|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cevapi
31.3.2010 22:31:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: salmy

Joj zene sto mi se otvori apetituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bome i same sebi...odoh da vidim smijem li bananau u ovo doba user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Cevapi
31.3.2010 22:33:22   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Joj zene sto mi se otvori apetituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hoces da ti dam beskov broj na pp user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Cevapi
31.3.2010 22:41:41   
salmy
hahahhahha argeta me spasi  (pikant)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Cevapi
31.3.2010 22:42:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

hahahhahha argeta me spasi  (pikant)user posted image user posted image user posted image

uh, gdje ce argeta zamijeniti cevape??? nema sanse!!!user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Cevapi
31.3.2010 22:49:21   
salmy
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: salmy

hahahhahha argeta me spasi  (pikant)user posted image user posted image user posted image

uh, gdje ce argeta zamijeniti cevape??? nema sanse!!!user posted image
sto se mora nije zora!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Cevapi
31.3.2010 22:53:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78


IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: maja78


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Emina*

Zmaj.....  user posted image  user posted image  user posted image

poDapisujemuser posted image user posted image user posted image



probaj kod beska cevape, nalazi se tacno ispred zmaja u hrasnom, isto trgovka, samo red ispred



ja ja sam jela u zamju dok besko nije napustio zmaj pa sad od njega naručujem...a čaršija hodžić i niko više.



a ja nisam znala da je besko radio tamo, samo znam kad sam prvi put tu probala u zmaju vise nisam pojela
a i za beska znam provjereno da je cist, da im sanitarna nista ne nadje, to mi rekla jedna inspektorica

ja evo sve kontam ali ne mogu da skontamuser posted image gdje je taj besko...i ima li kucnu dostavu? jos ako do vrata donosi...piiiiiiiii

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Cevapi
31.3.2010 22:54:25   
juni
I ja ogladnila user posted image ja nikad nisam cula za tog besku. Gdje se nalazi?

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Cevapi
31.3.2010 22:57:11   
Anoniman
Joj vas, ma rekoh da vidim o cemu pricate, a taj Besko je koliko znam odmah do Zmaja, ma ja sam peh, ja sam uvijek fasovala neku dlaku odakle god da narucim, tako da mi je na poslu argeta i tuna Titouser posted image

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Cevapi
31.3.2010 23:00:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Joj vas, ma rekoh da vidim o cemu pricate, a taj Besko je koliko znam odmah do Zmaja, ma ja sam peh, ja sam uvijek fasovala neku dlaku odakle god da narucim, tako da mi je na poslu argeta i tuna Titouser posted image
.to su cisti momci nema dljaka da upadne...to su cisti momciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Cevapi
31.3.2010 23:01:21   
Anoniman
A jbg, mozda je dostavljac dlakavuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Cevapi
31.3.2010 23:06:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

A jbg, mozda je dostavljac dlakavuser posted image
e jesi pehuser posted image user posted image ...meni se odmah zivot zgadi kada mi se tako nesto desi...jednom sam s pice U dva ...zapravo iz usta...izvukla dlaku od 50 cmuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Cevapi
31.3.2010 23:08:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: sahara

A jbg, mozda je dostavljac dlakavuser posted image
e jesi pehuser posted image user posted image ...meni se odmah zivot zgadi kada mi se tako nesto desi...jednom sam s pice U dva ...zapravo iz usta...izvukla dlaku od 50 cmuser posted image



e dosta je cure...nisma više gladna...neću djetu pokvarituser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Cevapi
31.3.2010 23:09:15   
juni
fuj fuj, jesi li je to mjerila user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Cevapi
31.3.2010 23:12:06   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: dadada

to su cisti momci nema dljaka da upadne...to su cisti momciuser posted image user posted image user posted image



hahahahahahahahahaha

zmaj u hrasnom je u trgovkama (tako se oduvijek zovu) pored robota, e te trgovke su poredane u dva reda, tako da je besko odmah sa parkinnga a ispred zmaja (zmaj mu je iza ledja) ima narandjastu drvenariju, nije onako velik kao zmaj, donose na kucnu adresu

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Cevapi
31.3.2010 23:12:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: juni

fuj fuj, jesi li je to mjerila user posted image

odokativnouser posted image

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Cevapi
31.3.2010 23:12:59   
maja78 RR
dadada vodim ja tebe i djecu sa najljepsim imenom na cevape :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Cevapi
31.3.2010 23:14:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78


IZVORNA PORUKA: dadada

to su cisti momci nema dljaka da upadne...to su cisti momciuser posted image user posted image user posted image



hahahahahahahahahaha

zmaj u hrasnom je u trgovkama (tako se oduvijek zovu) pored robota, e te trgovke su poredane u dva reda, tako da je besko odmah sa parkinnga a ispred zmaja (zmaj mu je iza ledja) ima narandjastu drvenariju, nije onako velik kao zmaj, donose na kucnu adresu

aaaaaaaaaaaaaaaaaa...mislim da znam...haj bas sljedeci put probam

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Cevapi
31.3.2010 23:15:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78

dadada vodim ja tebe i djecu sa najljepsim imenom na cevape :)
vaziiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Cevapi
31.3.2010 23:16:37   
remzy
Evo kod mene prije pola sata bile tri porcije iz mrkve!!!
Kazem BILE... user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Cevapi
31.3.2010 23:16:56   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: maja78

dadada vodim ja tebe i djecu sa najljepsim imenom na cevape :)
vaziiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image


eto cim budes slobodna javljaj se, ali ozbiljno

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Cevapi
31.3.2010 23:19:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: maja78

dadada vodim ja tebe i djecu sa najljepsim imenom na cevape :)
vaziiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image


eto cim budes slobodna javljaj se, ali ozbiljno
mene vodi teta maja na celape...mene vodi teta maja na celapeuser posted image user posted image   eto nas


< Poruku je uredio dadada -- 31.3.2010 23:22:26 >

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *