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Uh joj... ja bi voljela vidjeti sve...

Las Vegas (to nas muntaju trenutno prijatelji da idemo pred novu godinu)
New York (i ako nisam ljubitelj amerikanaca)
San Francissco
Texas
Florida (ako Bog da plan nam je sledece godine)
Moldive (A tu nas jedni drugi prijatelji muntaju da idemo haha)
Bangkok

Sada ovo malo blize:

Berlin
Bec i Pattenbach
Prag
Budimpesta
Pariz
Zeneva
Amsterdam
London


Al kao sto vec navedoh gore, voljela bih vidjeti sve... a ja i muz imamo u planu da svake godine naprvimo bar 4 weekend putovanja, sami ja i on po Evropi jer ima skoro dzabe karte avionske trenutno preko www.wizzair.com ... za budimpestu cak za 10 eura povratna hihihih


Prag obavezno posjetiti, predivan grad i osjetiti karlove vary to je nedaleko od Praga, termalne vode ima dosta toga za obici...
Berlin takodje prelijep grad


Bila sam u Pragu kad smo krenuli za Svedsku, tu smo bili dvije sedmice i sjecam se da su svi govorili da je prelijep i zato bi voljela da idem sada kada sam velika da vidim to...




Ja sam bila i stvarno je lijepoo moazzda neke 99 -te ne sjecam se tih godina sam puno tabanala ali sjecam se kad sam  dolsa u Cesku podsjetilo me na Yugu , sto hranom, tako i tramvaj , ja sjela da se vozam a danci me gledaju cudno user posted image user posted image

Ima dosta za obici ko je zainteresovan za Istoriju , mi smo imali srecu pa nam je vodic bio otac naseg druga koji je zivjeo dugo godina tu , pa nam je pokazao bas od do ....


(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 11:21:53   
Anoniman
Sto se tice Holandije ne mogu eci da nije lijepa ali meni je ostala u groznom sjecanju , zivjeli smo na  jahti pa preplovili  Holandiju , prvi  dan kad smo stigli da se smjestimo policija opkolila sve ,murija opkolila sve nedaju mrdnuti nigdje iz kabina , ganjali neke lopove i jednog koji je skocio u vodu propeler broda uhvatio , pokojni je danas ....Probala sam prije nego cemo otici i one letece kolace , prisjelo mi user posted image user posted image user posted image ...Nije Holandija za mene user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 12:16:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Sto se tice Holandije ne mogu eci da nije lijepa ali meni je ostala u groznom sjecanju , zivjeli smo na  jahti pa preplovili  Holandiju , prvi  dan kad smo stigli da se smjestimo  ,murija opkolila sve nedaju mrdnuti nigdje iz kabina , ganjali neke lopove i jednog koji je skocio u vodu propeler broda uhvatio , pokojni je danas ....Probala sam prije nego cemo otici i one letece kolace , prisjelo mi user posted image user posted image user posted image ...Nije Holandija za mene user posted image user posted image


Da dodam neko rece nije prosao onom ulicom , ako misli na red distrikt jesam ja , nista posebno , samo ako ce te prolaziti prodjite noci ima veci efekatuser posted image user posted image

< Poruku je uredio MarinaDK -- 23.8.2011 12:17:25 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 12:44:17   
teacher75
hmmmmmmmmmmm, ima puno togauser posted image
evropa: paris, amsterdam, prag, barcelonu malo bolje upoznati (bila samo par sati u dva navrata), london, lisabon,dublin, italiju uzduz i popreko
amerika: new york, las vegas i los angeles
australija: sidney, melbourne
egzoticne destinacije: svi moguci egzoticni otoci su dobrodosliuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 12:47:37   
teacher75
od gradova koje sam posjetila najvise mi se svidio madrid, sad bih preselila tamo da mogu iste sekunde- za moj temperament idealanuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 12:48:21   
palachinken
London, New Orleans, Madrid

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 12:50:53   
bananica
Dubai

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 12:57:00   
mila81
Ja bih voljela ovbići Argentinu, Kolumbiju, to me nešto uvijek zanimalouser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 13:00:47   
Leena
Ja krenuh nabrajati... Pa ne znam ima li ista sto ne bih voljela posjetiti, a da nisam tamo vec bila, a i od mjesta gdje sam bila ima nekoliko na koje bih voljela nekada ponovo otići...

Recimo od ovih gdje nisam jos bila da bih najprije otisla u NY, LA, Rim, Prag, i Indiu bih strasno voljela vidjeti...

A od ovih na koje bih voljela otici jos barem jednom u životu: Libija (znam znam da trenutno nije najpozeljnije mjesto na svijetuuser posted image ), Orlando, Miami, Barcelona (e tu bih mogla i zivjeti), Cairo i Venezia

Jos dobre teme, umjesto da radim ja sada mastam, bjezite tamouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 13:02:40   
Leena
joj da... i Brasil! I to u vrijeme karnevala (ali samo da vidim kako to izgleda, ne da ja plesem u bikinijuuser posted image user posted image user posted image )

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 13:06:01   
sheri
Berlin, London, Barcelona.
Cuba-al dok je jos Castro u opticaju, dok ne dodju Amerikanci, Peru, Argentinu.
U AmeriKi bih i ja u NY. A od Istoka, ja bih u Moskvu voljela otici, i to je to! user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 15:54:27   
R&T@
Gdje god prstic odluci, ja se necu buniti...
samo da je kopno...user posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 19:05:13   
Galicia
Voljela bih, a sto ne bih jel. user posted image
 
Cuba
Milano
Madrid
Azurna obala
Kina
San Francisko
Costa Rica
Bora Bora
Turska
Grcka
Moskva


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 19:19:31   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

hmmmmmmmmmmm, ima puno togauser posted image
evropa: paris, amsterdam, prag, barcelonu malo bolje upoznati (bila samo par sati u dva navrata), london, lisabon,dublin, italiju uzduz i popreko
amerika: new york, las vegas i los angeles
australija: sidney, melbourne
egzoticne destinacije: svi moguci egzoticni otoci su dobrodosliuser posted image


hahahha ja mislila na prvo citanje ti sve ovo obisla i kontam opaaaaaaaaaaa blago njoj

Sto se tice Evrope kako je bilo pitanje
Moje zelje su
Irska i Turska  , Irska bilo gdje Turska prvenstveno Istanbul .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 19:25:50   
Mirkica
Irska
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 19:39:45   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: teacher75

hmmmmmmmmmmm, ima puno togauser posted image
evropa: paris, amsterdam, prag, barcelonu malo bolje upoznati (bila samo par sati u dva navrata), london, lisabon,dublin, italiju uzduz i popreko
amerika: new york, las vegas i los angeles
australija: sidney, melbourne
egzoticne destinacije: svi moguci egzoticni otoci su dobrodosliuser posted image


hahahha ja mislila na prvo citanje ti sve ovo obisla i kontam opaaaaaaaaaaa blago njoj

Sto se tice Evrope kako je bilo pitanje
Moje zelje su
Irska i Turska  , Irska bilo gdje Turska prvenstveno Istanbul .


bog te cuo, da obidjem samo petinu ovoga u svom zivotu ja bih bila happyuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 19:40:13   
Mirkica
Azoren  Portugal (Azorska ostrva) stvarno imam zelju tamo otici ona priroda predivnooo

user posted image


< Poruku je uredio Mirkica -- 23.8.2011 19:42:29 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 19:40:20   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Mirkica

Irska
user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image volim irsku mucho!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Koje destinacije biste voljeli posjetiti?
23.8.2011 19:41:06   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

Gdje god prstic odluci, ja se necu buniti...
samo da je kopno...user posted image user posted image user posted image
user posted image


i zapadne te rumunija ili afganistanuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *