|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:16:11   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

Bude li i DM ili samo tete dodjeljuju...ja hocu DM-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


šta? gdje? kako????
ma pitam za igraoniceuser posted image ...je li bude Deda Mraz ili to samo one tamo tete dodjeljuju paketice...meni bezveze bez deda mrazauser posted image



prosle godine je bilo super u carobnom, bio deda mraz bas pravi, super lik glumio, pa bilo neke price, pa i zakuska za djecu, ma ja bas bila zadovoljna

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:18:36   
veeseelaa
evo deda mraza iz Čarobnog svijeta od prošle godine

user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:21:30   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo deda mraza iz Čarobnog svijeta od prošle godine

user posted image

jao ajsice, kako je bila mala i preslatkauser posted image user posted image user posted image a hocemo i mi sliku sa deda mrazom ove godine!


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:22:33   
veeseelaa
obavezno tiki odvedi negdje Lanu! i moja Ajša je tada bila zaista mala, nije napunila godinu dana al je uživala, nije se uopće prepala i eto imamo par lijepih slika za uspomenu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:24:35   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

obavezno tiki odvedi negdje Lanu! i moja Ajša je tada bila zaista mala, nije napunila godinu dana al je uživala, nije se uopće prepala i eto imamo par lijepih slika za uspomenu

javi mi ako saznas da ima negdje nesto pristojno, mozemo i zajedno iciuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:25:46   
veeseelaa
hoću mila, javim ti obavezno, moram u narednim danima malo se raspitati
Ne bi ni ja svugdje i ne bi da je velika gužva
Javim ti se svakako

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:27:50   
R&T@
Na njihovoj stranici vec imate najavu...
Evo sta je bitno:
Cijena: 25 KM po djetetu*
*Za svako dodatno dijete odobravamo 15% popusta!

Paketiće obezbjeđuju roditelji, jer mama i tata najbolje znaju šta njihovo dijete želi i šta će ga najviše obradovati. user posted image


Meni ovo malo bezveze...
Trebam platiti samo uslugu dodjele 50 KM za njih dvije.

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:28:31   
maja78 RR
evo i nas od prosle godine iz carobnog svijeta

user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:29:17   
teacher75
IZVORNA PORUKA: tajra

Na njihovoj stranici vec imate najavu...
Evo sta je bitno:
Cijena: 25 KM po djetetu*
*Za svako dodatno dijete odobravamo 15% popusta!

Paketiće obezbjeđuju roditelji, jer mama i tata najbolje znaju šta njihovo dijete želi i šta će ga najviše obradovati. user posted image


Meni ovo malo bezveze...
Trebam platiti samo uslugu dodjele 50 KM za njih dvije.

slazem se, bas je puno pogotovo kad je dvoje djeceuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:30:09   
maja78 RR
tajra u tih 25 Km je uracunat deda mraz, igra u igraonici, i grickalice i sokovi za djecu

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:38:02   
veeseelaa
za jedno dijete ti treba minimalno 50 KM a popust iznosi 3,75 KM za drugo dijete

< Poruku je uredio veeseelaa -- 1.12.2010 10:39:18 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:38:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

evo i nas od prosle godine iz carobnog svijeta

user posted image


kako divna slika user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:40:29   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

za jedno dijete ti treba minimalno 50 KM a popust iznosi 3,75 KM za drugo dijete

a gdje to? sad ne kontam, ako je u carobnom svijetu, jel 25 ili 50kmuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:42:57   
veeseelaa
25 KM platiš Čarobnom svijetu a najmanje ćeš potrošiti još 25 da napraviš paketić

< Poruku je uredio veeseelaa -- 1.12.2010 10:43:13 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:43:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

evo i nas od prosle godine iz carobnog svijeta

user posted image


kako divna slika user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image Djecak s najljepsim imenom

A mi prosle godine nismo isli na dodjelu...nama je tata donio...posto je bilo nekakvo ruzno vrijeme gripe i prehlade...masa djece je bila bolesna...a firma u kojoj je mm radio je sa jos tri cini mi se firme organizirala dodjelu sa DM-om na skenderiji ili u unisovim neboderima ne sjecam se vise...elem puno ljudi na jednom mjestu...mene malo bilo strahuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:44:18   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

25 KM platiš Čarobnom svijetu a najmanje ćeš potrošiti još 25 da napraviš paketić

aha, ma potrosicu i 50 km za igracku i slatkise garant...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:45:24   
teacher75
kod nas su prije u skoli pravili prestavu za djecu uposlenika a ove godine prvi put nece biti zbog recesijeuser posted image bas sam tuzna jer mi nikad nismo bili-prosle godine je bila premala i ja sam samo otisla po paketicuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:45:39   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

25 KM platiš Čarobnom svijetu a najmanje ćeš potrošiti još 25 da napraviš paketić


ovo je tako nekako

hvala :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:45:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

25 KM platiš Čarobnom svijetu a najmanje ćeš potrošiti još 25 da napraviš paketić

aha, ma potrosicu i 50 km za igracku i slatkise garant...



ja sam isto potrošila puno a kad sam vidjela druge paketiće ispadoh najskromnija user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:47:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

kod nas su prije u skoli pravili prestavu za djecu uposlenika a ove godine prvi put nece biti zbog recesijeuser posted image bas sam tuzna jer mi nikad nismo bili-prosle godine je bila premala i ja sam samo otisla po paketicuser posted image


a što se vi profesori ne organizirate i učestvujete novčano i eto bila bi lijepo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:49:47   
babina beba
25 km je puno, program traje 2 sata. Moja neka racunica: 6 km igraone (ako je igrana sat 3km) i maksimum ce djete pojesti i popiti 5 km, znaci deda mraza 14 km da da paket i da se slika. Za jedno djete moglo bi se izdvojiti ali za dvoje nema sanse, popust je mali za drugo dijete. Bilo bi dobro kad bi mi iz rr nesto organizovale za svoju djecu!

< Poruku je uredio babina beba -- 1.12.2010 10:50:19 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 10:50:45   
ziki
Ja na žalost još ne mogu da se dozovem sebi i potrudim oko Nove Godine. Još me bole sjećanja kako je nama to baba organizovao. Prošle godien sam htjela, i tog dana kad je Deda Mraz dolazio u obdanište preselio mi je amidža kog puno volim, tako da je od zabave bilo to da ga je mm zabavio ispred zgrade a ja otrčala u stan i ostavila naš paketić kod njegovih igračaka pa ga on našao i otvorio.
Ove godine za .NG ćemo bit u Sandžaku kod muževih, tamo će u to doba stić i beba pa se baš plašim ove Nove Godine. Pretpostavljamd a će imat organizovanu podjelu paketića u obdaništu kao i prošle godne sa Deda mrazom i ko malu žurku,a probaću i ja da se malo trgnem

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 14:50:10   
veeseelaa
ma kontam neki, naravno da je puno, treba ti 100 KM za oboicu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
1.12.2010 15:34:34   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

kod nas su prije u skoli pravili prestavu za djecu uposlenika a ove godine prvi put nece biti zbog recesijeuser posted image bas sam tuzna jer mi nikad nismo bili-prosle godine je bila premala i ja sam samo otisla po paketicuser posted image


a što se vi profesori ne organizirate i učestvujete novčano i eto bila bi lijepo

bio je i taj prijedlog al mislim da nista od toga nazalostuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Novogodišnja zabava za djecu ?
8.12.2010 9:00:28   
teacher75
ja sam sretna jer ce nam ipak firma organizovati proslavu sa paketicima i DMuser posted image user posted image doduse, uleticemo i mi malo za paketice, iako do sada nismo, al nema veze, neka se upozna sa djecom mojih kolega, to mi je bas superuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *