|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
11.10.2008 10:56:32   
anitaMO
i ja sam gledala.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
4.4.2009 11:07:01   
SelmydZany
A je l' jos otvoren njihov racun????

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 15:35:54   
mamine oci
drage moje forumasice vec dugo razmisljam da postavim ovo pitanje ali se ne usudjujem jer misljenja su razicita i neznam kako ce ko da svati ja da kazem svoje a ostai kako hoce,prije svega da vas pozdravim,htjela sam reci blizi se Ramazan,pa ce i Bajram ubrzo ,vrijeme leti bice Bozic,Uskrs,pa nova godina i mnogi drugi praznici da ne nabrajam, i postoje hiljadama porodica kojima je pomoc potrebna mi naravno nemozemo pomoci svima ali znam koliko smo humani i da je svaka pomoc dobro dosla,ustvari predlazem posto se cesto u zadnje vrijeme skupljamo na kafu da bi isto tako mogli organizovati jednom mjesecno skupljanje gdje bi pomogli one kome je pomoc potrebna svaka od nas da odvoji bar pojedan sapun,kilogram brasna,secera,soli,ili bilo koju drugu namirnicu kada bi bar jedan paket dodjelili porodici kojoj je pomoc potrebna nama to neznaci mnogo ali njima bi puno znacili netreba nam publicitet ili da nam neko da priznanje za to dovoljno je da znamo da smo ucinili dobro djelo za nekog,ili neku bebu koja nema pelene itd..nadam se da me razumjete sta sam htjela reci cesto gledam emisiju ispunimi zelju i tu se nagledam svega rado bi pomogla ali sama nemogu i mozemo jednom mjesecno skupiti paket i ponjeti tv hajatu a oni nek daju porodici kojoj treba svaka od nas da odvoji sitnicu nekom mnogo znaci...to je moj prijedlog a na vama je dali ga podrzavate ili ne u svakom slucaju hvala ako i procitate...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 15:37:50   
mama2009
ja sam za .....samo recite gdje donjeti i kada

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 15:41:42   
mamine oci
ja sam to stavila kao prijedlog a mozemo to recimo svakog prvog u mjesecu,to isto savjetujem i zenama u mosaru zenici tuzli i drugim mjestima kako kazu sloga kucu gradi da vidimo koliki ce odziv biti i organizuj mo kafu gdje ce svaka od nas donjeti po nesto netreba puno svaka da donese jednu namirnicu kad se skupimo bice dovoljno da se obraduje bar jednoo djete jedna porodica ...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 15:42:50   
M kao Mama
Uvijek sam za 

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 15:47:03   
dady
I ja sam za samo recite kada!!! i gdje!user posted image user posted image user posted image

To je super stvar!

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 15:54:19   
mamine oci
moj prijedlog je svako prvog u mjesecu restoran na skederiji sigurno neka forumasica ima auto gdje bi smjestili namirnice ili sta ko ima,i da nebi lutali i trazili osobe moglibi paket odnijeti televiziji hajat jer oni imaju onu emisiju ispuni mi zelju uglavnom nadjemo se i dogovorimo se o svemu

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 15:54:53   
Okarica
IZVORNA PORUKA: dady

I ja sam za samo recite kada!!! i gdje!user posted image user posted image user posted image

To je super stvar!


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 16:07:20   
HanaBana
I ja sam za ...inace dajem svaki mjesec drugoj porodici Haninu garderobu i nesto hrane. To radim u svojoj mahali jer ima dosta porodica bez ikakvog primanja.
Podrzavam i vou akciju i vec slijedeca kafica bi trebala biti u znaku toga...

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 16:13:19   
mamine oci
HanaBana dobro je da znas porodice kojima je pomoc potrebna tako nam je lakse da sprovedemo akciju,nama netreba publicitet samo da ucinimo za nekog nesto ja sam dala prijedlog svakog prvog u mjesecu ali ako neo predlaze nesto drugo j sam uvjek za kako god vecina odluci...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 17:05:26   
mamine oci
jos da se izvinem ako progutam koje slovo pisem sve u nekom trku al nadam se da me razumjete sta sam htjela reci...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 17:25:13   
tea lana
i ja sam za

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 19:10:01   
Anoniman
I ja sam za, ali samo da napomenem da su hajatovci iskljucivo htjeli sponzore, a ne donacije od  sirokih masa, o tome je cini mi se llhana govorila, ako grijesim ne zamjeriteuser posted image

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 21:16:02   
mamine oci
nemora da je hajat ali imam telefon pa cu raspitat nama je cilj da pomognemo,znaci nije bitno sta i koliko bitna je svrha i onaj sto donese jedan sapun i onaj ko donese 5kg brasna ucio je dobro djelo,bitno je da nas ima sto vise sto zelimo pomoci...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 22:29:31   
juni
I ja sam za ali evo ovaj 1 avgust necu biti u Sa a ni iduci prvi, zaobilaze me stalno. Pa mozda neki drugi dan, rado bih pomogla.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 22:47:49   
mamine oci
nebrini juni bitna je volja i zelja za pomoc bice akcije i ostalim mjesecima mozes se prikljucit bitno je da se pocne pa Boze zdravlja nastojacemo da iz mjeseca u mjesec budemo aktivniji sve koliko nam zelje i mogucnost dozvoljavaju svakog mjeseca po jedan,dva paketa jedan osmjeh na necijem licu...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
16.7.2009 23:12:33   
tea lana
pa kad da skupimo te artikela,i mislimda bi bilo najbolje napraviti listu stvari ko ce sta kupiti da ne bi bilo ima 20kg brasna i 5 litara ulja a ni jedan sapun ili detedjent

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
17.7.2009 8:44:55   
mamine oci
tea lana slazem se treba narpaviti spisak,ali jos uvjek nas malo forumasica koje zeli pomoc ili nisu jos vidjele akciju nekako su sve druge teme zanimljivije od ove pogotovu gdje ima raspravki zalosno ipak i nas 5-6ako se dogovorimo mozemo napraviti bar jedan paket ako ne i dva bitna je zelja.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
17.7.2009 8:46:34   
tea lana
ma nadam se da ce ih se vise odazvati ako ne skupit cemo mi onoliko koliko mozemo.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
17.7.2009 8:54:42   
Hanady RR
ja sam za akciju, molim da me računate, novčano ili u stavrima hrani ili ngardarobi....obavezno učestvujem, biće nas i više sigurna sam, samo treba dobro izorganizirati kako i kome poklone nositi.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
17.7.2009 8:57:16   
ElmaB
Apsolutno sam za!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I ne bilo lose da to radimo mjesecno i da se zna da smo to uradile ispred foruma RR. To mi je ljepše, nego da idemo pojedinacno! Eto,  jedan mali prijedlog!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
17.7.2009 9:07:30   
HanaBana
I ja sam bas nesto o tome razmisljala sinoc kada sam gledala "ispuni mi zelju". Bilo bi dobro da ljudi cuju za nas, u smislu da nam se mogu obratiti jer nekad se i individualno nesto moze dati...

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
17.7.2009 9:19:28   
ziki
Ja sam za akciju. Pošto sam u Gračanici ne znam kako će mo to organizovat ako hoćete da pošaljem pare pa kad budete paket skupljali da kupite nešto za ubacit. Hajde da se dogovorimo u ovih nedelju dana jer odoh u naredni petak u ridni kraj i mena me 10 dana a voljela bih da učestvujem.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Da li ste za jednu humanitarnu akciju
17.7.2009 9:22:00   
ziki
Kucam sa posla i krijem se pa su slova user posted image  tj njihov redoslijed

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *