|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:45:02   
veeseelaa
ništa smo ti mi, sjećaš li se jedno vrijeme kad je bilo u modi urezati ime simpatije na ruci? da se naježišuser posted image
Ja znam neke koje i danas imaju ožiljke po rukama iz koji se nazire imeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:45:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ja sam rodjena 1982 a usi su mi probusene nekad 84 ili 85 istim ili slicnim pistoljim akojim i sada rade. :)
Iglom ne bih nikada smjela ni sebi ni nikom :)




a ja sam sama sebi kad sam imala 13-14 godina probušila drugu rupicu iglom hahahah moji mi nisu dali a ja sama na ogledaluuser posted image user posted image user posted image  ma ludača
igla i zaledjena kasika...uhuser posted image

a ne...ja sam svoj piercing odradila u pragu...profesionalnouser posted image ...ali drugi su od moje rukeuser posted image

znači i ti nastradala?user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:45:51   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

ja sam tako drugarci usnu probusilauser posted image (seka tad jos nije otvorila svoj piercing studio)...elem nakon tri dana usna se spojila sa nosom...svasta je bilo...svastauser posted image


kraljica si user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:47:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ništa smo ti mi, sjećaš li se jedno vrijeme kad je bilo u modi urezati ime simpatije na ruci? da se naježišuser posted image
Ja znam neke koje i danas imaju ožiljke po rukama iz koji se nazire imeuser posted image
aaaaaaaa...to nismo nikad...jesmo se zato pokusale "samostalno" tetovirati...igla, konac i tususer posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:51:24   
Hannica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ja sam rodjena 1982 a usi su mi probusene nekad 84 ili 85 istim ili slicnim pistoljim akojim i sada rade. :)
Iglom ne bih nikada smjela ni sebi ni nikom :)




a ja sam sama sebi kad sam imala 13-14 godina probušila drugu rupicu iglom hahahah moji mi nisu dali a ja sama na ogledaluuser posted image user posted image user posted image  ma ludača
igla i zaledjena kasika...uhuser posted image



I ja sam sebi probusila 3 rupice,dvije su jos uvijek u upotrebi.Sad se sama sebi divim kako sam bila hrabra,sad placem kad bubuljicu trebam istisnut.  Vala bas "mladost-ludost". user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:53:10   
veeseelaa
zar i ti sine Brute?user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:57:14   
Anoniman
moj prag boli je jako,jako nizakuser posted image user posted image user posted image user posted image  al sam ko i veesela sama busila usi,igla od inekcije,led i rakijauser posted image user posted image user posted image user posted image  boolilo pravo al trebalo je biti cooluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:58:53   
Hannica
Ajsss...mislis da si samo ti hrabra vesela.  ccccc

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 12:59:23   
Anoniman
ja sutra...da mi Andrej dodje s tim idejama...odmah u marince...odmah

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 13:01:33   
Hannica
Meni tek sad nije jasno zasto jednostavno k'o gospodje nismo otisle u zlataru i probusile usi.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Moze li mi neko odg,molim vas?????

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 13:05:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hannica

Meni tek sad nije jasno zasto jednostavno k'o gospodje nismo otisle u zlataru i probusile usi.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Moze li mi neko odg,molim vas?????


e ne znam da me ubijes,niti je skupo,niti boli koliko je bolilo al ne kaye se dzaba mlado ludouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kada curici probušiti uši?
10.6.2010 13:18:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ja sam rodjena 1982 a usi su mi probusene nekad 84 ili 85 istim ili slicnim pistoljim akojim i sada rade. :)
Iglom ne bih nikada smjela ni sebi ni nikom :)




a ja sam sama sebi kad sam imala 13-14 godina probušila drugu rupicu iglom hahahah moji mi nisu dali a ja sama na ogledaluuser posted image user posted image user posted image  ma ludača


Uh,ja rođena ´86,ali što reče veeseelaa takav ritual bio i gotovo user posted image
Ne sjećam se tad da li je boljelo,ali smo ja i prijateljica kad smo imale 17god odlučile probiti još jednu rupu,i moj babo se složio i dao mi pare,a njen se nije složio,pa smo mi jedna drugoj iglom,a od mojih para odemo na sladoled user posted image i mogu reći da nije uopšte strašno,bol podnošljiva...prošle godine babi priznam da ja zlatare nisam ni vidjela tad,on maše glavom,a meni drago,ne može mi ništa...user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kada curici probušiti uši?
3.7.2010 22:04:38   
delly
zvali smo sve  ovjde  i dobili isti odgovor da je to zabranjeno , djeci se buse  usi kad  oni mogu reci da to zele , ovako je maltretiranje, zena nam je lijepo na mejl objasnila i dobro je  i rekla, kad smo ja  i muz razmislili odustajemo ,neka odluci ona kada ce ,ako zeli neka busi ako ne onda ne . meni je cakana  i bez nausnica, snalica  i njezin osmijeh user posted image  

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kada curici probušiti uši?
24.7.2010 16:12:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Gracanka

Ja svojim curicama još nisam probušila uši i baš mi je žao zbog toga.Nekako to stalno odgađam,ali evo opet nam ugrijalo,pa ćemo ako Bog da uskoro.Planiram obadvjema skupa bušiti uši,jer i manjoj je skoro 15 mj.



Evo da javim da smo probušili uši prošle sedmice,sve super prošlo,malo sam se bojala za mlađu da ne bi čupala ali nije,jest ih par puta "napipala" ali to je to.
A niko sretniji od moje Hanice,sva ponosna se gledala na ogledalu,par dana joj morala obavezno vezati repić da se vide njene "međeđe"  user posted image maminooooo!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kada curici probušiti uši?
24.7.2010 16:16:13   
Mona Mohamed
Vidala sam probusene uci djevojcicama po rodenju, ali i onih malo starijih bez nausnica..Zar postoji neko pravilo kada busiti..
Meni su prvi put probusili par dana prije rodendana i nije bilo nekih scena sa mnom..Makar tako kazu..

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kada curici probušiti uši?
24.7.2010 23:42:59   
teacher75
kod nas sukob interesa: ja bih busila oko 1. rodjendana, a mm ne da, kaze nek busi kad odraste ako bude htjela user posted image eh, sta sad da radimo??!!!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kada curici probušiti uši?
24.7.2010 23:45:59   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

kod nas sukob interesa: ja bih busila oko 1. rodjendana, a mm ne da, kaze nek busi kad odraste ako bude htjela user posted image eh, sta sad da radimo??!!!

e baš ne znam šta bih ti rekla za ovu situacijuuser posted image

ja nekako nisma imala te vrste ''prbolema'' jer kod nas je i sa moje i muževe strane običaj da se uši buše prije prvpg rođendana i mi smo to baš sa radošću obavili.Iskreno ja sma jedva čekalauser posted image jer im kosa sporo raste pa sam svoje male curice tako zaštitila od ponekih pomisli porlaznika da je u kolicima dječak.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kada curici probušiti uši?
24.7.2010 23:46:45   
elkina_mala
pa ja bih svojoj za prvi rodzendan,tada bi bila malkice velika:)
al mogu vam reci da je jako ruzno (bar meni ) kada djevojcica ima 12,13 godina i neprobusene usi,izvinjavam se ako netko shvati pogresno,ali imam prijatelje koji svojim djevojcicma nisu htjeli busit usi,pa je bas bilo...neznam...pa Boze moj to je za djevojcice,nekako mi to neuraditi isto kao nikad joj ne obuci ni haljinicu,ni suknjicu,nit snale na kosu stavit...mislim sve je to za djevojcice,eh sad sto ima onih koji djecacim od godinu dana probusi uho...o njima nebih!!!

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kada curici probušiti uši?
24.7.2010 23:47:47   
shejla
Teacherko, slazem se sa Tm user posted image
Ja bas nesto ne volim vidjeti mindjuhice na malim curicama... Odmah mi k''o "starmala" user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio shejla -- 24.7.2010 23:49:19 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kada curici probušiti uši?
24.7.2010 23:49:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

kod nas sukob interesa: ja bih busila oko 1. rodjendana, a mm ne da, kaze nek busi kad odraste ako bude htjela user posted image eh, sta sad da radimo??!!!

e baš ne znam šta bih ti rekla za ovu situacijuuser posted image

ja nekako nisma imala te vrste ''prbolema'' jer kod nas je i sa moje i muževe strane običaj da se uši buše prije prvpg rođendana i mi smo to baš sa radošću obavili.Iskreno ja sma jedva čekalauser posted image jer im kosa sporo raste pa sam svoje male curice tako zaštitila od ponekih pomisli porlaznika da je u kolicima dječak.user posted image


i njegovi su tradicionalni i vjerovatno ocekuju da se busi sa godinu dana, al mm tvrdoglavo ne da, ne drzi on bas nesto do tradicije...kaze: nek sama probusi kad odraste ako bude htjela, ko zna sta ce tada biti moderno (ova 2.recenica je vise ironija poznavajuci njega)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kada curici probušiti uši?
24.7.2010 23:50:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: shejla

Teacherko, slazem se sa Tm user posted image
Ja bas nesto ne volim vidjeti mindjuhice na malim curicama... Odmah mi k''o "starmala" user posted image user posted image user posted image

a ja bas volim male diskretne vidjeti, dobila je preslatke cvjetice jos kad se rodila na poklon. kad ce ih nositi ako ne sad dok je mala user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kada curici probušiti uši?
24.7.2010 23:52:14   
shejla
ja sam probusila kad sam posla u 1. razred... Poslije prvog dana u skoli, odveli me na Slatko cose u zlataru gdje je sad "Swatch" koliko se sjecam user posted image   Bilo mi je tacno 7 godina...

(Eto moze i sa 7 nositi cvjetice) user posted image

< Poruku je uredio shejla -- 24.7.2010 23:53:00 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kada curici probušiti uši?
24.7.2010 23:54:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

kod nas sukob interesa: ja bih busila oko 1. rodjendana, a mm ne da, kaze nek busi kad odraste ako bude htjela user posted image eh, sta sad da radimo??!!!


E baš nezgodno...ako ništa a ti na proljeće kada mala bude znala pričati često joj pokazuj svoje menđuše,pa je pitaj bil i ona voljela da ima lijepe menđuše,pa je onda nagovori da sama spominje pred babom/tatom pa valjda se i on predomisli...

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kada curici probušiti uši?
24.7.2010 23:55:00   
teacher75

IZVORNA PORUKA: shejla

ja sam probusila kad sam posla u 1. razred... Poslije prvog dana u skoli, odveli me na Slatko cose u zlataru gdje je sad "Swatch" koliko se sjecam user posted image   Bilo mi je tacno 7 godina...

(Eto moze i sa 7 nositi cvjetice) user posted image

ma ja cu njoj cim pocne kontati neke stvari glavu probiti kako je to super i cool (brainwashing-ispiranje mozga), pa nek gnjavi tatu-rekao je kad sama bude htjelauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kada curici probušiti uši?
24.7.2010 23:55:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Gracanka

IZVORNA PORUKA: teacher75

kod nas sukob interesa: ja bih busila oko 1. rodjendana, a mm ne da, kaze nek busi kad odraste ako bude htjela user posted image eh, sta sad da radimo??!!!


E baš nezgodno...ako ništa a ti na proljeće kada mala bude znala pričati često joj pokazuj svoje menđuše,pa je pitaj bil i ona voljela da ima lijepe menđuše,pa je onda nagovori da sama spominje pred babom/tatom pa valjda se i on predomisli...


ukrade mi rijec iz usta, evo taman to napisah u isto vrijeme kad i ti user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *